ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
 • طراحی نقشه دوربین

  طراحی نقشه دوربین

  دوربین مداربسته، همان طور که خودتان به خوبی می دانید امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید آنها را در مغازه ها، ادارات دولتی و خصوصی، سالن های ورزشی، کارخانه ها و دیگر مکان ها مشاهده کنید.

  این دوربین ها باعث می شوند تا امنیت یک ساختمان یا مجموعه بالاتر برود و از جرم پیشگیری کند. هم چنین با این دوربین ها بر عملکرد افراد در جاهای مختلفی مانند ادارات یا کارخانه ها یا دیگر مکان ها نظارت شود. در ادامه به بررسی طراحی نقشه دوربین می پردازیم.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  پلیس از دوربین های مداربسته جهت کشف حقیقت یا کنترل ترافیک استفاده می کند. همان طور که می بینید دوربین های مداربسته دارای فواید متعددی هستند. امروزه انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد. شما می توانید مدل های گوناگونی از این دوربین ها را در بازار پیدا کنید که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند.

  کار نصب دوربین مداربسته، کاری است که باید با دقت و حوصله انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود و نظارت بر یک ساختمان به خوبی از طریق دوربین ها فراهم شود.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  هزینه طراحی نقشه دوربین های مدار بسته

  مراحل طراحی نقشه دوربین

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه طراحی نقشه دوربین

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای طراحی نقشه دوربین، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی نقشه دوربین بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  طراحی نقشه نصب دوربین مدار بسته

  دوربین مداربسته، همان طور که خودتان به خوبی می دانید امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید آنها را در مغازه ها، ادارات دولتی و خصوصی، سالن های ورزشی، کارخانه ها و دیگر مکان ها مشاهده کنید. این دوربین ها باعث می شوند تا امنیت یک ساختمان یا مجموعه بالاتر برود و از جرم پیشگیری کند. هم چنین با این دوربین ها بر عملکرد افراد در جاهای مختلفی مانند ادارات یا کارخانه ها یا دیگر مکان ها نظارت شود. پلیس از دوربین های مداربسته جهت کشف حقیقت یا کنترل ترافیک استفاده می کند.

  همان طور که می بینید دوربین های مداربسته دارای فواید متعددی هستند. امروزه انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد. شما می توانید مدل های گوناگونی از این دوربین ها را در بازار پیدا کنید که هر کدام ویژگی های خودشان را دارند. کار نصب دوربین مداربسته، کاری است که باید با دقت و حوصله انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود و نظارت بر یک ساختمان به خوبی از طریق دوربین ها فراهم شود.

  اما برای نصب دوربین های مداربسته در یک مکان باید مراحلی را پیمود که هر کدام در جای خود اهمیت دارند. در اولین قدم شما نیاز دارید تا نقشه دوربین را طراحی کنید. منظور از نقشه دوربین، نقشه ای است که در آن محل دوربین ها و اتصالات و دیگر موادر به خوبی مشخص شده باشد و یک فرد بتواند با نگاه به نقشه بتواند به راحتی بفهمد دوربین ها چگونه و با چه ترتیبی در مکان های مختلف نصب شده اند و سیم ها نیز در کجا قرار دارند.

   طراحی این نقشه ها باید با دقت صورت پذیرد. برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته در یک ساختمان، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد. با این نرم افزارها می توان به خوبی، نقشه های خوبی از دوربین ها را طراحی کرد . شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی نقشه دوربین را انجام می دهند و آن را به شما تحویل می دهند. خیلی از این شرکت ها علاوه بر کار طراحی نقشه دوربین ها، کار نصب دوربین های مداربسته را نیز به خوبی برای شما انجام می دهند. شما با انتخاب یک شرکت می توانید به خوبی نقشه های خوبی را تحویل بگیرید و از مزیت های آن برای نصب دوربین و نیز گسترش سیستم در آینده استفاده کنید.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

   

  مزیت نقشه سیم کشی دوربین مداربسته

  اما نقشه سیم کشی دوربین مداربسته چه مزیت هایی دارد که طراحی و داشتن آن را الزامی می کند؟ در زیر به این مزیت ها پرداخته شده است:

  ۱.نقشه سیم کشی دوربین مدار بسته کار نصب را سریع و آسان می کند:

  داشتن نقشه برای انجام هر کاری باعث سریع ترشدن و آسان تر انجام شدن آن می شود. زمانی که شما نقشه ای داشته باشید که محل دوربین ها را نشان دهد، به خوبی می توانید آنها را در جای خود نصب کنید. شما به راحتی و به سرعت دوربین ها را نصب می کنید و اتصالات را برقرار می کنیدو این مزیت داشتن نقشه دوربین مداربسته است. 

  کاری که باید انجام دهید این است که از ساختمان مورد نظر، یک پلان و نقشه کلی داشته باشیم و سپس به طراحی نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته بپردازیم.

  ۲.به راحتی می توانید عیوب شبکه و سیستم دوربین مداربسته را پیدا کنید و آنها را برطرف کنید:

  از دیگر مزیت های داشتن نقشه سیم کشی دوربین مداربسته این است که شما خیلی راحت تر و سریع تر می توانید، عیب ها و خرابی های سیستم را پیدا کنید و برای رفع آنها اقدام کنید. این کار به خوبی هم هزینه شما را کاهش می دهد و هم باعث می شود تا سیستم دوربین مداربسته شما بهتر کار کند.

  نقشه به خوبی به شما نشان می دهد که در کجاها باید دنبال عیب ها بگردید و همین باعث می شود تا کار شما برای پیدا کردن آنها راحت تر شود. بدون نقشه بدون شک شما زمان بیشتری را برای پیدا کردن عیب ها سپری خواهید کرد و هزینه بیشتری هم خواهید پرداخت.

  ۳.آسیب های ناشی از تغییرات تاسیساتی به کابل های سیستم دوربین مداربسته کاهش می یابد:

  یکی دیگر از مزیت های داشتن نقشه این مورد است. برخی اوقات شما نیاز دارید تا در تاسیسات ساختمان تغییراتی ایجاد کنید و همین می تواند باعث می شود تا به اتصالات و کابل های سیستم دوربین مداربسته شما آسیب برسد. اگر نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته را داشته باشید به خوبی می توانید از این آسیب ها جلوگیری کنید و آنها را به حداقل ممکن برسانید. با استفاده از نقشه ها شما به خوبی می توانید محل سیم کشی و کابل ها را بیابید و برای انجام تغییرات از این اطلاعات بهره ببرید.

  پس داشتن نقشه سیم کشی باعث می شود تا آسیب به سیم ها در هنگام تغییرات در ساختمان کاهش پیدا کند.

  ۴.طرح ریزی برای گسترش سیستم مداربسته را در آینده فراهم می کند:

  ممکن است شما بعدا در آینده بخواهید سیستم دوربین مداربسته را در ساختمان خود گسترش دهید. در اینجاست که نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته به کمک شما می آیند. شما می توانید با توجه به بستر قبلی، شبکه دوربین های مداربسته را گسترش دهید. شما با توجه به نقشه به خوبی می دانید دوربین ها  و اتصالات در کجا قرار دارند و به همین دلیل می توانید به خوبی و به آسانی شبکه دوربین های مداربسته خود را گسترش دهید و آنها را به روز کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

  پس یکی دیگر از مزیت های طراحی نقشه دوربین این است که شما می توانید به خوبی سیستم خود را بعدتر گسترش دهید.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  ۵.محاسبه پهنای باند در سیستم های مداربسته تحت شبکه را آسان می کند:

  برای مواردی که سیستم دوربین های مداربسته شما تحت شبکه قرار دارد، داشتن نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته باعث می شود تا شما راحت تر پهنای باند شبکه محاسبه کنید.

  همان طور که می بینید نقشه دوربین، فواید زیادی دارد و می تواند در موارد متعددی به شما کمک کند. برای همین است که داشتن آن الزام و ضرورت دارد.

  تعرفه طراحی نقشه دوربین

  اما همان گونه که می دانید برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته، شما باید هزینه پرداخت کنید. شما باید هزینه این طراحی را به شرکت ها بپردازید تا آنها از طریق نرم افزارها کار شما را انجام بدهند. اما تعرفه طراحی نقشه دوربین چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد. در زیر به این موارد پرداخته شده است:

  ۱.نوع ساختمان:

  هر چقدر که ساختمان شما ساده تر و معمولی تر باشد، تعرفه طراحی نقشه دوربین آن کمتر و هرچقدر که ساختمان پیچیده تر باشد تعرفه طراحی آن بالاتر می رود. ساختمان های امنیتی که طراحی نقشه آنان زمان بیشتری می برد، تعرفه بالاتری دارند.

  ۲.زمان صرف شده برای طراحی:

  هر چقدر که زمان بیشتری برای طراحی نقشه دوربین یک ساختمان نیاز باشد، تعرفه آن نیز بالاتر است. اگر ساختمان مساحت بیشتری داشته باشد پس هزینه طراحی نقشه آن بالاتر خواهد بود.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

   

  خدمات طراحی نقشه دوربین

  امروزه همان طور که گفته شد شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی نقشه دوربین مداربسته شما را انجام می دهند. اما خدمات طراحی نقشه دوربین چیست و یک شرکتی که کار طراحی را برای شما انجام می دهد نیاز دارد تا چه خدماتی را به شما ارائه دهد.در زیر به این خدمات طراحی نقشه دوربین آورده شده است:

  ۱.استفاده از نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته مناسب و به روز :

  امروزه نرم افزارهای متعددی برای طراحی نقشه دوربین سیستم وجود دارند که می توانند کار طراحی نقشه دوربین مداربسته را به خوبی انجام دهند. برخی از این نرم افزارها آسان هستند و کار کردن با برخی هم سخت تر است و نیاز به مهارت و تخصص دارد. شرکتی که می خواهد کار طراحی نقشه دوربین مداربسته شما را انجام دهد باید به خوبی از نرم افزارهای مناسب و تخصصی برای طراحی نقشه دوربین مداربسته استفاده کند. این یکی از خدماتی است که برای طراحی نقشه به شما ارائه می شود.

  ۲.ارائه نقشه دوربین در قالب مناسب:

  یک نقشه دوربین مداربسته برای شما باید در قالب مناسب و درست عرضه شود. قالب می تواند در انواع مختلفی باشد. قالب می توانند کاغذی یا به صورت پی دی اف یا در شکل های دیگر باشد. اطلاعات نقشه می تواند در قالب سی دی ، دی وی دی یا کارت های حافظه یا فلش ها به شما عرضه شود. در هر صورتی که باشد این قالب و فایل درون آن باید سالم و مناسب باشد و شما بتوانید به خوبی از انها استفاده کنید.

  ۳.قیمت مناسب:

  از دیگر خدمات شرکت ها برای طراحی نقشه باید ارائه قیمت مناسب برای طراحی نقشه دوربین مداربسته باشد. هزینه باید  بر طبق تعرفه ها و با توجه به حجم کار باشد و مقرون به صرفه باشد.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۴.ارائه نقشه در مدت زمانی مناسب:

  از دیگر خدمات طراحی نقشه دوربین، ارائه آن در زمان مناسب است. شما برای انجام پروژه های مختلف نیاز دارید تا نقشه دوربین مداربسته را بر اساس تاریخ های منظم تحویل بگیرید. پس شرکت انجام دهنده و طراح باید منظم باشد و در بازه زمانی کوتاه و مناسبی، نقشه شما را طراحی کندو به شما تحویل بدهد.

  ۵.کیفیت مناسب نقشه:

  همان طور که گفته شد، نقشه دوربین مداربسته برای کارهای مهمی استفاده می شود. به همین دلیل است که این نقشه باید دارای کیفیت خوبی باشد و به خوبی بتوان از آن استفاده کرد. نقشه باید به خوبی جای دوربین ها، سیم کشی ها و اتصالات را به خوبی نشان دهد و افراد بتوانند با استفاده از آن اطلاعات خوبی کسب کنند.

  شرکت های طراحی کننده نقشه دوربین مداربسته، باید نقشه های باکیفیتی را تحویل افراد بدهند تا آنها بتوانند به خوبی از آن استفاده کنند و کارهای خود را پیش ببرند. کیفیت نقشه باید در حد خوبی باشد و این یکی از خدماتی است که طراحان نقشه ها باید ارائه کنند.

  پس خدماتی که برای طراحی نقشه دوربین مداربسته وجود دارد، ارائه نقشه با کیفیت مناسب، قیمت مناسب ، استفاده از نرم افزارهای به روز ومناسب برای طراحی، ارائه نقشه دوربین مناسب و ارائه نقشه در بازه زمانی مناسب است. این ها خدماتی است که باید وجود داشته باشد و توسط یک شرکت یا گروه حرفه ای ارائه شود.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  نرم افزار طراحی نقشه دوربین مداربسته

  همان طور که دانستید کار طراحی نقشه دوربین مداربسته، توسط نرم افزارهای مناسب و مخصوص انجام می شود. افرادی که می خواهند این طراحی ها را انجام دهند باید به خوبی کار با این نرم افزارها را بلد باشند و دارای مهارت و تجربه کافی باشند. کار با برخی از این نرم افزارها آسان تر از بقیه است و برخی از برنامه ها و نرم افزارها نیز تخصصی تر و دشوارتر هستند.

  اما برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته چه نرم افزارهایی وجود دارد؟ در زیر به توضیح نرم افزارهای مختلف مخصوص این کار پرداخته شده است:

  نرم افزار نقشه کشی دوربین مدار بسته

  ۱.مایکروسافت آفیس ویزیو( Microsoft Office Visio)

  یکی از بهترین نرم افزارها برای طراحی نقشه دوربین مداربسته، نرم افزار آفیس ویزیو است. این نرم افزار از جمله نرم افزارهای مجموعه Office است و افراد می توانند با آن به خوبی به طراحی نقشه دوربین های مداربسته در یک ساختمان بپردازند.

  دقت داشته باشید که این نرم افزار تخصصی نیست بنابراین از پروژه های خاص نمی توان از آن استفاده کرد. برای پروژه های معمولی جهت نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته بسیار مناسب است. این نرم افزار انواع اشکال و آبجکت ها را در اختیار افراد می گذارند تا به خوبی بتوانند با آنها فضای یک ساختمان را طراحی و محل دوربین ها  ودیگر تجهیزات شبکه دوربین مداربسته را پیاده سازی کنند.

  با این نرم افزارها می توان نقشه های دوربین مداربسته مناسبی را طراحی کرد. کار کردن با این نرم افزار آسان است و افراد می توانند به راحتی با فیلم های اموزشی یا دیگر منابع، کار طراحی با این نرم افزار را یاد بگیرند( اگر وقت کافی صرف کنید به خوبی می توانید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید).

  ۲.نرم افزار اتوکد الکتریکال( AutoCAD Electrical):

  این نرم افزار، همان گونه که از نام آن پیداست نرم افزار تخصصی برای طراحی سیستم های الکترونیکی است. این نرم افزار از زیرمجموعه های نرم افزار اتوکد است که خیلی ها از آن استفاده می کنند. این نرم افزار، نقشه های حرفه ای تری از شبکه دوربین های مداربسته ساختمان شما را ترسیم می کنند  و برای همین کار کردن با آن نیاز به تخصص دارد و مانند نرم افزار افیس ویزیو به راحتی با آن نمی توان به طراحی پرداخت.

  این نرم افزار تخصصی دارای مجموعه هایی از علامت های مربوط به سیستم های مداربسته و الکترونیکی است و این کار به تهیه یک نقشه حرفه ای و دارای جزییات بیشتر از دوربین های مدار بسته شما کمک بسیاری می کند.

  شما می توانید اشکالی که دوست دارید را به این نرم افزار اضافه کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. این نرم افزار از پرکاربردترین نرم افزارها برای ترسیم نقشه های صنعتی در مهندسی برق است. بنابراین به خوبی می تواند مدارهای بسته الکترونیکی را برای شما طراحی کند. مزیت این نرم افزار این است که می توان به راحتی با آن به ترسیم انواع اجزا وقطعات در یک مدار، سیم کشی ، اتصال دهنده ها و دیگر موارد پرداخت.

  همان طور که دیدید یکی از بهترین نرم افزارها (که البته شما نمی توانید کار با آن را به راحتی یاد بگیرید)برای طراحی نقشه دوربین ، نرم افزار اتوکد الکتریکال است. نقشه های حاصل از این نرم افزار، دقیق تر و جزئی تر هستند و بعدها به شما کمک بیشتری خواهند کرد. این نرم افزار، هرساله اپدیت می شود و دارای امکانات بسیار خوبی برای ترسیم انواع مدارهای الکترونیکی می باشد. پس یکی از بهترین گزیته ها برای طراحی این نرم افزار تخصصی است.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  ۳.نرم افزار کانسپت درا آفیس  (Concept Draw) :

  از دیگر نرم افزارهایی که برای طراحی نقشه دوربین مداربسته از آن استفاده می شود و حتی افراد عادی نیز با کمی اموزش می توان از آن استفاده کنند و با آن کار کنند، نرم افزار کانسپت درا آفیس است.

  این نرم افزار همان گونه که از نامش پیداست برای ترسیم مفهومی است. در واقع شما می توانید با این نرم افزار، آن چیزی که در ذهنتان را دارید بکشید. این نرم افزار دارای امکانات مختلفی است و بنابراین افراد به خوبی می توانند با ان به ترسیم و طراحی نقشه دوربین های مداربسته بپردازند.

  ۴.نرم افزار طراحی CCTV Design Tool :

  از دیگر نرم افزارهایی که به خوبی از آن برای ترسیم نقشه دوربین استفاده کرد، این نرم افزار است. از مزیت های این نرم افزار می توان محیط ساده آن اشاره کرد که کار کردن با آن را راحت می کند.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار مناسب به ارائه کردن زاویه دید مناسب، ارائه خروجی نقشه های مختلف و نیز محاسبه پهنای باند اشاره کرد. شما با آموزش و اندکی مهارت می توانید به خوبی با این نرم افزار کار کنید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. این نرم افزار را می توان روی هر کامپیوتر و لپ تاپی نصب کرد و از ان استفاده نمود وبه طراحی بپردازید.

  ۵.نرم افزار طراحی IP Video System Design :

  یکی از بهترین و تخصصی ترین نرم افزارها برای  طراحی نقشه سیم کشی ماهرانه دوربین های مداربسته، این نرم افزار عالی است. این نرم افزار دارای مزیت های زیادی است و به خوبی می تواند کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه را انجام دهد.

  اولین مزیت این نرم افزار این است که بهترین مکان ها را برای نصب دوربین ها به شما پیشنهاد می دهد و این کار به صورت خودکار انجام می شود. خیلی اوقات افراد به طور مطمئن نمی دانند که یک دوربین را باید در کجا قرار دهند. این نرم افزار با داده هایی که در اختیار دارد این کار را انجام می دهد.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار عالی این است که شما می توانید نقشه مکانی را که می خواهید برای آن نقشه کشی دوربین تحت شبکه انجام دهید را از جاهایی مانند گوگل ارث(Google Earth) بارگذاری کنید که این کار طراحی را سریع تر و اسان تر خواهد کرد.

  از دیگر امکانات این نرم افزار این است که شما می توانید پروژه ای که ایجاد کرده اید را ذخیره و ان را به صورت پی دی اف چاپ کنید.

  از مزیت های دیگر این نرم افزار تخصصی این است که می تواند برای شما مدل های دوبعدی و سه بعدی را بسازد تا بخش های دور از دید به خوبی امکان نمایش پیدا کنند.

  هم چنین جدای از بحث طراحی نقشه، این نرم افزار باعث افزایش کارآمدی سیستم امنیتی دوربین مداربسته و صرفه جویی در هزینه کردن مدیریت ، راه اندازی دوربین ها وکنترل آنها شود.

  کار با این نرم افزار چندان سخت نیست. با این نرم افزار شما از پهنای باند و فضای مورد نظرتان، رزلوشن های مختلفی از دوربین خواهید داشت و بر اساس این اطلاعات، طراحی بهتری خواهید داشت. این نرم افزار به خوبی امکان انجام روش های فشرده سازی مختلف مانند MPEG-4 ،H,264 و Motion JPEG را فراهم می کند.

  همان گونه که می بینید این نرم افزار طراحی نقشه دوربین های مداربسته دارای مزیت های گوناگونی است و می تواند به خوبی در طراحی نقشه سیم کشی دوربین ساختمان مورد نظر شما عمل کند. شما می توانید نقشه های خوبی را با این برنامه داشته باشید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. شما با آموزش دیدن کافی به خوبی می توانید با این نرم افزار کار کنید و نقشه خوبی از دوربین های مداربسته ساختمان خود تهیه کنید.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  جمع بندی

  دوربین های مداربسته امروزه در مدل های مختلفی وجود دارند و  به راحتی می توان مورد مناسب را برای ساختمان مورد نظر خود خریداری کرد. شرکت های گوناگونی در سطح کشور وجود دارند که کار فروش دوربین مداربسته و نصب و تعمیرات آنها را انجام می دهند. دوربین های مداربسته در جاهای گوناگونی به کار می روند. از این دوربین ها برای تامین امنیت، نظارت بر عملکرد و رفتار افراد و بالا بردن کیفیت کارها استفاده می شود. شما می توانید ببینید که این دوربین ها در مغازه ها، ساختمان های دولتی و خصوصی، ورزشگاه ها، کارخانه ها و دیگر جاها نصب شده اند و کار ضبط و ثبت محیط آنجا را بر عهده دارند. هر چقدر که امنیت یک ساختمان یا محیط مهم تر باشد از دوربین های مداربسته پیشرفته تر و بهتری استفاده می شود. برای مثال برای کنترل ترافیک از دوربین هایی استفاده می شود که قدرت زوم بالایی دارند.

  برای نصب دوربین های مداربسته باید حرفه ای و درست عمل کرد. کار نصب دوربین های مداربسته در یک محیط نیاز به مهارت و تجربه دارد. اولین کاری که برای نصب دوربین مداربسته باید انجام شود، تهیه نقشه آن است.

  نقشه دوربین مداربسته در جاهای زیادی به کمک می آید.طراحی سیم کشی دوربین مداربسته باید با دقت و به شکل مناسبی انجام شود چون قرار است از آن نقشه استفاده شود. نقشه طراحی دوربین بسته این مزیت ها را دارد که کار نصب را سریع تر ودقیق تر می کند چون شما به خوبی محل دوربین ها و اتصالات ودیگر موارد را می دانید، باعث می شود تا خرابی و عیوب در سیستم دوربین مداربسته راحت تر شناسایی و پیدا شود، آسیب های ناشی از تغییرات در ساختمان و تاسیسات را پایین می آورد چون شما به آنها اشراف دارید، محاسبه پهنای باند را در یک سیستم تحت شبکه دوربین های مداربسته آسان می کند و نیز گسترش سیستم دوربین مداربسته را در آینده آسان تر می کند.

  تعرفه طراحی نقشه دوربین مداربسته به عواملی بستگی دارد. هر چقدر که ساختمان یا محیط مورد نظر پیچیده تر باشد تعرفه بالاتر خواهد بود و  زمان صرف شده بالاتر برای طراحی یک نقشه دوربین نیز باعث بالاتر رفتن هزینه آن خواهد شد.

  نقشه برد دوربین مداربسته

  امروزه شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی نقشه سیم کشی دوربین مداربسته را انجام می دهند. خدمات این شرکت ها باید مناسب باشد. آنها موظف هستند که نقشه را باکیفیت مناسبی تحویل افراد بدهند به شکلی که بتوان به خوبی از آن برای نصب و کارهای دیگر استفاده کرد، باید از نرم افزارهای مناسب و به روز برای طراحی نقشه ساختمان یا محیط استفاده کنند، باید در بازه زمانی مناسب و تعیین شده نقشه را تحویل دهند  و در آخر این که باید نقشه ها را در قالب مناسبی ارائه دهند تا افراد بتوانند از آن به خوبی نگهداری کنند و در آینده از آن بهره ببرند. همچنین علاوه بر نقشه طراحی، سیم کشی و نصب لازم است طراحی نقشه برد دوربین مدار بسته را هم انجام دهند.

  نقشه مدار دوربین مدار بسته

  امروزه برای طراحی نقشه دوربین مداربسته از نرم افزارهای متعددی می توان بهره گرفت. برخی از این نرم افزارها آسان تر و کار کردن با برخی دیگر دشوارتر می باشد. از میان این برنامه ها و نرم افزارها می توان به نرم افزارهای مایکروسافت آفیس ویزیو( Microsoft Office Visio) ، نرم افزار کانسپت درا آفیس  (Concept Draw) ، نرم افزار اتوکد الکتریکال( AutoCAD Electrical)، نرم افزار طراحی IP Video System Design و .نرم افزار طراحی CCTV Design Tool اشاره کرد.

  نرم افزارهای آفیس ویزیو و کانسپت دار آفیس و طراحی CCTV Design نرم افزارهای آسان تری هستند و افراد مختلف با اندکی اموزش و تلاش می توانند به خوبی با آنها کار کنند. نرم افزارهای اتوکد الکتریکال و IP Video Systen Design اما نرم افزارهای دشوارتری هستند و نیاز به مهارت دارند. نرم افزار اتوکد نرم افزاری تخصصی است که می توان با ان به خوبی نقشه مدار های الکترونیکی را طراحی کرد.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  شرکت ما این افتخار را دارد که هم تجربه و هم تخصص لازم را برای طراحی نقشه دوربین ساختمان یا محیط شما در اختیار دارد. شما می توانید با خیالی آسوده کار طراحی نقشه را به افراد کاربلد ما بسپارید. ما از بهترین نرم افزارها برای طراحی استفاده می کنیم و نقشه را در مدت زمان کوتاه و در قالبی مناسب و با قیمتی بسیار مناسب به شما ارائه می دهیم.

  در کنار طراحی نقشه، ما به خوبی می توانیم کارهای نصب یا گسترش سیستم دوربین های مداربسته شما را انجام دهیم به شکلی که شما به خوبی از نتیجه کار راضی باشید. ما کیفیت کاری خود را تضمین می کنیم و در صورتی که برای سیستم دوربین مداربسته شما مشکلی پیش بیاید شما می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای حل آن اقدام شود. ما همواره سعی کرده ایم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان