• طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  دوربین مداربسته تحت شبکه دوربینی است که به جای آن که با سیم یا کابل، اطلاعات (تصاویر یا فیلم های ضبط شده) را تحت یک شبکه انتقال می دهند. در واقع دوربین های مداربسته تحت پروتکل های یک شبکه فعالیت می کنند. در ادامه به بررسی طراحی نقشه دوربین تحت شبکه می پردازیم.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  اولین بار این دوربین ها در سال ۱۹۹۶ معرفی شدند. خیلی ها امروزه از دوربین مداربسته تحت شبکه برای رصدهای مکان های مختلف بهره می گیرند.دوربین های مداربسته در مدل های مختلف، باعث می شوند تا امنیت ساختمان ها بالاتر برود، از وقوع اتفاقات ناخوشایند و جرم ها جلوگیری شود و  بر رفتار افراد و عملکرد آنها نظارت صورت بگیرد. 

  هزینه طراحی نقشه دوربین های مداربسته

  مراحل طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه طراحی نقشه دوربین

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نقشه نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

  دوربین های مداربسته تحت شبکه مزیت های متعددی دارد. یکی از مزیت ها این است که دوربین ها را به آسانی می توان تحت شبکه جابجا کرد و آن را به جای دیگری از شبکه برد( این کار برای دوربین های مداربسته دارای کابل به آسانی انجام نمی شود و دردسرهایی دارد). مزیت دیگر پردازش تصویر روی تصویر در این دوربین ها انجام می شود که می توان از آن برای تشخیص چهره انسان، تشخیص عبور از خط و دیگر چیزها استفاده کرد. نصب دوربین مداربسته تحت شبکه کار چندان سختی نیست اما نیاز به مهارت و تجربه دارد.

  اولین کاری که برای تصب دوربین مداربسته تحت شبکه این است که نقشه آن را تهیه نمایید. داشتن یک نقشه پیش از شروع انجام کار، برای خیلی چیزها لازم است. یک نقشه مناسب و جامع به خوبی به شما نشان می دهد که به چه تجهیزانی نیاز دارد، دوربین باید در چه جاهایی نصب شود و دیگر تجهیزات در چه جاهایی قرار بگیرند. طراحی نقشه دوربین تحت شبکه می تواند توسط نرم افزارها یا بدون آن  انجام شود. امروزه نرم افزارهای متعددی برای نقشه نصب دوربین های مداربسته وجود دارد. یکی از این نرم افزارها اتوکد می باشد. خوبی داشتن نقشه این است که حتی بعدها نیز به کارتان می آید و مکان دوربین ها و تجهیزات شبکه را به خوبی نشان می دهد. این کار برای نوسازی یا ترمیم شبکه بسیار عالی است. پس طراحی نقشه دوربین تحت شبکه ضرورت دارد.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  پس حتما با دقت در ابتدا یک نقشه برای دوربین های مداربسته تحت شبکه طراحی کنید که در آن به خوبی جای دوربین ها، کابل های شبکه، هارد دیسک، اتصال های شبکه ،  دستگاه nvr و دیگر موارد مشخص شده باشد. نقشه باید جزییات را به خوبی نشان دهند و خوانا و مرتب باشد تا بتوان به خوبی از آن استفاده کرد. حتما از نرم افزارهای مناسب برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه استفاده کنید.

  نقشه سیم کشی دوبین مداربسته تحت شبکه به این صورت انجام می شود که ابتدا جای  دوربین ها مشخص می شود و سپس از هر دوربین IP، یک کابل شبکه به سوییچ شبکه متصل می گردد. پس از ان که همه دوربین ها به سوییچ OPE متصل شدند،  سوییچ توسط کابلی مجزا و جدا به NVR متصل می گردد.

  مزیت طراحی نقشه سیم کشی دوربین مدار بسته تحت شبکه

  نقشه هر کار نشان دهنده مسیری است که باید انجام شود. همان طور که گفته شد، نقشه سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه دارای مزیت های متعددی است. اما این مزیت ها چیستند؟ در زیر به این مزیت ها اشاره شده است:

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۱.کار نصب را آسان می کند:

  زمانی که شما به خوبی نقشه راهی داشته باشید که جای دوربین ها، محل کابل ها و دیگر اجزای سیستم شبکه را نشان می دهد آن گاه کار نصب ساده تر و سریع تر انجام خواهد شد. شما می دانید پس از هر قدم چه باید بکنید و این به کار نصب دوربین مداربسته تحت شبکه، سرعت و نظم می دهد. پس یکی از مزیت ها این است که نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را آسان تر می کند و شما می توانید در زمانی سریع کار نصب دوربین های تحت شبکه را انجام دهید.

  ۲.رفع مشکلات و خرابی ها پس از نصب با نقشه سیم کشی دوربین مدار بسته تحت شبکه:

  ممکن است پس از نصب و استفاده از دوربین های تحت شبکه ممکن است مشکلاتی برای دوربین ها یا دیگر بخش های سیستم شبکه پیش بیاید. داشتن نقشه سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه می تواند به خوبی برای یافتن هر چه سریع تر مشکل شبکه به شما کمک کند. هر چقدر سریعتر و راحت تر عیب شبکه را پیدا کنید هزینه کمتری نیز برای تعمیر آن خواهید پرداخت. پس نقشه مناسب داشتن برای رفع خرابی ها و عیوب بسیار کمک کننده است.

  ۳.بالاتر رفتن کیفیت تصویر :

  یکی از نکاتی که خیلی ها به ان توجه نمی کنند این است که هر چقدر شما سیم کشی ها و اتصالات در شبکه دوربین مداربسته را بهتر انجام دهید، کیفیت تصویر بهتری خواهید داشت و این نتیجه مطلوبتری است. انجام بهتر سیم کشی ها و جاگذاری ها در شبکه اما بدون نقشه امکان پذیر نیست. وقتی شما نقشه مناسب و کاملی از سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه داشته باشید، آنگاه کارهای نصب را بهتر انجام خواهید داد، اتصالات بهتری خواهید داشت، در نتیجه تصویر بهتر و باکیفیت تری خواهید داشت.

   پس یکی دیگر از مزیت ها این است که با نقشه، اتصالات و کار نصب بهتر انجام خواهد شد و کیفیت تصاویر دریافتی شما بیشتر خواهد بود.

  ۴.راحت تر شدن محاسبه پهنای باند:

  از دیگر مزیت های نقشه سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه این است که شما درد بهتر و بیشتری در خصوص اتصالات مربوط به دوربین ها و کل سیستم امنیتی خواهید داشت و در نتیجه با کمک نقشه، پهنای باند شبکه شما آسان تر و سریع تر محاسبه خواهند شد.

  ۵.کاربرد در گسترش سیستم شبکه در اینده :

  زمانی که شما نقشه سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه برای مکانی را داشته باشید پس بعدها برای گسترش آن دچار مشکل نخواهید داشت. شما می توانید شبکه خود را به راحتی توسعه دهید و نقشه دوربین مداربسته تحت شبکه به خوبی این امکان را برای شما فراهم می کند. نقشه شبکه، در واقع زیرپایه های قابل اعتماد برای توسعه سیستم امنیتی شما هستند.

  همان طور که دیدید،نقشه سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه مزیت های مختلفی دارد. به طور خلاصه باید گفت مزیت های آنها عبارتند از آسان تر کردن کار نصب، آسان تر کردن یافتن عیب و مشکل در سیستم، بالا رفتن کیفیت تصویر به دلیل نصب بهتر اتصالات و دوربین ها و راحت کردن گسترش شبکه دوربین مداربسته در آینده است. پس حتما برای خود نقشه ای از سیم کشی دوربین های مداربسته تحت شبکه داشته باشید تا اهداف خود را بهتر جلو ببرید.

  هزینه طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  همان طور که دیدید، نقشه دوربین تحت شبکه دارای مزیت های زیادی است و طراحی آن از ضروریات است. این طراحی توسط نرم افزارهای مختلفی می تواند انجام شود. اما هزینه طراحی یک نقشه دوربین تحت شبکه چقدر است. در جواب این سوال باید گفت که هزینه طراحی نقشه دوربین مداربسته تحت شبکه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

  ۱.زمانی که برای طراحی صرف می شود:

  هر چقدر که برای طراحی یک نقشه دوربین تحت شبکه، زمان بیشتری صرف شود هزینه بیشتری هم خواهد داشت. فردی که در حال طراحی کردن نقشه دوربین تحت شبکه با نرم افزار برای شماست، هر چقدر که زمان بیشتری صرف کند و تلاش بیشتری برای آن انجام دهد از شما پول بیشتری خواهد گرفت.

  زمان طراحی یک نقشه خود می تواند به چیزهای مختلفی بستگی داشته باشد. به طور کلی اما زمان زیادی برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه یک ساختمان مورد نیاز نیست.

  ۲.نقشه سیم کشی دوربین مدار بسته تحت شبکه با توجه به نوع ساختمان:

  یکی دیگر از عواملی که روی هزینه طراحی نقشه دوربین تحت شبکه تاثیر می گذارد، نوع ساختمان شماست. اگر ساختمان شما ساده و معمولی باشد طراحی آن ساده تر است اما اگر ساختمان شما دارای پیچیدگی هایی باشد هزینه طراحی تحت شبکه برای آن بالاتر خواهد رفت. هم چنین نرخ طراحی برای ساختمان های عادی با ساختمان های مهم و امنیتی تفاوت دارد و هزینه طراحی برای مورد دوم بالاتر است.

  ۳.شرکت طراح نقشه دوربین تحت شبکه:

   این که شما کار را به چه شرکتی بسپارید نیز در هزینه طراحی نقشه دوربین مداربسته تحت شبکه تاثیر دارد. برخی شرکت ها نرخ بالاتری دارند و برخی دیگر نرخ پایین تر. معمولا شرکت های دارای قیمت بالاتر برای طراحی نقشه تحت شبکه، معروف تر هستند و یا در کار خود حرفه ای تر هستند. یادتان باشد که حتما نقشه ای مناسب و حرفه ای از طراح دریافت کنید تا بعدا بتوانید از ان به خوبی استفاده کنید. کار طراحی را به افراد و شرکت های معتبر بسپارید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود.

  همان گونه که دیدید، هزینه طراحی یک نقشه دوربین مداربسته تحت شبکه به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر چقدر که زمان صرف شده برای طراحی بیشتر باشد، ساختمان پیچیده تر باشد و شرکت یا فرد طراح نرخ بالاتری داشته باشد هزینه ای که برای نقشه پرداخت می کنید بالاتر خواهد رفت. حتما در طراحی نقشه دوربین تحت شبکه حساس شوید چون قرار است بعدا از آن برای کارهایی چون تعمیر عیوب شبکه، نصب دوربین ها و اتصالات و نیز توسعه سیستم از آن استفاده کنید.

  خدمات طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  اما شرکت ها و اشخاصی که کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه انجام می دهند چه خدماتی را ارائه می دهند؟ شما به ازای چه خدماتی هزینه می دهید؟ در زیر به این خدمات اشاره شده است:

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۱.استفاده از نرم افزارهای مناسب و مخصوص طراحی:

  برای طراحی نقشه دوربین های مداربسته تحت شبکه از نرم افزارهای مربوط به طراحی این نوع نقشه ها استفاده می شود. این نرم افزارها تخصصی هستندو افراد برای کار با آنها باید دارای مهارت و آموزش لازم باشند. افراد و شرکت ها با استفاده از این نرم افزارهای مخصوص، نقشه لازم برای دوربین های تحت شبکه را برای شما طراحی می کنند.

  ۲.ارائه نقشه در یک بازه زمانی مشخص:

  شما طبق قراردادی که با افراد یا شرکت ها برای طراحی یک نقشه از دوربین های تحت شبکه دارید، باید در زمان مشخصی نقشه مورد نیاز خود را تحویل بگیرید. انجام طراحی نقشه در یک بازه زمانی مشخص از جمله خدمات طراحی نقشه دوربین تحت شبکه است.

  ۳.ارائه نقشه در قالب های مناسب:

  از دیگر خدمات طراحی نقشه دوربین تحت شبکه، ارائه آن در قالب های مناسب و مورد نیاز است. این قالب ها می توانند کاغذی، سی دی ، کارت حافظه یا دیگر موراد باشد. شرکت و فرد موظف است نقشه را در قالبی زیبا و مناسب ارئه دهد.

  ۴.ارائه نقشه باکیفیت:

  طراحی یک نقشه دوربین مداربسته تحت شبکه باید با دقت و ظرافت صورت گیرد تا در هنگام استفاده از آن مشکلی وجود نداشته باشد. نقشه دوربین تحت شبکه باید به خوبی جایگاه دوربین ها و بقیه اجزا را در شبکه نشان دهد، اتصالات را به خوبی به تصویر بکشد و اطلاعات آنها را به خوبی به خواننده نقشه ارائه دهد. برای مثال فردی که در حال نقشه دوربین تحت شبکه یک ساختمان را می خواند، باید بتواند به راحتی بتواند بفهمد دوربینی که در کنج اتاق X قرار دارد چه مدلی است و سیم های متصل به آن از چه نوعی هستند.

  شرکت ها موظف هستند تا نقشه کامل و باجزییات مناسبی ارائه دهند تا بتوان از آنها به خوبی برای پیدا کردن عیوب و نیز توسعه شبکه استفاده کرد. پس یکی دیگر از خدمات طراحی، ارائه نقشه باکیفیت است.

  امروزه شرکت های متعددی وجود دارند که کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه انجام می دهند. دقت داشته باشید که هر شرکت( یا فردی) که انتخاب می کنید باید به خوبی خدمات بالا را به شما عرضه کند. شما هم برای نصب و هم برای بعدتر یعنی تعمیر و نوسازی یا گسترش شبکه به نقشه طراحی نقشه دوربین تحت شبکه نیاز دارید. شرکت مناسبی را انتخاب کنید تا نقشه خوبی هم تحویل بگیرید.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  اگر دوست دارید می توانید کار را به شرکت ما بسپارید تا نقشه در مدت زمانی بسیار مناسب با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی در اختیار شما قرار بگیرد. ما تجربه و تخصص لازم برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه را دارا هستیم و به خوبی می توانیم به شما خدمت رسانی کنیم.

   اگر دوست دارید می توانید با تماس با ما از مشاوره جهت این موضوع استفاده کنید. ما همواره برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر هستیم.

  نرم افزارهای مربوط به طراحی نقشه دوربین تحت شبکه

  همان طور که دانستید کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه توسط نرم افزارهای مخصوص انجام می شود. افرادی که می خواهند این طراحی ها را انجام دهند باید به خوبی کار با این نرم افزارها را بلد باشند و دارای مهارت و تجربه کافی باشند. کار با برخی از این نرم افزارها آسان تر از بقیه است و برخی از برنامه ها و نرم افزارها نیز تخصصی تر هستند.

  اما برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه چه نرم افزارهایی وجود دارد؟ در زیر به توضیح نرم افزارهای مختلف مخصوص این کار پرداخته شده است:

  ۱.مایکروسافت آفیس ویزیو ( Microsoft Office Visio)

  یکی از بهترین نرم افزارها برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه، نرم افزار آفیس ویزیو است. این نرم افزار از جمله نرم افزارهای مجموعه Office است و افراد می توانند با آن به خوبی به طراحی نقشه دوربین های مداربسته تحت شبکه در یک ساختمان بپردازند.

  دقت داشته باشید که این نرم افزار تخصصی نیست بنابراین از پروژه های خاص نمی توان از آن استفاده کرد. برای پروژه های معمولی جهت نقشه سیم کشی دوربین های مداربسته تحت شبکه بسیار مناسب است. این نرم افزار انواع اشکال و آبجکت ها را در اختیار افراد می گذارند تا به خوبی بتوانند با آنها فضای یک ساختمان را طراحی و محل دوربین ها  ودیگر تجهیزات شبکه را پیاده سازی کنند. با این نرم افزارها می توان نقشه های دوربین تحت شبکه مناسبی را طراحی کرد. کار کردن با این نرم افزار آسان است و افراد می توانند به راحتی با فیلم های اموزشی یا دیگر منابع، کار طراحی با این نرم افزار را یاد بگیرند( اگر وقت کافی صرف کنید به خوبی می توانید کار با این نرم افزار را یاد بگیرید).

   

  ۲.نرم افزار اتوکد الکتریکال ( AutoCAD Electrical):

  این نرم افزار، همان گونه که از نام آن پیداست نرم افزار تخصصی برای طراحی سیستم های الکترونیکی است. این نرم افزار از زیرمجموعه های نرم افزار اتوکد است که خیلی ها از آن استفاده می کنند. این نرم افزار، نقشه های حرفه ای تری از شبکه دوربین های مداربسته ساختمان شما را ترسیم می کنند  و برای همین کار کردن با آن نیاز به تخصص دارد و مانند نرم افزار افیس ویزیو به راحتی با آن نمی توان به طراحی پرداخت.

  این نرم افزار تخصصی دارای مجموعه هایی از علامت های مربوط به سیستم های مداربسته و الکترونیکی است و این کار به تهیه یک نقشه حرفه ای و دارای جزییات بیشتر از دوربین های تحت شبکه شما کمک بسیاری می کند.

  شما می توانید اشکالی که دوست دارید را به این نرم افزار اضافه کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. این نرم افزار از پرکاربردترین نرم افزارها برای ترسیم نقشه های صنعتی در مهندسی برق است. بنابراین به خوبی می تواند مدارهای بسته الکترونیکی را برای شما طراحی کند. مزیت این نرم افزار این است که می توان به راحتی با آن به ترسیم انواع اجزا وقطعات در یک مدار، سیم کشی ، اتصال دهنده ها و دیگر موارد پرداخت.

  همان طور که دیدید یکی از بهترین نرم افزارها (که البته شما نمی توانید کار با آن را به راحتی یاد بگیرید)برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه، نرم افزار اتوکد الکتریکال است. نقشه های حاصل از این نرم افزار، دقیق تر و جزئی تر هستند و بعدها به شما کمک بیشتری خواهند کرد. این نرم افزار، هرساله اپدیت می شود و دارای امکانات بسیار خوبی برای ترسیم انواع مدارهای الکترونیکی می باشد.

  ۳.نرم افزار کانسپت درا آفیس  (Concept Draw) :

  از دیگر نرم افزارهایی که برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه از آن استفاده می شود و حتی افراد عادی نیز با کمی اموزش می توان از آن استفاده کنند و با آن کار کنند، نرم افزار کانسپت درا آفیس است.

  این نرم افزار همان گونه که از نامش پیداست برای ترسیم مفهومی است. در واقع شما می توانید با این نرم افزار، آن چیزی که در ذهنتان را دارید بکشید. این نرم افزار دارای امکانات مختلفی است و بنابراین افراد به خوبی می توانند با ان به ترسیم و طراحی نقشه دوربین تحت شبکه بپردازند.

  ۴.نرم افزار طراحی CCTV Design Tool :

  از دیگر نرم افزارهایی که به خوبی از آن برای ترسیم نقشه دوربین تحت شبکه استفاده کرد، این نرم افزار است. از مزیت های این نرم افزار می توان محیط ساده آن اشاره کرد که کار کردن با آن را راحت می کند.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار مناسب به ارائه کردن زاویه دید مناسب، ارائه خروجی نقشه های مختلف و نیز محاسبه پهنای باند اشاره کرد. شما با آموزش و اندکی مهارت می توانید به خوبی با این نرم افزار کار کنید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. این نرم افزار را می توان روی هر کامپیوتر و لپ تاپی نصب کرد و از ان استفاده نمود.

  ۵.نرم افزار طراحی IP Video System Design :

  یکی از بهترین و تخصصی ترین نرم افزارها برای  طراحی نقشه سیم کشی ماهرانه دوربین های تحت شبکه، این نرم افزار عالی است. این نرم افزار دارای مزیت های زیادی است و به خوبی می تواند کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه را انجام دهد.

  اولین مزیت این نرم افزار این است که بهترین مکان ها را برای نصب دوربین ها به شما پیشنهاد می دهد و این کار به صورت خودکار انجام می شود. خیلی اوقات افراد به طور مطمئن نمی دانند که یک دوربین را باید در کجا قرار دهند. این نرم افزار با داده هایی که در اختیار دارد این کار را انجام می دهد.

  از دیگر مزیت های این نرم افزار عالی این است که شما می توانید نقشه مکانی را که می خواهید برای آن نقشه کشی دوربین تحت شبکه انجام دهید را از جاهایی مانند گوگل ارث(Google Earth) بارگذاری کنید.

  از دیگر امکانات این نرم افزار این است که شما می توانید پروژه ای که ایجاد کرده اید را ذخیره و ان را به صورت پی دی اف چاپ کنید.

  از مزیت های دیگر این نرم افزار تخصصی این است که می تواند برای شما مدل های دوبعدی و سه بعدی را بسازد تا بخش های دور از دید به خوبی امکان نمایش پیدا کنند.

  هم چنین جدای از بحث طراحی نقشه، این نرم افزار باعث افزایش کارآمدی سیستم امنیتی دوربین مداربسته و صرفه جویی در هزینه کردن مدیریت ، راه اندازی دوربین ها وکنترل آنها شود.

  کار با این نرم افزار چندان سخت نیست. با این نرم افزار شما از پهنای باند و فضای مورد نظرتان، رزلوشن های مختلفی از دوربین خواهید داشت و بر اساس این اطلاعات، طراحی بهتری خواهید داشت. این نرم افزار به خوبی امکان انجام روش های فشرده سازی مختلف مانند MPEG-4 ،H,264 و Motion JPEG را فراهم می کند.

  همان گونه که می بینید این نرم افزار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه دارای مزیت های گوناگونی است و می تواند به خوبی در طراحی نقشه سیم کشی دوربین ساختمان مورد نظر شما عمل کند. شما می توانید نقشه های خوبی را با این برنامه داشته باشید و از آن برای پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. شما با آموزش دیدن کافی به خوبی می توانید با این نرم افزار کار کنید و نقشه خوبی از دوربین های تحت شبکه سازمان خود تهیه کنید.

  طراحی نقشه انواع دوربین های تحت شبکه

  دوربین های مداربسته امروزه در همه جا وجود دارند. شما می توانید انها را در خانه ها، ادارات دولتی وخصوصی، مغازه ها، کارخانه ها و جاهای دیگر مشاهده کنید.

  وجود این دوربین ها باعث می شود تا امنیت بیشتری برقرار شود، بر رفتار کارمندان و مراجعه کنندگان در ادارت نظارت صورت گیرد، جرم کاهش بیابد، در کارخانه ها بر کیفیت محصولات نظارت صورت بگیرد و هم چنین دست نیروهای انتظامی برای بررسی جرم و اتفاقات بازتر باشد.

  دوربین تحت شبکه سیم کارت خور

  تیم دلتاتک قابلیت طراحی نقشه سیم کشی دوربین های مدار بسته تحت شبکه سیم کارت خور را دارد.

  دوربین تحت شبکه بیسیم

  امکان طراحی نقشه دوربین مدار بسته تحت شبکه بیسیم در گروه دلتاتک فراهم شده است.

  دوربین تحت شبکه شیائومی

  کارشناسان دلتاتک قابلیت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه شیائومی را برای مشتریان علاقه مند به برند شیائومی نیز ایجاد کرده است.

  دوربین تحت شبکه داهوا

  اگر شما هم از طرفداران دوربین تحت شبکه داهوا هستید می توانید برای طراحی نقشه و اجرای پروژه دوربین تحت شبکه داهوا با ما در تماس باشید.

   

  جمع بندی

  دوربین های مداربسته امروزه در مدل های مختلفی عرضه می شوند و نیز به روش های مختلفی در یک ساختمان نصب می شوند. یکی از روش ها برای نصب دوربین های مداربسته، نصب انان تحت شبکه است. منظور از دوربین های تحت شبکه، همان طور که از نامش مشخص است دوربین هایی است که تحت یک شبکه محلی(Local Network) تعریف می شوند. در این شبکه هر دوربین یک IP خاص( ادرس) دارد و با این آی پی، تصاویر آن در شبکه منتقل می شود. فرد می تواند با استفاده از این شبکه، به صورت زنده تصاویر را مشاهده کند و هم چنین از راه دور کار انتقال تصاویر و اطلاعات را مدیریت کند.

  این دوربین ها از ایده آل ترین دوربین ها هستند و افراد می توانند در بستر اینترنت، به راحتی به شبکه دوربینهای مداربسته ساختمان مورد نظر خود متصل شوند و به راحتی تصاویر و اطلاعات را مشاهده یا ضبط کنند و انتقال دهند.

  اما برای نصب این دوربین ها تحت شبکه، شما پیش از هر چیزی نیاز به نقشه دارید. طراحی نقشه دوربین تحت شبکه مزیت های متعددی دارد که می توان به کم کردن زمان نصب دوربین و راه اندازی شبکه، پیدا کردن راحت تر عیوب و خرابی ها پس از نصب و استفاده، بالاتر رفتن کیفیت تصویر به دلیل اتصالات و نصب بهتر و کمک به گسترش شبکه در آینده اشاره کرد.

  طراحی نقشه دوربین تحت شبکه را شرکت های مختلفی انجام می دهند و به ازای آن هزینه می گیرند. کار طراحی نقشه دوربین های مداربسته تحت شبکه یک ساختمان را می توان با نرم افزارهای مختلفی انجام داد. کار طراحی نقشه دوربین های مداربسته تخت شبکه یک ساختمان می تواند توسط نرم افزارهایی چون آفیس ویزیو، اتوکد الکتریکال، کانسپت درا آفیس، نرم افزار طراحی CCTV Design Tool و نرم افزار IP Video System Design انجام داد.

  هر کدام از این نرم افزارها مزیت هایی دارند. کار با آفیس ویزیو و کانسپت درا آفیس آسان است و افراد مختلف می توانند با آموزش دیدن به آسانی با آنها کارکنند و به طراحی نقشه بپردازند. اتوکد الکتریکال اما نرم افزاری تخصصی برای ترسیم مدارهای الکتریکی می باشد و کار کردن نیاز به آموزش جدی دارد. با این نرم افزار می توان نقشه های دوربین تحت شبکه بسیار خوبی را طراحی کرد. نرم افزارهای CCTV Design Tool و IP Video System Design نیز دارای امکانات بسیار خوبی برای طراحی نقشه دوربین تحت شبکه هستند و کار کردن با انها نیز چندان سخت نیست.

  یادتان باشد که کار طراحی نقشه دوربین تحت شبکه خود را به شرکت های معتبر و باتجربه بسپارید تا بهترین خدمات به شما ارائه شود. شرکت ما با تجربه و تخصص لازم می تواند بهترین نقشه ها از دوربین های تحت شبکه ساختمان شما را ترسیم کند و در زمان اندک و با قیمت بسیار خوبی به شما ارائه دهید.

  ما همواره برای خدمتگزاری به شما اماده هستیم. در کنار ترسیم و طراحی نقشه دوربین های تحت شبکه، شرکت ما کار نصب دوربین های مداربسته را نیز انجام دهد. شما می توانید کارهای دوربین مداربسته منزل، اداره، مغازه یا دیگر مکان های موردنظرتان را به ما بسپارید و کاری تمیز و منظم تحویل بگیرید. ما کیفیت کار خود را تضمین می کنیم و در صورت ایجاد مشکل پس از نصب دوربین ها و سیستم، ما به سرعت برای رفع آن اقدام خواهیم کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان