مقاله

نقش دوربین های مداربسته در هوشمند سازی ساختمان ها

دوربین های مداربسته هوشمند
 • با رشد تکنولوژی هوشمند دوربین های مداربسته هوشمند استفاده از این تکنولوژی جهت هوشمند سازی ساختمان ها امروزه امری ضروری به نظر می رسد. استفاده از تجهیزات امنیتی می تواند تا اندازه زیادی از خطراتی که ساختمان و اموال شما را تهدید می کند موثر باشد. با داشتن یک منزل هوشمند شما دیگر نگران نیستید و به راحتی می توانید ساختمان خود را از راه دور کنترل کنید و با مشاهده هر گونه اتفاق مشکوکی از وقوع آن جلوگیری کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  هوشمند سازی دوربین های مدار بسته قابلیت این وسیله مهم و حیاتی را از گذشته بیشتر کرده است. این دوربین ها مجهز به سیستم امنیتی است و به محض احساس خطر آژیر به صدا در می آید. امروزه هوشمند سازی در تمام عرصه و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. این مزیت بسیار مهم دوربین های مداربسته هوشمند است.

  نقش مهم دوربین های مدار بسته هوشمند

  دوربین های هوشمند دارای نقش حفاظتی و نظارتی هستند. استفاده از دوربین های مداربسته هوشمند سبب شده تا مردن از نگهبان برای محافظت خانه خود کمتر استفاده کنند زیرا دوربین های مداربسته هوشمند به تنهایی نقش یک نگهبان را حتی بهتر از آن رای شما ایفا کند. ولی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد و عالی دوربین های هوشمند این است که می تواند مانند یک چشم هوشمند تمام افراد داخل منزل را از جمله کارگر خانه، پرستار و هر فرد ناشناس دیگر را زیر نظر بگیرد، و لحظه به لحظه عملکرد آنها را به شما گزارش دهد. 

  کنترل ورود و خروج افراد به وسیله دوربین های مدار بسته هوشمند

  شما با استفاده از این دوربین ها قادرید لحظه ورود و خروج افراد را به صورت دقیق دریافت کنید، دوربین های هوشمن می توانند تصاویر ضبط شده را به طور همزمان برای چند نفر ارسال کنند. اما دوربین های هوشمند برای تمام مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد، می توان گفت نصب این دوربین برای تمامی محل ها ضروری است. اگر نگران این مسئله هستید که دوربین ها در زمان نبودن برق چگونه عمل می کنند باید این مژه را به شما بدهیم که خوشبختانه این دوربین ها باتری خور هستند و در زمان نبودن برق به کار خود ادامه می دهند.  

  با استفاده از دوربین های مداربسته هوشمند امنیت کودکان خود را تامین کنید

  حتما برایتان پیش آمده که مجبور شدید برای ساعتی خانه را ترک کنید و فرزندانتان در خانه تنها هستند، تنهایی کودکان در خانه در اغلب موارد موجب ناراحتی شما می شود اما با وجود داشتن دوربین هوشمند در خانه این نگرانی بسیار کاهش می یابد. زیرا تمام حرکات و عملکرد های کودکان توسط دوربین به شما گوشزد می شود. از دیگر ویژگی جالب این دوربین این است که شما می توانید تمامی لحظاتی که در کنار خانواده هستید را ضبط کنید و بعد از دیده این خاطرات لذت ببرید.

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  خوشبختانه دوربین های مداربسته هوشمند قابلیت اتصال به سیستم های اندروید و IOS را دارند. و شما با استفاده یک موبایل مجهز به این سیستم ها می توانید تمامی گزارشات را مشاهده کنید. داشتن وضوح تصویر بسیار عالی دوربین های مداربسته هوشمند وجه تمایز آنها با دوربینهای معمولی است، زیرا مانند یک پلیس یا کاراگاه می تواند تمامی اتفاقات را برای شما موشکافانه گزارش دهد. با استفاده از از این دوربین ها شما کاملا می توانید به طور واضح چهره افراد را شناسایی کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  به عنوان مثال اگر برای فرزند خود پرستاری استخدام کرده اید  او نمی تواند شخص دیگری را به جای خود به منزل شما بفرستد. و یا مثال دیگر وجود این دوربین ها در طلا فروشی ها الزامی است زیرا کاملا و دقیق می تواند چهره سارق را شناسایی کند تا پلیس به وسیله آن راحت برای پیدا کردن آن اقدام کند. از دوربین های مداربسته هوشمند  برای ثبت لحظات زندگی حیوانات نیز استفاده می شود. 

  استفاده از دوربین های مداربسته هوشمند در راهنمایی و رانندگی 

  یکی از مهم ترین کاربرد های این دوربین در مسئله راهنمای و رانندگی است زیرا می تواند به صورت دقیق سرعت خودرو ها را ضبط کند و از احتمال وقوع بسیاری از تصادفات رانندگی جلوگیری کند زیرا راننده به این موضوع واقف است تخلفاتش توسط دوربینی نکته سنج و دقیق ضبط می شود بنابراین به مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بیشتری می گذارد. 

  برای نصب دوربین مدار بسته شمال تهران با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  استفاده از دوربین های مداربسته در کارخانجات

  وجود دوربین های مداربسته در کارخانجات بسیار احساس می شود زیرا وجود این دوربین ها سبب افزایش کیفیت محصولات می گردد. در کارخانه های هسته ای و شیمیایی به دلیل مشکلات زیست محیطی که به وجود می آورند استفاده از نیروی انسانی خطر سلامتی را به همراه دارد، بنابراین این دوربین ها می تواند به جای یک انسان حواس جمع به کار خود بپردازد. دوربین های حرارتی بهترین گزینه برای این مکان ها می باشد. 

  کیفیت بالای شنود صدا در دوربین های مداربسته

  دوربین های مدار بسته هوشمند جهت ایجاد امنیت بیشتر برای خانه و هر جای دیگری صدا را با کیفیت بالا ضبط می کند. ولی در گذشته این تکنولوژی پیشرفته بود و باید برای دوربین های مدار بسته جداگانه میکروفن نصب می شد. 

  برای نصب دوربین مدار بسته کرج با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  قابلیت شناسایی اجسام و چهره در شب

  معمولا سارقان در ساعات شب اقدام به سرقت می کنند و این دوربین ها می تواند چهره آنها را در تاریکی به خوبی شناسایی کند. این دوربین ها به قدری دقیق است که می تواند با زوم کردن تمام جزئیات چهره را شناسایی کند و به شما گزارش دهد. 

  تنظیم ارتفاع در دوربین های مدار بسته

  این دوربین ها قابلیت این را دارند تا در هر ارتفاعی چه بلند چه کوتاه تنظیم شوند. این ویژگی سبب می شود تمامی جزئیات محیط به درستی شناسایی شود. 

  برای نصب دوربین مدار بسته اقساطی با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  مزایای بیشتر دوربین های مداربسته

  • امکان انتقال چندین تصویر با استفاده از یک کابل و کاهش حجم کابل کشی
  • دارای وضوح تصویر حتی با وجود انتقال چند صد متری 
  • عدم محدودیت در تعداد اسکن عکس
  • امکان هوشمند سازی تصاویر
  • IP های ناشناس از تصاویر موجود در دوربین محافظت می کند
  • افزودن اطلاعات به تصاویر برای مراجع قانونی
  • نصب ارزان تر این دوربین ها در پروژه های بزرگ
  • قابلیت مشاهده تصاویر به طور همزمان از نقاط مختلف

  برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  و اما سخن آخر اگر به دنبال بیشترین امنیت برای مکان زندگی و کاری خود هستید حتما دوربین های هوشمند را مورد استفاده قرار دهید تا در تمام جهات صرفه جویی کرده باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *