• هزینه نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی چیست؟ آتش نشانی همواره یکی از سخت ترین مشاغل در دنیا محسوب می شود. وظایف آتش نشانان بسیار گسترده است و در تمام مواردی که به جان، ورود می کنند. یکی از مهمترین زمینه های شغلی آنها مرتبط با نامشان، یعنی آتش می باشد. آتش سوزی یکی از مهیب ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای زندگی هر فرد رخ دهد. اطلاع سریع آتش‌نشانان از این مسئله به مهار و خاموش کردن سریع آتش کمک می کند. این امر موجب می گردد که ضررهای ناشی از آتش‌سوزی تا حد زیادی کاهش یابد. 

  تکنولوژی و اختراعات جدید کمک زیادی به آتش‌نشان‌ها کرده و به آنها در کسب اطلاعات سریع در مورد آتش سوزی کمک میکند. یکی از این موارد سیستم اعلام حریق آتش نشانی می باشد. این سیستم دارای ویژگی ها و مزایای زیادی می‌باشد و نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

  سایت دلتا تک یکی از عرضه کنندگان و مجریان انواع سیستم های اعلام حریق آتش نشانی می باشد. این شرکت قصد دارد در ادامه شما را با دست و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی و هزینه های نصب آن، آشنا سازد. اگر قصد استفاده از سیستم اعلام حریق آتش نشانی را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا به طور کامل با این تکنولوژی آشنا شوید.

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی چگونه است؟ 

  سیستم اعلام حریق آتش نشانی، یک سیستم ایمنی است که برای شناسایی و اعلام زود هنگام حریق در ساختمان‌ها، ایستگاه‌های مسافربری، فضاهای صنعتی و سایر اماکن از قبیل بیمارستان‌ها، هتل‌ها و غیره، به کار می‌رود. این سیستم تشکیل شده از تجهیزاتی مانند سنسورهای دود، دما و فشار، پنل‌های کنترل و دستگاه‌های اعلام حریق است که با همکاری یکدیگر، می‌توانند به سرعت حریق را تشخیص داده و اعلام کنند. 

  همچنین، در برخی از این سیستم‌ها، علاوه بر اعلام حریق، اقدام به خاموشی خودکار حریق نیز می‌شود. نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت انسان، هرگونه حریقی که در محیطی شروع شود را تشخیص می‌دهد و همزمان با آن به شبکه‌ی آتش نشانی و مسئولان امنیتی اعلام می‌کند. این سیستم باعث سرعت بخشیدن به عملیات امدادرسانی و خاموش کردن حریق، جلوگیری از آسیب به افراد و خسارات مالی بیشتر می‌شود.

  در این سیستم، سنسورهای دود، دما و فشار در نقاط مختلف ساختمان نصب می‌شوند و در صورت شناسایی هرگونه دود، افزایش دما یا کاهش فشار، به صورت خودکار به پنل کنترل اعلام حریق ارسال می‌شود و سپس پنل کنترل، با اعلام صدای هشدار و نمایش پیغام‌های مختلف، مسئولان امنیتی و آتش نشانی را مطلع می‌کند. همچنین، در برخی از سیستم‌های اعلام حریق، پس از اعلام هشدار، به صورت خودکار اقدام به خاموشی خودکار حریق نیز صورت می‌گیرد. این عملیات با استفاده از دستگاه‌های خودکار خاموشی حریق از جمله اسپرینکلر، پنجره‌های خودکار خاموشی و غیره انجام می‌شود.

  اهمیت نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  مراحل نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  آشنایی با نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی یکی از مهم ترین نیازهای هر ساختمان می باشد. اما باید بدانید که این کار باید توسط تکنسین با تجربه انجام شود تا سیستم به درستی عمل کند. در ادامه نکات کاربردی که در هنگام نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی باید رعایت شود، برای شما بیان می گردد. 

   طرح کامل

  قبل از هرگونه نصب سیستم اعلام حریق، باید یک طرح کامل و جزئیات آن تهیه شود.

  استفاده از تجهیزات با کیفیت

  باید از تجهیزات با کیفیت و استاندارد استفاده شود تا سیستم به درستی عمل کند.

  نصب به صورت حرفه‌ای

  نصب سیستم باید توسط فنی‌کاران و کارشناسان حرفه‌ای انجام شود.

  رعایت نکات ایمنی

  در نصب و راه‌اندازی سیستم اعلام حریق، باید نکات ایمنی رعایت شود و هرگونه خطر برای افراد و محیط باید حذف شود.

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  آموزش کاربران

  کاربران و کارکنان باید برای استفاده صحیح از سیستم اعلام حریق آموزش داده شوند.

  تعمیر و نگهداری منظم

  برای حفظ عملکرد سیستم، تعمیر و نگهداری منظم و به موقع ضروری است. 

  پشتیبانی فنی

  پشتیبانی فنی باید همیشه در دسترس باشد تا در صورت نیاز، به موقع برای رفع مشکلات در دسترس باشد.

  نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی بسیار راحت است. اما باید توسط تکنسین های حرفه ای صورت گیرد. دلیل این امر نیز جلوگیری از بد بسته شدن مدار و همچنین دریافت مجوزهای مختلف ساختمان می باشد. نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی دارای مزایای زیادی است که موجب شده است تا افراد زیادی اقدام به نصب این سیستم ها در ساختمان یا محل مورد نظر خود نمایند. در ادامه مزایای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی را برای شما بیان خواهیم کرد.

  افزایش ایمنی

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی باعث افزایش سطح ایمنی در محیط کار، ساختمان‌ها، ادارات و… می‌شود.

  کاهش خسارت

  با نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی، در صورت وقوع حریق، می توان از خسارت های بسیاری جلوگیری کرد یا آن ها را کاهش داد.

  زمان برای خروج افراد بیشتر می شود

  با فعال‌سازی سیستم اعلام حریق، زمان برای خروج افراد از محل حریق بیشتر می‌شود و در صورت نیاز به عملیات امداد و نجات، زمان پاسخگویی به عملیات بهبود می‌یابد.

  آگاهی سریع از وقوع حریق

  با راه‌اندازی سیستم اعلام حریق، در صورت وقوع حریق به سرعت می توان از آن باخبر شد و در صورت نیاز به دفع حریق اقدام کرد.

  افزایش اطمینان

  نصب سیستم اعلام حریق برای کاربران و کارکنان به عنوان یک عامل افزایش اطمینان از سطح پایداری و ایمنی محیط شناخته شده است.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق اتوماتیک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قابلیت تشخیص دود

  بسیاری از سیستم های اعلام حریق با استفاده از سنسورهای دود، قابلیت تشخیص دود و اطلاع رسانی به مرکز کنترل را دارا هستند.

  مانیتورینگ سیستم

  با نصب سیستم اعلام حریق، می‌توان به صورت پیوسته سیستم را مانیتور کرد و در صورت وجود مشکلات به موقع برای رفع آن‌ها اقدام کرد.

  طریقه نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

   ابتدا باید به طور دقیق نیازهای خود را بررسی کنید و سپس طرحی مناسب برای سیستم اعلام حریق آتش نشانی خود ارائه دهید. سپس، باید تجهیزات مورد نیاز را به عنوان بخشی از سیستم اعلام حریق آتش نشانی خود تهیه کنید. این تجهیزات شامل انواع سنسورهای حریق، دستگاه های اعلام حریق، دستگاه های اطفاء حریق، دستگاه های تهویه مطبوع و سیم های کابل هستند. سپس باید تجهیزات را به نحوی موثر نصب کنید که فرآیند اطلاع رسانی در صورت وقوع حریق به سرعت و به طور موثری انجام شود. 

  این شامل نصب سنسورها، دستگاه های اعلام حریق و دیگر تجهیزات است. در نهایت، باید سیستم را با توجه به دستورالعمل های تولید کننده و نظامی که برای آن مشخص شده است، تنظیم کنید. در این مرحله، باید اطمینان حاصل کنید که سیستم درست کار می کند و به صورت منظم تست شود. 

  برای مشاوره سانترال با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  شرکت نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی یک فرایند پیچیده است و بهتر است توسط یک شرکت متخصص در این زمینه انجام شود. این شرکت باید دارای مجوزهای لازم از سازمان های صنایع و معادن و همچنین آتش نشانی باشد. این شرکت ها باید از اعتبار بالایی برخوردار باشند تا سیستم های سالم و درجه یک را به شما عرضه نمایند. شرکت دلتا تک یکی از معتبر ترین شرکت های فعال در این زمینه می باشد. 

  شما می توانید از طریق این سایت انواع سیستم های اعلام حریق آتش نشانی را مشاهده و متناسب با نیاز خود خریداری کنید. شرکت دلتا تک تمامی مجوزهای رسمی و همچنین سایر گواهی نامه های فروش و نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی را دارد. از این رو می توان گفت که معتبرترین شرکت نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق اتوماتیک، شرکت دلتا تک می باشد.

  هزینه نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  هزینه نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی یکی از مهم ترین بخش های نصب این سیستم ها می باشد. عوامل مختلفی هستند که بر نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی تاثیرگذارند. در ادامه چندین مورد از این موارد برای شما بیان می شود. 

  ابعاد و مساحت ساختمان

  ساختمان های بزرگتر نیاز به تجهیزات بیشتری دارند که نصب و راه اندازی آن‌ها هزینه بیشتری دارد.

  نوع سیستم اعلام حریق

  نوع سیستم اعلام حریق می تواند بر هزینه های نصب و راه اندازی تأثیر بگذارد. سیستم های پیشرفته تر و با قابلیت های بیشتر هزینه بیشتری دارند.

  نوع سازمانی ساختمان

  سازمان های دولتی و اداری ممکن است مقررات و الزامات بیشتری را برای سیستم های اعلام حریق داشته باشند که این موضوع باعث افزایش هزینه ها می شود.

  برای مشاوره ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اهمیت نصب سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی بسیار مهم است. در بسیاری از کشورهای دنیا جزو قوانین ساخت و ساز می باشد و حتما باید مورد استفاده قرار گیرد. شرکت دلتا تک یکی از مجریان این تکنولوژی در کشور می باشد و تلاش کرده است تا در این بخش اطلاعات کاملی در مورد این فناوری در اختیار شما قرار دهد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید، می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان