• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مدار بسته شیراز

  دوربین مداربسته یکی از بهترین اختراعات بشر بوده است که توانسته است با وجود آن دزدی و سرقت را تا حدودی کمتر از گذشته سازد. دوربین مداربسته کمک می کند تا بتوانیم امنیت خانه و یا محیط کار را در شهر های توسعه یافته پرجمعیت بالاتر ببریم. وجود دوربین مداربسته در برخی موقعیت ها و مناطق باعث می شود که بتوانیم کمی ترس در دزدان ایجاد سازیم. شهر شیراز مانند دیگر شهر های بزرگ ایران است که نیاز است در آن به صورت کاملا تخصصی به نصب دوربین مدار بسته شیراز پرداخت، زیرا در سال افراد بسیاری هستند که برای مسافرت، شهر شیراز را انتخاب می کنند.

  بنابراین جمعیت زیادی که این شهر دارد، در زمان تعطیلات بیشتر هم می شود و نیاز است برای محافظت از جان و مال خود حتما به نصب دوربین مداربسته بپردازیم. تیمی از ما که به نصب دوربین مدار بسته شیراز می پردازد، بسیار مجرب و مهار است. در واقع با کمک آنان می توانید خریدی مناسب برای انتخاب و نصب دوربین داشته باشید. نیروی متخصص ما خدماتی نظیر مشاوره دادن برای خرید، نصب دوربین مداربسته و تنظیم آن را به شما ارائه خواهند کرد.

  با نصب دوربین مداربسته می توانید در هر زمانی که می خواهید موقعیت مربوط به محل کار یا خانه را زیر نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

  خدمات نصب دوربین مدار بسته شیراز

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مدار بسته شیراز طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب دوربین مدار بسته شیراز چه کاربردی و چه ویژگی هایی دارد؟

  دوربین مداربسته در انگلیسی به closet circuit television یا به مخفف cctv معروف می باشد. در واقع دوربین مداربسته به دوربین هایی گفته می شود که در موقعیت خود به صورت کاملا ثابت قرار گرفته اند و می توانند تصاویر را به یک یا چند موقعیت دیگر ارسال کنند. بنابراین دوربین ها برای حفاظت، نظارت و سیستم مانیتورینگ امنیت مورد استفاده قرار می گیرند. از نظر هزینه دوربین های مدار بسته، از قیمت ها پایین تا قیمت ها بالا با توجه به کارکردشان دسته بندی می شوند. برای خرید باید به مارک و برند و نوع کاربرد و کاری و استفاده ای که می خواهید از آن داشته باشید؛ توجه کنید.

  نصب دوربین مدار بسته شیراز شامل چه دوربین هایی می شود؟

  همانطور که می دانید برای اجرای پروژه نصب دوربین مدار بسته مدل ها و انواع مختلفی از آن ها برای شما وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. در ابتدا برای انتخاب باید در نظر داشته باشید که دوربین مداربسته را برای چه موقعیتی می خواهید. به عنوان مثال دوربینی که در کارخانه به کار می رود با دوربینی که در منازل استفاده می شود فرق دارد. شما با علم با این موضوع می توانید دوربین مداربسته خود را انتخاب کنید.

  ۱_ دوربین مداربسته آنالوگ معمولی:

  اولین نسل دوربین های مداربسته که یکی از محبوب ترین دوربین ها برای نصب هستند، دوربین مداربسته انالوگ می باشد.  از جمله ویژگی های خوبی که دوربین مداربسته آنالوگ دارد این است که دارای قیمت کم، سیستم کوچک، نصب آسان است. 

  انتخاب دوربین مداربسته آنالوگ برای کاربران خانگی و بسیاری از کسب و کار ها مناسب است.

  سیستم دوربین مداربسته از یک یا چند دوربین انالوگ، یک دستگاه DVR و کابل کواکسیال برای اتصال دوربین به دی وی ار است.

  تصاویری که توسط دوربین های مداربسته ضبط می شوند به صورت آنالوگ به دستگاه دی وی آر ارسال شده و پس از پردازش به فرمت دیجیتال ارائه می شود. از نظر ضبط تصاویر به نسبت دیگر دوربین ها دارای کیفیت کمتری است.

  برای نصب دوربین مدار بسته کرج با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۲_ دوربین مداربسته انالوگ HD

  یکی از دوربین های مداربسته ای که دارای وضوح و رزولوشین بالایی است. تصاویری که توسط این دوربین ضبط می شود به صورتی است که می تواند چهره افراد را تشخیص دهد. به عنوان مثال اگر شخصی به قصد دزدی به فروشگاه و یا محل کار شما رفته است، می توان با کمک این نوع دوربین مداربسته چهره آن فرد را تشخیص داد. دوربین های آنالوگ HD به ۴ نوع HD-TVI وHD_CVI وAHD، HD_SDI تقسیم می شوندو می توانند امکانات خیلی خوبی را از خود برای شما برجای بگذارند. بنابراین اگر می خواهید که دوربین مداربسته دارای قابلیت بسیار خوب و یا بالایی باشد، می توانید نمونه از انواع مدل های این سبک دوربین را انتخاب کنید. 

  موضوعی که می تواند شما را برای انتخاب دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی مجاب کند، مناسب بودن آن در هر شرایطی است. شما می توانید آن را در محیط خانه و یا بخش تجاری استفاده کنید.

  نصب دوربین مدار بسته شیراز یکی از مهم ترین موضوعاتی که می تواند در این زمینه به شما مشاوره و راهنمایی هایی را ارزانی دارد. در واقع شما می توانید با کمک تیم مجرب ما برای خرید و نصب دوربین مداربسته کمک بگیرید. اگر در شهر شیراز زندگی می کنید و کیفیت مربوط به دوربین مداربسته برای شما دارای اهمیت است، بهتر است که با ما همراه باشید تا با روند کاری ما آشنا شوید و بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشید.

  برای نصب دوربین مدار بسته اراک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳_ دوربین مداربسته تحت شبکه در شیراز

  دوربین های مداربسته ای که با نام ip یا دوربین های اینترنتی ارائه می شوند، همان دوربین های تحت شبکه هستند. این دوربین ها با ساختاری که دارند به این صورت است که برای تنظیم آدرس IP بر روی آن و شبکه اینترنتی را به صورت انلاین به تصاویر ارسال می کنند و دوربین مداربسته آن را دریافت می کند و آن تصویر برای شما قابل مشاهده است. ساختاری که دوربین های تحت شبکه دارند بسیار دارای امکانات و تجهیرات بیشتری به نسبت دوربین های آنالوگ است.

  بنابراین نیاز است که برای راه اندازی آن حتما از راه اندازی سوئیچ شبکه و یا برای برقراری ارتباط آن ها بین دوربین و سیستم اتصالی باید ارتباط برقرار کرد. این دوربین ها این امکان را برای شما می آورد تا بتوانید از طریق آن ها محل کار خود را مشاهده کنید. اگر می خواهید از یک دوربین پیشرفته استفاده کنید، دوربین های تحت شبکه برای شما بسیار مناسب هستند. نصب دوربین مدار بسته شیراز دلتا تک برای شما این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید راحتی و آسایش را به خود و محیط ارائه کنید. اگر می خواهید راحت ترین نصب را داشته باشید با ما همراه باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان