• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مدار بسته در ساختمان

  همانطور که می دانید دوربین مداربسته بسیار دارای اهمیت است. دوربین مداربسته در انواع مختلفی از نظر کیفیت و جنس و کارایی و برند، عرضه می شود و شما می توانید دوربین مداربسته ای را که مناسب موقعیت خودتان است را خریداری کنید. همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانیم امنیت ساختمان و یا محل کار خود را با دوربین مداربسته ایجاد کنیم. در حال حاضر سرقت از ساختمان ها بسیار بالا رفته است. موضوع کاربردی و پراهمیت این مطلب نصب دوربین مدار بسته در ساختمان می باشد.

  اما مردمی که تا کنون اگاه بودند، خیلی زود ساختمان خود را به سیستم مداربسته مجهز کردند. بسیاری از ساختمان ها و مجتمع ها، آپارتمان ها، ویلا ها و… به دوربین مداربسته مجهز شده است. در بسیاری از مواقع دیده شده است که ساختمان هایی که به دوربین مداربسته مجهز شده اند می توانند، ساختمان هایی را که به دوربین مداربسته مجهز نشده اند را به خوبی رویت کنند. 

  حتی در صورت سرقت می کنند به مردمان آن ساختمان هم کمک کنند. بنابراین اگر می خواهید شما هم از دست سارقین نجات یابید، می توانید از دوربین های مداربسته استفاده کنید. در حال حاضر با پیشرفت جمعیت و بزرگ تر شدن شهر ها نیاز است که حتما به نصب دوربین مداربسته مجهز شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

  مراحل خدمات نصب دوربین مداربسته در ساختمان

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مدار بسته در ساختمان طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  مهم ترین قسمت ها برای نصب دوربین مدار بسته در ساختمان

  ۱_ درب ورودی

  یکی از مهم ترین بخش های هر ساختمان درب ورودی است. بسیاری از افراد با گذشتن از این بخش می توانند وارد بخش های مختلف ساختمان شما شوند. برخی ساختمان ها درب خروج هم دارند، بنابراین شما برای رویت افرادی که از این بخش می گذرند باید دوربین های مداربسته خود را در آن بخش های نصب کنید. درب خروج هم بسیار مهم است شما می توانید با کمک دوربین مداربسته در درب ورودی و خروجی، ورود و خروج افراد ناشناس را شناسایی کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۲_ حیاط و فضای سبز

  بسیاری از ساختمان ها و یا بسیاری از آپارتمان ها در ابتدای ورودی خوب حیاطی دارند که اگر حیاط ساختمان شما هم بزرگ است می توانید به نصب دوربین مدار بسته در ساختمان مجهز کنید. دوربین های مداربسته در حیاط ساختمان باعث می شود شما بتوانید چهره اشخاص را از نمای های دیگری رویت کنید و می تواند به شما برای شناسایی سارقان کمک کند. برخی ساختمان ها دارای فضای سبز هستند. فضای سبز هم با داشتن انواع گیاه و بوته و درخت، می تواند جای مناسبی باشد تا سارقین در آن قایم شوند و در موقعیت های مناسبی وارد ساختمان شما شوند. دوربین مداربسته در بسیاری از مجتمع های مسکونی بسیار نیاز است. مخصوصا اگر آن مجتمع ها بزرگ باشند و یا اگر دارای فضای سبز باشند. 

  ۳_ پارکینگ و انباری

  به اندازه تعداد واحد های هرخانه، پارکینگ وجود دارد، ساختمان شما چقدر بزرگ است و چقدر واحد دارد. آیا شما به همه بخش های پارکینگ به عنوان مدیر ساختمان و یا نگهبان ساختمان اشراف دارید؟

  برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در هر صورت نیاز است برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ ساختمان هم اقدام کنید. زیرا دزدان بسیاری هستند که به دزدی از لاستیک ها و یا لوازم داخل ماشین می پردازند. در برخی موارد هم دیده می شود که دزدان با ترفندی ماشین را از پارکینگ خانه های مردم می دزدند. در هر صورت نیاز است که در پارکینگ ها دوربین های مدار بسته نصب شود.

  در کنار پارکینگ ها انباری هایی وجود دارد که افراد ساختمان لوازم هایی را که استفاده نمی کنند اما باارزش است را در داخل آن نگه داری می کنند. مثلا شاید فردی در ساختمان زندگی می کند بخاری داشته است اما ساختمان پکیج کاری شده است. بنابراین نیاز دارد که بخاری را درون انباری بگذارد. اگر دزدان از نیت چنین افرادی باخبر شوند می توانند خسارت های مالی بسیاری را به فرد بزنند. بنابراین انباری هم بخش مهمی است که حداقل یک دوربین مداربسته نیاز دارد.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴_راه پله ها و یا آسانسور ها

  در برخی موارد دیده شده است که بسیاری از افراد در راه پله و یا آسانسور ها به منظور رویت سارقین دوربین مداربسته نصب کرده اند.

  تا حدودی نیاز است که برای بالا بردن امنیت بیشتر ساختمان در هر پا گرد یک دوربین مداربسته نصب کرد. در آسانسور هم معمولا دوربین مداربسته قرار داده می شود. بنابراین دزدان با دانش این موضوع، شاید بخواهند از راه دیگری وارد شوند و آن هم راه پله و پاگرد ها است. بنابراین برای بالا بردن امنیت نیاز است که پاگرد و یا راه پله ها را به نصب دوربین مدار بسته در ساختمان مجهز کرد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۵_ پشت بام 

  یکی دیگر از بخش هایی که نیاز است به دوربین مداربسته مجهز شود، پشت بام ها می باشد. پشت بام محیطی است که بسیاری از افراد بنا به دلایلی به آن دسترسی خواهند داشت. بنابراین برای داشتن امنیت بهتر می توان ورودی پشت بام را به نصب دوربین مدار بسته در ساختمان مجهز کرد.

  ۶_ محوطه اطراف ساختمان

  یکی دیگر از بخش هایی که نیاز است به دوربین مداربسته مجهز شود محوطه های اطراف است، چرا که گاهی اوقات افراد ماشین های خود را روبه روی ساختمان می گذارند.

  انواع نصب دورین مدار بسته در ساختمان

  دوربین مداربسته در ساختمان ها معمولا به دو دسته تقسیم می شوند:

  ۱_ دوربین مداربسته تحت شبکه

  ۲_ دوربین مداربسته آنالوگ

  این دو نمونه از نظر قابلیت ها، کاربرد، بستر کابل کشی و… با یک دیگر تفاوت هایی دارند. در هر صورت دوربین های بستر آنالوگ دارای قیمت کمتری به نسبت دوربین های تحت شبکه هستند و نصب بسیار آسانی دارند. معمولا از دوربین های مداربسته آنالوگ بیشتر استفاده می شود در هر صورت به نسب دوربین تحت شبکه وب دارای ویژگی های بهتری می باشد. البته بدین معنی نیست که دوربین تحت شبکه وب  دارای ارزش نیست. بلکه ساختمان با وجود وسعتی که دارند نیاز است که بیشتر از دوربین های مداربسته استفاده کرد. بنابراین چه بهتر که از دوربین هایی استفاده کرد که دارای قیمت مناسب تر و کیفیت بهتری باشد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین هوشمند با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  دوربین های تحت شبکه دلتا تک به دلیل ویژگی های خاصی که دارند در بسیاری از مواقع با وجود ارائه تصاویر می توانند بسیار مناسب باشند. البته این نوع دوربین ها دارای تنظیمات پیچیده تری هستند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان