• نصب دوربین مدار بسته

  ضوابط نصب دوربین مدار بسته

  امروزه استفاده از نصب دوربین مداربسته در بسیاری از مواقع بسیار گسترش یافته است. این کار برای اهمیت، امنیت داشتن در محیط های مختلف از سوی افراد سود جو است. امروزه دوربین های مداربسته در بسیاری از مواقع استفاده می شود و دارای مزایا و معایب خاص خودش است. البته در این مقاله می خواهیم درباره ضوابط نصب دوربین مدار بسته صحبت کنیم.

  یکسری فکت ها وجود دارد که برای نصب دوربین مداربسته آن ها را مورد بررسی قرار دهیم و سپس در ادامه مقاله آن را خواهیم شکافت. به عنوان مثال در برخی از مواقع در مکان های عمومی، عده ای معتقد هستند با نصب دوربین مداربسته حریم خصوصی آن ها زیر سوال می رود. مثلا نصب دوربین مداربسته در پارک ها و یا ایستگاه های اتوبوس و یا تاکسی.

  عده ی دیگر به این اعتقاد دارند که برای ایجاد امنیت عمومی و پیشگیری از جرم باید دوربین های مداربسته را در بسیاری از مواقع نصب نمود. بع عنوان مثال در مکان های عمومی می توانیم دوربین مداربسته را نصب کنیم و در صورت بروز دزدی و… پلیس می تواند افراد سارق را بهتر شناسایی کند و این مورد برای مردم و جامعه می تواند بسیار خوب باشد.

  جهت نصب دوربین مداربسته منازل با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مراحل خدمات و ضوابط نصب دوربین مداربسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه خدمات نصب دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای ضوابط نصب دوربین مداربسته طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای طراحی بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  ضوابط نصب دوربین مدار بسته در اماکن عمومی

  نصب دوربین مداربسته در مکان های عمومی و شرایطی که افراد بسیاری از آن بخش ها عبور می کنند می تواند بسیار خوب و کاربردی باشد. به عنوان مثال در فروشگاه ها، مراکز خرید، بزرگراه ها از دوربین های مداربسته استفاده می شود و اصلا ممنوع نیست. در برخی اماکن عمومی استفاده از دوربین مداربسته ممنوع است، مثلا در محیط های نظامی و یا سفارت خانه ها.

  برای دریافت خدمات تعمیر شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در بسیاری از مواقع شاید در کوچه ها دیده باشید که تابلو نصب دوربین مداربسته قرار داده اند. این تابلو ها برای آن است که افرادی که از آن بخش ها عبور می کنند بتوانند با دیدن این تابلو از وجود نصب دوربین مداربسته در این شرایط باخبر شوند. در واقع نصب تابلو در کوچه ها از وظایفی است که افراد باید آن را نصب کنند. در کوچه ها همانطور که می دانید دوربین مداربسته خیلی نصب نمی شود اما گاهی برای وجود ساختمان ها و یا اهالی که در ساختمان ها ساکن هستند، می خواهند که ساختمان خود را به نصب دوربین مدار بسته مجهز سازند.

  در بیشتر مواقع مجتمع های تجاری، سالن های همایش موقعیت هایی هستند که باید به نصب دوربین مدار بسته مجهز شوند.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  • در قانونی که در کشور وجود دارد، برخی موقعیت ها را برای افراد خصوصی دانسته است و ما حق نداریم به آن ورود کنیم. مثلا اگر می خواهیم دوربین مداربسته را به منظور استراق سمع ایجاد کنیم، ممنوع است. تنها در شرایطی می توان اینکار را انجام داد که قانونا اشخاصی به عنوان نیروی امنیتی کشور برای رویت خلافکاران به نصب دوربین مدار بسته پرداخته باشند.
  • قانون می خواهد از حفظ آبرو و حیثیت افراد جلوگیری کند.
  • از نظر قانونی نمی توانیم افراد را در شرایط محیط کار و یا اماکن عمومی و… کنترل صوتی و تصویری کنیم. نصب دوربین در این شرایط اصلا قانونی نیست.

  ضوابط نصب دوربین مداربسته در مکان های خصوصی

  بسیاری از افراد می خواهد در محیط های خصوصی خود از دوربین های مداربسته استفاده کنند. این شرایط هم برای بسیاری از افراد دارای حساسیت بالایی است. موضوعی که در نصب دوربین مداربسته در شرایط خصوصی و عمومی جالب است این است که در محیط های خصوصی نصب دوربین مدار بسته از حساسیت بالاتری برخوردار است تا محیط های عمومی.

  برای پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  در کل دوربین های مداربسته نباید وارد حریم خصوصی افراد شوند. محیط های خصوصی عبارت اند از؛ داخل فضای مسکونی؛ اتاق رختکن، اتاق خواب و… این مکان ها ممنوع است. نصب دوربین مداربسته باید دارای مجوز رسمی باشد به صورتی که در موقعیت مهم استفاده شود. همچنین باید به افراد ساکن و یا افرادی که در محیط ها رفت و آمد می کنند، گفته شود که این مکان مجهز به دوربین مداربسته است.

  ضوابط نصب دوربین مدار بسته در آپارتمان

  آپارتمان ها دارای بخش های مختلفی می باشند، محیط های عمومی و محیط های خصوصی. نصب دوربین مداربسته در آپارتمان می تواند یکی از مهم ترین دلایلی باشد که افراد برای امنیت خانه خود به آن احتیاج دارند. اما در آپارتمان ها هم باید شرایطی را در نظر بگیرید و بنا به قوانینی که وجود دارد به نصب دوربین مداربسته بپدازید. در آپارتمان ها می توانید بخش هایی مانند پله، حیاط و پارکینگ را مجهز به دوربین مداربسته کنید. برای اینکار هم حتما باید از افراد ساختمان امضایی دریافت کنید و همگی آن ها را در جریان این اقدام بگذارید.

  برای امنیت شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  البته این را هم باید بدانید که در تمامی شرایط دوربین ها مدیر ساختمان اطلاع خواهد داشت و می تواند به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشد. برای نصب دوربین ها در آپارتمان ها باید شرایط را همانطور که گفته شد در نظر بگیرید، مثلا دوربین مداربسته نباید به بخش های داخلی خانه اشراف داشته باشد. در واقع بخش خصوصی خانه جز قوانین نصب دوربین مداربسته نیست. همچنین نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که حتما باید از مراجع ذی ربط و قانونی مجوز های مربوط به نصب دوربین مداربسته را دریافت کنید.

  ضوابط نصب دوربین مداربسته در محیط های اداری و کاری

  در محیط های اداری و کاری باید دوربین های مداربسته نصب شود. اما برای نصب دوربین مداربسته باز هم باید ضوابطی را در نظر گرفت که بسیار دارای اهمیت است. افراد در محیط کار نیاز دارند که امنیتشان تضمین شود، نصب دوربین مداربسته در محیط های کاری باعث می شود که، راندمان کار کارکنان بهتر شود و از بسیاری از موارد و سواستفاده گری ها جلوگیری شود. اما نکاتی را باید برای نصب دوربین مداربسته در نظر گرفته که به شرح زیر است:

  برای پیکربندی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  • باید به تمامی پرسنل اطلاع بدهید که به نصب دوربین مداربسته می پردازید.
  • باید درباره چرایی و علت نصب دوربین مداربسته به پرسنل اطلاع بدهید.
  • از حقوق کارکنان باید محافظت شود و به حریم شخصی انان باید توجه شود.
  • مکان ها و موقعیت هایی را که به دوربین مداربسته مجهز شده است را باید به پرسنل اطلاع بدهید. دلتاتک.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان