مقاله

روش تشخیص و تعیین بهترین محل قرارگیری دوربین مداربسته در منزل

محل قرارگیری دوربین مداربسته
 • بسیاری از افراد برای اینکه امنیت منزل خود را تضمین کنند، نیاز به استفاده از دوربین مداربسته دارند. بنابراین شاید برای شما سوال باشد که بهترین موقعیت برای قرارگیری دوربین مداربسته در کدام قسمت از منزل است؟ چرا که فقط خریدن دوربین مداربسته کافی نیست، محل قرار گیری دوربین مداربسته از خرید آن بیشتر اهمیت دارد. در این مقاله سعی داریم بهترین روش ها را برای انتخاب یک موقعیت خوب، به عنوان محل قرارگیری دوربین مداربسته را برای شما شرح دهیم.

  برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  بهترین محل قرار گیری دوربین مداربسته در منزل

  محل قرار گیری دوربین مداربسته در منزل با فروشگاه و محل کار با یک دیگر بسیار دارای تفاوت است. بنابراین این موضوع را برای نصب دوربین در نظر بگیرید.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۱_ درب ورودی

  شاید در بسیاری از خانه ها دیده باشید که یک دوربین مدار بسته را برای درب ورودی در نظر می گیرند. یکی از بخش های مهمی که به افراد اجازه می دهد وارد خانه شوند درب ورودی است. در واقع یکی از بخش های مهم در هر خانه درب ورودی می تواند باشد. شما با نصب دوربین مدار بسته دراین بخش می توانید رفت و آمد ها را کنترل کنید. همچنین با قرار دادن دوربین مداربسته در درب ورودی می توانید به بسیاری از افراد نشان دهید که این خانه به دوربین های مداربسته مجهز شده است و شاید سارقین از دزدی کردن منصرف شوند.

  برای امنیت شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۲_ آسانسور و طبقات

  اگر خانه ی شما به صورتی است که یک درب و ورودی و حیاط و خانه به صورت آپارتمانی است می توانید در هر طبقه از این ساختمان یک دوربین مداربسته نصب کنید. برخی خانه های آپارتمانی بسیار شلوغ و پر رفت و آمد هستند و شاید شما ندانید کدام یک از این افراد اهل ساختمان هستند، بنابراین می توانید در هر طبقه یک دوربین مداربسته نصب کنید. یکی دیگر از بخش هایی که باید برای نصب دوربین مداربسته در نظر بگیرید، آسانسوراست. چرا که بسیاری از افراد برای تردد از آسانسور استفاده می کنند و می دانیم نصب دوربین در آسانسور چقدرمی تواند در سرنوشت یک خانواده دارای اهمیت باشد.

  برای نصب دوربین مدار بسته منازل با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳_پارکینگ

  همانطور که در بخش قبلی گفته شد، در برخی از مکان های خانه، ما نمی دانیم چه افرادی مربوط به ساختمان هستند، شاید مهمان، شاید صاحبخانه و شاید مستاجر های جدید باشند. این افراد قطعا در بدو ورود خود به منزل با پارکینگ برای پارک کردن اتوموبیل خود نیاز دارند، بنابراین یکی از بخش های مهم خانه می تواند پارکینگ باشد که باید این مناطق را برای نصب دوربین مداربسته در اولویت قرار دهید.

  برای پیکربندی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴_ پشت بام و محوطه های دیگر

  امکان نصب دوربین مداربسته در پشت بام وجود دارد. شما می توانید با نصب دوربین مداربسته که در ارتفاع قرار دارد، بهتر محیط پیرامونی خود را در نظر بگیرید، سعی کنید دوربین مداربسته را بر ساختمان هایی با ارتفاع کم نصب کنید.

  اهمیت قرار دادن دوربین مداربسته در یک موقعیت خوب و مهم

  زمانی شما می توانید امنیت را برای خانه ی خود فراهم کنید که بتوانید موقعیت های مهم خانه را شناسایی کنید و توجه کنید به ورود افرادی که قصد دزدی از منزل شما را دارند. معمولا دوربین های مدار بسته در خانه یا در اطراف خانه قرار می گیرند. شما باید اطلاعات خوبی درباره خرید دوربین مدار بسته هم داشته باشید تا بتوانید کیفیت تصاویر را به خوبی ضبط کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در واقع دوربین مداربسته های که از یک برند معروف با کارایی و عملکرد بالایی هستند، این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید موقعیتی را که در نظر گرفته اید را به بهترین شکل ممکن به صورت تصاویر ضبط شده دریافت کنید. برای اینکه بتوانید متوجه مکان های مهم خانه شوید بهتر است که یک تحقیق کلی درباره گذشته خانه داشته باشید. چرا که شاید در گذشته در این خانه سرقت های صورت گرفته باشد.

  برای نصب دوربین مدار بسته ادارات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  بنابراین با کمک صاحبخانه های قبلی می توان مکان ها و یا موقعیت های مهم خانه را پیدا کرد و برای آن بخش ها دوربین مداربسته در نظر گرفت. همیشه در بسیاری از خانه ها امکان دارد بخش های وجود داشته باشد که بسیار آسیب پذیر است. شاید یک پنجره ی قدیمی و یا یک درب کهنه بخش هایی باشد که بسیاری از سارقین برای آن نقشه هایی بکشند.

  منازل در محل قرارگیری دوربین مداربسته

  در برخی خانه ها مشاهده می شود که یک درب در پشت حیاط  خانه دارند و در آن قسمت ها خیلی اهل خانه علاقه ای به رفت و آمد ندارند، بنابراین می تواند یک بخش مهم برای سارقان باشد. اگر در خانه ی خود همچین بخشی را دارید حتما به دوربین مداربسته مجهز کنید. این قضیه می تواند برای شما امنیت خانه را به وسیله ی دوربین مداربسته تضمین سازد. می توانیم اهمیت دوربین مداربسته در این بخش های فوق العاده حساس را به خوبی متوجه شویم.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  از جمله بررسی های دیگری که باید برای قرار گیری دوربین مداربسته  درنظر بگیرید این است که حتما موانعی که جلوی دوربین را می گیرند را به خوبی بررسی کنید. مثلا قرارگیری گیاهان در جلوی دوربین مدار بسته و اشیا های دیگر. مورد دیگری که باید در موقعیت قرار  گیری دوربین مدار بسته در نظر بگیرید، خورشید است. زاویه تابش خورشید نباید به صورتی باشد که در ضبط کردن تصاویر، دوربین با اختلال مواجهه شود.

  سخن آخر در مورد محل قرارگیری دوربین مداربسته

  اگر می خواهید دوربین مدار بسته را در حیاط خانه نصب کنید . حتما باران و برف را در نظر بگیرید، برای خرید دوربین در چنین موقعیت هایی بهتر است. که به دوربین ضدآب فکر کنید. و اگر می خواهید دوربین مداربسته را در خانه نصب کنید، در ابتدا باید متراژ خانه را در نظر بگیرید سپس مکان هایی که اشیای قیمتی و باارزش قرار داده شده است، مثلا اگر اتاقی دارید که اتاق کار شما است و در آن جا گاوصندوق قرار داده اید می توانید در بخشی از روبه روی این اتاق یک دوربین مدار بسته نصب کنید.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  بنابراین می توانیم اهمیت قرار گیری دوربین مدار بسته را دریابیم. در شرایطی اگر دوربین مداربسته را خریداری کرده اید و هنوز نتوانسته اید یک موقعیت خوب برای آن بیابید می توانید از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. دلتاتک

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *