• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

  دوربین مداربسته یکی از مهم تیرن نیازات ما در روزمره است. همانطور که می دانید استفاده از دوربین های مدار بسته تحت شبکه باعث می شود که بتوانیم امنیت را برای محل کار یا خانه خود به ارمغان بیاوریم. بنابراین بر آن شدیم تا نصب دوربین مداربسته تحت شبکه به شما ارائه کنیم. سیستم مداربسته ای پی بر خلاف دیگر سیستم های مداربسته آنالود دارای ویزگی های متفاوتی هستند که برای نصب باید در نظر داشته باشید. نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه با دوربین های نسل قبل بیشتر در تفاوت های کابل کشی و روش انتقال اطلاعات است.

  تصاویر دوربین مداربسته آی پی به صورت دیجیتال بر بستر شبکه قرار می گیرد. داده و اطلاعاتی که در بستر شبکه قرار می گیرد به دستگاه nvr اطلاعات یا سرور منتقل می شود. برای نصب دوربین مداربسته تحت شبکه باید اطلاعاتی درباره شبکه کامیپوتری، کابل کشی، طرز نصب آن و… نیاز دارید.

  در صورتی که نصب موفقیت آمیز نباشد، می توانید از تستر شبکه برای عدم وجود مشکل در کابل و اتصالات استفاده کنید؛ می توانید چراغ ها را هم چک کنید. تمامی مراحل فوق باید توسط کسانی صورت گیرد که اطلاعات کافی در زمینه نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه داشته باشند. در هر صورت در ادامه با ما همراه باشید، زیرا ما می خواهیم اطلاعات بسیار خوبی در زمینه نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در اختیار شما قرار دهیم.

  خدمات نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  اطلاعات پیش زمینه نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

  برای نصب دوربین های مداربسته در ابتدا باید به منبع تغذیه آن ها توجه کنید. در روش اول غذیه دوربین مداربسته به صورت POE است. در این مورد دوربین ها با کابل شبکه تغذیه می شود. در واقع کابل برق و شبکه یکی می شوند و هیچ نیازی به کابل کشی اضافه برق وجود ندارید. در روش دوم می توانید منبع تغذیه را به صورت مستقل برای دوربین های تحت شبکه قرار دهید که میزان انرژی خود را از آن طریق بدست بیاورند.

  برای پیکربندی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  موضوع دیگری که باید جدا از منبع تغذیه در نظر داشته باشید، پورت NRV است. این پورت امکان دارد در ابتدا، با تعداد دوربین های نصب شده برابری نداشته باشد. بناباین نیاز است که از یک سوئیچ در این زمینه استفاده کنید تا اتصال بقیه دوربین ها اتفاق بیوفتد. در سیستم های مدار بسته تحت شبکه که کاملا بر خلاف دوربین مداربسته آنالوگ هستند؛ می توانند تمامی مدل ها و برند های دوربین مداربسته را پشتبانی کنند. مثلا اگر ان وی آر برند هایک ویژن می تواند تمامی دوربین های برند خود را پشتیبانی کند در صورتی که نسبت به برند های دیگر این اتفاق نمی افتند. باید سعی کنید کارکنید مارک دوربین و ان وی ار را با یک دیگر یکی کنید.

  کابل برق دوربین مداربسته باید به صورت مجزا تامین شود. برای تغذیه دوربین باید کابل برق به صورت جداگانه تهیه شود. همچنین باید به ازای هر دوربین یک آداپتور تهیه کنید. مثلا می توانید از یک منبع تغذیه مرکزی برای تایمن برق بسیاری از دوربین ها استفاده کنید.

  برای آشنایی با قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته حرفه ای با دلتاتک همراه باشید.

  تجهیزات نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

   برای نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه باید تجهیزاتی را داشته باشیم که این تجهیزات به عبارت زیر است:

  ۱_ دوربین مداربسته آی پی:

  برای استفاده از دوربین مداربسته نیاز داریم، یکی از بهترین نمونه ها را خریداری کنیم. بنابراین قبل از هر چیزی باید بتوانید دوربین مداربسته آی پی مورد نظر خود را در برندی که می خواهید خریداری کنید. برای این کار بهتر است کمی تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید، زیرا به غیر برند های خوب در بازار، دیده می شود برند های متفرقه ی بسیاری وجود دارد. بنابراین سعی کنید برند خوبی را تهیه کنید.

  ۲_ دستگاه NVR:

    این دستگاه هم یکی از مهم ترین تجهیزات برای نصب محسوب می شود. که با توجه به تعداد، کیفیت دوربین ها و پهنای باند، باید دستگاه NVR مناسبی را خریداری کنیم. خرید دستگاه مناسب باعث می شود که بتوانیم تصاویر مهمی را مشاهده و ذخیره کنیم.

  برای نصب دوربین مدار بسته اقساطی با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳_ هارد دیسک:

  برای ذخیره و گرفتن تصاویر نیاز داریم که یک یا چند هارد دیسک تهیه کنیم. در هنگام خرید هارد دیسک تعداد دوربین ها و کیفیت آن ها را باید در نظر داشته باشیم تا بتوانیم بهترین نمونه ها را خریداری کنیم.

  ۴_ کابل شبکه

  با توجه به نوع دوربین و پهنای باندی که وجود دارد باید بتوانیم کابل شبکه ای را خریداری کنیم که متناسب باشد. کابل وظیفه دارد که تصاویر دوربین مداربسته را به دستگاه ان وی ار منتقل سازد. برای این کار باید به بررسی POE بودن دوربین های مداربسته، انرژی موردنیاز دوربین ها بپردازیم. این ها همگی از طریق کابل اتفاق می افتد.

  ۵_ اتصالات شبکه:

  برای نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه و دستگاه ان وی ار نیاز داریم که یک سوکت شبکه داشته باشید. برای آن باید تعداد پورت ها سوکت شبکه را برای اتصالات در نظر بگیریم.

  برای آشنایی با قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته حرفه ای با دلتاتک همراه باشید.

  ۶_ لوازم جانبی نصب:

  برای اینکه بتوانیم اصول استاندارد نصب دوربین مداربسته و پنهان کردن کابل و تجهیزات برقی را مورد استفاده قرار دهیم باید از داکت برقی، بتکس پلاستیکی، لوله فلکسی و… استفاده کنیم.

  تجهیزات مورد نیاز اجرای پروژه نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

  مواردی را که در مطالب فوق به آن اشاره کردیم، جز تجهیزات مهمی هستند که باید برای پیاده سازی سیستم مداربسته به آن ها توجه داشته باشیم. حال برای نصب تجهیزاتی که در مطالب فوق گفتیم، نیاز به تجیزات دیگری داریم که به شرح زیر است:

  • استریپر کابل شبکه و کوآکسیال:

  از این ابزار می توانید برای لخت کردن سیم و کابل شبکه استفاده کنید.

  • آچار پرس زن سوکت شبکه:

  از این ابزار می توانید برای پرس سوکت شبکه برای سر کابل استفاده کنید. اکثر این پرس ها دارای سیم لخت کن هستند.

  • دریل:

  برای سوراخ کردن دیوار برای نصب پایه های دوربین مداربسته و یا بخش های دیگر حتما به دریل احتیاج خواهید داشت.

  • پیچ گوشتی:

  پیچ گوشتی برای بستن یا باز کردن پیچ های دوربین مورد استفاده قرار می گیرد.

  برای دریافت خدمات تعمیر شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  • سیم چین:

  از سیم چین می توانید برای بریدن کابل ها در متراژ های بسیاری استفاده کنید.

  • تجهیزات دیگری مانند چسب نواری برق، رولپلاک، چهارپایه، بست هم بسیار مورد نیاز خواهد بود.

   

  گروه کارشناسان دلتا تک خدمات نصب و راه اندازی دوربین ها تحت شبکه را برای هموطنان عزیز در سراسر ایران ارائه میدهند. کافی است برای دریافت مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید.

  برای دریافت خدمات اکتیو شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان