• مشاوره VOIP چیست؟

  مشاوره و طراحی VOIP

  مشاوره VOIP چیست؟ این روزها دیگر کمتر کسی به کابل های مسی و تلفن هایی که به پریز و خدمات مخابرات وابسته بودند فکر می کند. وقتی وارد شرکت های مدرن و پیشرفته می شوید دیگر خبری از تلفن های متعدد روی میزهای کار نیست. به جای آن هدست های ویپ را می بینید که به سیستم های کامپیوتری متصل شده اند و احتمالا تلفن های سخت افزاری تحت شبکه که قابلیت هایی هزاران برابر بیشتر از تلفن های عادی دارند. 

  اگر شرکت شما هم جزو آن دسته از شرکت هایی است که می خواهد همسو و هم راستا با جریان تکنولوژی روز حرکت کند و با فناوری های نوین هم مسیر شود توصیه می کنیم که حتما از خدمات مشاوره VOIP استفاده کنید. شاید بپرسید که اصلا VOIP چیست؟ VOIP یا همان Voice Over IP در یک کلام انتقال تماس های صوتی و تصویری بر بستر اینترنت می باشد. 

  اگر در محل کارتان اینترنت پر سرعت دارید و از هزینه های سرسام آور تلفن های کاری به ستوه آمده اید بهترین راهکار برای شما اجرای سیستم VOIP می باشد. شما می توانید همزمان با اینکه از سیستم تلفن آنالوگ استفاده می کنید، سیستم VOIP را نیز راه اندازی نمایید اما به شما قول می دهیم که بعد از گذشت چند وقت تصمیمتان بر این خواهد بود که به طور کامل اقدام به پیاده سازی VOIP نمایید. چرا که مزایای این سیستم تلفنی بی نظیر است. 

  بسیار مهم است که قبل از اجرای سیستم تلفنی VOIP، خدمات مشاوره VOIP را به طور کامل دریافت کنید. چرا که راه اندازی این سیستم تلفنی شیوه های مختلفی دارد و هر کدام از این شیوه ها هزینه متفاوتی در بر خواهند داشت. از طرفی در خرید تجهیزات و انتخاب برند و زیرساخت های لازم نیز می توانید آگاهی بسیار خوبی کسب کنید. کارشناسان ما در مجموعه دلتا تک آماده ارائه مشاوره VOIP به شما عزیزان می باشند. بنابراین کسب خدمات مشاوره و طراحی VOIP با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

  طراحی VOIP چیست؟

  مراحل مشاوره و طراحی VOIP

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  طراحی VOIP

  سالیان زیادی از اجرای سیستم های تلفنی ویپ نمی گذرد. این سیستم تلفنی در واقع یکی از سیستم های مدرن است که در دهه ۹۰ میلادی طراحی و راه اندازی شد و تا به امروز سیر صعودی در توسعه را تجربه کرده است. به واسطه طراحی VOIP بی شک هزینه های کسب و کار شما کاهش پیدا خواهد کرد به ویژه اگر کسب و کاری دارید که به تماس های تلفنی وابسته است. 

  تماس های تلفنی صوتی و تصویری بر بستر اینترنت انجام می شوند و تقریبا برای شما با هزینه رایگان تمام خواهند شد. البته ارائه دهندگان خدمات ویپ ممکن است پکیج های متفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهند که استفاده از آن ها منجر به صرفه در بودجه و هزینه های شما خواهد شد.

  یکی از نکات جالب در مورد طراحی VOIP این است که می توانید این سیستم تلفنی را با کمترین زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری نصب و پیاده سازی کنید. شما می توانید سیستم VOIP را روی سیستم تلفنی قدیمی خود با کمک مشاوره VOIP راه اندازی کنید بنابراین لزوما به خرید تجهیزات جدید نیازی ندارید و می توانید اینگونه در هزینه ها صرفه جویی کنید.

  برای مشاوره ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  در ساده ترین و کم هزینه ترین حالت ممکن تنها سخت افزاری که برای طراحی VOIP نیاز دارید هدفون، میکروفون و اسپیکر است. اما در حالتی که قصد داشته باشید از تلفن های آی پی استفاده کنید باید تجهیزات دیگری را هم به این لیست اضافه کنید. شما به کمک سیستم VOIP می توانید چندین تماس را در آن واحد هندل کنید در حالی که با تلفن های آنالوگ امکان برقراری چند تماس محال است. 

  قابلیت تماس گروهی و کنفرانس های صوتی به ویژه برای مدیران کسب و کارها می تواند یکی از ویژگی های بی نظیر VOIP با کمک مشاوره VOIP باشد. با طراحی VOIP می توانید پروژه ها را مدیریت کنید، ارتباط قوی بین تیم پشتیبانی و مخاطبان ایجاد کنید و کانکشن های قوی تری داشته باشید که در نهایت منجر به رشد و توسعه کسب و کار شما خواهد شد.

  در یک کلام ساده بگوییم که طراحی VOIP منجر به افزایش رضایت مخاطبین شما و کاهش هزینه های سازمان می شود که پکیج این دو در کنار هم یعنی درخشش و صعود شما از پله های ترقی. شما می توانید برای بهره مند از خدمات طراحی VOIP با کارشناسان ما در دلتا تک تماس حاصل نمایید.

  پیاده سازی VOIP

  آیا تصور می کنید پیاده سازی VOIP فقط در برقراری چند تماس همزمان خلاصه می شود؟ اشتباه نکنید. پیاده سازی VOIP بسته به سرویسی که شما انتخاب میکنید ویژگی های متفاوتی را به شما اعطا خواهد نمود. شما می توانید از طریق پیاده سازی VOIP اقدام به ارسال فکس، ارسال ایمیل صوتی، استفاده از کالر آیدی، استفاده از اپراتور تلفنی، ایجاد حالت انتظار برای مخاطبان، دایورت کردن تماس ها، تماس سریع، ارسال اس ام اس، بلاک کردن برخی شماره ها و ردیابی تماس ها نمایید. اطلاعات زیادی را می توان از طریق تماس های VOIP به دست آورد که قطعا نقش مهمی در سیستم ارتباط با مشتری خواهند داشت.

  در پیاده سازی VOIP برخی خدمات حکم خدمات پایه را دارند بنابراین از هر مجموعه که خدمات VOIP دریافت کنید این امکانات برای شما اجرا خواهد شد. برخی امکانات و قابلیت ها اما نیاز به پرداخت هزینه اضافه دارد چرا که جزو آپشن های VOIP محسوب می شود. شما می توانید با خرید ماژول ویپ به این امکانات و خدمات دسترسی پیدا کنید.

  پیاده سازی VOIP نیاز به اینترنت قوی دارد و ممکن است با قطع سیستم برق رسانی سیستم تلفنی شما نیز دچار اختلال شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم سیستم تلفن آنالوگ خود را در کنار سیستم ویپ نگاه دارید. 

  از آنجایی که شما قرار است برای پیاده سازی VOIP هزینه قابل توجهی پرداخت کنید بهتر است قبل از اجرای سیستم ویپ در مورد نیازها و الزامات سازمان، تجهیزات مورد نیاز، برندهای مختلف تجهیزات ویپ و مراحل اجرای آن اطلاعات کافی کسب نمایید. بدین منظور توصیه می کنیم که با کارشناسان ما در دلتا تک تماس حاصل نمایید.

  برای نصب و راه اندازی ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  مشاوره و طراحی VOIP

  مشاوره و طراحی VOIP یکی از قدم های مهم در پیاده سازی VOIP می باشد. تا زمانی که در مورد این سیستم آگاهی کامل را کسب نکنید و به شناخت درستی از نیازهای سازمان نرسید نمی توانید بهترین سیستم VOIP را اجرا کنید. 

  در روند مشاوره و طراحی VOIP اقداماتی مانند ارزیابی نیازهای سازمان، شناخت ابزارهای مورد نیاز برای پیاده سازی ویپ، شناخت انواع پروتکل ها، شناخت انواع تجهیزات و تلفن های آی پی، آشنایی با سیستم های نرم افزاری، یافتن بهترین خدمات دهنده و شخصی سازی تنظیمات ویپ و آموزش و پشتیبانی در روند مشاوره و طراحی انجام می شود.

  اجرای سیستم VOIP

  اجرای سیستم VOIP و مشاوره VOIP می تواند مزایای پیدا و پنهان زیادی برای شما به دنبال داشته باشد. در حقیقت شما از مزایای زیادی بهره مند می شوید که تعداد زیادی از آن عیان هستند و تعداد دیگری را هرگز به چشم نخواهید دید اما از وجود آنها بهره مند می شوید. برای اغلب افرادی که قصد دارند سیستم VOIP را راه اندازی کنند این مزایا حقیقتا جذاب است. 

  اما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز در مورد شیوه اجرای سیستم VOIP اطلاعات کسب کنید. اینگونه می توانید تصمیمات بهتری در مورد ارتقا و توسعه سیستم VOIP در آینده اتخاذ کنید. اما مراحل اجرای سیستم VOIP چیست؟ در گام نخست از اجرای سیستم ویپ باید نیازها و الزامات سازمان و کسب و کار شما بررسی شود. 

  شما نمی توانید بی گدار به آب بزنید و هزینه هنگفتی را بابت خرید تجهیزاتی پرداخت کنید که اصلا مورد نیازتان نبوده است. بنابراین نیازهای سازمان خود را بشناسید. ارتباطات سازمان شما در چه حد است؟ این ارتباطات تا چه حد گسترش خواهد یافت؟ چه تعداد تماس تلفنی در روز برقرار می شود؟ تماس های تلفنی خارجی از استان و خارج از کشور در سازمان شما چه نرخی دارد؟ پاسخ به این سوالات دید خوبی در مورد نیازهای سازمان شما به سیستم VOIP ارائه می دهد.

  برای نصب و راه اندازی voip با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  در ادامه باید به این موضوع دقت کنید که در سازمان شما چند نفر قرار است از خدمات VOIP استفاده کنند؟ جواب این سوال تعیین کننده تعداد خطوط ویپ مورد نیاز خواهد بود. از طرفی اینگونه می توانید تشخیص دهید که باید سیستم اینترنت شرکت را تا چه حد تقویت نمایید. 

  اگر زیرساخت های اینترنت در سازمان شما به قدری قوی نیست که از پس تماس های رد و بدل شده برآید باید این زیرساخت ها را قوی کنید. اینترنت ضعیف منجر به افت کیفیت صدا و تاخیر در پخش صدا می شود. همچنین منجر به افزایش نویز خواهد شد که برای دو طرف آزاردهنده است.

  برای اجرای سیستم VOIP به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی نیاز است. بودجه شما به قدری است که بتوانید تمام این تجهیزات را خریداری کنید؟ آیا الزامی برای خرید این تجهیزات وجود دارد؟ روتر، سرور، MCU، گیت وی، تلفن های آی پی، هدست، میکروفون، اسپیکر و اپلیکیشن ها و نرم افزارهای موبایلی و کامپیوتری بخشی از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری هستند که به آن ها نیاز خواهید داشت. 

  برای نصب دوربین مدار بسته اسلامشهر با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  با این حال برای آن که اصولی در این راستا عمل کنید باید تجهیزاتی را خریداری کنید که اساسا برای کسب و کار شما لازم است. مجموعه دلتا تک به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فعال در زمینه راه اندازی سیستم VOIP و مشاوره VOIP آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این راستا می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان