• پشتیبانی دوربین مدار بسته

  پشتیبانی دوربین مدار بسته

  دوربین های مداربسته امروزه در جاهای زیادی به کار می روند و از آنها برای بالا بردن امنیت و رصد و ارزیابی فعالیت ها استفاده می شود. این دوربین ها در یک شبکه، تصاویر را ضبط می کنند و به دستگاه گیرنده اصلی انتقال می دهند. افراد می توانند این تصاویر را مشاهده و از اطلاعات آن استفاده کنند. امروزه دوربین های مداربسته در مدل های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  چیزی که باید در مورد دوربین های مداربسته باید به آن توجه داشت این است که پس از نصب و راه اندازی آنان، باید کار پشتیبانی آنها را انجام داد. منظور از پشتیبانی از دوربین مداربسته همان طور که پیداست این است که پس از نصب آنها باید به خوبی از آنها مراقبت کرد و در صورتی که برای آنها مشکلی پیس آمد آنها را رفع کرد.

  هزینه پشتیبانی دوربین مداربسته

  مراحل پشتیبانی دوربین مداربسته

  ۱

  بررسی کردن

  ۲

  عیب یابی دوربین های مداربسته

  ۳

  ارتقاء سیستم دوربین مدار بسته

  برای اطمینان از عملکرد صحیح دوربیم مداربسته، کارشناسان ما از تجهیزات شما بازدید خواهند کرد.

  اگر مشکلی در عملکرد سیستم نظارتی با دوربین مداربسته شما وجود دارد برای دریافت پشتیبانی دوربین مدار بسته، با ما تماس بگیرید.

  شما می توانید برای بروزرسانی و ارتقاء سیستم دوربین مدار بسته خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  پشتیبانی دوربین مدار بسته شامل چه مواردی است؟

  کار پشتیبانی دوربین مداربسته در واقع برای این است که مشکلی برای دوربین ها پیش نیاید و اگر هم مشکلی رخ داد به صورت رفع گردد. پشتیبانی دوربین مدار بسته شامل موارد متعددی است که باید به درستی انجام شود تا دوربین ها همواره بتوانند تصاویر مناسبی را ضبط و ارسال کنند. البته این پشتبانی شامل کل شبکه دوربین مداربسته می شود و فقط دوربین ها را شامل نمی شود.

  اما پشتیبانی دوربین مداربسته شامل چه مورادی است؟ اگر بخواهیم به این سوال جواب دهیم باید بگوییم پشتیبانی از دوربین مداربسته شامل موارد بررسی کردن (بررسی دوربین ها، اتصالات، گیرنده، مسیرها، فایل های ضبط شده و دیگر موارد)، عیب یابی و رفع آن( رفع عیب در ضبط و قطع تصاویر، در دوربین ها، در اتصالات و دیگر موارد) ، راه اندازی مجدد (در صورتی که شما نیاز داشته باشید باید سیستم دوربین مداربسته را از نو راه اندازی کرد) ، تمیز کردن و پشتیبانی از سرورهای مجازی ضبط و مدیریت تصاویر است.

  هر کدام از موراد بالا یعنی شما می خواهید کاری کنید تا دوربین های مداربسته به بهترین شکل کار خود را انجام دهند و مشکلی نداشته باشند. در بررسی کردن شما به خوبی همه تجهیزات شبکه دوربین مداربسته را بررسی می کنید. دوربین ها، اتصالات و همه موارد به خوبی توسط یک شرکت پشتیبان بررسی می شود تا  اگر عیبی وجود دارد پیدا شود. عیب ممکن است دو دوربین ها یا در مسیر انتقال اطلاعات یا در گیرنده ها باشد. همه این ها باید به خوبی بررسی شوند.

  برای نصب دوربین مدار بسته منازل با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  پشتیبانی دوربین مدار بسته ارزان

  در مورد دیگر پشتیبانی از دوربین مداربسته، این عیب هایی که شناسایی شده اند رفع خواهند شد.  عیب در هر کدام از بخش های شبکه دوربین مداربسته که باشد باید توسط افراد کاردان و متخصص رفع شود. عیب ها می توانند سخت افزاری یا نرم افزاری باشند.

  مورد بعدی در پشتیبانی این است که ممکن است سیستم نیاز به راه اندازی مجدد داشته باشد. نرم افزار مربوط به سیستم دوربین مداربسته شما پس از آپدیت شدن و نیز سیستم شما پس از انجام تغییرات اساسی در آن نیاز دارد که دوباره راه اندازی شود. این کار به خوبی توسط شرکت پشتیبان انجام خواهد شد.

  در کنار همه این ها، کار تمیز کردن دوربین ها و اتصالات و دیگر اجزا نیز به خوبی در پشتیبانی از دوربین های مداربسته انجام می شود و در آخر کار پشتیبانی از سرورهای مجازی که کار ضبط و ذخیره را انجام می دهند انجام می شود.

  خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته

  تا اینجا دانستید که پشتیبانی از دوربین مداربسته چیست و چه مواردی را شامل می شود. پس می توانید تا حدودی خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته را هم حدس بزنید. در زیر به این خدمات اشاره شده است:

  ۱.بررسی کردن:

  اولین خدمتی که از طرف شرکت های پشتیبانی کننده دوربین مداربسته ارائه می شود این است که آنها به خوبی همه تجهیزات شبکه دوربین مداربسته شما را بررسی می کننند تا ببینند آیا همه چیز درست است و مشکلی وجود دارد یا نه. با این کار به خوبی می توان از سالم بودن دوربین ها و دیگر تجهیزات موجود در شبکه دوربین مداربسته مطمئن شد.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  بررسی کردن شامل موارد زیر می شود:

  • بررسی دوربین های مداربسته:

  مهم ترین قسمت پشتیبانی دوربین مدار بسته ، بررسی کردن خود دوربین ها می باشد. دوربین ها به خوبی توسط افراد کاردان بررسی می شوند تا اگر اشکالی در آنها وجود دارد مشخص شود. برای این کار نیاز به تجربه و تخصص کافی است چون مدل های مختلفی از دوربین مداربسته وجود دارد و برای بررسی باید به نکاتی توجه کرد که هر کسی آنها را نمی داند.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  • بررسی اتصالات:

  هنوز هم خیلی از شبکه های دوربین مداربسته دارای اتصالات هستند. این اتصالات شامل سیم و دیگر تجهیزات می باشد. این اتصالات به خوبی توسط افراد بررسی می شود تا اگر مشکلی در آنها وجود دارد مشخص گردد. این اتصالات باید به دقت و به درستی بررسی شوند و این کار باید توسط افراد مجرب و کاردان انجام شود.

  • بررسی دی وی آر/ان وی آر:

  یکی دیگر از موارد بررسی کردن، بررسی دی وی آر( دستگاه ضبط ویدئویی دیجیتال) یا ان وی آر( دستگاه ضبط ویدیویی انالوگ) است. شرکت های پشتیبانی به خوبی این دستگاه های گیرنده را بررسی می کنند تا از کارکرد صحیح آن مطمئن شوند. این بررسی ها به خوبی می تواند وجود اشکالات در این دستگاه ها را مشخص کند و در صورتی هم که مشکلی وجود نداشته باشد از سلامت آن اطمینان حاصل می شوند.

  • بررسی فایل های ضبط شده:

  از دیگر موارد بررسی در بخش پشتیبانی دوربین مدار بسته این است که باید فایل هایی که ضبط شده و ذخیره شده اند نیز به خوبی بررسی شوند تا اگر مشکلی در آنها وجود دارد مشخص شود. خیلی اوقات مشکل در سیستم یک دوربین مداربسته سخت افزاری نیست بلکه نرم افزاری است. بررسی فایل های ضبط شده می تواند کمک کند تا شما به خوبی متوجه نوع مشکل در سیستم دوربین مداربسته شوید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد می فهمید که همه چیز طبق مسیر درست خود پیش می رود و مشکلی وجود ندارد.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲.عیب یابی و رفع عیب پشتیبانی دوربین مدار بسته:

  پس از بررسی کردن و پیدا کردن عیوب باید آنها را رفع کرد. این یکی دیگر از خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته می باشد. اما برای عیب یابی و رفع عیب دوربین مداربسته چه کارهایی انجام می شود؟ در زیر به این موارد اشاره شده است:

  • قطع تصاویر دوربین مداربسته:

  خیلی از اوقات است که شما مشاهده می کنید که برای مثال تصویر یکی از دوربین های مداربسته شما قطع می شود. در اینجاست که باید در ابتدا عیب و مشکل را پیدا کرد و سپس آن را رفع کرد. مشکل می تواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. اگر مشکلی در خود دوربین ها وجود داشته باشد به آسانی در بررسی کردن دوربین ها(قسمت بررسی) مشخص خواهد شد و اگر هم مشکل نرم افزاری باشد در بررسی سیستم نرم افزاری دوربین ها مشخص می گردد. پس از آن که متوجه ریشه مشکل شدید به راحتی می توانید آن را رفع کنید.

  این همان کاری است که شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی مانند دلتاتک انجام می دهند.

  • مشکل در ضبط تصاویر دوربین مداربسته:

  یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی و رفع آن در پشتیبانی از دوربین های مداربسته انجام می شود، مشکل در ضبط تصاویر دوربین مداربسته است. برخی زمان هاست که شما مشاهده می کنید در ضبط تصاویر مشکل وجود دارد و نمی توانید تصاویر یک یا چند تا از دوربین ها را ضبط کنید. این مشکل به خوبی در پشتیبانی دوربین مدار بسته مورد بررسی قرار می گیرد و سپس رفع می گردد. این کار در سریع ترین زمان توسط شرکت های پشتیبانی کننده از دوربین های مداربسته انجام می شود.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  • مشکل در پخش تصاویر دوربین مداربسته:

  از دیگر موارد خدمات عیب یابی و رفع آن، رفع عیب از مشکل در پخش تصاویر دوربین مداربسته است. این عیب نیز می تواند ناشی از موارد مختلف باشد. ممکن است دوربین شما ایراد داشته باشد، ممکن است دستگاه گیرنده شما مشکل داشته باشد، ممکن است مشکل نرم افزاری وجود داشته باشد و یا موارد دیگر. همه این موارد به خوبی توسط افراد بررسی می شود و عیب مربوط به هر کدام بخش که باشد به سرعت برطرف می گردد تا شما بتوانید به راحتی تصاویر محیط مورد نظر خود را دوباره مشاهده کنید و بتوانید به رصد کردن بپردازید.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  • رفع مشکلات نرم افزاری :

  در خیلی از موارد ممکن است که شما در سیستم نرم افزاری خود دچار مشکل شوید. برای مثال ممکن است اشخاصی سعی در هک کردن دوربین های شما کنند یا این که ویروسی وارد نرم افزار دوربین مداربسته شما شده باشد یا موارد دیگر. همه این موارد به خوبی توسط افراد متخصص در بخش پشتیبانی بررسی می گردد و سپس مشکل رفع می گردد.

  ۳.ارتقاء سیستم دوربین مداربسته:

  در برخی اوقات شما نیاز دارید تا سیستم نرم افزاری دوربین مداربسته خود را ارتقاء دهید یا به اصطلاح آن را به روز کنید. این یکی دیگر از موارد خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته است. افراد متخصص در این زمینه به سرعت، سیستم نرم افزاری شما را آپدیت می کنند تا شما بتوانید از امکانات بیشتر و سرعت بیشتر در استفاده از دوربین های مداربسته خود بهره ببرید. برخی اوقات این ارتقاء نرم افزاری نیاز به ارتقاء سخت افزاری و شبکه ای نیز دارد که به خوبی توسط شرکت های پشتیبانی دوربین مدار بسته چون دلتاتک انجام می شود.

  شبکه دوربین های مداربسته به خوبی توسط پشتیبانی دهنده توسعه می یابد. برای این کار اگر قطعه ای لازم است تغییر یابد، تغییر می کند و نرم افزارها به روزرسانی می شوند تا شبکه دوربین مداربسته شما ارتقاء یابد و بتواند تصاویر بهتری را برای شما ارائه دهد و امکانات بهتری را در اختیار شما بگذارد.

  ۴.پشتیبانی و نگهداری از سرورهای مجازی ضبط و مدیریت تصاویر:

  یکی دیگر از موارد خدمات پشتیبانی دوربین های مداربسته، پشتیبانی و نگهداری از سرورهایی است که تصاویر و فیلم های دوربین های مداربسته روی آنان ذخیره می شوند. این فایل ها به خوبی باید در جایی امن و مطمئن نگهداری شوند تا کسی به جز شما به آنها دسترسی داشته باشد. شرکت های پشتیبانی می توانند به خوبی این امکان را برای شما فراهم کنند و از سرورهای مجازی شما نگهداری کنند و آنها را پشتبانی کنند.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  موارد تاثیرگذار بر قیمت پشتیبانی دوربین مدار بسته

  اما همان طور که خودتان هم می دانید هیچ خدمتی بدون هزینه نیست. خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته نیز هزینه دارد. اما چه مواردی روی قیمت و هزینه پشتیبانی دوربین مدار بسته تاثیرگذار هستند؟ در زیر به آنها اشاره شده است:

  ۱.مدت زمان قرارداد پشتیبانی دوربین مداربسته:

  شما برای این که خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته را دریافت کنید نیاز دارید تا قراردادی را امضا کنید. این قرارداد بین کارفرما و شرکت پشتیبان انجام می شود. یکی از مواردی که در قرارداد وجود دارد، مدت زمان آن است. هر چقدر که مدت زمان قرارداد پشتیبانی بیشتر باشد شما باید هزینه بیشتری بپردازید و این بسیار واضح است.

  ۲.مدل دوربین های مداربسته شما:

  یکی دیگر از مواردی که روی قیمت پشتیبانی دوربین های مداربسته تاثیرگذار است، نوع و مدل دوربین مداربسته شما می باشد. هر چقدر که مدل دوربین مداربسته شما پیشرفته تر و آپدیت تر باشد برای پشتیبانی از آنها هزینه بیشتری باید صرف کنید. هم چنین نوع سیستم دوربین مداربسته شما( بی سیم یا باسیم

  دلیل این موضوع هم این است که عیب یابی و رفع عیب آنها نیاز به مهارت بیشتر و صرف زمان بیشتر دارد. بنابراین نوع و مدل دوربین های شما روی هزینه پشتبانی تاثیر دارند.

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  تعرفه پشتیبانی دوربین مدار بسته

  ۱.وسعت شبکه دوربین مداربسته شما:

  هر چقدر که دوربین های مداربسته شما زیادتر باشند و مساحت بزرگتری را تحت پوشش خود داشته باشند، مسلما هزینه پشتیبانی از آنان نیز بیشتر خواهد بود. دلیل این موضوع هم این است که کارشناس برای بررسی، رفع عیب و ارتقاء این شبکه باید وقت بیشتری را صرف کند و این کار مطمئنا قیمت را بالاتر خواهد برد. یک کارشناس هر بار هم از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری طبق قرارداد همه شبکه را مورد بررسی قرار می دهد و اگر مشکلی وجود داشته باشد آن را رفع می کند.

  ۲.خدمات اضطراری :

  طبق قرارداد، کارشناس در زمان های خاص و تعیین شده ای برای انجام خدمات و رفع اشکال به صورت تلفنی و حضوری حضور دارد. در زمان هایی به جز زمان های تعیین شده، خدمت کارشناس یا کارشناسان جزء خدمات اضطراری قرار می گیرد و در نتیجه قیمت پشتیبانی از دوربین مداربسته را بالاتر می برد. این موارد به صورت جداگانه و با قیمت بالاتری برای کارفرما فاکتور می شود چون حالت اضطراری و فوری داشته است.

  از مشاوره تا پشتیبانی دوربین مدار بسته را با دلتاتک تجربه کنید

  امروزه در زمینه فروش،نصب و راه اندازی، پشتیبانی و مشاوره دوربین های مداربسته شرکت های مختلفی در حال فعالیت هستند. هر کدام از این شرکت ها خدماتی را به مشتریان عرضه می کنند. شرکت دلتاتک نیز یکی از شرکت هایی است که می تواند خدمات بسیار خوبی را به شما عرضه کنید. شما می توانید بهترین خدمات را از دلتاتک دریافت کنید و از مشاوره تا پشتیبانی را با آن تجربه کنید.

  خدمات پشتیبانی که توسط دلتاتک به شما ارائه می شوند شامل خدمات سخت افزاری( رفع مشکلات سخت افزاری،به روز نگه داشتن تجهیزات و دیگر موارد)، خدمات شبکه( توسعه شبکه موجود در صورت نیاز، پشتیبانی از نرم افزارهای شبکه، مدیریت سطح دسترسی به شبکه توسط کاربران و رفع عیب از شبکه) و نرم افزاری(تهیه فایل پشتیبان یا همان بک اپ از نرم افزارها، رفع مشکلات نرم افزاری سیستم و دیگر موارد) می باشد.

  برای پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  پشتیبانی انلاین دوربین مداربسته دلتاتک

  مشاوره در انتخاب و خرید دوربین مداربسته مناسب:

  یکی از مشاوره های دلتاتک در بخش پشتیبانی دوربین مدار بسته این است که می تواند به خوبی شما را راهنمایی کند که چه نوع دوربینی را برای نیاز خود انتخاب و خریداری کنید. دلتاتک همه عوامل را با توجه به خواسته ها و نیازهای شما در نظر می گیرد و با بهترین مشاوره ها به شما می گوید که چه نوع دوربین و چه مدلی را انتخاب کنید.

  مشاوره در خرید دیگر تجهیزات سیستم دوربین مداربسته:

  به جز دوربین مداربسته، دلتاتک به خوبی به شما مشاوره می دهد که چه تجهیزاتی را برای سیستم و شبکه دوربین مداربسته خود خریداری کنید. این شامل اتصالات، دستگاه های گیرنده، سیستم های ذخیره سازی و نیز تجهیزات جانبی می باشد. دلتاتک در همه این موارد با توجه به نیاز شما و با در نظر گرفتن همه عوامل بهترین مشاوره ها را برای خرید تجهیزات دیگر سیستم دوربین های مداربسته ارائه می دهد. شما با این مشاوره ها می توانید بهترین خریدها را برای خود انتخاب کنید.

  دلتاتک همواره برای ارائه مشاوره در خدمت شماست. کافی است که با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره ها را دریافت کنید.

  مشاوره و پشتیبانی دوربین مدار بسته در نصب و راه اندازی:

  دلتاتک در زمینه نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته می تواند به شما مشاوره بدهد. در این مشاوره به خوبی به شما گفته می شود که چگونه باید جایگاه و ارتفاع دوربین ها را مشخص کنید تا در بهترین جا قرار بگیرند، چگونه آنها را به صورت محکم و مناسب نصب کنید، چگونه میدان دید دوربین ها را تست کنید، چگونه سیستم های ذخیره سازی را نصب نمایید، چگونه کار کابل کشی و داکت کشی و اتصالات را انجام دهید و نیز چگونه تجهیزات جانبی مربوط به دوربین مداربسته را انجام دهید. این مشاوره ها به بهترین شکل و با زبانی ساده انجام می شود تا شما به خوبی درک کنید که چگونه باید کار خود را پیش ببرید. کار نصب  و راه اندازی با مشاوره های دلتاتک به خوبی پیش خواهد رفت.

  دلتاتک همواره مفتخر بوده است که بهترین مشاوره ها را ارائه داده است و همیشه برای پاسخگویی حاضر بوده است. در کنار مشاوره، دلتاتک با بستن قراردادهای پشتیبانی بهترین خدمات پشتیبانی را به مشتریان عرضه می کند به شکلی که خیال انها از همه چیز راحت خواهد بود و در صورتی که مشکلی برای سیستم دوربین مداربسته آنها پیش بیاید می دانند که دلتاتک به خوبی و به سرعت برای رفع آن ها اقدام می کند و نیز در صورتی که بخواهند سیستم آنها به بهترین شکل ارتقاء می یابد.

  از مشاوره تا پشتیبانی را با دلتاتک تجربه کنید.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  نمونه قرارداد پشتیبانی دوربین مدار بسته

  دوربین های مداربسته، دوربین هایی هستند که از آنها برای نظارت تصویری و تامین امنیت مکان های مختلف استفاده می شود. امروزه دوربین های مداربسته در انواع و مدل های مختلف وجود دارند و در جاهای زیادی به کار می روند. شما می توانید این دوربین ها را در فروشگاه های مختلف، انواع مغازه ها، انواع شرکت ها ، ادارات، پارکینگ ها، در بولوارها و جاده ها، در ورزشگاه ها ، در کارخانه ها و نیز در خانه ها مشاهده کنید. از این دوربین ها برای تامین امنیت، نظارت بر رفتار افراد، جمع اوری داده ها و دیگر موارد استفاده می شود.

  شرکت های متعددی امروزه وجود دارند که به کار فروش دوربین های مداربسته، نصب و راه اندازی آنها و نیز پشتیبانی دوربین های مداربسته مشغول هستند.

  منظور از پشتیبانی از دوربین مداربسته خدماتی است که پس از نصب و راه اندازی آنها برای رفع عیب و مراقبت از آنها یا ارتقاء آنها انجام می شود. پشتیبانی دوربین مدار بسته شامل بررسی کردن قسمت های مختلف دوربین های مداربسته( خود دوربین ها، اتصالات، گیرنده ها و تجهیزات جانبی ) ، رفع عیب از سیستم دوربین مداربسته ،ارتقاء سیستم  و پشتیبانی از سرورهای مجازی ضبط تصاویر دوربین های مداربسته می باشد. هر کدام از آنها خود شامل موارد مختلفی می شود.

  برای دریافت خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته افراد با شرکت ها،قرارداد پشتیبانی از دوربین های مداربسته انجام می شود. قیمت و هزینه پشتیبانی از دوربین های مداربسته می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. از موارد تاثیرگذار روی قیمت پشتیبانی می توان به زمان قرارداد، نوع و مدل دوربین ها، وسعت شبکه دوربین مداربسته و خدمات اضطراری اشاره کرد.

  دلتاتک به عنوان شرکتی حرفه ای و باتجربه در زمینه دوربین های مداربسته، می تواند بهترین خدمات پشتیبانی به شما ارائه می دهد. در کنار پشتیبانی، دلتاتک بهترین مشاوره ها را نیز ارائه می دهد. این مشاوره شامل انتخاب و خرید دوربین و دیگر تجهیزات مناسب برای سیستم و نصب و راه اندازی آن می باشد.

   بهترین خدمات را با دلتاتک تجربه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان