• شرکت نصب و راه اندازی VOIP

  نصب VOIP

  نصب و راه اندازی VOIP چیست؟ روزی که گراهام بل تلفن را اختراع کرد هرگز فکرش را نمی کرد که روزگاری مردم دنیا بتوانند بدون استفاده از هیچ گونه گوشی تلفن با یکدیگر ارتباط تلفنی برقرار کنند. حقیقتا تصور دور از انتظاری بود. 

  هر چند که امروزه روز نیز عده زیادی از افراد از وجود سیستم تلفنی VOIP بی خبر هستند. این سیستم در واقع یک سیستم پیشرفته با امکانات عالی است که می توان آن را در کسب و کارهای نوپا، مجموعه های پخش و توزیع، شرکت های بازاریابی و حتی سازمان و ها ادارات نصب کرد.

  به موجب نصب VOIP می توان سیستم تلفنی را دائما به روز رسانی نمود و آن را ارتقا بخشید. قابلیت های سیستم ویپ هر روز در حال توسعه است و این موضوع باعث شده تا صاحبان کسب و کارها بتوانند در دنایی بدون مرزهای جغرافیایی ارتباطات گسترده و نامحدود با هزینه ای ناچیز برقرار کنند. این در واقع کلید طلایی موفقیت بسیاری از کسب و کارهای امروز است؛ ارتباطات نامحدود.

  برای بسیاری از افراد جالب است بدانند که نحوه نصب و راه اندازی ویپ از طریق سانترال یا ADSL چگونه است. به طور کلی نصب VOIP با سیستم ADSL محبوبیت بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. در این روش ارتباط اینترنتی شما ISP برقرار می شود. در نتیجه می توان سیپ ترانک را با مودم ADSL راه اندازی نمود. بعد از تهیه نمودن سیپ ترانک کافیست اقدام به نصب و کانفیگ ویپ نمایید

   اما شیوه دیگر نصب و راه اندازی VOIP، از طریق سانترال است. نکته جالبی که باید در این باره بدانید این است که سیستم سانترال مبتنی بر سیم مسی می باشد و ویپ بر بستر LAN کار می کند در نتیجه ممکن است در این شیوه از نصب VOIP کمی با چالش و تعارض مواجه شوید.

  نصب و راه اندازی VOIP از اساس شیوه کار مراکز تلفنی را متحول نموده است. به واسطه این سیستم مرزهای جغرافیایی از میان برداشته شده و می توان با هر نقطه ای از دنیا بدون محدودیت ارتباط تلفنی برقرار نمود. افزایش کیفیت پاسخگویی، امکان برقراری تماس های همزمان،بهره مندی از صندوق صوتی و امکان گزارش گیری از آمار تماس ها از مهمترین دلایل محبوبیت این سیستم می باشد. شما به کمک نصب VOIP می توانید بین چند دفتر کاری ارتباط برقرار کنید بدون اینکه بخواهید اقدام به خرید تجهیزات سخت افزاری نمایید.

   

  راه اندازی VOIP

  مراحل نصب و راه اندازی VOIP

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب و راه اندازی VOIP چگونه است؟

  یکی از مهمترین نکاتی که در مورد نصب و راه اندازی VOIP باید به آن اشاره کرد قابلیت سفارشی سازی این سیستم است. شما می توانید سیستم ویپ را با سایر سامانه ها و ماژول های نرم افزاری همگام نمایید. به عنوان مثال امکان همگام سازی سیستم ویپ با نرم افزار CRM وجود دارد. در نتیجه می توان فرآیندهای مربوط به ارتباط با مشتری را به سادگی پیگیری نمود.

  در واقع اگر بخواهیم موشکافانه به نصب و راه اندازی VOIP نگاه کنیم باید گوییم که یکی از مهمترین اهداف این اقدام یکپارچه سازی تماس ها می باشد. فرقی ندارد این تماس ها از نوع درون سازمان باشند یا بیرون سازمانی. حتی می توانند از نوع برون مرزی باشند. نصب و راه اندازی VOIP برای سازمان هایی که دارای سطح فعالیت های گسترده ای هستند و مخاطبان بین المللی دارند می تواند ایده های طلایی باشد.

  برای پیکربندی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  شما می تواند در روند نصب و راه اندازی VOIP انواع مختلفی از شماره تلفن ها را انتخاب کنید. شماره تلفن اینترنتی، شماره تلفن Toll Free و شماره تلفن Vanity Number از جمله این شماره های تلفنی هستند. دقت داشته باشید که نصب و راه اندازی VOIP نیاز به دریافت شماره جدید ندارد. 

  شما می توانید شماره تلفن قبلی خود را نگه دارید و از خدمات Number Porting برای انتقال شماره تلفن استفاده کنید. فراموش نکنید که در پایان نصب و راه اندازی VOIP باید حتما سیستم ویپ را تست کنید تا از بابت کیفیت صدا، تاخیر و پایداری اتصال مطمئن شوید. بی شک ارتباط تلفنی با کیفیت در رضایت مخاطبین شما تاثیر گذار خواهد بود.

  طریقه نصب و راه اندازی VOIP

  به دلیل گران بودن هزینه های خرید تجهیزات سخت افزاری و محدودیت های زیادی که این سیستم ها دارند، سیستم تلفنی VOIP این روزها حسابی روی بورس است. به واسطه نصب و راه اندازی VOIP و یکپارچه سازی آن با برنامه ای مانند CRM، می توان گامی بزرگ و موفقیت آمیز در راستای کسب رضایت بیشتر مخاطبان برداشت. اما ممکن است برای عده زیادی از مشتاقان این سوال مطرح شود که طریقه نصب VOIP چگونه است؟ طریقه نصب VOIP شامل روش هایی چون IP Phones، کامپیوتر و ATA می شود.

  در نصب و راه اندازی VOIP به کمک تلفن های آی پی از تلفن های سخت افزاری استفاده می شود که تنها تفاوت آن ها با تلفن های معمولی در این است که به جای کانکتور استاندارد RJ 11 در آن ها از کانکتور RJ 45 Ethernet استفاده شده است. این گوشی ها می توانند از نوع وایفای و فاقد سیم کشی باشند که در حقیقت کار کردن با آن برای کاربران ساده تر است. 

  تلفن های آی پی دارای تمام قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری ویپ به صورت Built-in هستند. بنابراین مستقیما به روتر وصل می شوند و یک ورودی سریع و اقتصادی به سرزمین بی انتهای ویپ هستند. و اما ساده ترین طریقه نصب VOIP روش کامپیوتر به کامپیوتر است. 

  برای امنیت شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  شما می توانید در این راستا از نرم افزارهایی استفاده کنید که با قیمت بسیار اقتصادی توسط بسیاری از کمپانی های معتبر دنیا ارائه می شوند. هزینه ای که شما پرداخت می کنید اساسا فقط هزینه ISP ماهانه می باشد. برای نصب و راه اندازی VOIP به این شیوه شما به میکروفون، بلندگو، کارت صدای با کیفیت و ارتباط اینترنت قوی نیاز دارید.

  اگر بخواهیم روش ATA را در طریقه نصب VOIP ساده تر از روش قبلی بدانیم بیراه نگفته ایم. منظور از ATA در واقع Analog Telephone Adaptor می باشد. درست حدس زدید؛ در مورد Gateway ها صحبت می کنیم. شما می توانید بدین طریق از تلفن های آنالوگ و ساده استفاده کنید. 

  کافی است گوشی تلفن استاندارد را به ATA وصل کنید و بعد ATA را به کامپیوتری که به شبکه اینترنت مجهز شده است متصل نمایید. در نتیجه سیگنال آنالوگ از تلفن شما به سیگنال دیجیتال برای ارسال در بستر اینترنت تبدیل می شود. ممکن است برای این شیوه از نصب و راه اندازی VOIP به برخی نرم افزارها نیاز داشته باشید که عملیات پیکربندی توسط آن ها انجام می شود.

  راه اندازی VOIP

  از جمله نکات مهمی که باید قبل از راه اندازی VOIP به آن توجه شود نظم و ثبات سیگنال های الکترونیکی و عدم مسدود شدن اطلاعات در حال انتقال می باشد. امواج الکترومغناطیس اغلب ناپایداری زیادی دارند و ممکن است کیفیت تماس ها را کاهش دهند بنابراین ترجیح داده می شود که از اتصال اینترنت سیمی استفاده می شود.

  قبل از راه اندازی VOIP حتما به کیفیت بالای تجهیزات سخت افزاری باید دقت شود. عدم مناسب بودن تجهیزات سخت افزاری می تواند منجر به بروز مشکل در شبکه شود. به عنوان مثال اگر روتر نتواند ترافیک را کنترل کند صدای خروجی بسیار ضعیف و خش دار خواهد بود. در نتیجه تماس ها دائما قطع  وصل می شوند. به طور کلی بهتر است به جای وای فای از اتصال سیمی اینترنت استفاده شود.

  برای پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  آزمایش تنش شبکه به وسیله تست سرعت VOIP نیز می تواند اطلاعات خوبی در مورد کیفیت کانکشن به شما بدهد. استفاده از روتر حرفه ای به شما کمک میکند تا بتوانید دسترسی ها را اولویت بندی کنید و از به وجود آمدن تاخیر و لگ در مکالمات جلوگیری نمایید. تمام این موارد نکات مهمی هستند که اگر در روند راه اندازی VOIP به آن بی توجه باشید در نهایت نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

  اگر مایل به کاهش هزینه های راه اندازی VOIP هستید می توانید از نرم افزارهای شبیه ساز تلفن استفاده کنید. به این تلفن ها سافت فون گفته می شود. شما می توانید از طریق گوشی همراه یا لپتاپ خود تماس برقرار کنید. به عنوان مثال نصب نرم افزار سیموتا روی دسکتاپ این امکان را به شما می دهد که تماس ها را روی لپتاپ مدیریت کنید. تنها کافیست کارت صدای با کیفیت، بلندگو، هدست و میکروفون قوی خریداری کنید.

  شرکت نصب و راه اندازی VOIP

  مجموعه هایی که قصد دارند در دنیای رقابتی امروز لااقل چند قدم جلوتر از رقبای خود حرکت کنند باید پیوسته با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کنند. سیستم تلفنی ویپ یکی از سیستم های جامع و پیشرفته ای است که می توانند شما را به دنیای ارتباطات بی حد و مرز دعوت کند و این دقیقا همان چیزی ست که منجر به رشد و پیشرفت کسب و کارهای امروزی خواهد شد. بسیاری از مجموعه ها به دلیل بهره گیری از خدمات راه اندازی ویپ توسط خدمات دهندگان غیر اصولی ممکن است بخش زیادی از مشتریان خود را از دست بدهند.

  مجموعه دلتا تک به عنوان حرفه ای ترین شرکت نصب و راه اندازی VOIP تمامی امکانات و سرویس های مربوط به دنیای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار داده است. شما می توانید زیر چتر خدمات دلتا تک و با بهره گیری از تخصص، دانش و مهارت مهندسین خبره این مجموعه بهترین سیستم VOIP را در مجموعه خود راه اندازی کنید. 

  فرقی ندارد یک فروشگاه مجازی آنلاین هستید و یا یک کمپانی با چند هزار پرسنل. کارشناسان ما قادر به ارائه خدمات به مجموعه کاری شما در هر ابعاد و وسعتی هستند. تیم ما می تواند یکپارچه سازی های سیستم ویپ را با سیستم سی آر ام کمپانی شما بدون کوچکترین نقص و اختلال انجام دهد. در نتیجه می توانید تماس ها را تجزیه و تحلیل کنید، اطلاعات مشتریان را یکپارچه سازی کنید و امکان دسترسی به داده های آماری بیشتری را در مورد مخاطبین داشته باشید.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش تجهیزات تخصصی برای راه اندازی سیستم ویپ، فروش ماژول های توسعه نرم افزاری، ارائه خدمات ارتقا دهی ویپ، آموزش، نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی با بهترین کیفیت و هزینه اقتصادی همگی از مزایای بهره گیری از خدمات دلتا تک این شرکت نصب و راه اندازی VOIP می باشد. شما می توانید برای بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان