• نصب دوربین مدار بسته

    پروژه نصب دوربین مدار بسته

    امروزه شاهد تحولات تکنولوژی هستیم که همیشه بیش از پیش در حال پیشرفت است. یکی از مهم ترین اختراع بشر، اختراع دوربین مداربسته بوده است که به نوعی می تواند تضمین کننده امنیت ما در محیط کار و یا منزل باشد. همچنین پروژه نصب دوربین مدار بسته هم یکی از مهم ترین ها در این زمینه است. می توانیم اشاره داشته باشیم به متخصصینی که در این زمینه به نصب دوربین مداربسته می پردازند. این افراد توانایی ها و استعداد لازم را در این زمینه برخوردار هستند و می توانند بدون هیچ مشکلی به بهترین شکل ممکن به پروژه نصب دوربین مدار بسته بپردازند.

    در واقع به بیان دیگر نصب سیستم های نظارت تصویر یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین کاری است که متخصصین در این حوزه باید به نحواحسن این کار را به درستی انجام دهند. در این مراحل باید استاندارد هایی را مدنظر قرار دهیم و سپس طبق همان پیش برویم.

    جهت نصب دوربین مداربسته منازل با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

    مراحل خدمات پروژه نصب دوربین مدار بسته

    ۱

    بازدید از مکان

    ۲

    تعیین هزینه پروژه نصب دوربین مدار بسته

    ۳

    تعیین وقت اجرای پروژه

    برای پروژه نصب دوربین مدار بسته طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

    جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

    دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

    پخش ویدیو

    نمونه پروژه ها

    چرا انتخاب دلتا تک ؟

    پخش ویدیو
    پخش ویدیو

    برای پروژه نصب دوربین مدار بسته باید چه گام هایی برداریم؟

    • بررسی محیط و محل نصب دوربین مداربسته
    • مشخص کردن انتخاب و نوع دوربین مداربسته از نظر کیفیت و کارایی
    • مشخص کردن محل قرار گیری دوربین و نوع زاویه بندی آن
    • تعیین محل عبور کابل ها
    • انتخاب دی وی ار یا ان وی ار برای دوربین مداربسته
    • اتصال هاردیسک HDD در داخل DVR یا NVR 
    •  کابل کشی و سیم کشی دوربین و دی وی ار و اتصال سوکت های BNC و شبکه CAT5
    • متصل کردن منبع تغذیه و سیستم برق کشی
    • اتصال لوازم جانبی مانند مانتیو و تلویزیون و ماوس و میکروفون به DVR یاNVR 
    • تنظیمات دوربین مدار بسته در DVR یا NVR برای تشخیص حرکت و ضبط و آلارم

    برای نصب دوربین مدار بسته ادارات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

    مراحل پروژه نصب دوربین مدار بسته چگونه است؟

    • بازدید از محل توسط کارشناسان مربوطه

    بعد از اینکه دوربین مداربسته و تجهیزات به درستی نصب شد، حالا نوبت به کارشناسان می رسد تا بتوانند با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی شده روند پروژه نصب دوربین مدار بسته را به بهترین شکل ممکن برای شما ارائه کنند. کارشناسان می توانند بهترین روش ها را برای نصب دوربین شما ارائه کنند. 

    • تهیه پیش فاکتور

    تمامی تجهیزات و برند دوربین مداربسته ای که خریداری کردید به صورت پیش فاکتور به شما ارائه می شود.

    • امکان سنجی جهت نصب

    بعد از اینکه از محل نصب دوربین مداربسته بازدید شد باید امکان سنجی آن مورد بررسی قرار گیرد. 

    • نصب و راه انداری سیستم

    در این مرحله باید نصب و راه اندازی سیستم صورت گیرد. یکی از مهم ترین بخش برای نصب دوربین های مداربسته است که می توانیم با کمک آن مشکلات مشتریان را حل کنیم. نصب دوربین مدار بسته باید توسط کسانی صورت گیرد که از تخصص کافی برخوردار هستند. به این ترتیب می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل درخواست پشتیبانی یا تعمیر دوربین مدار بسته داشته باشید

    تجهیزات مورد نیاز پیاده سازی پروژه نصب دوربین مداربسته

    • یک نقشه برای نصب دوربین مداربسته طراحی کنید که بتوانید بر اساس آن نقشه نصب را شروع کنید. نقشه به شما کمک می کند تا بتوانید در یک دوره کوتاه تری کار نصب را انجام دهید. 
    • برای نصب دوربین مداربسته باید تجهیزات خوب و مناسبی را خریداری کنید. بنابراین وظیفه داریم که توصیه کنیم برای انتخاب تجهیزات بهترین نمونه را خریداری کنید. هرچه کیفیت دوربین مدار بسته بهتر باشد، قطعا بهتر می توانید تصاویر را دریافت کنید. سعی داشته باشید برای خرید به برند ها توجه کنید و بهترین نمونه را انتخاب کنید. تجهیزات مهم دوربین مدار به شرح زیر است:

    برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

    1. دوربین های AHD و یا دوربین های تحت شبکه ای پی
    2. دستگاه DVR
    3. دستگاه NVR
    4. هاردیسک HDD
    5. بسته کابل RG59
    6. کابل CAT5 و CAT6
    7. کانکتور برق
    8. مانیتور یا نمایشگر
    9. میکروفون

     

    نکات مهم پیش از اجرای پروژه نصب دوربین مدار بسته

    • برای نصب تجهیزات سعی کنید یک محل خوب تعیین کنید. برای این کار باید با توجه به نقشه سعی کنید که یک منطقه مناسب را برای نصب تجهیزات مانند؛ دوربین ها، کابل ها و دستگاه های DVR را انتخاب کنید. باید سعی داشته باشید برای انخاب محل مناسب برای نصب، بهترین نمونه و بهترین جا را انتخاب کنید. این بخش از نصب یکی از مهم ترین بخش ها محسوب می شود. به عنوان مثال اگر شهص نصاب، نتواند مناسب ترین مکان را برای نصب دوربین مداربسته انتخاب کند، قطعا سارقین به راحتی می توانند دست به سرقت بزند. بنابراین این مرحله بسیار مهم است و شخصی که نصاب است با توجه به تجربه ای که در نصب کردن دوربین مداربسته دارد می داند چه موقعیت هایی برای نصب دوربین می تواند مناسب باشد.
    • برای برقراری مدار ها باید کابل کشی صورت پذیرد که با توجه به دوربین و سیستم کاری که وجود دارد انجام گیرد. برای پروژه نصب دوربین مداربسته در باید به مدار آنالوگ یا اچ دی توجه کرد. در این حالت دوربین ها می تواند با کمک کابل های RG11، RG6، RG9 وصل گردد. اتصالات آن به دستگاه DVR باید متصل شود. موضوعی که امروزه استفاده از دوربین های تحت وب بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین برای نصب و اجرای این نوع دوربن های تحت شبکه و یا ای پی،NVR و سوئیچ شبکه بسیار مورد نیاز است. در این روش دوربین باید کمک کابل های Cat5،Cat5e،Cat6 و غیره به سوئیچ و دستگاه NVR انتقال پیدا می کند. علاوه بر این موارد، مورد سومی هم برای پیاده سازی پروژه نصب دوربین مداربسته وجود دارد که آن مدار ها و کابل کشی ها است که به صورت بی سیم صورت می گیرد. در این حالت یک شبکه اینرنتی محلی وجود دارد که راه اندایز می گردد و دروبین و گیرنده ها با کمک آن ارسال و دریافت و ذخیره سازی تصاویر را می توانند انجام دهند. 
    • در مرحله آخر باید تنظیمات مربوطه به درستی انجام گیرد تا بتوانیم تصاویر ضبط شده را ببینیم. بر اساس مدل و برند دوربین باید از نرم افزار های خاص استفاده کرد که بتوانیم تصاویر را روی یک نمایشگر و یا تلفن همراه دریافت یا ذخیره کنیم. در این مرحله باید زاویه دید دوربین را تنظیم کنیم. برای اجزاری پروژه نصب دوربین مدار بسته باید از اشخاصی که در این زمینه کار می کنند و تخصص کافی دارند استفاده کنیم. افرادی در تیم دلتاتک که می دانند چگونه باید دوربین را نصب کنند و مشخصات مربوط به نرم افزار و تنظیمات و زاویه دید را به خوبی می شناسند، باید کمک بگیریم.

    میانگین امتیازات ۵ از ۵
    از مجموع ۱ رای
    تماس با کارشناسان