• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مدار بسته

  همه شما تا به حال نام دوربین مداربسته را شنیده اید و نها را در منازل، مغازه ها ، ادارات وجاهای دیگر مشاهده کرده اید. اما این دوربین چیست و چه کاری انجام می دهد؟ در ادامه به بررسی نصب دوربین مدار بسته می پردازیم.

  دوربین مداربسته دوربینی است که برای نظارت بر مکان های داخلی و خارجی استفاده می شود. به این دوربین، مداربسته می گویند چون تصاویر را از طریق یک مدار بسته(Closed Circuit) به نمایشگر(مانیتور) یا دستگاه ضبط می فرستد. به  غیر از فردی که به دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش دارد، کس دیگری قادر به مشاهده تصاویر و فیلم ها نیست.  در واقع بین دوربین و نمایشگر، یک مدار بسته و خاص شکل می گیرد و به همین دلیل این دوربین ها را مداربسته می گویند. 

  هزینه راه اندازی دوربین مداربسته

  مراحل نصب دوربین مدار بسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  خدمات نصب دوربین مداربسته

  مخترع این نوع دوربین ها فردی المانی به نام والتر بروش بود اما اولین رونمایی از دوربین مداربسته در آمریکا صورت گرفت. اگر بخواهیم اجزای اصلی یک دوربین مداربسته را نام ببریم باید از بدنه دوربین، بخش های الکترونیکی دوربین و لنز دوربین نام ببریم. دلتا تک نصب دوربین مدار بسته را در اینجا کامل بررسی می کند.

  بدنه دوربین دارای یک قاب اصلی و یک پوشش خارجی محافظ است. بخش های الکترونیکی یک دوربین مداربسته هم عبارتند از سنسور، بورد اصلی، کانکتور(متصل کننده) و بورد تغذیه. لنز دروبین مداربسته هم دارای انواع مختلفی است که دارای قابلیت زوم و ثبت دقیق تصاویر را دارد.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دقت داشته باشید که ما انواع مختلفی از دوربین های مداربسته داریم. اگر بخواهیم بر اساس سیگنال خروجی آنها را تقسیم بندی کنیم باید آنها را به دوربین مداربسته انالوگ و  دوربین مداربسته دیجیتال تقسیم کنیم. کیفیت دوربین های مداربسته دیجیتال از آنالوگ بالاتر است و البته قیمت انها نیز بیشتر است. تصاویر ذخیره شده در دوربین مداربسته آنالوگ روی نوار یا کاست ذخیره می شوند اما  تصاویر دوربین مداربسته دیجیتال را می توان در جاهای مختلفی مانند سی دی، هارد، کارت های حافظه و فضاهای ابری ذخیره کرد. امروزه دیگر از دروبین های آنالوگ خیلی کمتر از دیجیتال استفاده می شود.

   اگر هم بر اساس شکل ظاهری و نوع کاربرد بخواهیم آنها را تقسیم بندی نماییم ، انواع متعددی وجود دارند. دوربین های مداربسته گنبدی، دوربین های مداربسته جعبه ای، دوربین های مداربسته مینیاتوری، دوربین های مداربسته دید در شب و دوربین های مداربسته حراراتی شامل این نوع تقسیم بندی خواهند بود.

  امروزه از دوربین های مداربسته جهت کارهای زیادی استفاده می شود. از میان انها می توان به بالا بردن امنیت منازل، ادارات، کارخانه ها و دیگر مکان ها، کنترل ترافیک در جاده و خیابان، استفاده در کارخانجات برای بازدهی بالاتر و امنیت نقل و انتقال استفاده می شود.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  نصب دوربین مدار بسته در منزل

  پس دانستید که دوربین مداربسته، دوربینی است برای محافظت و رصد مکانهای داخلی و خارجی که با مانیتور یا دستگاه ضبطش مداری بسته را تشکیل می دهد و فقط فردی که دسترسی به آنها دارد قادر به دیدن انهاست.

  اما خیلی ها دوست دارند تا در منزل خود دوربین مداربسته قرار دهند تا امنیت آن بالاتر برود و در صورت بروز اتفاقی مانند سرقت از آنها کمک بگیرند. برای نصب دوربین مداربسته در منزل اما باید به چه نکاتی توجه کرد؟

  در زیر نکات مهم نصب دوربین مداربسته در منزل آورده شده اند:

  قوانین نصب دوربین مدار بسته

  ۱.دوربین یا دوربین ها باید در جاهای مناسب نصب شود:

  در اولین نکته، شما باید دوربین را در جاهایی قرار دهید که بیشترین پوشش و بهترین دید را داشته باشند و امنیت منزل شما را هر چه بیشتر تامین کنند.

  دوربین باید جایی نصب شود که بتوان به راحتی همه جای منزل را از طریق آن رصد کرد و نقطه کوری برای فرار از لنز دوربین وجود نداشته باشد.

  ۲.مدل مناسبی از دوربین مدار بسته را برای منزل خود انتخاب کنید:

  امروزه مدل های مختلفی از دوربین های مدار بسته وجود دارند. شما می توانید مدل بی سیم یا باسیم این نوع دوربین را انتخاب کنید.

  امروزه دیگر به راحتی می توانید مدل بی سیم را انتخاب کنید تا دیگر دردسر سیم کشی و این مسائل را نداشته باشید. در کنار این باید مدل های به روز که امنیت بیشتری دارند و به راحتی هک نمی شوند را انتخاب و خریداری کنید.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۳.دوربین را روبروی منبع های نور قرار ندهید:

  نور زیاد باعث می شود تا از کیفیت عکس ها و ویدئوهای دوربین کاسته شود.

  ۴.دوربین را در ملک دیگران یا دستشویی و حمام نصب نکنید:

  در ملک دیگران که عملا تعدی به ملک شخصی آنهاست و نصب دوربین در دستشویی و حمام نیز باعث می شود تا شما حس بدی به مهمانانی بدهید که به خانه شما می آیند. فقط در جاهای مهم و لازم دوربین را نصب کنید.

  ۵.دوربین ها باید در سرجای خود محکم باشند:

  دوربین ها را به شکلی روی دیوارها یا جاهای دیگر بگذارید که محکم باشند و نیفتند. در عین محکم بودن، دوربین باید در جایی باشد که بتوانید به راحتی حرکت کند.

  دقت داشته باشید که شما می توانید به راحتی کار نصب دوربین مداربسته را به افراد متخصص این کار بسپارید تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

  نصب دوربین مدار بسته در ادارات

  اما همانطور که می دانید یکی از جاهایی که دوربین های مداربسته نقش مهمی دارند، ادارات است. ادارات مختلف برای تامین امنیت خود، حفظ اسناد و نظارت بر رفتار کارمندان و ارباب رجوع از دوربین های مداربسته بهره می برند.

  در زیر نکات مهم نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در ادارات اورده شده است:

  ۱.مکان نصب دوربین ها باید توسط افراد متخصص و کارشناس مشخص شود:

  از آنجایی که ادارات دارای اسناد هستند پس برای پوشش هر چه بیشتر و بهتر، مکان نصب دوربین ها باید توسط افراد متخصص تعیین شود.

  رایج ترین جاها در ادرات که دوربین های مداربسته در آن مکان ها نصب می شوند، مقابل درب ورودی، راهروها و محل رفت و آمد مراجعه کنندگان، اتاق و محل آمد و شد کارمندان و نیز پارکینگ است.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲. نصب دوربین مدار بسته در ادارات:

  حتما به قوانین نصب دوربین مداربسته در ادارات توجه شود. چند قانون برای نصب این دوربین ها وجود دارند که باید به خوبی رعایت شوند. یکی از انها این است که دوربین به هیچ ملک خصوصی اشراف نداشته باشد و دیگری این است که افراد باید از وجود دوربین آگاه شوند.

  ۳.انتخاب نوع مناسب دوربین مدار بسته برای نظارت بهتر:

  امروزه همان طور که می دانید انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارند که هر کدام ویژگی خود را دارند.

  برای ادارات که حساسیت بیشتری وجود دارد بهتر است از دوربین های مداربسته دیجیتال با کیفیت تصویر مناسب استفاده کرد تا هر چه بهتر امنیت اداره تامین شود.

  برندهای مختلفی برای دوربین های مداربسته ادارای در ایران وجود دارند که می توان به خوبی از آنها استفاده کرد.

  نصب دوربین مدار بسته در سازمان ها

  در کشور، سازمان های مختلفی وجود دارند که می توانند خصوصی یا دولتی باشند. این سازمان ها درون خود مجموعه ای از افراد و گروه های کاری را دارند ونیز دارای اسناد مهمی هستند که باید امنیت انها حفظ شود.

  برای سازمان ها امروزه یکی از راه های بالا بردن امنیت و نیز نظارت بر رفتار افراد سازمان و گروه هاست.

  نکات مهم نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در سازمان ها در زیر بیان شده اند:

  ۱.حتما بیان شود که در دوربین مداربسته نصب شده است:

  حتما باید اعلاناتی وجود داشته باشد تا کارمندان و نیز افراد مراجعه کننده بدانند که دوربین مداربسته در سازمان وجود دارد.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲.نباید به ملک خصوصی دیگران اشراف داشته باشد:

  دوربین های مدار بسته در سازمان ها باید به شکلی نصب شوند که به املاک خصوصی دیگران اشراف داشته باشد.

  ۳.در نقاط حساس و مناسب نصب شود:

  از دیگر نکات نصب دوربین مداربسته در سازمان ها این است که آنها باید در جاهای مناسبی نصب شوند که به خوبی بتوانند امنیت مکان ها و افراد و اسناد را فراهم کنند و بتوانند به خوبی محیط را با کیفیت مناسبی تصویربرداری کنند.

  ۴.از مدل های به روز دوربین های مداربسته استفاده شود:

  در سازمان ها بسته به اهمیت آن، باید از دوربین های حساس و مناسب استفاده کرد که بتوانند به خوبی همه چیز را ضبط کنند. دوربین ها باید قدرت زوم خوبی داشته باشند و نیز دارای کیفیت خوبی باشند تا در موقعیت های مختلف، مفید باشند.

  ۵.کار نصب و راه اندازی را به افراد حرفه ای بسپارید:

  برای نصب دوربین در سازمان ها، به دلیل حفاظت و امنیت کار باید به افرادی سپرده شوند که در نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته تخصص داشته باشند و به خوبی با انواع دوربین ها آشنایی داشته باشند. امروزه شرکت های حرفه ای متعددی در کشور وجود دارند که این کار را انجام می دهند.

  سازمان ها و ادارات از جمله جاهایی هستند که به دلیل اسنادی که در آنها وجود دارد باید به خوبی از آنها محافظت شود. دوربین های مدار بسته به خوبی می توانند امنیت یک سازمان را بالا ببرند و هم چنین نظارت بر افراد و مراجعه کنندگان را بالا ببرند و این یک مزیت بزرگ حساب می شود.

  نکات مهم راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته در کارخانجات

  کارخانه ها یکی از جاهایی است که دوربین مداربسته در آن می تواند فواید متعددی داشته باشد.

  شما می توانید با نصب دوربین مداربسته در کارخانجات به خوبی فعالیت افراد را رصد کنید و اجازه ندهید که کسی از زیر کار دربرود.

  محیط کارخانه بزرگ تر از ادارات یا شرکت هاست بنابراین نظارت چشمی بر انها سخت تر است.

  در اینجاست که دوربین های مداربسته می توانند بسیار کمک کننده باشند. در کنار نظارت بر رفتار و عملکرد، دوربین مداربسته امنیت کارخانه را بالا می برد و باعث ایمن تر شدن آن می شود.

  نکات راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته در کارخانجات

  ۱.مکان های حساس باید به خوبی مورد پوشش دوربین های مداربسته قرار گیرند:

  منظور از جاهای حساس می توان به انبارها، محل اسناد، جاهایی که سوخت و مواد خطرناک نگهداری می شود و دیگر موارد اشاره کرد.

  ۲.در ورودی و خروجی های کارخانه باید دوربین مدار بسته نصب شود:

  یکی از جاهای مهم در کارخانه، .ورودی و خروجی افراد است. به خصوص پلاک خودروهای ورودی و خروجی باید به درستی ثبت شود. پس از دوربین های باکیفیت و قدرت زوم مناسب باید استفاده شود.

  ۳.تصویر روی دیوارها و پشت دیوارهای کارخانه باید ضبط شود:

  از نقاط مهم دیگری که باید در آنجا دوربین مداربسته نصب شود تا امنیت کارخانه بالاتر برود.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴.در محوطه کارخانه برای رصد افراد باید چند دوربین نصب شود:

  به یک دوربین در محوطه نباید اکتفا شود بلکه چندین دوربین باید نصب شود( تعداد دوربین ها به مساحت کارخانه بستگی دارد).این کار هم امنیت کارخانه را بالا می برد و هم باعث بالاتر رفتن بازدهی می شود چون افراد دیگر سعی نمی کنند از زیر کار دربروند.

  ۵.تصویر دستگاه های مهم کارخانه باید به خوبی ثبت شود:

  یکی از دارایی های مهم یک کارخانه، دستگاه های آن می باشد. بنابراین باید نسبت به آنها مراقب بود و دوربین ها باید به شکلی نصب شوند که به خوبی آنها را پوشش دهند.

  ۶.از دوربین های به روز استفاده کنید:

  هرچقدر که دوربین مدار بسته شما کیفیت بهتری داشته باشد برای شما فایده بیشتری خواهید داشت. شما می توانید به راحتی در خانه از طریق لپ تاپ یا موبایل به این دوربین ها متصل شوید و کارخانه را در هر لحظه که بخواهید رصد کنید.

  ۷.ورود و خروج کالا در کارخانه باید به خوبی تحت رصد دوربین های مداربسته باشد:

  در کارخانه ورود و خروج کالا از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین ورود و خروج کالا به خوبی باید ثبت شود.

  ۸.کار نصب و راه اندازی را حتما به افراد حرفه ای بسپارید و خود نیز به خوبی بر همه چیز نظارت داشته باشید:

  هیچ وقت از افراد مبتدی نخواهید برایتان کار امنیت و حفاظت یک کارخانه را انجام دهند. کار نصب را حتما به افراد حرفه ای بسپارید.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  مراحل نصب دوربین مدار بسته

  اما نصب دوربین مداربسته چه مراحلی دارد؟ در زیر به این مراحل اشاره شده است:

  ۱.تعیین نقاطی که باید در آنها دوربین نصب شود:

  در اولین مرحله برای نصب( برای منزل، اداره ، کارخانه یا جاهای دیگر) شما باید با دقت بررسی کنید که در چه جاهایی نیاز به نصب دوربین دارد. با این کار هم تعداد و هم نقشه نصب دوربین را خواهید داشت.

  ۲.خرید تجهیزات مناسب برای نصب:

  پس از مشخص کردن نقشه، باید برای انتخاب تجهیزات مورد نظر اقدام کنید. شما با توجه به نیاز خود و محیط، مدل های مناسبی از دوربین های مداربسته و تجهیزات دیگر مانند سیم، دستگاه ضبط و مانیتور را تهیه کنید تا برای مرحله بعدی اقدام کنید.

  ۳.نصب دوربین ها و تجهیزات در جاهای مناسب:

  حالا باید دوربین ها را در نقاط مناسب نصب کنید. دقت کنید که نقاط در نقشه شما باید جاهایی باشند که هم پوشش مناسبی داشته باشند و هم با دکور داخلی محیط شما هماهنگی و تناسب داشته باشد. دوربین ها باید به شکل درست و محکم در جای خود نصب شوند تا بتوانند تصاویر خوبی را ثبت و ضبط کنند.

  تجهیزان دیگر نیز به خوبی باید نصب و درجای مناسب قرار گیرند تا بهترین نتیجه حاصل شود و مدار دوربینی شما کامل شود و شما پس از تنظیمان بتوانید به راحتی محیط مورد نظر را در دوربین ببینید و بر آن اشراف داشته باشید. 

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴.راه اندازی و انجام تنظیمات دوربین مداربسته:

  حالا نوبت ان است که دوربین ها را بر اساس مدل انها تنظیم کنید تا بتوانید تصاویر را مشاهده کنید. شما می توانید دوربین را به نمایشگر یا حتی تلفن همراه خود متصل کنید تا بتوانید به راحتی محیط مورد نظر خود را رصد کنید.

  تنظیمات دوربین مداربسته کار دشواری نیست و نیاز به کمی آموزش و مهارت دارد.

  شما میتوانید تمام کارهای راه اندازی و نصب دوربین مداربسته را به افراد متخصص بسپارید یا می توانید خودتان آن را انجام دهید.

  امروزه ویدئوهای اموزشی زیادی در سایت های مختلف وجود دارد که می توانید از طریق آنها به خوبی دوربین مداربسته خود را راه اندازی کنید.

  نقش نصب دوربین مدار بسته

  اما نقش نصب دوربین مداربسته چیست یا به عبارتی دیگر هدف از نصب دوربین مداربسته چیست؟ در زیر به اهداف نصب دوربین مداربسته پرداخته شده است:

  ۱.بالا رفتن امنیت در محیط:

  چه محیط شما محیط مسکونی باشد چه محیط کاری، با نصب دوربین مداربسته امنیت آن بالا می رود و شما می توانید با امنیت بالاتری در آنها سکونت و فعالیت داشته باشید.

  این دوربین ها به خوبی می توانند در صورتی وقوع سرقت یا اتفاقات ناخوشایند دیگر به پیدا کردن مقصرین و بررسی مناسب آنها کمک کنند.

  پس یکی از نقش های نصب دوربین مداربسته بالا رفتن امنیت و حفاظت در محیط های مختلف است.

  ۲.نظارت بر عملکرد افراد در ادارات و شرکت ها:

  از دیگر اهداف نصب دوربین مداربسته این است که بر عملکرد افراد در ادارات و شرکت ها یا کارخانه ها نظارت کرد. زمانی که افراد بدانند که توسط دوربین ها تحت رصد هستند عملکرد بهتری دارند و دیگر از زیر کار در نمی روند.

  مخصوصا در کارخانه ها این دوربین ها برای نظارت روی نحوه کار کردن افراد بسیار مناسب است چون محیط کارخانه بزرگ است و امکان رصد چشمی به راحتی وجود ندارد. با دوربین اما رصد افراد بسیار راحت تر است.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳.تحت نظر قرار دادن رفتار افراد برای تعلیم و تربیت:

  در برخی محیط ها می توان از دوربین های مداربسته برای کمک به تعلیم و اموزش استفاده کرد. با دوربین های مداربسته در جاهایی مثل مراکز اموزشی یا ورزشی می توان به خوبی رفتار افراد را بررسی کرد و برای کمک به آنها استفاده کرد. این یکی دیگر از نقش های نصب دوربین مداربسته می باشد.

  برای نصب دوربین مداربسته چه خدماتی در دلتاتک ارائه می شود؟

  شرکت هایی که در زمینه دوربین مداربسته انجام می دهند، سعی می کنند تا خدمات مناسبی را به افراد ارائه دهند. این شرکت ها خدمات متعددی را ارائه می دهند که در زیر به آنها اشاره شده است:

  ۱.فروش انواع دوربین مداربسته و تجهزات انها:

  یکی از خدمات شرکت ها این است که مدل های مختلف دوربین مداربسته را عرضه می کنند. شرکت ما نیز مدل های مختلف دوربین مداربسته و تجهیزات انها را عرضه می کند و با قیمت بسیار مناسبی به مشتری ها می فروشد.

  ۲.مشاوره برای خرید و نصب دوربین مدار بسته:

  شرکت ها به افراد برای نصب و راه اندازی یا خرید دوربین مداربسته مشاوره می دهد.شرکت ما افتخار می کند که می تواند بهترین مشاوره ها را به افراد بدهد تا برای نصب یا خرید دوربین مداربسته مورد استفاده قرار گیرد.

  ۳.راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته:

  یکی دیگر از خدماتی که توسط شرکت های فعال در زمینه دوربین های مداربسته ارائه می شود، نصب و راه اندازی است.  شرکت ما یکی از شرکت هایی که در این زمینه، سالها تجربه و تخصص دارد و می تواند به بهترین شکل، کار نصب و راه اندازی دوربین مداربسته شما را انجام دهد.

  ۴.خدمات پس از فروش و نصب:

  پس از نصب و نگه داری نیز تا مدت زیادی، خدمات پس از فروش و نصب ارائه می شود. اگر در ظرف آن مدت برای دوربین مداربسته شما مشکلی پیش آمد کافی است با شرکت تماس بگیرید تا افراد ما به سرعت برای رفع آن به سراغ شما بیایند. این خدمت رسانی خیال مشتریان و افراد را راحت می کند و باعث اعتماد هرچه بیشتر آنها می شود.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  خدمات نصب دوربین مداربسته

  همان گونه که گفته شد یکی از خدمات شرکت ها، خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته است. اما این خدمات به چه شکلی است و چه مواردی را شامل می شود؟ در زیر به این موارد اشاره شده است:

  ارائه نقشه برای نصب دوربین ها: به خوبی برای شما مشخص می شود که قرار است در کجاها دوربین نصب شود.

  این کار با توجه به محیط شما صورت می گیرد. پس از ان که محیط شما به خوبی مورد بررسی قرار گرفت، نقاط مناسب برای نصب دوربین شناسایی می شوند و سپس نقشه نصب به شما نشان داده می شود. شما می توانید نظر خود را نیز برای نصب دوربین ها بیان کنید.

  نصب دوربین ها و تجهیزات: دوربین ها در جاهای تعیین شده به شکلی مناسب و محکم نصب می شوند. در کنار دوربین ها نیز دیگر تجهیزات لازم، نصب می شوند. اگر سیمی وجود داشته باشید به بهترین شکل کشیده می شود و نیز نمایشگر نیز در جایی که مد نظر شماست قرار می گیرد.

  کار نصب دوربین ها باید با دقت لازم انجام شود تا بعدا مشکلی پیش نیاید. شرکت ما با سالها تجربه در این کار می تواند به خوبی و در سریع ترین زمان ممکن، کار نصب را انجام دهد.

  راه اندازی دوربین مداربسته و سیستم: حالا باید دوربین وسیستم را راه اندازی کرد تا شما بتوانید تصاویر محیط خود را تماشا کنید. کار راه اندازی مدل های مختلف دوربین مداربسته می تواند در جزییات با هم تفاوت داشته باشد.

  کار راه اندازی انجام می شود و شما تصویر دوربین ها را روی نمایشگر خود یا حتی روی موبایل و لپ تاپ خود خواهید داشت. حالا دیگر می توانید به راحتی محیط مورد نظرتان را رصد نمایید چون کار تمام شده است.

  در صورتی که پس از نصب برای دوربین یا سیستم مشکلی پیش آمد می توانید با شرکت نصب کننده تماس بگیرید تا آنها برای شما اقدام به رفع ان کنند. انها موظف به خدمات پس از فروش و نصب هستند.

  هزینه نصب دوربین مداربسته

  اما هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟در جواب این سوال باید گفت که هزینه نصب دوربین مداربسته به عوامل متعددی بستگی دارد. در زیر به عوامل اشاره شده است:

  متراژ سیم کشی: همانگونه که می دانید برای نصب دوربین مداربسته در خیلی از موارد نیاز به سیم کشی است. هر میزان متراژ کابل یا سیمی که برای نصب دوربین کشیده می شود، هزینه نصب هم بالاتر می رود و این بسیار و اضح است.

  نصب داکت و لوله فلکسی: این هم مانند کابل هر چقدر که متراژ بیشتری داشته باشد هزینه نصب برای ان بالاتر می رود.

  نوع دوربین: نوع دوربین مداربسته ای که قرار است نصب شود روی هزینه تاثیر دارد. هر چقدر که دوربین مداربسته مدل بالاتری داشته باشد و برای نصب و راه اندازی ان زمان بیشتری صرف شود، هزینه نصب هم بالاتر خواهد رفت.

  ارتفاع نصب : ارتفاع معمول در نصب دوربین های مداربسته، ۳ متر است. اگر ارتفاع نصب دوربین شما بیشتر از این باشد هزینه بیشتری باید بپردازید.

  انجام آپشن های اضافه: هر چقدر که در هنگام نصب، آپشن های بیشتری برای شما انجام شود هزینه نصب برای شما بالاتر می رود. برای مثال نصب انواع میکروفون روی دستگاه های ضبط کننده، انتقال تصویر روی موبایل و دیگر موارد هزینه شما را بالاتر می برد.

  شهر محل نصب: قیمت نصب، شهر به شهر تفاوت دارد. در اصل باید یکسان باشد اما هزینه ها در شهرها متفاوت است. برای مثال مسلما در شهری مثل تهران شما هزینه بیشتری از نصب دوربین مداربسته در شهری مثل کرمان می پردازید.

  دقت کنید که نصب کننده ها موظف هستند به شما فاکتور کامل هزینه را بدهند، کلیه کارها باید توافقی باشد، تنظیم قرارداد حتما باید پیش از شروع عملیات نصب صورت گیرد، رعایت اصول فنی و ایمنی و استاندارد توسط افراد نصاب الزامی است، انجام همه کارها برای نصب( مانند جوشکاری، بالابر و غیره) بر عهده فرد نصاب است و در آخر باید رفتاری شایسته و درخور با مشتری داشته باشند. 

  نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با دلتاتک

  دوربین های مداربسته، امروزه در جاهای زیادی استفاده می شوند. این دوربین ها برای امنیت بیشتر مکان ها، نظارت بر فعالیت افراد و بررسی رفتار افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به این دلیل به آنها دوربین مداربسته می گویند که دوربین با نمایشگر آن تشکیل یک مدار بسته را می دهند و  فقط افرادی که به دستگاه مرکزی متصل هستند توانایی دیدن تصاویر ضبط شده توسط دوربین را دارند.

  از دوربین های مداربسته در منازل، ادارات و سازمان ها و کارخانجات استفاده می شود. در هر کدام از این موارد باید جهت نصب نکاتی را رعایت کرد. در همه این مکان ها، باید از مدل مناسب دوربین مداربسته استفاده کرد، باید آنها را در جاهای مناسب نصب کرد، باید به خوبی دوربین ها را نصب کرد و انها را به شکلی محکم و مناسب نصب نمود تا بعدا مشکلی پیش نیاید. در هنگام نصب دوربین مداربسته، باید به قوانین نصب توجه کرد. دوربین مداربسته شما نباید مزاحم ملک خصوصی دیگران باشد و قوانین دیگر را نیز مراعات کرده باشد.

  مزیت دوربین های مداربسته این است که امنیت مکان ها بالاتر می رود، نظارت بر کار کارمندان یا کارگران در ادارات و کارخانه ها بیشتر می شود و آمار جرم پایین می آید. دوربین مداربسته می تواند در جاهای زیادی به کمک افراد بیاید تا موضوعاتی مانند سرقت یا دیگر اتفاقات را حل کنند.

  مراحل نصب دوربین های مداربسته این است که اول شما به خوبی مکان های نصب دوربین را مشخص کنید، سپس تجهیزات کافی و مناسب را برای نصب خریداری کنید و پس از آن دوربین ها و دیگر تجهیزات را به خوبی نصب کنید و در آخر سیستم را راه اندازی کنید تا بتوانید تصاویر محیط مورد نظر خود را مشاهده و ثبت کنید. نصب دوربین های مداربسته را خودتان هم می توانید انجام بدهید البته این به شرطی است که شما اموزش لازم را دیده باشید. اگر آموزش ندیده اید بهتر است کار را به افراد متخصص بسپارید.مخصوصا برای مکان های مهم حتما از افراد متخصص در نصب دوربین های مداربسته استفاده کنید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود.

  هزینه نصب دوربین های مداربسته به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از این عوامل می توان به نوع دوربین مداربسته، متراژ سیم کشی، ارتفاعی که در آن دوربین مداربسته نصب می شود، آپشن های اضافه ای که برای شما انجام می شود و نیز به شهر شما بستگی دارد. یادتان باشد که حتما از شرکت هایی برای نصب دوربین مداربسته بهره بگیرید که دارای اعتبار کافی باشند، خدمات پس از فروش و نصب خوبی داشته باشند و حرفه ای و درست عمل کنند.

  شرکت ما با سالها تجربه و تخصص در زمینه نصب انواع دوربین های مداربسته می تواند کار شما را به بهترین و سریع ترین شکل و با قیمتی بسیار مناسب انجام دهد. ما بهترین افراد را برای نصب دوربین های مداربسته در اختیار داریم  و خدمات پس از نصب و فروش بسیار خوبی را ارائه می دهیم.  فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره ها را دریافت کنید. کار نصب دوربین های مداربسته خانه، اداره یا کارخانه خود را به ما بسپارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان