• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مدار بسته صنعتی

  در محیط های صنعتی نیاز است که به نصب دوربین مدار بسته صنعتی بپردازید. این نیاز به دلیل اهمیت موقعیت مکانی کارخانه های صنعتی برای ایجاد نظم و امنیت توصیه می شود. بنابراین اگر می خواهید از کارخانه های صنعتی در بخش های مختلف سرقت نشود می توانید به نصب دوربین مداربسته بپردازید.

  با بروز به وجود آمدن حادثه در کار خانه های صنعتی،همانطور که می دانید خسارت های بسیاری به وجود می آید. نکته ای که باید به شما ارائه کنیم این است که تمامی وسائل های صنعتی در کارخانه ها ارزشی میلیاردی دارند، و در صورت دزدین و به سرقت رفتن آن ها کارخانه به نوعی فلج می شود. بنابراین نصب دوربین مداربسته صنعتی برای شما نیاز استتا بتوانید راحت تر بر اموال کارخانه نظارت داشته باشید.

  موضوع دیگری که باید در نصب دوربین مداربسته صنعتی در نظر بگیرید، شرایط کارخانه ها است. به عنوان مثال محیط های معمولی و محیط های صنعتی با یک دیگر دارای تفاوت هستند، بنابراین پیاده سازی و اجزای سیستم دوربین مداربسته در این موارد کمی نیاز به تخصص دارد تا بتوان شرایط را بهتر در نظر گرفت.

  جهت نصب دوربین مداربسته منازل با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مراحل خدمات نصب دوربین مدار بسته صنعتی

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مداربسته صنعتی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب دوربین مدار بسته صنعتی در محیط های کارخانه دارای چه اهمیتی است؟

  در محیط های کارخانه و محیط های صنعتی مجبور به نصب دوربین مداربسته هستیم تا بتوانید با توجه به شرایط، امنیت را اجرا کنیم. بنابراین استفاده از دوربین های مداربسته یکی از مهم ترین نیازاتی که باید شرایط را در نظر بگیریم. کارخانه صنعتی با داشتن وسعت بالای خود نیاز دارند که دوربین های مداربسته ی بیشتری را داشته باشند. بنابراین باید تلاش کرد که از افرادی که دارای مهارت در نصب دوربین های مداربسته هستند استفاده کرد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین پلاک خوان با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  تصاویری که دوربین های مداربسته کارخانه جات ضبط می کنند در صفحه نمایش مخصوص اتاق حراست به نمایش در می آید و آن ها می تواند وضعیت را رویت کنند. بنابراین این موضوع برای مجهز بودن کارخانه به دوربین مداربسته بسیار دارای اهمیت است چرا که می تواند جلو کار های خلاف کاران را بگیرد و از خسارت های ناشی از آن جلوگیری کند. در هر صورت می تواند برای شما موقعیتی را فراهم کند تا بتوانید بر روند تولید و فرایند کارخانه و کارگران کاملا تسلط داشته باشید.

  ویژگی های دوربین مداربسته صنعتی باید چگونه باشد؟

  نصب دوربین مداربسته صنعتی دارای ویژگی های مهمی است که باید نسبت به آن کاملا آگاه باشید تا در نصب دوربین های مداربسته کارخانه کوتاهی صورت نگیرد. بنابراین در ابتدا باید با ماهیت دوربین مداربسته در بخش صنعتی آشنایی داشته باشید. دوربین های مداربسته صنعتی باید بتوانند شفاف باشند و از حافظه خوبی برخوردار باشند. در واقع کنترل موقعیت با دوربین مداربسته است. دوربین مداربسته صنعتی اگر دارای کیفیت خوب باشد باید بتواند تصویری درست را از محیط کارخانه و رصد و پیگیری به موقعی را داشته باشد.

  برای طراحی نقشه دوربین با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در واقع قبل از به بار آمدن خرابی باید توسط دوربین مداربسته همه چیز ثبت و ضبط شود. بنابراین با ویژگی های مناسب دوربین مدار بسته می توانیم عملکرد خطوط تولید، نحوه عملکرد پرسنل در شرایط و موقعیت های مختلف، عواملی که در عملکرد سیستم وجود دارد و… اشاره کنیم. سیستمی که دوربین مداربسته باید داشته باشد، ویژگی هایی چون قوی بودن و مجهز بودن به دستگاه های رکورد و طراحی مناسب در موقعیت است. این ویژگی ها تماما اگر وجود داشته باشد می تواند در محیط های صنعتی بسیار خوب باشد و عملکرد بسیار بالایی را از خود نشان دهد.

  تمامی این ویژگی ها می تواند کوچک ترین موارد را در موقعیت های مختلف به بخش حراست انتقال سازد. بنابراین نصب دوربین مداربسته صنعتی از این جهات بسیار دارای اهمیت است و می تواند شرایط امنیتی را بهتر سازد.

  نصب دوربین مدار بسته صنعتی چگونه صورت می گیرد؟

  برای نصب دوربین مداربسته باید تجهیزاتی وجود داشته باشد، به عنوان مثال برای راه اندازی دوربین های مداربسته باید بتوانیم مهم ترین و با کیفیت ترین تجهیزات را در نظر بگیریم. این تجهیزات عبارت اند از:

  دوربین مداربسته، پایه دوربین، کابل و سیم برق، کابل های مخصوص شبکه و دیتا. همانطور که می دانید نصب دوربین مداربسته صنعتی بسیار دارای اهمیت است. شما از انبار و یا خود کارخانه می خواهید محافظت کنید. می دانیم که محصولات ارائه شده شما در کارخانه و انبار بسیار باارزش است و بنابراین از شما می خواهیم برای محافظت از آن ها حتما از دوربین مداربسته و تجهیزات با کیفیت استفاده کنید.

  برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  شما برای دریافت تصاویر نیاز ه گیرنده دیجیتال، هارد دیسک، تجهیزات مادون قرمز هم دارید. برای نمایش دادن تصاویر و ویدئو ها باید یک مانتیور مناسب هم خریداری کنید. بنابراین این ها جز مهم ترین بخش های نصب دوربین مدار بسته هستند.

  بعد از این قیمت باید موقعیت های مناسبی را برای نصب دوربین مداربسته در نظر گرفت که معمولا بخش های ورودی و خروجی شرکت و کارخانه بسیار دارای اهمیت است، سپس بخش های مربوط به انبار و پارکینگ ها و راه پله ها و بخش های مربوط به کارمندان و نگهبانی و… در نهایت خود کارخانه.

  برای نصب و راه اندازی دوربین تشخیص چهره با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  نصب دوربین مداربسته صنعتی بیشتر موقعیت های خاصی صورت می گیرد. به عنوان مثال باید بیشتر در بخش های بالایی کارخانه را مدنظر قرار دهیم تا شخص سارق نتواند برای خاموش کردن آن اقدام کند. زاویه دید دوربین ها بسیار محدود است که باید برای ضبط تصاویر محدودیت های بیشتری را پوشش دهد.

  اگر می خواهید دوربین های مداربسته را در فضای باز قرار دهید، سعی کنید در تابش مستقیم خورشید قرار نگیرد. زیرا اگر تابش به صورت مستقیم به دوربین بخورد، دوربین نمی تواند چیزی را ثبت کند. موقعیت های آب و هوایی را در نظر بگیرید. اگر می خواهید دوربین مداربسته را در بیرون بگذارید، حواستان به برف و باران هم باشد. برای نصب دوربین مداربسته در بیرون از موقعیت قطعا نیاز است که ویژگی هایی را مورد بررسی قرار دهید و سعی داشته باشید بهترین موقعیت را انتخاب کنید.

  نصب دوربین مدار بسته صنعتی در دلتاتک

  با نصب دوربین مدار بسته دلتا تک در موقعیت های مربوط به کارخانه می توانید ببینید که عملکرد کارگران و مهندسان به چه صورت است که در صورت پیشرفت آن ها تشویق کنید و در صورت ضعف، نکاتی را به آن ها توصیه کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان