• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ موضوع مورد بررسی دلتا تک می باشد. همانطور که می دانید نصب دوربین در پارکینگ یکی از مهم ترین موضوعاتی است که بسیاری از صاحبان و یا مدیران ساختمان به آن فکر می کنند. از آن جایی که پارکینگ در زیر ساختمان قرار می گیرد بسیاری از اعضای واحد های ساختمانی به آن دسترسی ندارند، در واقع قابل رویت برای آنان نیست. وجود دوربین مداربسته در پارکینگ می تواند امنیت را تضمین کند. به صورتی که اگر شخصی به قصد دزدی به پارکینگ ورود کرده باشد؛ بتوان آن را شناسایی کرد. ورود و خروج افراد ناشناس و محافظت از ماشین و انباری می تواند با کمک دوربین مداربسته صورت پذیرد.

  در بخش پارکینگ معمولا انباری وجود دارد، برخی از افراد وسائل خود را در آن جا قرار می دهند، در هر صورت پارکینگ می تواند بخش وسوسه آوری برای سارقین باشد در صورتی که صاحبان ساختمان به آن دسترسی کامل ندارند. بسیاری از سرقت ها در پارکینگ ها از چرخ های ماشین ها گرفته تا اشیا داخل انباری، با وجود نگهبان ساختمان اتفاق افتاده است. در واقع سارقین کار خود را به خوبی می دانند. بنابراین برای ترساندن آن ها از عواقب کارشان باید به فکر نصب دوربین مداربسته در پارکینگ بود.

  دوربین مداربسته چهره آنان را شناسایی می کند و می تواند سرنخ خوبی برای پلیس ها باشد. همچنین نمایشگر آن درون اتاق نگهبانی وجود خواهد داشت به صورتی که نیازی نیست نگهبان در محوطه در جای خاصی بماند، بلکه در اتاق خود می تواند تمام بخش های مربوط به پارکینگ را مشاهده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اهمیت نصب دوربین مداربسته در پارکینگ با ما همراه باشید.

  خدمات نصب دوربین مداربسته در پارکینگ

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ  به چه صورت است؟

  همانطور که گفته است دوربین مداربسته بسیار دارای اهمیت است که دربسیاری از موقعیت ها می توانید وجود آن را ببینید. مثلا در راه رو ها، اتاق ها، سالن ها و… یکی از موقعیت هایی که نیاز به نصب دوربین مداربسته مجهز شود، پارکینگ است. پارکینگ ها به دو گروه تقسیم می شوند، پارکینگ های عمومی، پارکینگ های اختصاصی. نصب دوربین مداربسته در پارکینگ باعث می شود که بتوانیم درباره، ثبت تصاویر، ردیابی سارقین، تصویر برداری از وقوع جرایم و مشکلاتی پس از آن بسیار فایده داشته باشد. بنابراین توصیه می شود که نصب دوربین مداربسته در پارکینگ یکی از با اهمیت ترین موضوعات است.

  برای نصب دوربین مدار بسته صنعتی با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۱_ نصب دوربین مداربسته در پارکینگ اختصاصی

  یکی از مهم ترین بخش هایی که باید به نصب دوربین مداربسته مجهز شود، پارکینگ اختصاصی است. اما نکاتی در زمینه نصب دوربین مداربسته در این موقعیت ها وجود دارد. در واقع باید یک سری قوانین را رعایت کنید. به عنوان مثال اگر افرادی در پارکینگ اختصاصی شما در حال رفت و آمد هستند، قبل از نصب دوربین مداربسته باید از آن ها اجازه کتبی بگیرید. در واقع شما اجازه نصب دوربین مداربسته بدون اطلاع دیگران را نخواهید داشت. نوع دوربین مداربسته ای که در این موقعیت قرر می گیرد باید زاویه ۹۰ درجه داشته باشد.

  دوربین مداربسته باید ویژگی دید در شب را داشته باشد. این ویژگی کمک می کند تا بتوانید بهتر موقعیت ها را مورد بررسی قرار دهید. اگر دوربین جلو درب پارکینگ قرار گیرد به راحتی به تمامی موقعیت ها دسترسی خواهد داشت.

  برای آشنایی با ضوابط نصب دوربین مدار بسته با دلتاتک همراه باشید.

  ۲_ نصب دوربین مداربسته در پارکینگ عمومی

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ های عمومی به راحتی انجام می گیرد بدون اینکه منعی برای آن وجود داشته باشد. سیستم امنیتی و حفاظتی جان و مال افراد را محافظت می کند و می تواند در پارکینگ های عمومی بسیار مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین می توان با کمک دوربین مداربسته در پارکینگ رفت و آمد ها را کنترل کند. در مطالب فوق گفته شد که دوربین های مداربسته می توانند چه کاربردی برای چه موقعیت هایی داشته باشند. بنابراین سعی کنید از دوربین های با کیفیت تر استفاده کنید. دوربین های باکیفیتی که دید در شب دارند برای پارکینگ کار نگهبانان را راحت تر می کنند.

  امروزه تکنولوژی در زندگی ما بسیار پیشرفت کرده است به صورتی که می تواند به ما برای حفظ امنیت مال ها و جان هایمان کمک کند. بنابراین استفاده از دوربین های مداربسته در پارکینگ یک ضرورت است. به صورتی که می توانیم با کمک آن می توانیم چهره افرادی که غریبه هستند را تشخیص دهیم و با استفاده از اطلاعات ثبت شده از مشکلاتی که امکان دارد پیش بیاید جلوگیری کنیم.

  برای آشنایی با مراحل نصب یک دوربین مدار بسته با دلتاتک همراه باشید.

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ هوشمند چه کمکی به ما می کند؟

  بسیاری از پارکینگ ها در فضای بسته قرار دارند. این پارکینگ ها معمولا به صورت طبقاتی ساخته می شوند، بنابراین نور خوبی در آن ها وجود نخواهد داشت. بنابراین استفاده از دوربین مداربسته باعث می شود که از خسارات و سرقت ها و یا تصادفات جلوگیری شود. با رویت تصاویر به ثبت رسیده می توان بهتر موقعیت ها را مورد بررسی قرار داد. بنابراین قابلیت دید در شب به این صورت است که با یک LED قرمز رنگ روشن می شود و می تواند باعث شود که در تاریکی، تصاویر بهتر سیو شود. بنابراین در صورت نبود نور، تصاویر به صورت بی کیفیت و یا سیاه و سفید ثبت می شود.

  وجود تکنولوژی به کمک ما می آید تا بتوانیم این مشکلات را راحت تر بررسی کنیم و با استفاده از آن بهتر بتوانیم کار خود را پیش ببریم. مجوز هایی برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ وجود دارد که با بررسی و مطالعه در آن می توانید روند مربوط به نصب را به صورت قانونی پیگیری کنید. بنابراین این نکته قبل از نصب را یه خاطر داشته باشید.

  برای نصب دوربین مدار بسته شیراز با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  نکات مربوط به نصب بسیار گسترده است که حتما باید از نصابان حرفه ای کمک گرفت.

  ۱_ برای نصب دوربین باید به نور خورشید و انعکاس شیشه توجه کرد.

  ۲_ سعی کنید در برخی از شرایط از دوربین هایی با دید باز استفاده کنید.

  ۳_ پارکینگ ساختمان ها معمولا دارای وسعت بسیار بالایی هستند که نیاز است که برای نصب دوربین موقعیت های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

  ۴_ درب ورود و خروج یکی از مهم ترین بخش هایی است که در صورت نصب دوربین باید مورد توجه قرار گیرند.

  برای نصب حرفه ای دوربین مدار بسته در پارکینگ منازل و ساختمان های مسکونی و ادرای با گروه دلتاتک تماس حاصل نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان