• نصب دوربین مداربسته ادارات

  نصب دوربین مداربسته ادارات

  امروزه دوربین های مداربسته در جاهای مختلفی نصب می شوند. اداره  نیز می توانند به خوبی از کاربردهای دوربین مداربسته بهره مند شوند.  در این مطلب به نصب دوربین مداربسته ادارات  پرداخته شده است.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مزیت های نصب دوربین مداربسته ادارات

  دوربین های مداربسته در اداره  می توانند مزیت های متعددی داشته باشند. این دوربین ها در مدل ها و برندهای مختلف وجود دارند و می توانند به راحتی در انواع اداره ها  نصب شوند.

  اهمیت نصب دوربین مداربسته در ادارات

  مراحل نصب دوربین مداربسته در ادارات

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه نصب دوربین

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نطراحی نقشه دوربین بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نصب دوربین مداربسته ادارات از راه دور

  در زیر به مزیت های نصب دوربین مداربسته ادارات پرداخته شده است:

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۱. بالا رفتن ایمنی:

  مهم ترین کارکرد دوربین های مداربسته این است که امنیت را بالاتر می برد. یکی از مزیت های وجود دوربین مداربسته  در اداره  نیز همین بالا رفتن امنیت است.

  در یک اداره می تواند اتفاقات زیادی رخ دهد. بهرحال هر اداره ای دارای تجهیزات  ارزشمندی است که می تواند مورد سرقت واقع شود.

   دوربین های مداربسته در محیط های اداری در وهله اول از وقوع جرم پیشگیری می کند. زمانی که افراد خلافکار بدانند که دوربین های مداربسته در یک اداره یا محیط اداری وجود دارند که کسی در پشت انها در حال دیدن و رصد کردن است، در دلشان ترس ایجاد می شود و این احتمال دست به جرم زدن آنها را کم می کند. این خود مزیتی بسیار مهم است.

  در وهله دوم، دوربین های مداربسته به خوبی از سرقت های داخلی نیز جلوگیری می کند. خیلی اوقات، سرقت از بیرون نیست و از داخل فردی مرتکب سرقت و دزدی می شود. سرقت می تواند چیزهای متعددی را شامل شود. دوربین های مداربسته باعث می شود تا به خوبی جلوی سرقت های داخلی نیز گرفته می شود. دوربین ها همه مکان های موجود در اداره یا محیط اداری را رصد می کنند و باعث می شوند تا کسی در داخل اداره جرئت نکند دزدی کند.

  پس از همه این ها اگر دزدی و سرقتی اتفاق بیفتد، باز هم دوربین های مداربسته بسیار مفید خواهند بود. دوربین های مداربسته به خوبی تصاویر و اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار پلیس قرار می دهند تا آنها بتوانند به خوبی و با داده های دقیق تر دنبال فرد مجرم بگردند.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۲. نظارت بر رفتار و عملکرد کارمندان:

  در هر اداره  بهرحال  کارمندانی وجود دارند که در هر حال کار کردن هستند. دوربین مداربسته این مزیت را فراهم می کند تا بتوان بر رفتار آنها نظارت کرد. این کار یعنی نظارت کردن روی رفتار و عملکرد  کارمندان اداره یا محیط اداری فواید زیادی دارد.

  در وهله اول این که با نظارت، بازدهی کاری بالاتر می رود. دیگر کسی از کار کردن شانه خالی نمی کند و کسی بیخود مشغول استراحت در حین زمانی که باید کار کند نمی شود. همه سعی می کنند تا به خوبی کار کنند چون می دانند که دارند دیده می شوند و عملکردشان تحت رصد و ارزیابی است.

  در گام بعدی، این که با این کار برای آنها شرایط بهتری فراهم می شود. بهرحال در حین کار ممکن است اتفاقات زیادی می افتد. ممکن است فردی دچار آسیب دیدگی شود، ممکن است دچار مریضی یا بیهوشی شود یا ممکن است بین  دعوا رخ دهد. کارمندان و  زن با وجود این دوربین ها حس امنیت بیشتری خواهند شد چون از آزارها و اذیت های جنسی احتمالی در امان خواهند بود.

   همه این اتفاقات،زمانی که نظارت دوربین های مداربسته وجود داشته باشد بهتر مدیریت خواهند شد.

  ۳. نظارت بر تجهیزات و نقاط خاص:

  از دیگر مزیت های دوربین مداربسته در ادارات  این است که با این دوربین ها می توان به خوبی مراقب تجهیزات، مواد و نقاط خاص بود. در اداره ها  تجهیزاتی وجود دارد که سلامت آنها اهمیت دارد و باید به دقت مواطب آنها بود. هم چنین موادی در اداره ها  وجود دارد که می توانند خطرناک باشند و همواره باید تحت نظر باشند. مطمئنا در شب ها که اداره یا محیط اداری تعطیل است، دوربین ها به عنوان چشمان همیشه بیدار کار نظارت را به خوبی انجام می دهند و مراقب تجهیزات و مواد و مکان ها هستند.

   هم چنین نقاط خاصی مانند انبارها، اتاق مدیر و دیگر بخش های مهم به خوبی با دوربین های مداربسته تحت نظر قرار می گیرند. جدای بحث سرقت، ممکن است برای این نقاط خاص اتفاقات دیگری مانند آتش سوزی رخ دهد که باید به سرعت آنها را مدیریت کرد.

  برای نصب دوربین مدار بسته منازل با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴. کمک به افراد برای دعواهای حقوقی:

  خیلی اوقات، سودجویان سعی می کنند از طریق روش هایی دست به اخاذی بزنند. این اتفاق در مورد کسب و کار زیاد رخ می دهد. دوربین های مداربسته می تواند دست صاحبان اداره ها و شرکت ها را پر کند تا بتوانند با مدرک کافی، این دعاوی حقوقی را به نفع خود تمام کنند.  

   تجهیزات مورد نیاز نصب دوربین مداربسته ادارات

  همان طور که دیدید، دوربین مداربسته در ادارات ، مزیت های متعددی دارند اما سوال این است که برای نصب دوربین مداربسته ادارات به چه تجهیزاتی نیاز است. در زیر به جواب این سوال پرداخته شده است:

  ۱. دوربین ها:

  یکی از تجهیزات برای سیستم دوربین مداربسته ادارات، مسلما خود دوربین ها هستند. دوربین های مداربسته امروزه در مدل ها و برندها و در اشکال مختلف در بازار وجود دارند و می توان از میان انها دست به انتخاب زد. باید سعی کرد تا دوربین های خوبی را انتخاب کرد تا تصویر خوبی را فراهم کنند و در شرایط مختلف کارکرد خوبی داشته باشند.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۲. کابل و سیم:

  از دیگر تجهیزاتی که برای نصب دوربین مداربسته ادارات مورد نیاز است، کابل و سیم است.این کابل ها دوربین های شما را به دستگاه گیرنده یا همان دی وی آر متصل می کنند و صدا و تصویر را برای شما فراهم می کنند. کابل ها خود می توانند انواع مختلفی داشته باشند و باید در متراژ مناسب برای سیستم دوربین های مداربسته کشیده شود.

  البته باید به این نکته توجه داشت که ممکن است برای نصب دوربین مداربسته ادارات به سیم و کابل نیازی نداشته باشید. این به شرطی است که دوربین های مداربسته شما تحت شبکه ای بی سیم، تصاویر خود را به شما انتقال دهند.

  ۳. دستگاه گیرنده (DVR) :

  دستگاه گیرنده یا دی وی آر از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته در ادارات است. این دستگاه گیرنده سپس به یک پردازشگر متصل می شود و تصویر شما را روی آن پخش می کند. پس به یک پردازشگر نیز نیاز دارید تا بتوانید از طریق آن به خوبی به رصد کردن تصاویر دوربین های مداربسته موجود بپردازید. دستگاه گیرنده خود در مدل های مختلفی وجود دارد و می تواند به خوبی جوابگوی نیازهای مختلف باشد.

  ۴. تجهیزات جانبی:

  به جز موارد بالا که تجهیزات اصلی هستند، تجهیزات جانبی نیز می توانند به سیستم دوربین مداربسته متصل شوند. هارد دیسک، میکروفون ،داکت ، برخی کابل ها، نورافکن و دیگر موارد جزء تجهیزات جانبی محسوب می شوند.

  روش های نصب دوربین مداربسته در محیط اداری

  اما برای نصب دوربین مداربسته در محیط اداری چه روش هایی وجود دارد؟ مطمئنا تنها یک روش برای نصب دوربین های مداربسته وجود ندارد. در زیر به این روش ها پرداخته شده است:

  روش های نصب دوربین های مداربسته ادارات

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۱. نصب دوربین مداربسته ادرات با کابل و سیم:

  یکی از روش ها برای نصب دوربین مداربسته در ادارات، همان روش رایجی است که در خیلی جاها استفاده می شود. برای این کار، در ابتدا نقشه نصب دوربین ها طراحی می شود. در نقشه جای دوربین ها و دیگر اطلاعات به خوبی وجود دارد. پس از آن بر طبق نقشه، دوربین ها در مکان ها و ارتفاع مناسب در جاهای مختلف اداره نصب می شوند.

  پس از انجام این کار باید سیم کشی ها به دقت انجام شوند. کابل ها به درستی کشیده می شوند و به دستگاه گیرنده یا دی وی آر متصل می شوند. دستگاه دی وی آر در آخر به یک پردازشگر متصل می شود تا بتواند تصاویر مورد نیاز را برای شما پخش کند. باید دقت داشته باشید که کار تنظیمات را نیز به خوبی در آخر انجام دهید تا بتوانید تصاویر دوربین ها را مشاهده کنید. برای این کار نیاز به نصب نرم افزارهای دوربین مداربسته دارید.

  شما می توانید به خوبی با رصد کردن تصاویری که در آخر روی پردازشگر خود می بینید، به رصد جاهای مختلف در اداره یا محیط اداری بپردازید.

  ۲.نصب دوربین مداربسته بی سیم ادارات:

  امروزه دیگر کارها از طریق اینترنت و شبکه های اینترنتی بسیار آسان شده است. دوربین مداربسته بی سیم یا وای فای دیگر نیازی به هارد دیسک، دی وی آر و کابل های شبکه ندارند. این دوربین ها برای نشان دادن تصاویر نیازی به سیم ندارند. اگر هم کابلی داشته باشند، فقط کابل برق است که انرژی آنها را تامین می کند. خیلی از آنها نیز با باتری کار می کنند.

  پس نصب دوربین های مداربسته بی سیم راحت تر و ساده تر است. شما می توانید در مدت زمان کمتری دوربین های بی سیم را نصب کنید و از آنها به خوبی برای نظارت بر اداره  استفاده کنید.

  برای نصب این دوربین ها، ابتدا در یک نقشه مکان مناسبی برای نصب دوربین مداربسته ادارات را مشخص کنید. مودم را در نزدیکی دوربین ها قرار دهید تا بتوانند به راحتی به آن متصل شوند. در آخر این که نرم افزار مخصوص دوربین های مداربسته را روی گوشی یا لپ تاپ یا سیستم کامپیوتر خود نصب کنید. حالا با گوشی یا لپ تاپ خود به وای فای دوربین ها متصل شوید. در اخر تنظیمات نرم افزار نصب شده بروید و پس از انجام تنظیمات، به راحتی تصاویر را مشاهده کنید.

  خوبی دوربین مداربسته بی سیم این است که می توانید از راه های بسیار دور هم به نظارت بپردازید. هم چنین می توانید به راحتی کار ذخیره را در گوشی یا لپ تاپ خود انجام دهید و دیگر نیازی به هارد دیسک ندارید.

  یادتان باشد که کارهای نصب دوربین مداربسته( چه بی سیم چه باسیم) باید توسط نصاب های ماهر و باتجربه انجام شود.

  برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای نصب در اداره ها

  در بازار شما دوربین های مداربسته مختلفی را می توانید پیدا کنید. سوالی که در اینجا وجود دارد که کدام یک از آنها برای ادارات  مناسب است؟ برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای نصب در اداره ها باید به چیزهای مختلفی توجه کرد. در زیر به این نکته ها پرداخته شده است:

  ۱. برند دوربین مداربسته:

  یکی از نکاتی که باید در هنگام انتخاب دوربین مداربسته به آن توجه کرد، برند دوربین مداربسته است. امروزه برندهای بسیار خوبی در بازار وجود دارند که می توانند برای نصب در ادارات  مورد استفاده قرار گیرند. برخی از این برندها خارجی و برخی داخلی هستند و هر کدام از آنها ویژگی ها و مزیت های خودشان را دارند. دست است که برندهای مشهورتر ممکن است گران تر باشند اما به خاطر کیفیتی که دارند و دوام مناسبی که دارند گزینه های خوبی خواهند بود. برخی برندها مانند هایک ویژن در عین قیمت مناسب، جزء بهترین ها هستند. حتما در هنگام انتخاب، به برند توجه کنید تا بهترین ها را انتخاب کنید.

  ۲. کیفیت تصویر:

  نکته دیگری که در انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای ادارات باید به آن توجه دارد، کیفیت تصویر دوربین است. دوربین مداربسته شما قرار است به شما این امکان را بدهد که بتوانید به خوبی بر مکان های مختلف در یک اداره یا محیط اداری نظارت کنید و روی محصولات، تجهیزات و افراد اشراف داشته باشید. از همین رو دوربین مداربسته شما باید کیفیت بسیار خوبی در تصویر داشته باشد. تصویر شما باید واضح و روشن باشد به طوری که بتواند جزییات را به خوبی آشکار کند.

  پس در هنگام انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای ادارات یا محیط اداری به خوبی به کیفیت تصویر توجه کنید. امروزه دوربین های مداربسته ای وجود دارند که تصاویر اچ دی و فول اچ دی ارائه می دهند و می توانند گزینه های بسیار خوبی باشند.

  دو نوع دوربین آنالوگ و دیجیتال وجود دارد که بهتر است از دوربین های دیجیتال استفاده شود چون کیفیت بسیار بهتری دارند. قیمت دوربین های آنالوگ ارزان تر است .

  ۳. قابلیت دید در شب:

  همان طور که خودتان می دانید بیشتر سرقت ها و دزدی ها در شب اتفاق می افتند. از همین رو برای تامین امنیت اداره در شب، یک دوربین عالی باید دارای قابلیت دید در شب خوبی باشد. قابلیت دید در شب باعث می شود تا در شب هم بتوان به خوبی بر اداره یا محیط اداری نظارت داشت. برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای یک اداره یا محیط اداری حتما باید به این نکته توجه کنید. دید در شب دوربین مداربسته شما باید به خوبی عمل کند و بتواند تصاویر باکیفیتی را ضبط و ذخیره کند. خوشبختانه امروز دوربین های مداربسته بسیار خوبی وجود دارند که می توانند به خوبی در شب عمل کنند و تصاویر مناسبی را بگیرند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴. قابلیت تشخیص چهره:

  از دیگر ویژگی های بهترین دوربین مداربسته برای یک اداره این است که قابلیت تشخیص چهره خوبی داشته باشد. با این قابلیت به خوبی امنیت این محیط ها بالا می رود و نظارت بر کار افراد بهتر صورت می گیرد. این یکی از قابلیت های مهم برای امن تر کردن اداره نیز هست چون می تواند داده های خوبی را در اختیار افراد بگذارد.

  ۵. نصب دوربین مداربسته ادارات با دوام مناسب:

  بهترین دوربین مداربسته برای ادارات آن است که دوام خوبی داشته باشد. در محیط های اداری و ادارات ممکن است مواد خاصی وجود داشته باشد یا رطوبت باشد یا دیگر شرایط وجود داشته باشد و برای همین باید دوربینی نصب شود که به خوبی در برابر این موارد پایداری داشته باشد و بتواند به خوبی دوام بیاورد.

  برای این کار باید دوربین نصب شده در دوربین مداربسته، ضد آب و ضد گرد و غبار و ضد حریق باشند. با این ویژگی ها دیگر دوربین ها دچار مشکل نمی شوند و می توانند به خوبی در اداره های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

  یادتان باشد که دوربین مداربسته باید با توجه به نوع محیط اداری انتخاب شود. برخی محیط ها به دلیل فضایی که دارند نیاز به دوربین های بادوام تر و سخت تری دارند. باید به این نکته توجه کرد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  اهمیت نصب دوربین مدار بسته ادارات

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دوربین های مداربسته در ادارات می توانند بسیار خوب عمل کنند و از همین رو اهمیت زیادی دارند. اهمیت نصب دوربین مداربسته در اداره یا محیط های اداری به دلیل این است که امنیت را بالاتر می برد، بازدهی کار را بالاتر می برد و باعث بهتر شدن امورات اداره می شود.

  زمانی که شما در اداره خود دوربین مداربسته داشته باشید، خیالتان از این منظر راحت است که خیلی از دزدی ها صورت نمی گیرد. خیلی اوقات، سرقت ها می توانند داخلی باشند یعنی یکی از درون خود اداره دست به خلاف بزند و چیزی بدزدد یا کاری انجام دهید. دوربین مداربسته از این اتفاقات پیشگیری می کند و اگر هم اتفاقی افتاد، تصاویر آن را نشان می دهد تا بتوان آن را رهگیری و بررسی کرد.

  در کنار این ها دوربین ها از این جهت مهم هستند که امکان نظارت روی رفتار  کارمندان را فراهم می کند. با این کار بازدهی اداره بالاتر می رود چون افراد دیگر نمی توانند از زیر کار دربروند یا این که کند کار کنند. انها به خوبی به کار خود می چسبند چون می دانند تحت نظر هستند.

  در کنار این ها دوربین های مداربسته به اداره یا محیط اداری نظم می بخشد. با دوربین های مداربسته می توان بر محصولات تولیدی نظارت داشت و کیفیت آنها را بررسی کرد. می توان اگر اتفاقی مانند دعوا و جر و بحث صورت گرفت، آن را به خوبی حل و فصل کرد و به طور کلی مواظب همه چیز بود. این دوربین ها این امکان را به صاحبان اداره ها می دهند که حتی از راه دور نیز بر اداره خود نظارت داشته باشند.

  قوانین نصب دوربین مدار بسته در ادارات

  دوربین های مداربسته اهمیت زیادی دارند و باید حتما در یک اداره نصب شوند تا بتوان بهتر اداره یا محیط اداری را مدیریت کرد. مشکلات زیادی را می توان از طریق دوربین های مداربسته حل کرد و دوربین های مداربسته به خوبی محیط امنی را برای شما فراهم می کنند. سعی کنید دوربین های خوب و بادوامی را برای اداره یا محیط اداری انتخاب کنید. خوشبختانه امروزه دوربین های بسیار خوبی در بازار وجود دارند که می توان آنها را نصب کرد و امنیت آن را بالا برد.

   نکات مهم نصب دوربین مداربسته در مراکز اداری

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  برای نصب دوربین های مداربسته در یک مرکز صنعتی باید به نکاتی توجه کرد. در زیر به این نکات پرداخته شده است:

  ۱. نصب دوربین در ارتفاع مناسب:

  اولین نکته ای که در هنگام نصب دوربین مداربسته در ادارات  و مراکز صنعتی باید به آنها توجه کرد این است که این دوربین ها باید در ارتفاع مناسبی نصب شوند . تشخیص ارتفاع مناسب دوربین ها بر عهده افراد ماهر و کاردان است. برای این کار باید به خوبی شرایط اداره بررسی شود و سپس ارتفاع مناسب برای نصب دوربین ها تشخیص داده شود.

  ۲. انتخاب مکان های مناسب برای نصب دوربین ها:

  دوربین ها باید به شکلی نصب شوند که بتوانند به طور کامل اداره یا محیط اداری را پوشش دهند. این دوربین ها باید به خوبی در مکان های مناسب و با زاویه های مناسب نصب شوند. دوربین ها باید به شکلی قرار بگیرند که نقطه کور نداشته باشند.

   اماکن حساس و مهم در مراکز صنعتی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و دوربین ها به خوبی در آن مکان ها نصب شوند.

  مکان هایی مانند انبارها، محل دستگاه ها، جاهایی که احتمال حادثه وجود دارد و خطوط تولید باید حتما دارای دوربین باشند( دوربین های با کیفیت خوب) تا بتوان بر آنها نظارت دقیق داشت.

  ۳. سیم کشی ها باید به درستی انجام شود:

  از دیگر نکات مهم در نصب دوربین های مداربسته در محیط های اداری این است که سیم ها  و کابل ها باید به خوبی نصب شوند. فاصله دوربین ها از دستگاه مانیتورینگ و ضبط کننده نباید زیاد باشد. اتصالات هر چقدر بهتر باشد کیفیت تصویر هم بهتر خواهد بود. از سوی دیگر باید اتصالات را از طریق داکت و دیگر چیزها امن کرد به طور که دچار مشکلی نشوند. هم چنین محافظت از سیم ها و کابل ها باعث می شود تا تاثیر نویزهای موجود روی ارسال سیگنال کمتر شود. بهرحال در محیط های اداری که کابل های پرفشار برق وجود دارد، امکان نویز وجود دارد و باید به این نکته توجه کرد.

  سیم کشی ها باید توسط افراد ماهر انجام شوند . سیم کشی ها هم باید درست و هم در عین حال زیبا و تمیز انجام شوند. این کار نیاز به مهارت و تجربه دارد. در انتخاب سیم ها و کابل ها باید دقت شود. سعی کنید کابل ها و سیم هایی را انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشند و با گذشت زمان دچار مشکل نشوند.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴. حتما از شرکت های معتبر بخواهید کار نصب را انجام دهند:

  کار نصب دوربین های مداربسته در محیط های اداری حتما باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود تا نتیجه خوب باشد. نکات مختلفی باید در هنگام نصب رعایت شود و این کار را فقط باید به شرکت ها و مجموعه های معتبر سپرد.

  شرکت دلتاتک به عنوان شرکتی که در کار نصب انواع دوربین مداربسته در جاهای مختلف تخصص و تجربه دارد می تواند به خوبی کار شما را بر عهده بگیرد.

  ۵. لوازم جانبی مناسبی را نصب کنید:

  در هنگام نصب باید تجهیزات جانبی را هم به خوبی نصب کنید تا کار نصب تمام شود. تجهیزاتی مانند هارددیسک یا اسپیکر و میکروفون باید در هنگام نصب و آماده سازی سیستم اصلی، نصب شوند و امتحان گردند. هر کدام از لوازم جانبی، کارکردی دارند و به خوبی باعث ارتقاء سیستم دوربین مداربسته شما می شوند.

  ۶. نکات ایمنی را رعایت کنید:

  در هنگام نصب دوربین های صنعتی باید ایمنی را رعایت کرد چون بهرحال محیط آن از جاهای دیگر می تواند خطرات بیشتری داشته باشد. این یگی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

  ۷. شخصی سازی کردن نرم افزار دوربین ها:

  در زمانی که دوربین ها نصب شدند و نرم افزار استفاده از آن نیز نصب شد برای شخصی سازی کردن آن و تنظیم دلخواه آن اقدام کنید تا بتوانید راحت تر با آن کار کنید. کار تنظیمات برنامه ها راحت است وشما می توانید به راحتی انجام دهید.

  نصب دوربین مداربسته ادارات بیسیم

  دوربین های مداربسته امروزه برای بالا بردن امنیت در جاهای زیادی استفاده می شوند. محیط های اداری و ادارات نیز به خوبی از کارکردهای دوربین های مداربسته بهره مند می شوند. مزیت استفاده از دوربین مداربسته در یک اداره این است که باعث بالا رفتن امنیت می شود چون از دزدی های داخلی و خارجی جلوگیری می کند و امکان رصد مناسب را فراهم می کند. از دیگر مزیت های وجود دوربین مداربسته در اداره این است که باعث بالا رفتن بازدهی کار می شود، باعث مدیریت بهتر اداره می شود و می توان با آن به نقاط و مکان های حساس و مهم مانند انبار، محل تجهیزات و دفتر مدیر نظارت کرد.

  برای انتخاب یک دوربین مداربسته مناسب برای یک اداره یا محیط اداری باید به نکات مختلفی توجه کرد. باید بهترین برند و مدل را انتخاب کرد. امروزه برندهای بسیار خوبی مانند هایک ویژن، داهوا، پاناسونیک و هایلوک در بازار موجود هستند که هر کدام ویژگی های بسیار خوبی دارند. یک دوربین مناسب حتما باید بتواند در شب هم کار کند و قابلیت دید در شب  داشته باشد. یک دوربین خوب باید تشخیص چهره خوبی هم داشته باشد و به طور کلی کیفیت تصویر مناسبی ارائه دهد. در کنار این ها برای یک محیط اداری، یک دوربین مداربسته حتما باید دارای دوام خوبی باشد و بتواند در برابر گردو غبار، رطوبت و حرارت موجود در اداره ها  پایداری کند. یادتان باشد که برای انتخاب یک مدل مناسب از دوربین مداربسته برای اداره یا محیط اداری حتما با افراد آگاه و خبره در این زمینه مشورت کنید یا به خوبی در اینترنت و دیگر جاها در این باره بخوانید تا بتوانید گزینه خوبی را انتخاب کنید.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  اجزای اصلی یک شبکه دوربین مداربسته در اداره شامل دوربین ها، کابل و سیم ، دستگاه گیرنده( دی وی آر) و مانیتور یا پردازشگر است. تجهیزات جانبی هم مواردی مانند داکت، بلندگو، هارددیسک و دیگر موارد را شامل می شود.

  در هنگام نصب دوربین های مداربسته در محیط های اداری باید به توجه کنید که دوربین ها را در ارتفاع مناسبی نصب کنید( به خاطر دلایل مختلف)، دوربین ها در مکان مناسب باشند و هیچ گونه نقطه کوری نداشته باشند و همه جا را پوشش بدهند، اتصالات باید به درستی انجام شوند و ایمن شوند( تا از خطرها و تاثیر نویزها در امان باشند)و نکات ایمنی به خوبی رعایت شود تا آسیبی به تجهیزات و افراد نصب کننده وارد نشود. نرم افزار دوربین را نیز پس از نصب به شکل دلخواهتان تنظیم کنید.

  حتما کار نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در محیط های اداری را به شرکت های معتبر بسپارید. دلتاتک به عنوان مجموعه ای معتبر و مجرب می تواند بهترین خدمات و سرویس ها را در این زمینه به شما عرضه کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان