مقاله

نقشه گرمایی Heat Map در دوربین مداربسته چیست؟

کاربرد نقشه گرمایی در دوربین مداربسته چیست؟
 • نقشه گرمایی دوربین های مدار بسته Heat Map یک تکنولوژی عالی است که به وسیله آن نحوه عملکرد کاربران را مورد بررسی قرار می دهد. با استفاده از این تکنولوژی می توانید نقاط پر رفت و آمد را تحت کنترل قرار دهید. منظور از نقشه گرمایی در دوربین مداربسته مصور سازی داده هایی می باشد، که در این روش اندازه بزرگی پدیده یا سوژه به صورت نمایش های رنگی نشان می دهد. هر گاه میزان شدت رنگ دچار تغییر شود نشان دهنده تغییرات به وجود آمده در پدیده می باشد. 

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  نحوه عملکرد نقشه گرمایی در دوربین مداربسته

  عملکرد دوربین های حرارتی بسیار ساده می باشد، دوربین با تحت پوشش قرار دادن رفت و آمد افراد و با استفاده از الگوریتم های بدست آمده اطلاعات را پردازش می کند. در انتهای کار به شما یک نمودار نشان می دهد که در آن از طیف های رنگی مثل سبز و قرمز و آبی استفاده شده است و به وسیله آن پیام را به شما انتقال می دهد. هر کدام از رنگ ها پارامتر هایی را برای شما تعریف می کند، به عنوان مثال رنگ قرمز میزان بالای رفت و آمد افراد و رنگ آبی کمترین میزان رفت و آمد را نشان میدهد. 

  دوربین های مدار بسته با تکنولوژی نقشه گرمایی در دوربین مداربسته دارای مزیت های فراوانی است که در اینجا به این موارد اشاره می کنیم.

  انواع مزیت های نقشه گرمایی در دوربین مداربسته

  • نقاط پر بازدید و کم بازدید را نشان می دهد؛
  • استفاده از نقشه گرمایی Heat Map برای نحوه چیدمان کالا و تعیین محل مکان های پر تردد و کم تردد؛ 
  • برنامه ریزی برای فروش و تبلیغات کالا در مکان های پر بازدید؛
  • تغییر دکوراسیون فروشگاه ها برای بازدید بیشتر؛
  • مدیریت کارکنا؛
  • آنالیز تصاویر.

  نقشه گرمایی در دوربین مداربسته دارای کاربردهای زیادی است، در اینجا به تعدادی از کاربردهای نقشه گرمایی در دوربین مداربسته می پردازیم.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت نقشه گرمایی در دوربین مداربسته

  کاربرد نقشه گرمایی در دوربین مداربسته چیست؟

  نقشه گرمایی Heat Map دوربین های مداربسته بیشتر در مکان هایی مانند ساختمان های تجاری، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از نقشه گرمایی در دوربین مداربسته صاحبان مشاغل می توانند میزان رفت و آمد در فروشگاه خود را بیشتر تحت نظر داشته باشند و بدانند که در کدام قسمت ها بیشتر تردد وجود داشته و کدام محصول پرطرفدار می باشد. 

  همچنین چیدمان محصولات در مکان مناسب می تواند به فروش بهتر محصول کمک کند که در اینجا با استفاده از دوربین های دارای نقشه گرمایی می توانید به راحتی تشخیص دهید که محصول خود را در کدام قسمت قرار دهید تا بیشتر در جهت دید افراد باشد. با استفاده از نقشه گرمایی در دوربین مداربسته میتوانید به راحتی تشخیص دهید کدام قسمت از فروشگاه شما تجمع و شلوغی بیشتر است. 

  از نقشه گرمایی در دوربین مداربسته در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد مانند فروشگاه ها و مغازه ها، بانک ها و موسسه های مالی، نمایندگی فروش خودرو، موزه ها و گالری ها، مراکز حمل ونقل و فروش کالا. 

  نقشه گرمایی دوربین های Heat Map خدمت بزرگی در تکنولوژی دوربین های مدار بسته است مثلا شما قصد نصب بنر تبلیغاتی را دارید و میخواهید بدانید تبلیغات شما چقدر مورد بازدید قرار می گیرد و چه تعداد افراد در جلوی بنر تبلیغاتی شما می ایستند و جذب آن میشوند، با استفاده از دوربین های نقشه گرمایی میزان تجمع در جلوی بنر تبلیغاتی خود را می توانید مشاهده کنید. با مشاهده آمار بدست آمده از تاثیر گذاری تبلیغات روی افراد بهتر قادر به تصمیم گیری در زمینه تبلیغات هستید. 

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  دوربین های چشم ماهی دارای نقشه گرمایی Heat Map

  دوربین های چشم ماهی از نوع Heat Map می تواند با داشتن زاویه دید ۳۶۰ این قابلیت را دارد تا کل تصویر فضای فروشگاه شما را ثبت کند. 

  قیمت نقشه گرمایی در دوربین مداربسته

  این نوع از دوربین های مدار بسته به دلیل داشتن تکنولوژی بسیار خوب و کاربردی بسیار پرفروش است، همچنین به دلیل کارایی بالایی که دارد کمی گرانتر از دوربین های دیگر می باشد. البته نوع برند دوربین های دارای نقشه گرمایی Heat Map در تعیین قیمت آنها بسیار تاثیر گذار است. 

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  هزینه کردن برای این مدل از دوربین های مدار بسته کاری بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا می تواند در برنامه ریزی های درآمدی شما به طور غیر مستقیم تاثیر گذار باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *