• نصب ویپ چگونه است؟

  نصب ویپ

  نصب و راه اندازی ویپ در بسیاری از سازمان ها یکی از دغدغه های مهم صاحبان کسب و کار است. استفاده از سیستم ویپ موجب می شود تا هزینه های تلفن سازمان به شکل عجیبی کاهش پیدا کند. نکته مهمی که در مورد نصب ویپ وجود دارد این است که برای راه اندازی این سیستم تنها وجود یک شبکه کامپیوتری کفایت می کند این در حالی است که مراکز تلفنی سنتی برای پیاده سازی به بستر تلفن آنالوگ نیاز دارند. به همین دلیل است که نصب ویپ هزینه بسیار کمتری نسبت به شیوه های سنتی دارد و اغلب مورد محبوبیت سازمان ها و ارگان ها قرار داد.

  سوالی که اغلب کاربران در ابتدای راه اندازی مرکز تلفن در جستجوی پاسخ آن هستند این است که آیا نصب و راه اندازی ویپ می تواند نیازهای آینده سازمان را پاسخگو باشد و آیا قابلیت ارتقا بخشیدن به این سیستم وجود دارد یا خیر؟ در مورد سیستم ویپ پاسخ این سوال مثبت است.

  برای نصب و راه اندازی ویپ تنها به یک Gateway و یک PC نیاز است تا مرکز تلفنی در سازمان راه اندازی شود. در نتیجه کاربران می توانند تلفن خود را به صورت نرم افزاری روی سیستم های کامپیوتری داشته باشند. در این حالت نیازی به نصب تلفن سخت افزاری ویپ نیست. در این حالت هر چقدر هم که تعداد کاربران افزایش پیدا کند مشکلی رخ نخواهد داد.

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  شرکت نصب و راه اندازی ویپ

  مراحل نصب ویپ

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب و راه اندازی ویپ

  پیشرفت و توسعه فناوری به خودی خود نمی تواند تاثیری در روند کار شما داشته باشد تا زمانی که برای پیشبرد اهداف تان به این تکنولوژی ها متوسل شوید. فناوری های مدرن کلید توسعه سازمان ها و کاهش هزینه ها می باشد. فرقی ندارد که شغل شما یک کسب و کار با ابعاد کوچک است و یا یک مجموعه بزرگ با چندین و چند پرسنل دارید. این روزها در هر کسب و کاری که فعال باشید به برقراری ارتباط آن هم در سطوح گسترده نیاز دارید و راهکار این ارتباط راه اندازی سیتمی به نام ویپ است. ویپ توانسته دروازه های رشد و شکوفایی را به روی کسب و کارهای امروزی باز کند. پس بد نیست اگر شیوه نصب و راه اندازی ویپ را بدانید.

  ویپ در واقع مخف شده عبارت Voice Over IP می باشد. تفاوت مشهود و البته کلیدی که بین سیستم ویپ و سیستم های تلفنی قدیمی وجود دارد عدم سیم کشی و راه اندازی مرکز تلفنی بر بستر اینترنت است. سیستم ویپ قادر است سیگنال های صوتی را در وهله نخست به داده های دیجیتال تبدیل کند و این داده ها را در بستر اینترنت به مقصد انتقال دهد. این داده ها قبل از اینکه به مقصد برسند بار دیگر به سیگنال های صوتی تبدیل می شوند تا گیرنده بتواند محتوای پیام را درک کند. این سیستم تلفنی محدودیت های جغرافیایی را از میان برداشته است. شما می توانید به کمک نصب و راه اندازی ویپ در دنیایی بدون مرز ارتباطات گسترده ایجاد کنید.

  برای نصب و راه اندازی دوربین تشخیص چهره با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  برای نصب و راه اندازی ویپ به تجهیزات مختلفی نیاز است. در وهله نخست باید به فکر اجرای زیرساخت ها باشید. منظور ما از زیرساخت در واقع کابل کشی می باشد. رک، کیستون، پچ پنل، پچ کورد و این دست از تجهیزات فنی را نیز برای اجرای یک بستر قوی نیاز خواهید داشت.

  مود مهم دیگری که در نصب و راه اندازی ویپ بدان نیاز دارید خطوط آنالوگ است. به احتمال زیاد با خطوط آنالوگ آشنایی کافی دارید. منظور ما در واقع همان خطوط تلفن شهری می باشد. به احتمال بسیار زیاد سازمان شما از این خطوط تلفنی بهره مند می باشد. پس اگر چنین است کافیست تا اقدام به خرید یک دستگاه Gateway نمایید تا داده های آنالوگ به داده های دیجیتال تبدیل شوند. این اقدام هزینه هنگفتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. بسیار مهم است که تعداد پورت های این دستگاه با تعداد خطوط تلفن شهری شما هماهنگی داشته باشد.

  در مورد خط سیپ ترانک چیزی می دانید؟ اگر در سازمان شما تعداد خطوط تلفن آنالوگ محدود است ممکن است نگرانی هایی در مورد محدود شدن ارتباطات و عدم توجه اقتصادی برای راه اندازی ویپ سراغ تان بیاید. اما برای خرید خطوط شهری شتاب زده عمل نکنید. بهترین اقدام برای افزایش تعداد خطوط تلفن، استفاده از خطوط سیپ ترانک می باشد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین هوشمند با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  با این اقدام هم از هزینه های خرید گیت وی بی نیاز می شوید و هم هزینه های خرید تجهیزات سخت افزاری برای شما کاهش خواهد یافت. از طرفی می توانید با خرید یک خط از چند خط مختلف بهره مند شوید و به راحتی اقدام به جابجایی آن نمایید. همانطور که می بینید نصب و راه اندازی ویپ کار چندان دشواری نیست و اساسا به دانش و اطلاعات آپدیت شده نیاز دارد.

  در روند نصب و راه اندازی ویپ به تلفن آی پی نیز نیاز پیدا خواهید کرد. تلفن آی پی قادر به اتصال به شبکه اینترنت بوده و از داده های دیجیتال پشتیبانی به عمل می آورد. برخی از این تلفن ها امکان تبادل تصویر را نیز فراهم می کنند و می توان از آن ها در ویدئو کنفرانس ها استفاده کرد. برخورداری از سیستم سانترال در سازمان این امکان را برای شما فراهم می کند تا با متصل نمودن تلفن های معمولی به این سیستم آن ها را به تلفن های تحت شبکه تبدیل کنید؛ به همین سادگی.

  مطمئنا در سازمان هایی که استفاده از تلفن برای برخی کارمندان الزامی و مداوم است، در دست گرفتن تلفن امری طاقت فرسا و خسته کننده خواهد بود. بنابراین به هدفون آی پی نیاز است. این هدفون ها از خسته کننده بودن مکالمات طولانی می کاهند و نویز را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند.

  مهمترین اقدامی که در روند نصب و راه اندازی ویپ باید انجام شود نصب و راه اندازی سرور شبانه روزی می باشد. این سرو باید به طور ویژه به ویپ اختصاص داده شود و برای سایر فعالیت ها از آن بهره گیری نشود.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  توصیه می شود که برای اجرای سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری در روند نصب و راه اندازی ویپ از کارشناسان خبره کمک بگیرید تا سیستم ویپ بدون کوچکترین اختلال و نقص نصب گردد. کارشناسان ما در دلتا تک آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به شما عزیزان می باشند.

  طریقه نصب و راه اندازی ویپ

  قبل از اینکه در مورد طریقه نصب و راه اندازی ویپ صحبت کنیم باید این نکته مهم را متذکر شوید که این فرآیند باید لزوما تحت نظارت متخصصین و کارشناسان حرفه ای صورت گیرد. سیستم ویپ سیستمی است که ممکن است اطلاعات محرمانه در آن رد و بدل شود بنابراین بسیار مهم است که سیستم به شکل ایمن و غیر قابل نفوذ اجرا گردد و هیچ اختلالی در آن وجود نداشته باشد.

  طریقه نصب و راه اندازی ویپ شیوه های مختلفی را شامل می شود؛ نصب ویپ سیسکو، نصب ویپ خانگی، نصب ویپ با مودم ADSL و نصب ویپ یا سانترال همگی طرق مختلفی از نصب ویپ هستند که می توان اقدام به اجرای آن ها نمود. به طور مثال اگر می خواهید طریقه نصب ویپ سیسکو را بدانید باید بگوییم که برای این کار به نرم افزارهای تحت برند سیسکو نیاز دارید. سیسکو نیز مانند لینوکس در زمینه ارائه تجهیزات شبکه فعال می باشد.

  یکی از معروف ترین سیستم های ویپ سیسکو  CUCM نام دارد که عمدتا برای سازمان ها و کمپانی های بزرگ قابل استفاده است. برای نصب این سیستم ویپ نیاز است که نرم افزار مختص آن را روی سرور نصب نمایید.  هر چند که اغلب روترهای سیسکو امکان راه اندازی ویپ را برای کاربران فاهم آورده اند اما در قیاس با سافت سوئیچ استرایک می توان امتیاز کمتری به سیسکو داد.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  از طرفی طریقه نصب ویپ با سانترال می تواند برای شما کمی چالش زا باشد چرا که اساسا اغلب دستگاه های سانترال تحت برند پاناسونیک هستند و دارای پایه سخت افزاری می باشند. این در حالی است که سیستم ویپ بر مبنای نرم افزار طراحی شده است. در نتیجه زمانی که می خواهید اقدام به راه اندازی ویپ از طریق سانترال نمایید باید از کارت های ارتباطی سیستم VOIP استفاده کنید.

  راه اندازی ویپ

  بسیاری از مجموعه های کاری در همان ابتدای مسیر کاری شان به فکر راه اندازی ویپ می افتند. کاهش هزینه مهمترین و بزرگترین دلیلی است که آن ها را به این سمت سوق می دهد. شما برای راه اندازی ویپ به هیچ گونه سیم کشی اضافی نیاز ندارید، میتوانید ویدئو کنفرانس ها را با کیفیت عالی برگزار کنید، امکان ادغام تلفن با سیستم کامپیوتری برای شما مهیا است و هزینه تماس های داخلی و خارجی کسان می باشد؛ یعنی رایگان! از طرفی امکان توسعه و ارتقا سیستم تلفنی برای شما در آینده میسر می باشد. راه اندازی ویپ یک فرصت طلایی برای آن دسته از سازمان هایی است که می خواهند مطابق دانس روز سیستم های سازمانی خود را توسعه دهند. 

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  شرکت نصب و راه اندازی ویپ

  همانطور که متوجه شدید نصب و راه اندازی ویپ یک امر تخصصی است. برای این کار باید دانش کافی در مورد علوم کامپیوتری داشته باشید، به شبکه های اینترنتی اشراف داشته باشید، در مورد سخت افزارهای مورد نیاز اطلاعات داشته باشید، ماژول های توسعه نرم افزاری را بشناسید و تبحر و تجربه کافی در این حوزه داشته باشید. به همین دلیل توصیه ما به شما در این زمینه کمک گرفتن از شرکت نصب و راه اندازی ویپ می باشد.

  شرکت دلتا تک با دارا بودن تیمی قوی متشکل از مهندسین خبره و کاربلد آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی ویپ برای سازمان هایی با ابعاد گسترده یا ابعاد کوچک می باشد. شما می توانید صفر تا صد راه اندازی این سیستم تلفنی را با خیال آسوده به کارشناسان ما بسپارید و در نهایت از خدمات پشتیبانی و آموزش تیم ما بهره مند شوید. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان