• آشنایی با مشاوره سانترال چیست؟

  مشاوره و طراحی سانترال

  اگر کمپانی یا شرکت شما جزو آن دسته از کمپانی هایی است که تعداد اتاق های زیادی داخل شرکت دارید بهترین انتخاب برای شما نصب و راه اندازی سیستم سانترال خواهد بود. اجرای سیستم سانترال در چنین شرکت هایی موجب خواهد شد تا افراد به راحتی بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. 

  البته این متنها مزیت سانترال نیست. بهترین راه برای اینکه از مزیت ها و امکانات سانترال مطلع شوید این است که مشاوره سانترال دریافت کنید. 

  با دریافت مشاوره سانترال می توانید با انواع سیستم سانترال آشنا شوید و بهترین سیستم را برای کمپانی خود انتخاب کنید. سیستم های سانترال معمولا شامل انواع پر ظرفیت، کم ظرفیت، سانترال NS ئ سانترال VOIP می شوند. دسته بندی دیگری از سانترال نیز وجود دارد که شامل سانترال ماژولار، دیجیتال، آنالوگ، IP و هیبرید می شود که تقریبا همپوشانی خوبی با دسته بندی نخست دارد. 

  هر کدام از سیستم های سانترال دارای ویژگی ها و قابلیت های خاصی هستند و صد البته در قیمت متفاوت می باشند. بنابراین بهتر است هر کدام از سیستم های سانترال با توجه به صلاحدید کارشناسان در موقعیت خاصی نصب شوند. به طور کلی هدف اصلی سانترال، ایجاد ارتباطات قوی درون شرکت هایی است که کارمندان در ان باید دائما با هم در ارتباط باشند. 

  بنابراین به منظور جلوگیری از ترددهای اضافی در سطح شرکت و کاهش هزینه ها و بالا بردن راندمان کاری از سانترال استفاده می شود. شما می توانید با دریافت مشاوره و طراحی سانترال از مجموعه دلتا تک از صفر تا صد راه اندازی سانترال به شیوه های مختلف همراه با قیمت ها آگاه شوید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

  اجرای سیستم سانترال

  مراحل مشاوره و طراحی سانترال

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  طراحی سانترال

  برای طراحی سانترال حتما از یک خدمات دهنده معتبر و مجاز که بتواند شما را در زمینه مشاوره سانترال راهنمایی کند، کمک بگیرید. سیستم سانترال گاه سطح امنیت بالایی را طلب می کند و نیاز است که حتما توسط متخصصین و کارشناسان حرفه ای اجرا شود. برای طراحی سانترال در گام نخست باید نیازهای کمپانی به سیستم سانترال سنجیده شود که یکی از راه ها برای این کار مشاوره سانترال است. 

  در هنگام مشاوره سانترال با این سوال ها مواجه خواهید شد. چه نوع سیستم سانترال مناسب شرکت شما است؟ کم ظرفیت؟ پر ظرفیت؟ ویپ یا هیبرید؟ این موضوع به وسعت اداره و تعداد کاربران بستگی دارد. از طرفی بسیار مهم است که محل مناسبی برای نصب و راه اندازی تجهیزات سانترال انتخاب شود. این موقعیت باید دور از گرد و خاک و رطوبت باشد.

  داکت کشی سانترال، سوکت زنی به شیوه استاندارد، نصب و راه اندازی خطوط تلفن شهری و خطو داخلی برای سانترال، اجرای تنظیمات گروهی سانترال بدون اپراتور و با استفاده از اپراتور، نصب آی دی کالر، نصب کارت DISA، نصب کارت آپشنال، نصب باتری پشتیبان، سیستم تون و پالس برای سانترال پرظرفیت، تعریف کدهای خاص، اتصال آیفون به سانترال، تنظیمات تایمینگ و نصب سانترال آی پی و اجرای سیستم های نرم افزاری همگی در دسته خدمات طراحی سانترال می گنجد.

  برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  طراحی سانترال نیاز به ذهن مهندسی دارد. این سیستم می تواند به شیوه های مختلف اجرا شود. بنابراین بسیار مهم است که شرایط کارمندان، وسعت شرکت، تعداد خطوط لازم، بودجه در دسترسی برای اجرای سانترال و سرعت اینترنت سنجیده شود و بعد اقدام به طراحی و نصب سانترال گردد. در این بین باید توجه ویژه ای به نیازها و خواسته های مشتریان شود.

  در صورتی که برای طراحی سانترال از کارشناسان و متخصصین خبره کمک بگیرید بی شک می توانید از بهترین خدمات سانترال با خطوط با کیفیت بهره مند شوید و از طرفی در هزینه ها تا حد امکان صرفه جویی نمایید. کارشناسان ما در دلتا تک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی سانترال می باشند. بنابراین برای بهره مندی از این خدمات با ما تماس بگیرید.

  پیاده سازی سانترال

  به منظور پیاده سازی سانترال و مشاوره سانترال در گام نخست باید تصمیم بگیرید گه چه نوع سانترالی را قصد دارید نصب کنید. سانترال های پاناسونیک در ایران طرفداران زیادی دارند و اغلب مجموعه ها نیز اعتماد زیادی به این برند دارند. با این حال هیچ الزامی در مورد نصب و پیاده سازی سانترال پاناسونیک وجود ندارد. 

  تلفن های سانترال قابلیت ارائه خدمات متفاوتی مانند ارتباط قوی و با کیفیت بین افراد سازمان، قابلیت برگزاری کنفرانس، تقسیم خطوط شهری بین تعداد زیادی از کاربران و پخش پیغام صوتی و اتصال به آیفون را دارند. با پیاده سازی سانترال می توانید بخش زیادی از ارتباطاتی که مربوط به سازمان شما می شود را به سادگی مدیریت کنید. بنابراین دغدغه تان در مورد ارتباطات خارج از سازمان نیز کمتر خواهد شد.

  برای پیاده سازی سانترال همانطور که گفته شد در ابتدا باید نوع سیستم سانترال انتخاب شود. اما قبل از آن نیاز است که از مکان اجرای پروژه بازدید به عمل آید. مجموعه خدمات دهنده سانترال که قرار است اقدامات نصب و راه اندازی سانترال را انجام دهد باید از محل شرکت شما بازدید کند. در نتیجه می توان تصمیم درستی در مورد زیرساخت های اجرایی و تجهیزات مورد نیاز اجرا و پیاده سازی سانترال گرفت.

  برای نصب دوربین مداربسته آنالوگ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  انتخاب سیستم سانترال کاملا بر اساس نظر مشتری و البته زیرساخت های موجود و تعداد کاربران شبکه صورت می پذیرد. به عنوان مثال یک کمپانی کوچک به سانترال پر ظرفیت نیازی ندارد و نیازش با سانترال کم ظرفیت مرتفع می گردد. از طرفی اجرای سانترال ویپ نیاز به بستر اینترنتی قوی دارد.

  به تلفن سانترال PBX می گویند. برای اجرای سانترال به این تلفن ها نیاز است. برندهای مختلفی در بازار تجهیزات سانترال را ارائه می دهند که بهترین آن ها پاناسونیک است با این حال نوع و برند تجهیزات با نظر کارفرما و میزان بودجه در دسترس خریداری خواهد شد. بسیار مهم است تجهیزات سانترال که در واقع مهمترین آن ها باکس سانترال می باشد در محل مناسبی قرار داده شود. 

  این مکان باید به گونه ای باشد که کمترین آلودگی و غبار و رطوبت بدان راه داشته باشد و به کمترین سیم کشی نیاز داشته باشد. در واقع این بخش باید به یک اندازه با کارمندان بخش های مختلف فاصله داشته باشد. از طرفی بسیار مهم است که محل نصب تلفن سانترال به گونه ای باشد که در نزدیکی پست مخابراتی قرار داشته باشد در نتیجه کمترین میزان وقفه در تماس ها ایجاد خواهد شد و کیفیت تماس ها بسیار بالا می رود.

  نصب تجهیزات سانترال پایان کار نیست بلکه اقدامات مهم تری در ادامه باید انجام شود. به کمک کابل های مخابراتی، خطوط شهری را باید وارد سانترال نمایید و خطوط داخلی نیز بایستی از طریق سیم تلفن به واحدهای گوناگون تخصیص داده شوند. در ادامه لازم است که برنامه ریزی های سانترال انجام شود که می توان آن را از طریق دستگاه تلفن سانترال و یا از طریق سیستم کامپیوتری انجام داد. 

  برای خرید voip با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فعال سازی اپراتور گویا، پیغام گیر صوتی، تنظیم ساعت و تاریخ، تخصیص خطوط تلفنی و تعیین زنگ خورهای داخلی همگی در دسته این تنظیمات قرار دارند. بسیار مهم است که این اقدامات با تخصص و دانش کافی انجام شود در غیر اینصورت ممکن است هزینه های زیادی بابت خسارت روی دست شما بگذارد. بنابراین همانطور که بارها و بارها تاکید کردیم برای اجرای سیستم سانترال حتما از مشاورین خبره و متخصصین این امر کمک بگیرید.

  مشاوره سانترال و طراحی آن

  اگر قصد اجرای سیستم سانترال را دارید باید حتما از خدمات مشاوره و طراحی سانترال استفاده کنید. در طی این خدمات شما می توانید به دید بسیار خوبی در مورد اجرای این سیستم برسید. تیم خدمات دهنده بعد از بازدید از محل پروژه شروع به آماده سازی زیرساخت ها جهت اجرای سانترال خواهند نمود. لازم به ذکر است که نوع سیستم سانترال با توجه به بسترهای ارتباطی شرکت شما و تعداد کاربران و وسعت شرکت انتخاب می شود. 

  از محل نصب تلفن سانترال گرفته تا تعیین نقشه مخابراتی برای نصب سانترال، خرید تجهیزات سانترال و اجرای تنظیمات و برنامه ریزی های لازم همگی در مراحل مشاوره و طراحی انجام می شود. در واقع شما می توانید خدمات کاملی از مشاوره سانترال و طراحی آن را در اختیار داشته باشید.

  برای مشاوره ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  چنانچه می خواهید سیستم سانترال شما بدون کوچکترین وقفه و با کیفیت عالی نصب و راه اندازی شود بسیار مهم است که حتما از مجموعه های خدمات دهنده حرفه ای برای اجرا و پیاده سازی سانترال کمک بگیرید. این گونه می توانید در هزینه های پرداختی نیز صرفه جویی بسیار خوبی رقم بزنید. توصیه می کنیم که برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان ما در دلتا تک تماس حاصل نمایید.

  اجرای سیستم سانترال

  سیستم تلفنی سانترال دارای انواع مختلفی می باشد. بنابراین زمان اجرای سیستم سانترال بسیار مهم است که نوع سیستم سانترال بر حسب الزامات سازمان و نیاز مشتری انتخاب شده باشد. سانترال سنتی یا آنالوگ، سانترال آی پی یا تحت شبکه، سانترال مجازی یا Virtual PBX، سانترال میزبان یا Hosted PBX و سانترال ویپ و سانترال های کم ظرفیت و پرظرفیت تعدادی از انواع سیستم های سانترال هستند که هر کدام ارائه دهنده قابلیت ها و ویژگی های مختلف هستند. 

  بنابراین بسیار مهم است که قبل از اجرای سیستم سانترال در مورد مزایا و معایب هر کدام از این سیستم ها و عملکرد آنها آگاهی داشته باشید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از اجرای سیستم سانترال حتما از خدمات مشاوره سانترال استفاده کنید. کارشناسان ما در دلتا تک صفر تا صد راه اندازی و اجرای سیستم سانترال را با شما در میان خواهند گذاشت و بهترین انتخاب ها را پیش روی شما می گذارند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان