• نصب دوربین مدار بسته

  نصب دوربین مداربسته آنالوگ

  نصب دوربین مداربسته آنالوگ موضوع مورد نظر می باشد. دوربین های مداربسته در انواع متنوعی تولید می شوند و می توان بر اساس نیاز نمونه ی مورد نظر خود را خریداری کرد. بنابراین برای ارتقا در کسب و کار نیاز است که دوربین مداربسته نصب کنیم. در این بخش از مقاله می خواهیم درباره نصب دوربین مداربسته آنالوگ صحبت کنیم. چرا که تنوع تولید و ارائه انواع دوربین مداربسته بسیار بالا است و معمولا فرد خریدار نمی داند چه دوربینی را خریداری کند.

  دو نوع دوربین مداربسته وجود دارد که هر کدام از این ها تحت عنوان برند هایی تولید می شوند، دوربین های دیگری به جز آنالوگ وجود دارند که به دوربین های تحت شبکه معروف هستند. دوربین های تحت شبکه با اینترنت کار می کنند. دوربین های آنالوگ دوربین هایی با مدل قدیمی هستند. در واقع این دوربین ها با وجود مدل قدیمی بودنشان، با کیفیت خوبی عکس ها را نشان می دهند و دارای رزولوشن بهتری هستند. بنابراین می توانند بسیار مناسب باشند. دوربین ها معمولا دارای معایب و مزایایی هستند. بنابراین سعی شده است در این مقاله نصب دوربین مداربسته آنالوگ را به شما شرح دهیم.

  خدمات نصب دوربین مداربسته آنالوگ

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مداربسته آنالوگ طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  برای نصب دوربین مداربسته آنالوگ چه تجهیزاتی نیاز است؟

  نصب دوربین مداربسته نیاز به یک سری تجهیزاتی دارد که با وجه به آن ها می توان کار نصب دوربین مداربسته آنالوگ را آغاز کرد. نوع تجهیزات استفاده شده به شرح زیر است:

  • دوربین مناسب و با کیفیت، در واقع استفاده از دوربین های با کیفیت باعث می شود که انتقال تصاویر بهتر صورت پذیرد.
  • کابل تصویر RG59 هم یکی دیگر از وسائلی است که با استفاده از آن می توان عمل انتقال تصویر را انجام داد.
  • کابل برق، این کابل وظیفه ی انتقال برق از منبع تغذیه را برای دوربین بر عهده دارد.
  • منبع تغذیه یا آداپتور هم یکی دیگر از بخش هایی از تجهیزات است که وظیفه تغییر ولتاژ برق شهر به ولتاژ مناسب را دارد.
  • دستگاه DVR یکی دیگر از وسائلی است که نیاز است خریداری شود، این دستگاه هم وظیفه ذخیره تصاویر را دارد.
  • هارد دیسک هم در دی وی آر قرار می گیرد و تصاویر را ذخیره می کند.
  • نمایشگر هم یکی دیگر از وسائلی است که برای نشان دادن تصاویر بسیار ضروری است، گاهی می شود از مانتیور استفاده کرد و گاهی می شود از تی وی استفاده کرد.
  • نمونه ی دیگری که برای اتصالات بخش های مختلف به کار می رود، فیش ها و اتصالات ااست که وجودش حتما ضروری خواهد بود.

  برای نصب دوربین مدار بسته کرج با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  نصب دوربین مداربسته آنالوگ از چه مراحلی ارائه می شود؟

  همانطور که می دانید برای نصب دوربین مداربسته باید مراحلی را طی کرد. این مراحل بسیار دارای اهمیت هستند و در نوع کاربری دوربین تاثیر دوچندانی دارند. بنابراین برای نصب توصیه می شود که خودتان دست به کار نشوید و معمولا از فردی که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرید. زیرا آن ها به تمامی این مراحل واقف هستند و می توانند مراحل نصب را به خوبی پیش ببرند. در ادامه اشاره ی کوچکی به مراحل نصب دوربین مداربسته آنالوگ می کنیم:

  نصب آن به شرح زیر است:

  ۱_ در ابتدا دوربین از جعبه مورد نظر خود خارج می شود و نیاز است که ورودی و خروجی آن مورد بررسی قرار گیرد. این عمل را می توانید با کمک دفترچه راهنما هم به درستی دریابید. دوربین دارای دو بخش خروجی و ورودی است. یکی از این بخش ها برای تغذیه و دیگری برای تصویر دوربین مورد استفاده قرار می گیرد.

  ۲_ خروجی تصویر دوربین به صورت فیش مادگی BNC است. این ورودی تغذیه به شکل مشابه فیش های آداپتور یا تغذیه تجهیزات است.

  ۳_ در مرحله بعدی خروجی تصویر باید از طریق کابل انجام گیرد. به صورتی که دو طرف آن با فیش BNC اتصال پیدا کند و به دستگاه DVR متصل شود.

  ۴_ یکی دیگر از بخش هایی که به تامین برق دوربین آداپتور می انجامد این است که آن را به برق شهر وصل سازد و خروجی آن را به فیش تغذیه دوربین متصل کند.

  ۵_ دستگاه دی وی ار باید با کمک خروجی تصویر به نمایشگر متصل شود و روشن گردد.

  ۶_ در صورت انجام گرفتن مراحل فوق می توان با روشن کردن دی وی آر تصاویر را رویت کرد.

  ۷_ اگر به غیر از این دوربین، دوربین دیگری برای نصب وجود داشته باشد می توان آن را به این دستگاه متصل ساخت.

  ۸_ با کمک تنظیمات دوربین می توان دستگاه دی وی ار را برای رویت بهتر تصاویر، بهتر کرد.

  برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  دوربین مداربسته آنالوگ از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

  دوربین های آنالوگ دارای بخش های مختلفی هستند که در واقع دارای زیر لنز چیپ ست هستند. این دوربین ها از انواع ccd یا cmos تشکیل شده اند. با وجود سنسور وظیفه ای که در این دوربین ها وجود دارد، می تواند سیگنال نوری را به سیگنال الکتریکی تبدیل کند. دوربین آنالوگ می تواند تصاویر را به دستگاه ذخیره ارسال سازد. همچنین دستگاه ذخیره هم نیاز به مبدل دارد که سیگنال دیجیتالی سنسور تصویر را به سیگنال انالوگ تبدیل می کند که می تواند مطابق NTSC/PAL باشد. بنابراین رزولوشن این سیستم PAL یاNTSC است. 

  دوربین های تحت شبکه با IP شناخته می شوند و دوربین های تحت شبکه مثل کامپیوتر کوچکی هستند که می تواند در هر بخش از شبکه قرار گیرد. در واقع می توان به صورت محلی یا ریموت به تصاویر دسترسی پیدا کند. این یک مقایسه ای بود برای درک نصب دوربین مداربسته آنالوگ که بتوانیم بهترین نوع دوربین را خریداری کنیم.

  برای نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در این مقاله که سعی شد درباره دوربین آنالوگ صحبت کنیم، علت بر محبوبیت و ارزان قیمت بودن آن بود. در واقع به دلیل وجود تحریم ها و گرانی هایی که وجود دارد، دوربین های آنالوگ برای بسیاری از افراد می تواند انتخاب بسیار خوب و منطقی باشد. نصب دوربین مداربسته آنالوگ به آسانی صورت می گیرد و کیفیت خوبی را از خود ارائه می کند.

  در صورت بروز هرگونه مشکل برای نصب دوربین مداربسته آنالوگ دلتا تک می توان جهت بررسی آن را به درستی برطرف ساخت. نیاز است که منبع تغذیه و کابل را چک کرد. این این دو دستگاه مهم ترین بخش های نصب دوربین مداربسته است.

  برای امنیت شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان