• نصب دوربین مدار بسته

  قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته

  بسیاری از کار ها به صورت قراردادی و پیمانکاری هستند. در واقع اگر می خواهید خدماتی ببینید به نفع شماست که قرار دادی برای آن داشته باشید. برای نصب دوربین مداربسته هم این امکان وجود دارد تا بتوانید از قراردادی برخوردار شوید. بین طرفین قرادادی بسته می شود که شخص بر اساس قولی که به شما داده است، سرکار حضور پیدا می کند و به نصب دوربین مداربسته می پردازد. قرار داد فروش و نصب دوربین مدار بسته دارای مزیت های بسیار خوبی است که باید شخص نصاب قبل از انجام هرکاری به عقد قرار داد با کارفرما بپردازد. در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی در بین آن ها وجود خواهد داشت. این موضوع باید بین فروشنده و پیمانکار به خوبی بررسی شود.

  در بسیاری از مواقع دیده شده است، که مشتریان بعد از نصب دوربین مداربسته خود، هزینه های مربوطه را به درستی پرداخت نکرده ناد، یا برعکس این ماجرا دیده شده است که نصاب به عهد خود وفا نکرده است. برای اینکه چنین مشکلاتی برای افراد پیش نیاید بهتر است که این مسائل مورد بررسی قرار گیرد. با قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته به تمامی این مشکلات می توان پایان داد.

  مراحل خدمات و قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب دوربین مدار بسته و انعقاد قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  اهمیت تنظیم قرارداد فروش و نصب دوربین مداربسته

  تنظیم قرار داد بین طرفین اجرا می شود که می تواند باعث شود آن ها به کار خود اعتماد کنند.  در واقع نوعی اعتماد طرفین را جلب می کند. بسیاری از موارد دیده شده است که در صورت نداشتن قرارداد، طرفین به نوعی زیر حرف خود زده اند. اگر قرار دادی وجود نداشته باشد، شاید باعث خسارت ها و ضرر وزیان طرفین شود. این موضوع می تواند تا حدودی کار را آسان تر کند و به کار ها و وظایف افراد نظم ببخشد. قرارداد می تواند به شما برای کار ها کمک کند.

  برای نصب دوربین مدار بسته اقساطی با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  نکات مهم قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته

  تا این بخش از مقاله نسبت به اهمیت قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته اطلاعات کسب کردیم و دانستیم این موضوع بسیار دارای اهمیت است. اما چه نکاتی در این قرار داد باید وجود داشته باشد تا باعث ضرر و زیان نشود.

  برای طراحی نقشه دوربین با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  موارد قرار داد فروش و نصب دوربین مدار بسته

  • خدمات پس از فروش:

  بعد از این که سیستم امنیتی را راه اندازی کردید باید درباره نحوه استفاده از آن به صورت رایگان مواردی را جهت خدمات پشتیبانی ارائه کنید. این کار از سوی کارفرما برای مشتریان صورت می گیرد. به عنوان مثال مشتری نیاز به خدماتی دارد که کارشناس درباره نصب به محل از قبیل تنظیم مجدد دستگاه، پشتیبان گیری، بازبینی تصاویر و یا پردازش تصاویر باید طبق قرار داد انجام گیرد. این خدمات باید در قرار داد ذکر شود تا مشتری بتواند با کمک آن چیزی که در قرار داد وجود دارد مشکل خود را حل سازد.

  • اختیارات کارفرما

  کار فرما در برخی شرایط اختیاراتی دارد، به عنوان مثال وقتی که جنسی را از او خریدید و با او قرارداد بستید نمی توانید درباره قیمت، تجهیزات، برند، کیفیت و… اعتراضی کنید. در این صورت کارفرما می تواند قرار داد را باطل سازد.

  ۳_ هزینه کابل کشی دوربین مداربسته

  برای کابل کشی باید هزینه ی مربوطه را محاسبه کرد. متراژ کابل دوربین مداربسته بسته و سیم برق و داکت بعد از نصب محاسبه می شود. اگر مصرف سیم و کابل افزایش داشته باشد، بابت هر متر باید هزینه ای را به فاکتر اضافه سازند. در واقع این شرایط برای کارفرما به راحتی وجود خواهد داشت.

  برای نصب و راه اندازی دوربین پلاک خوان با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴_ هک سیستم نظارتی

  پیمانکار تمامی آموزش هایی لازم را باید به فرد ارائه کند. در واقع تغییر رمز، کار با پنل مدیریت و نظارت و… بعد از نصب اتفاقاتی نظیر هک دوربین مداربسته، تغییر رمز دوربین مداربسته و اتفاقات امنیتی و… بر عهده پیمانکار نیست. در واقع این موضوع به عنوان یکی از موضوعات مهم در قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته قرار می گیرد.

  ۵_ دریافت مبلغ

  برای پروژه نصب دوربین مدار بسته مبلغ نمونه به عنوان حق الزحمه پرداخت می شود. این حق الزحمه برای نصاب است که کارفرما آن را تدوین می کند. این موضوع هم در قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته قرار می گیرد و بسیار دارای اهمیت است.

   

  تعهدات نصاب در قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته

  ۱_ نصاب باید طبق قرارداد پیش برود و تمامی دوربین های نصب شده را به درستی با زاویه دید مناسبی نصب سازد.

  ۲_ در صورتی که پروژه نصب دوربین مداربسته انجام گیرد، باید اسامی مربوط به تمامی تیم کارشناسی نصب شود و به کارفرما اعلام شود.

  ۳_ نصاب باید بعد از نصب و راه اندازی دوربین مداربسته اطلاعات لازم و آموزش های مربوطه را به کارفرما ارائه کند.

  ۴_ نصاب باید برای نصب دوربین مداربسته بسیار دقت کند که دوربین را در کجا نصب می کند. در صورتی که موقعیت خوبی را نیافت و یا با مشکلاتی رو به رو شد باید به کارفرما ارائه کند.

  برای اطلاع از حقوق نصب دوربین مدار بسته کلیک کنید.

   

  فسخ قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته

  یکی دیگر از موضوعاتی که در قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته بسیار دارای اهمیت است و باید به آن پرداخته شود، فسخ قرارداد است. در واقه دلایلی وجود دارد که باعث فسخ قرار داد می شود. اگر افراد تا اتمام پروژه به مشکلی برخوردند و باید قرارداد را فسخ کنند می توانند طبق قرارداد این کار را انجام بدهند تا کسی ضرر نکند.

  برای نصب و راه اندازی دوربین تشخیص چهره با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  برای این کار باید مواردی را دنبال کنند که به شرح زیر است:

  ۱_ در صورت توانمند نبودن برای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستم پشتیبانی

  ۲_ در صورت واگذار کردن پروژه به افراد دیگر بدون اجازه و اطلاع کارفرما

  ۳_ در صورت ورشکستگی و یا پیش آمدن مشکلاتی برای نصاب می توانند قرار داد فروش و نصب دوربین مداربسته را لغو کنند.

  ۴_ در صورت تاخیر در انجام کار

  ۵_ در صورتی که نصاب کاری را انجام دهد که خلاف قانون باشد و مشکلاتی چون خسارت و ضرر و زیانی را به مشتری وارد سازد، می توانند قرارداد را فسخ کنند.

  کارشناسان دلتاتک آماده ارائه خدمات مشاوره و نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته در منازل، ادرات و کارخانجات شما می باشند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان