• طراحی نقشه دوربین

  مشاوره و طراحی دوربین مداربسته

  دوربین مداربسته، همان طور که خودتان به خوبی می دانید امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید آنها را در مغازه ها، ادارات دولتی و خصوصی، سالن های ورزشی، کارخانه ها و دیگر مکان ها مشاهده کنید.

  این دوربین ها باعث می شوند تا امنیت یک ساختمان یا مجموعه بالاتر برود و از جرم پیشگیری کند. هم چنین با این دوربین ها بر عملکرد افراد در جاهای مختلفی مانند ادارات یا کارخانه ها یا دیگر مکان ها نظارت شود. در ادامه به بررسی طراحی نقشه دوربین می پردازیم.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  پلیس از دوربین های مداربسته جهت کشف حقیقت یا کنترل ترافیک استفاده می کند. همان طور که می بینید دوربین های مداربسته دارای فواید متعددی هستند. امروزه انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد. شما می توانید مدل های گوناگونی از این دوربین ها را در بازار پیدا کنید که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند.

  کار نصب دوربین مداربسته، کاری است که باید با دقت و حوصله انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود و نظارت بر یک ساختمان به خوبی از طریق دوربین ها فراهم شود.

  هزینه مشاوره و طراحی دوربین مدار بسته

  مراحل مشاوره و طراحی دوربین مداربسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه مشاوره و طراحی دوربین مداربسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای طراحی دوربین مداربسته، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی نقشه دوربین بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  مشاوره و طراحی دوربین مدار بسته

  دوربین مداربسته، همان طور که خودتان به خوبی می دانید امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید آنها را در مغازه ها، ادارات دولتی و خصوصی، سالن های ورزشی، کارخانه ها و دیگر مکان ها مشاهده کنید. این دوربین ها باعث می شوند تا امنیت یک ساختمان یا مجموعه بالاتر برود و از جرم پیشگیری کند. هم چنین با این دوربین ها بر عملکرد افراد در جاهای مختلفی مانند ادارات یا کارخانه ها یا دیگر مکان ها نظارت شود. پلیس از دوربین های مداربسته جهت کشف حقیقت یا کنترل ترافیک استفاده می کند.

  همان طور که می بینید دوربین های مداربسته دارای فواید متعددی هستند. امروزه انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد. شما می توانید مدل های گوناگونی از این دوربین ها را در بازار پیدا کنید که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند. کار نصب دوربین مداربسته، کاری است که باید با دقت و حوصله انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود و نظارت بر یک ساختمان به خوبی از طریق دوربین ها فراهم شود.

  اما برای نصب دوربین های مداربسته در یک مکان باید مراحلی را پیمود که هر کدام در جای خود اهمیت دارند. در اولین قدم شما نیاز دارید تا نقشه دوربین را طراحی کنید. منظور از نقشه دوربین، نقشه ای است که در آن محل دوربین ها و اتصالات و دیگر موادر به خوبی مشخص شده باشد و یک فرد بتواند با نگاه به نقشه بتواند به راحتی بفهمد دوربین ها چگونه و با چه ترتیبی در مکان های مختلف نصب شده اند و سیم ها نیز در کجا قرار دارند.

   طراحی این نقشه ها باید با دقت صورت پذیرد. برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته در یک ساختمان، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد. با این نرم افزارها می توان به خوبی، نقشه های خوبی از دوربین ها را طراحی کرد . شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی دوربین مداربسته را انجام می دهند و آن را به شما تحویل می دهند. خیلی از این شرکت ها علاوه بر کار طراحی دوربین مداربسته، کار نصب دوربین های مداربسته را نیز به خوبی برای شما انجام می دهند. شما با انتخاب یک شرکت می توانید به خوبی نقشه های خوبی را تحویل بگیرید و از مزیت های آن برای نصب دوربین و نیز گسترش سیستم در آینده استفاده کنید.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مزیت نقشه سیم کشی دوربین مداربسته

  اما نقشه سیم کشی دوربین مداربسته چه مزیت هایی دارد که طراحی و داشتن آن را الزامی می کند؟ در زیر به این مزیت ها پرداخته شده است:

  ۱.نقشه سیم کشی دوربین مدار بسته کار نصب را سریع و آسان می کند:

  داشتن نقشه برای انجام هر کاری باعث سریع ترشدن و آسان تر انجام شدن آن می شود. زمانی که شما نقشه ای داشته باشید که محل دوربین ها را نشان دهد، به خوبی می توانید آنها را در جای خود نصب کنید. شما به راحتی و به سرعت دوربین ها را نصب می کنید و اتصالات را برقرار می کنیدو این مزیت داشتن نقشه دوربین مداربسته است. 

  کاری که باید انجام دهید این است که از ساختمان مورد نظر، یک پلان و نقشه کلی داشته باشیم و سپس به طراحی نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته بپردازیم.

  ۲.به راحتی می توانید عیوب شبکه و سیستم دوربین مداربسته را پیدا کنید و آنها را برطرف کنید:

  از دیگر مزیت های داشتن نقشه سیم کشی دوربین مداربسته این است که شما خیلی راحت تر و سریع تر می توانید، عیب ها و خرابی های سیستم را پیدا کنید و برای رفع آنها اقدام کنید. این کار به خوبی هم هزینه شما را کاهش می دهد و هم باعث می شود تا سیستم دوربین مداربسته شما بهتر کار کند.

  نقشه به خوبی به شما نشان می دهد که در کجاها باید دنبال عیب ها بگردید و همین باعث می شود تا کار شما برای پیدا کردن آنها راحت تر شود. بدون نقشه بدون شک شما زمان بیشتری را برای پیدا کردن عیب ها سپری خواهید کرد و هزینه بیشتری هم خواهید پرداخت.

  ۳.آسیب های ناشی از تغییرات تاسیساتی به کابل های سیستم دوربین مداربسته کاهش می یابد:

  یکی دیگر از مزیت های داشتن نقشه این مورد است. برخی اوقات شما نیاز دارید تا در تاسیسات ساختمان تغییراتی ایجاد کنید و همین می تواند باعث می شود تا به اتصالات و کابل های سیستم دوربین مداربسته شما آسیب برسد. اگر نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته را داشته باشید به خوبی می توانید از این آسیب ها جلوگیری کنید و آنها را به حداقل ممکن برسانید. با استفاده از نقشه ها شما به خوبی می توانید محل سیم کشی و کابل ها را بیابید و برای انجام تغییرات از این اطلاعات بهره ببرید.

  پس داشتن نقشه سیم کشی باعث می شود تا آسیب به سیم ها در هنگام تغییرات در ساختمان کاهش پیدا کند.

  ۴.طرح ریزی برای گسترش سیستم مداربسته را در آینده فراهم می کند:

  ممکن است شما بعدا در آینده بخواهید سیستم دوربین مداربسته را در ساختمان خود گسترش دهید. در اینجاست که نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته به کمک شما می آیند. شما می توانید با توجه به بستر قبلی، شبکه دوربین های مداربسته را گسترش دهید. شما با توجه به نقشه به خوبی می دانید دوربین ها  و اتصالات در کجا قرار دارند و به همین دلیل می توانید به خوبی و به آسانی شبکه دوربین های مداربسته خود را گسترش دهید و آنها را به روز کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

  پس یکی دیگر از مزیت های طراحی نقشه دوربین این است که شما می توانید به خوبی سیستم خود را بعدتر گسترش دهید.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۵.محاسبه پهنای باند در سیستم های مداربسته تحت شبکه را آسان می کند:

  برای مواردی که سیستم دوربین های مداربسته شما تحت شبکه قرار دارد، داشتن نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته باعث می شود تا شما راحت تر پهنای باند شبکه محاسبه کنید.

  همان طور که می بینید نقشه دوربین، فواید زیادی دارد و می تواند در موارد متعددی به شما کمک کند. برای همین است که داشتن آن الزام و ضرورت دارد.

  تعرفه مشاوره و طراحی دوربین مداربسته

  اما همان گونه که می دانید برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته، شما باید هزینه پرداخت کنید. شما باید هزینه این طراحی را به شرکت ها بپردازید تا آنها از طریق نرم افزارها کار شما را انجام بدهند. اما تعرفه طراحی دوربین مداربسته چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد. در زیر به این موارد پرداخته شده است:

  ۱.نوع ساختمان:

  هر چقدر که ساختمان شما ساده تر و معمولی تر باشد، تعرفه طراحی دوربین مداربسته آن کمتر و هرچقدر که ساختمان پیچیده تر باشد تعرفه طراحی آن بالاتر می رود. ساختمان های امنیتی که طراحی نقشه آنان زمان بیشتری می برد، تعرفه بالاتری دارند.

  ۲.زمان صرف شده برای طراحی:

  هر چقدر که زمان بیشتری برای طراحی نقشه دوربین یک ساختمان نیاز باشد، تعرفه آن نیز بالاتر است. اگر ساختمان مساحت بیشتری داشته باشد پس هزینه طراحی دوربین مداربسته بالاتر خواهد بود.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  خدمات مشاوره و طراحی  دوربین مداربسته

  امروزه همان طور که گفته شد شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی دوربین مداربسته شما را انجام می دهند. اما خدمات طراحی دوربین مدار بسته چیست و یک شرکتی که کار طراحی را برای شما انجام می دهد نیاز دارد تا چه خدماتی را به شما ارائه دهد.در زیر به این خدمات مشاوره و طراحی دوربین مداربسته آورده شده است:

  ۱.استفاده از نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته مناسب و به روز :

  امروزه نرم افزارهای متعددی برای طراحی نقشه دوربین سیستم وجود دارند که می توانند کار طراحی دوربین مداربسته را به خوبی انجام دهند. برخی از این نرم افزارها آسان هستند و کار کردن با برخی هم سخت تر است و نیاز به مهارت و تخصص دارد. شرکتی که می خواهد کار مشاوره و طراحی دوربین مداربسته شما را انجام دهد باید به خوبی از نرم افزارهای مناسب و تخصصی برای طراحی دوربین مداربسته استفاده کند. این یکی از خدماتی است که برای مشاوره دوربین مداربسته به شما ارائه می شود.

  ۲.ارائه نقشه دوربین در قالب مناسب:

  یک نقشه دوربین مداربسته برای شما باید در قالب مناسب و درست عرضه شود. قالب می تواند در انواع مختلفی باشد. قالب می توانند کاغذی یا به صورت پی دی اف یا در شکل های دیگر باشد. اطلاعات نقشه می تواند در قالب سی دی ، دی وی دی یا کارت های حافظه یا فلش ها به شما عرضه شود. در هر صورتی که باشد این قالب و فایل درون آن باید سالم و مناسب باشد و شما بتوانید به خوبی از انها استفاده کنید.

  ۳.قیمت مناسب:

  از دیگر خدمات شرکت ها برای مشاوره و طراحی دوربین مداربسته باید ارائه قیمت مناسب برای طراحی نقشه دوربین مداربسته باشد. هزینه باید  بر طبق تعرفه ها و با توجه به حجم کار باشد و مقرون به صرفه باشد.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۴.ارائه نقشه در مدت زمانی مناسب:

  از دیگر خدمات مشاوره و طراحی دوربین مداربسته، ارائه آن در زمان مناسب است. شما برای انجام پروژه های مختلف نیاز دارید تا نقشه دوربین مداربسته را بر اساس تاریخ های منظم تحویل بگیرید. پس شرکت انجام دهنده و طراح باید منظم باشد و در بازه زمانی کوتاه و مناسبی، نقشه شما را طراحی کندو به شما تحویل بدهد.

  ۵.کیفیت مناسب نقشه:

  همان طور که گفته شد، نقشه دوربین مداربسته برای کارهای مهمی استفاده می شود. به همین دلیل است که این نقشه باید دارای کیفیت خوبی باشد و به خوبی بتوان از آن استفاده کرد. نقشه باید به خوبی جای دوربین ها، سیم کشی ها و اتصالات را به خوبی نشان دهد و افراد بتوانند با استفاده از آن اطلاعات خوبی کسب کنند.

  شرکت های طراحی کننده نقشه دوربین مداربسته، باید نقشه های باکیفیتی را تحویل افراد بدهند تا آنها بتوانند به خوبی از آن استفاده کنند و کارهای خود را پیش ببرند. کیفیت نقشه باید در حد خوبی باشد و این یکی از خدماتی است که طراحان نقشه ها باید ارائه کنند.

  پس خدماتی که برای طراحی نقشه دوربین مداربسته وجود دارد، ارائه نقشه با کیفیت مناسب، قیمت مناسب ، استفاده از نرم افزارهای به روز ومناسب برای طراحی، ارائه نقشه دوربین مناسب و ارائه نقشه در بازه زمانی مناسب است. این ها خدماتی است که باید وجود داشته باشد و توسط یک شرکت یا گروه حرفه ای ارائه شود.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  نرم افزار طراحی نقشه دوربین مداربسته

  همان طور که دانستید کار طراحی دوربین مداربسته، توسط نرم افزارهای مناسب و مخصوص انجام می شود. افرادی که می خواهند این طراحی ها را انجام دهند باید به خوبی کار با این نرم افزارها را بلد باشند و دارای مهارت و تجربه کافی باشند. کار با برخی از این نرم افزارها آسان تر از بقیه است و برخی از برنامه ها و نرم افزارها نیز تخصصی تر و دشوارتر هستند.

  اما برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته چه نرم افزارهایی وجود دارد؟ در زیر به توضیح نرم افزارهای مختلف مخصوص این کار پرداخته شده است:

  نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته

  ۱.مایکروسافت آفیس ویزیو( Microsoft Office Visio)

  یکی از بهترین نرم افزارها برای طراحی نقشه دوربین مداربسته، نرم افزار آفیس ویزیو است. این نرم افزار از جمله نرم افزارهای مجموعه Office است و افراد می توانند با آن به خوبی به طراحی دوربین های مداربسته در یک ساختمان بپردازند.

  دقت داشته باشید که این نرم افزار تخصصی نیست بنابراین از پروژه های خاص نمی توان از آن استفاده کرد. برای پروژه های معمولی جهت نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته بسیار مناسب است. این نرم افزار انواع اشکال و آبجکت ها را در اختیار افراد می گذارند تا به خوبی بتوانند با آنها فضای یک ساختمان را طراحی و محل دوربین ها  ودیگر تجهیزات شبکه دوربین مداربسته را پیاده سازی کنند.

  با این نرم افزارها می توان نقشه های دوربین مداربسته مناسبی را طراحی کرد. کار کردن با این نرم افزار آسان است و افراد می توانند به راحتی با فیلم های اموزشی یا دیگر منابع، کار طراحی با این نرم افزار را یاد بگیرند( اگر وقت کافی صرف کنید به خوبی می توانید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید).

  ۲.نرم افزار اتوکد الکتریکال( AutoCAD Electrical):

  این نرم افزار، همان گونه که از نام آن پیداست نرم افزار تخصصی برای طراحی سیستم های الکترونیکی است. این نرم افزار از زیرمجموعه های نرم افزار اتوکد است که خیلی ها از آن استفاده می کنند. این نرم افزار، نقشه های حرفه ای تری از شبکه دوربین های مداربسته ساختمان شما را ترسیم می کنند  و برای همین کار کردن با آن نیاز به تخصص دارد و مانند نرم افزار افیس ویزیو به راحتی با آن نمی توان به طراحی پرداخت.

  این نرم افزار تخصصی دارای مجموعه هایی از علامت های مربوط به سیستم های مداربسته و الکترونیکی است و این کار به تهیه یک نقشه حرفه ای و دارای جزییات بیشتر از دوربین های مدار بسته شما کمک بسیاری می کند.

  شما می توانید اشکالی که دوست دارید را به این نرم افزار اضافه کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. این نرم افزار از پرکاربردترین نرم افزارها برای ترسیم نقشه های صنعتی در مهندسی برق است. بنابراین به خوبی می تواند مدارهای بسته الکترونیکی را برای شما طراحی کند. مزیت این نرم افزار این است که می توان به راحتی با آن به ترسیم انواع اجزا وقطعات در یک مدار، سیم کشی ، اتصال دهنده ها و دیگر موارد پرداخت.

  همان طور که دیدید یکی از بهترین نرم افزارها (که البته شما نمی توانید کار با آن را به راحتی یاد بگیرید)برای طراحی نقشه دوربین ، نرم افزار اتوکد الکتریکال است. نقشه های حاصل از این نرم افزار، دقیق تر و جزئی تر هستند و بعدها به شما کمک بیشتری خواهند کرد. این نرم افزار، هرساله اپدیت می شود و دارای امکانات بسیار خوبی برای ترسیم انواع مدارهای الکترونیکی می باشد. پس یکی از بهترین گزیته ها برای طراحی این نرم افزار تخصصی است.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳.نرم افزار کانسپت درا آفیس  (Concept Draw) :

  از دیگر نرم افزارهایی که برای طراحی دوربین مداربسته از آن استفاده می شود و حتی افراد عادی نیز با کمی اموزش می توان از آن استفاده کنند و با آن کار کنند، نرم افزار کانسپت درا آفیس است.

  این نرم افزار همان گونه که از نامش پیداست برای ترسیم مفهومی است. در واقع شما می توانید با این نرم افزار، آن چیزی که در ذهنتان را دارید بکشید. این نرم افزار دارای امکانات مختلفی است و بنابراین افراد به خوبی می توانند با ان به ترسیم و طراحی نقشه دوربین های مداربسته بپردازند.

  ۴.نرم افزار طراحی CCTV Design Tool :

  از دیگر نرم افزارهایی که به خوبی از آن برای ترسیم نقشه دوربین استفاده کرد، این نرم افزار است. از مزیت های این نرم افزار می توان محیط ساده آن اشاره کرد که کار کردن با آن را راحت می کند.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار مناسب به ارائه کردن زاویه دید مناسب، ارائه خروجی نقشه های مختلف و نیز محاسبه پهنای باند اشاره کرد. شما با آموزش و اندکی مهارت می توانید به خوبی با این نرم افزار کار کنید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. این نرم افزار را می توان روی هر کامپیوتر و لپ تاپی نصب کرد و از ان استفاده نمود وبه طراحی بپردازید.

  ۵.نرم افزار طراحی IP Video System Design :

  یکی از بهترین و تخصصی ترین نرم افزارها برای  طراحی نقشه سیم کشی ماهرانه دوربین های مداربسته، این نرم افزار عالی است. این نرم افزار دارای مزیت های زیادی است و به خوبی می تواند کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه را انجام دهد.

  اولین مزیت این نرم افزار این است که بهترین مکان ها را برای نصب دوربین ها به شما پیشنهاد می دهد و این کار به صورت خودکار انجام می شود. خیلی اوقات افراد به طور مطمئن نمی دانند که یک دوربین را باید در کجا قرار دهند. این نرم افزار با داده هایی که در اختیار دارد این کار را انجام می دهد.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار عالی این است که شما می توانید نقشه مکانی را که می خواهید برای آن نقشه کشی دوربین تحت شبکه انجام دهید را از جاهایی مانند گوگل ارث(Google Earth) بارگذاری کنید که این کار طراحی را سریع تر و اسان تر خواهد کرد.

  از دیگر امکانات این نرم افزار این است که شما می توانید پروژه ای که ایجاد کرده اید را ذخیره و ان را به صورت پی دی اف چاپ کنید.

  از مزیت های دیگر این نرم افزار تخصصی این است که می تواند برای شما مدل های دوبعدی و سه بعدی را بسازد تا بخش های دور از دید به خوبی امکان نمایش پیدا کنند.

  هم چنین جدای از بحث طراحی دوربین مداربسته، این نرم افزار باعث افزایش کارآمدی سیستم امنیتی دوربین مداربسته و صرفه جویی در هزینه کردن مدیریت ، راه اندازی دوربین ها وکنترل آنها شود.

  کار با این نرم افزار چندان سخت نیست. با این نرم افزار شما از پهنای باند و فضای مورد نظرتان، رزلوشن های مختلفی از دوربین خواهید داشت و بر اساس این اطلاعات، طراحی بهتری خواهید داشت. این نرم افزار به خوبی امکان انجام روش های فشرده سازی مختلف مانند MPEG-4 ،H,264 و Motion JPEG را فراهم می کند.

  همان گونه که می بینید این نرم افزار طراحی دوربین مداربسته دارای مزیت های گوناگونی است و می تواند به خوبی در طراحی نقشه سیم کشی دوربین ساختمان مورد نظر شما عمل کند. شما می توانید نقشه های خوبی را با این برنامه داشته باشید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. شما با آموزش دیدن کافی به خوبی می توانید با این نرم افزار کار کنید و نقشه خوبی از دوربین های مداربسته ساختمان خود تهیه کنید.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  جمع بندی

  دوربین های مداربسته امروزه در مدل های مختلفی وجود دارند و  به راحتی می توان مورد مناسب را برای ساختمان مورد نظر خود خریداری کرد. شرکت های گوناگونی در سطح کشور وجود دارند که کار فروش دوربین مداربسته و نصب و تعمیرات آنها را انجام می دهند. دوربین های مداربسته در جاهای گوناگونی به کار می روند. از این دوربین ها برای تامین امنیت، نظارت بر عملکرد و رفتار افراد و بالا بردن کیفیت کارها استفاده می شود. شما می توانید ببینید که این دوربین ها در مغازه ها، ساختمان های دولتی و خصوصی، ورزشگاه ها، کارخانه ها و دیگر جاها نصب شده اند و کار ضبط و ثبت محیط آنجا را بر عهده دارند. هر چقدر که امنیت یک ساختمان یا محیط مهم تر باشد از دوربین های مداربسته پیشرفته تر و بهتری استفاده می شود. برای مثال برای کنترل ترافیک از دوربین هایی استفاده می شود که قدرت زوم بالایی دارند.

  برای نصب دوربین های مداربسته باید حرفه ای و درست عمل کرد. کار نصب دوربین های مداربسته در یک محیط نیاز به مهارت و تجربه دارد. اولین کاری که برای نصب دوربین مداربسته باید انجام شود، تهیه نقشه آن است.

  نقشه دوربین مداربسته در جاهای زیادی به کمک می آید.طراحی سیم کشی دوربین مداربسته باید با دقت و به شکل مناسبی انجام شود چون قرار است از آن نقشه استفاده شود. نقشه طراحی دوربین بسته این مزیت ها را دارد که کار نصب را سریع تر ودقیق تر می کند چون شما به خوبی محل دوربین ها و اتصالات ودیگر موارد را می دانید، باعث می شود تا خرابی و عیوب در سیستم دوربین مداربسته راحت تر شناسایی و پیدا شود، آسیب های ناشی از تغییرات در ساختمان و تاسیسات را پایین می آورد چون شما به آنها اشراف دارید، محاسبه پهنای باند را در یک سیستم تحت شبکه دوربین های مداربسته آسان می کند و نیز گسترش سیستم دوربین مداربسته را در آینده آسان تر می کند.

  تعرفه طراحی نقشه دوربین مداربسته به عواملی بستگی دارد. هر چقدر که ساختمان یا محیط مورد نظر پیچیده تر باشد تعرفه بالاتر خواهد بود و  زمان صرف شده بالاتر برای طراحی یک نقشه دوربین نیز باعث بالاتر رفتن هزینه آن خواهد شد.

  نقشه برد دوربین مداربسته

  امروزه شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی نقشه سیم کشی دوربین مداربسته را انجام می دهند. خدمات این شرکت ها باید مناسب باشد. آنها موظف هستند که نقشه را باکیفیت مناسبی تحویل افراد بدهند به شکلی که بتوان به خوبی از آن برای نصب و کارهای دیگر استفاده کرد، باید از نرم افزارهای مناسب و به روز برای طراحی نقشه ساختمان یا محیط استفاده کنند، باید در بازه زمانی مناسب و تعیین شده نقشه را تحویل دهند  و در آخر این که باید نقشه ها را در قالب مناسبی ارائه دهند تا افراد بتوانند از آن به خوبی نگهداری کنند و در آینده از آن بهره ببرند. همچنین علاوه بر نقشه طراحی، سیم کشی و نصب لازم است طراحی نقشه برد دوربین مدار بسته را هم انجام دهند.

  نقشه مدار دوربین مدار بسته

  امروزه برای طراحی نقشه دوربین مداربسته از نرم افزارهای متعددی می توان بهره گرفت. برخی از این نرم افزارها آسان تر و کار کردن با برخی دیگر دشوارتر می باشد. از میان این برنامه ها و نرم افزارها می توان به نرم افزارهای مایکروسافت آفیس ویزیو( Microsoft Office Visio) ، نرم افزار کانسپت درا آفیس  (Concept Draw) ، نرم افزار اتوکد الکتریکال( AutoCAD Electrical)، نرم افزار طراحی IP Video System Design و .نرم افزار طراحی CCTV Design Tool اشاره کرد.

  نرم افزارهای آفیس ویزیو و کانسپت دار آفیس و طراحی CCTV Design نرم افزارهای آسان تری هستند و افراد مختلف با اندکی اموزش و تلاش می توانند به خوبی با آنها کار کنند. نرم افزارهای اتوکد الکتریکال و IP Video Systen Design اما نرم افزارهای دشوارتری هستند و نیاز به مهارت دارند. نرم افزار اتوکد نرم افزاری تخصصی است که می توان با ان به خوبی نقشه مدار های الکترونیکی را طراحی کرد.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  شرکت ما این افتخار را دارد که هم تجربه و هم تخصص لازم را برای طراحی نقشه دوربین ساختمان یا محیط شما در اختیار دارد. شما می توانید با خیالی آسوده کار طراحی نقشه را به افراد کاربلد ما بسپارید. ما از بهترین نرم افزارها برای طراحی استفاده می کنیم و نقشه را در مدت زمان کوتاه و در قالبی مناسب و با قیمتی بسیار مناسب به شما ارائه می دهیم.

  در کنار طراحی نقشه، ما به خوبی می توانیم کارهای نصب یا گسترش سیستم دوربین های مداربسته شما را انجام دهیم به شکلی که شما به خوبی از نتیجه کار راضی باشید. ما کیفیت کاری خود را تضمین می کنیم و در صورتی که برای سیستم دوربین مداربسته شما مشکلی پیش بیاید شما می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای حل آن اقدام شود. ما همواره سعی کرده ایم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

  این روزها پا به هر مکانی که می گذاریم دست کم چند دوربین مدار بسته در نقاط مختلف کار گذاشته شده اند. از آسانسور مجتمع های تجاری گرفته تا بانک ها و فروشگاه های بزرگ همگی از این تجهیز کاربردی استفاده می کنند. دوربین های مدار بسته همچنین در منازلی که دارای متراژ وسیع هستند و صاحبان شان از اشیای قیمتی نگهداری می کنند نیز استفاده فراوانی دارند. بهترین نرم افزارهای طراحی نقشه دوربین مدار بسته برای اندروید موضوع این مقاله می باشد.

  چیدمان دوربین های مدار بسته باید طبق نقشه از پیش طراحی شده اعمال شود. بنابراین قبل از خرید تجهیزات دوربین مدار بسته باید یک نقشه جامع و حرفه ای در اختیار داشته باشیم تا طبق آن عمل کنیم. اینگونه با افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها روبرو خواهیم بود. بدین منظور طراحان و نصابان دوربین مدار بسته از نرم افزارهای نقشه کشی استفاده می کنند تا چیدمان دوربین ها و سایر تجهیزات فنی و تاسیسات را در قالب یک نقشه تدوین کنند.

  جالب است بدانید که برخی از این نرم افزارها قابلیت استفاده در سیستم عامل اندروید را دارند. بنابراین شما می توانید با گوشی همراه تان اقدام به نقشه کشی دوربین مدار بسته نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر پیرامون این موضوع جذاب به گفتگو بپردازیم.

  مزایای استفاده از نرم افزار طراحی نقشه دوربین مدار بسته برای اندروید چیست؟

  قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر شوید که این روزها افراد بیش از هر سیستم دیگری در حال استفاده از گوشی همراه هستند. از خریدهای اینترنتی گرفته تا نقل و انتقالات مالی همگی با استفاده از گوشی های هوشمند انجام می شود. گسترش اپلیکیشن های تخصصی و حرفه ای به دست توسعه دهندگان منجر به این شده است تا پای اپلیکیشن ها و نرم افزارهای تخصصی همچون اتوکد به گوشی همراه باز شود.

  به کار گیری نرم افزار طراحی نقشه دوربین مدار بسته در گوشی های اندروید این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به تغییر تاسیسات اقدام به کابل کشی و بررسی راه های ارتباطی جهت پیاده سازی سیستم دوربین های مدار بسته نمایید. همچنین می توانید با استناد به نقشه هایی که درون گوشی خود ذخیره دارید به محض رخ دادن یک چالش اقدام به بازبینی نقشه ها و عیب یابی سیستم نمایید.

  شما می توانید به منظور گسترش سیستم امنیتی از نقشه ها و پلان های طراحی شده در گوشی خود استفاده کنید و محاسبات دقیق مهندسی را با استفاده از گوشی هوشمندتان انجام دهید. به دست آوردن اطلاعاتی چون تعداد دوربین ها، پهنای باند مورد نیاز، نوع دوربین و متراژ کل کابل ها از دیگر مزیت های استفاده از نرم افزار طراحی نقشه دوربین مدار بسته اندروید می باشد. شما می توانید در مورد نوع همپوشانی دوربین ها و شیوه نظارت بر نقاط کور نیز راهکارهای مهندسی شده را کشف و پیاده سازی کنید تا سطح امنیت را بالا ببرید و امکان نفوذ عوامل بیرونی را به سیستم سلب کنید. از طرفی می توانید هزینه های پروژه را با توجه به نقشه طراحی شده برآورد نمایید و قیمت تمام شده پروژه را مهندسی کنید.

  نرم افزار Auto CAD 360 برای اندروید

  نرم افزار Auto CAD 360 که نام قبلی آن Auto CAD WS بوده است نرم افزاری ست که به صورت رسمی برای گوشی های هوشمند اندرویدی طراحی شده است و دارای قابلیت های فراوانی می باشد. این اپلیکیشن قابلیت های نرم افزار اتوکد را دارا می باشد و امکان ادیت کردن فایل های DWG را به شما می دهد. نرم افزار اتوکد قوی ترین و متداول ترین نرم افزاری ست که برای طراحی نقشه های الکتریکی از آن استفاده می شود و اکنون شما فرصت استفاده از این نرم افزار را روی گوشی همراه خود دارید.

  پیاده سازی نقشه های الکتریکی یکی از مهمترین کاربردهای این اپلیکیشن می باشد که در طراحی نقشه های دوربین مدار بسته بسیار کاربرد دارد. شما می توانید نقشه های دو بعدی و سه بعدی از دوربین های مدار بسته را روی این اپلیکیشن ایجاد کنید و به صورت آفلاین اقدام به طراحی و ادیت نقشه های ذخیره شده نمایید. طراحی نقشه دوربین

  نرم افزار محاسبه گر دوربین مدار بسته

  این اپلیکیشن حاصل نبوغ و دانش مهندسین ایرانی بوده و یکی از بهترین نرم افزارهای اندرویدی برای طراحی نقشه دوربین های ندار بسته به شمار می رود. این نرم افزار دارای محیط کار کاربر پسند و دوستانه ای می باشد و مورد استفاده تعداد زیادی از نصابان دوربین قرار دارد. سادگی محیط این نرم افزار فرآیند طراحی نقشه را برای افراد آسان نموده است.

  نقشه کشی دوربین های مدار بسته به سادگی توسط این برنامه صورت می پذیرد. این اپلیکیشن کمک می کند تا بتوانید به یک دید دقیق و شفاف در مورد جانمایی دوربین ها و تعیین زاویه دید و همپوشانی دوربین ها برسید و بالاترین سطح از ایمنی و امنیت را ایجاد کنید. برآورد ظرفیت هارد، محاسبه پهنای باند دوربین های مدار بسته و همچنین تشخیص و ارزیابی زاویه دید و فاصله کانونی از مهمترین قابلیت های این اپلیکیشن می باشد. نکته مثبتی که در مورد این نرم افزار اندرویدی وجود دارد فارسی بودن زبان این برنامه است که موجب بالا رفتن سرعت عمل شما حین طراحی نقشه خواهد شد.

  نرم افزار CCTV Camera Wiring Diagram

  نرم افزار دیگری که می توان از آن برای ترسیم دیاگرام دوربین های مدار بسته در گوشی های اندرویدی استفاده کرد نرم افزار CCTV Camera Wiring Diagram می باشد. این نرم افزار دارای المان های گرافیکی مرتبط با نقشه کشی دوربین های مدار بسته بوده و این امکان را به شما می دهد تا بهترین جانمایی را برای دوربین های مدار بسته در نقشه اعمال کنید.

  شناخت بهتر این نرم افزار

  با استفاده از نرم افزارهای طراحی نقشه دوربین مدار بسته می توانید اقدام به افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و جانمایی دقیق دوربین ها نمایید به نحوی که احتمال نفوذ عوامل بیرونی را به حداقل رسانده و سطح امنیت را ارتقا دهید. عیب یابی سریع، تشخیص زاویه دید، تشخیص فاصله کانونی، تعیین ظرفیت هارد، امکان گسترش دهی سیستم، اشراف به تاسیسات و ارزیابی میزان کابل کشی و تعداد و نوع دوربین ها از مزایای استفاده از نرم افزارهای طراحی نقشه دوربین مدار بسته اندروید می باشد. طراحی نقشه دوربین

  نرم افزار طراحی دوربین مداربسته

  خرید دوربین های مدار بسته و نصب آن ها نمی تواند صرفا تضمین کننده امنیت و ایمنی باشد. آنچه که در این بین می تواند ایمنی مکان مورد نظر را تضمین کند، جانمایی استاندارد و اصولی دوربین ها و نصب تجهیزات شبکه در موقعیت های مناسب می باشد. 

  بدین منظور کارشناسان از نرم افزار طراحی دوربین مداربسته استفاده می کنند. این نرم افزار کمک می کند تا طراحان و مهندسین بتوانند طراحی سامانه دوربین های مدار بسته را به شکلی اصولی و بهینه انجام دهند. افزایش سطح نظارت، بالا بردن سطح ایمنی و امنیت، کاهش هزینه ها و اشراف کامل به تمام نقاط با کمترین تجهیزات پسیو همگی از مزایای نرم افزار طراحی دوربین مداربسته می باشد.

  برخی برندهای دوربین مدار بسته مانند هایک ویژن دارای نرم افزار طراحی دوربین مداربسته مختص به خود هستند. در واقع برندهای تولید کننده دوربین مدار بسته با ارائه نرم افزارهای مخصوص، کار را برای تکنسین های نصب راحت کرده اند. به کمک این نرم افزارها می توان اقدام به نقشه کشی و جانمایی دوربین های مدار بسته و همچنین سایر تجهیزات پسیو شبکه نمود.

  برای نصب و کانفیگ فایروال با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  به کمک نرم افزار طراحی دوربین مداربسته می توان پارامترهای مهمی چون زاویه دید، پهنای باند، فاصله کانونی، ظرفیت هارد، سوئیچ ها و موقعیت دوربین های مدار بسته را کنترل کنید. برخی از این نرم افزارها دارای محیط کاربری ساده ای هستند و شما می توانید با کمترین میزان دانش در مورد اصولی نقشه کشی اقدام به استفاده از آن ها نمایید.

  نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته

  طراحان و مهندسین برای استفاده از نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته هزاران دلیل دارند اما مهمترین این دلایل را می توان جانمایی استاندارد دوربین ها، بهره وری بالا، زاویه دید مناسب، کاهش تجهیزات پسیو شبکه، کاهش هزینه ها و مدیریت پهنای باند و سوئیچ ها دانست. نرم افزارهای مختلفی در این حوزه وجود دارند که برخی پوشش دهی ویژه در مورد یک برند خاص دارند و برخی دیگر را می توان برای بازه گسترده ای از برندهای دوربین مدار بسته استفاده نمود. 

  می توان قدیمی ترین و اولین نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته را اتوکد دانست. زمانی که هنوز پای نرم افزارهای تخصصی و هوشمند به این عرصه باز نشده بود، مهندسین از اتوکد به عنوان نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته استفاده می کردند. 

  این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزارهای مخصوص نقشه کشی دوربین مدار بسته امروزه روز محبوبیت کمتری دارد چرا که پیچیدگی های آن به مراتب بیشتر است، با این حال در حوزه طراحی و نقشه کشی نرم افزاری فوق العاده قدرتمند محسوب می شود و توسط حرفه ای های این عرصه همچنان مورد استفاده است.

  آن دسته از عزیزانی که نمی خواهند خود را درگیر پیچیدگی های اتوکد کنند و یا فرصت کافی برای یادگیری آن ندارند، می توانند از نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته ویزیو استفاده کنند که به غایت ساده است.

  بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته اندروید

  بسیاری از تکنسین های نصب دوربین مدار بسته ترجیح می دهند از گوشی همراه خود برای طراحی و جانمایی دوربین ها استفاده کنند. در این مواقع استفاده از بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته اندروید کاربردی خواهد بود. 

  بهره مندی از محیط کاربری ساده، تنظیمات آسان، قابل درک بودن نرم افزارهای اندرویدی، حل کردن معادلات نامفهوم، اندازه گیری میدان دید، تنظیم پهنای باند، مدیریت فاصله کانونی و اندازه گیری ظرفیت هارد و مدلسازی نزدیک به واقعیت همگی از ویژگی های بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته اندروید می باشد. یکی از محبوب ترین ها در این حوزه، نرم افزار محاسبه گر دوربین مدار بسته می باشد.

  برای راه اندازی سوئیچ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  طراحی دوربین مداربسته

  طراحی دوربین مداربسته به این سادگی ها نیست که صرفا تعدادی دوربین مدار بسته را در نقاط مختلف ساختمان جاگذاری کنیم. برای طراحی دوربین مداربسته باید از ابزارهای تخصصی همچون نرم افزارهای نقشه کشی استفاده کرد. به کمک نرم افزارهای طراحی دوربین مداربسته می توان از پهنای باند و فضایی که موجود است، رزولوشن های متفاوتی از دوربین گفت. 

  در نتیجه می توانید با استناد به اطلاعاتی که نرم افزار طراحی دوربین مداربسته به شما می دهد، بهترین و استانداردترین جانمایی را برای دوربین ها داشته باشید. شما می توانید به کمک نرم افزار طراحی دوربین مداربسته، اقدام به فشرده سازی به روش های مختلف نمایید.

  انتخاب فریم بر ثانیه بهینه برای تصاویر، بالا بردن زاویه دید و سطح اشراف به محیط، محاسبه فضای هارد و راه اندازی یک سامانه نظارت تصویری پیشرفته همگی از مزایای استفاده از نرم افزار طراحی دوربین مداربسته می باشد.

  نقشه کشی دوربین مداربسته

  برای نقشه کشی دوربین مداربسته باید به ابزارهای پیشرفته متوسل شد. از جمله این ابزارها می توان به نرم افزارهای مخصوص نقشه کشی اشاره کرد. نقشه کشی دوربین مداربسته با استفاده از نرم افزارهای تخصصی در واقع راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته را برای شما سهل و ساده خواهد کرد. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی اقدام به راه اندازی یک سیستم بی نقص نمایید. 

  بسیار مهم است که نقشه کشی دوربین مداربسته با توجه به طراحی و نقشه کشی ساختمان صورت گیرد. از آنجایی که ساختمان ها دارای نقشه متفاوتی می باشند، در نتیجه نقشه کشی دوربین مداربسته نیز برای هر موقعیت متفاوت خواهد بود. به دست آوردن یک مدل واقعی از سامانه نظارتی به کمک نرم افزار نقشه کشی دوربین مداربسته امکان پذیر خواهد بود.

  برای دریافت خدمات نصب و راه اندازی سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  نقشه نصب دوربین مدار بسته

  بسیاری از تکنسین های نصب دوربین مدار بسته تمایلی به محاسبات پیچیده مهندسی ندارند. آن ها اساسا زمان کافی برای انجام محاسبات دستی را ندارند پس چه بهتر که از یک نرم افزار برای طراحی نقشه نصب دوربین مدار بسته استفاده شود. نرم افزارهای زیادی در این حوزه آماده سازی و روانه بازار شده اند. 

  شما می توانید به عنوان یک تکنسین نصب از این نرم افزارها برای جانمایی دقیق و اصولی دوربین ها و بالا بردن سطح دسترسی استفاده کنید. صرفه جویی در هزینه ها، مدیریت راحت سیستم نظارتی، بالا بردن بهره وری و افزایش سرعت عمل در نصب دوربین های مدار بسته همگی از مزایای استفاده از نرم افزار نقشه نصب دوربین مدار بسته می باشند.

  جانمایی دوربین مدار بسته

  جانمایی دوربین مدار بسته به کمک نرم افزارهای تخصصی چه فایده ای دارد؟ این سوالی ست که ممکن است در ذهن بسیاری از افراد ایجاد شود. در پاسخ باید بگوییم که استفاده از نرم افزار جانمایی دوربین مدار بسته کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهید، بدون نیاز به محاسبات پیچیده بهترین موقعیت را برای دوربین ها انتخاب کنید، سرعت عمل تان را در نصب دوربین های مدار بسته بالا ببرید. به طور کلی استفاده از نرم افزار جانمایی دوربین مدار بسته کمک می کند تا به یک حرفه ای تبدیل شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  تماس با کارشناسان