• دوربین پلاک خوان

  راه اندازی و نصب دوربین پلاک خوان

  امروزه دوربین های مداربسته در جاهای زیادی به کار می روند و عملکردهای مختلفی دارند. یکی از کارکردی های این دوربین ها، خواندن پلاک است. دوربین های پلاک خوان، دوربین های مداربسته ویژه ای هستند که از آنها برای خواندن پلاک ماشین ها استفاده می شود. این دوربین های مداربسته به شکلی طراحی شده اند و دارای سیستمی هستند که به خوبی می توانند انواع پلاک ها را بخوانند حتی اگر ماشین ها در حال حرکت باشند. این دوربین ها برای پلیس بسیار مفید هستند و ابزاری عالی برای کنترل ترافیک و کنترل جاده ها و نیز دیگر کارها باشد.  در ادامه به بررسی دوربین پلاک خوان می پردازیم.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دوربین پلاک خوان در خواندن پلاک دقت بالایی دارد و درصد خطای کمی دارد. با وجود دوربین پلاک خوان کارها برای کنترل کردن راننده ها و ثبت تخلفات آنها آسان می شود. امروزه دوربین های پلاک خوان برای جاهای زیادی استفاده می شود و از آنها برای تامین امنیت استفاده می شود. در خیلی از پارکینگ ها این دوربین ها نصب شده اند و از آن برای کنترل هر چه بهتر استفاده می شود.

  نصب دوربین پلاک خوان

  مراحل نصب دوربین پلاک خوان

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  دوربین پلاک خوان چیست؟

  دوربین های پلاک خوان امروزی کیفیت بسیار خوبی دارند و نرم افزارهای آنها به خوبی آپدیت شده است و می تواند به طور خودکار پلاک ها را برای شما بخواند. دوربین پلاک خوان مزیت های زیادی دارد و مدل های مختلفی دارد که در بخش های بعدی به بررسی آن پرداخته شده است.

  جهت نصب دوربین مدار بسته با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  کاربرد و کیفیت دوربین پلاک خوان

  دوربین های پلاک خوان  دارای کاربردهای متنوعی هستند. این دوربین ها بسیار مفید هستند و می توانند کمک بسیار خوبی باشند. در زیر به کاربردهای دوربین پلاک خوان اشاره شده است:

  نصب دوربین پلاک خوان حرفه ای

  کنترل جاده ها و ترافیک :

  یکی از کاربردهای اصلی دوربین های پلاک خوان، خوانندن پلاک ماشین های متخلف است. دوربین های پلاک خوان به راحتی پلاک ماشین هایی را که مرتکب بی قانونی در رانندگی می شوند را شناسایی می کنند و به این ترتیب باعث اعمال جریمه و در نتیجه کاهش تخلفات رانندگی می شود.

  هم چنین از این دوربین ها به خوبی برای پروژه های ترافیکی و کنترل ترافیک استفاده می شود. دوربین های کنترل ترافیک، دوربین مداربسته ای است که در حاشیه یک مسیر یا درون ماشین پلیس قرار می گیرد تا تخلفات رانندگی را به خوبی ثبت کند. دوربین ها به راحتی به سامانه مرکزی کنترل ترافیک وصل هستند و از اطلاعات انها برای فهمیدن میزان و حجم ترافیک ها، تشخیص گره های ترافیکی  و زمانبندی تقاطعات استفاده می شود.

  دریافت عوارض :

  یکی دیگر از کاربردهای کاربرد پلاک خوان این است که از آنها می توان به راحتی برای دریافت عوارض استفاده کرد. شما زمانی که در جاده در حال رانندگی هستید دیگر نیازی به ایستادن و پرداخت پول نخواهید داشت.این دوربین ها به طور خودکار می تواند  پلاک خودروها را در هر سرعتی به راحتی بخوانند و عوارض آنها را ثبت و صادر کند. افراد می توانند پس از ثبت شدن عوارضی ، از طریق اینترنتی و ورود به سایت های مربوطه عوارضی خود را پرداخت کنند.

  حتما این دوربین ها را در سطح جاده ها دیده اید. این باعث می شود تا دیگر نیازی به توقف نباشد و رانندگان بتوانند به راحتی و بدون توقف به مسیر خود ادامه دهند.

  کنترل دسترسی :

  برخی ساختمان ها حساس هستندو برای ورود به آنها نیاز به اجازه می باشد. دوربین های پلاک خوان می توانند با خواندن پلاک هایی که مجاز به ورود هستند، ورود و خروج به یک ساختمان را مدیریت کنند. این کار باعث می شود تا امنیت ساختمان های مورد نظر به خوبی تامین شود.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  کنترل تردد در پارکینگ ها:

  از دیگر موارد کاربرد دوربین پلاک خوان این است که شما می توانید به خوبی با آنها یک پارکینگ را با زیر نظر گرفتن تردد ماشین ها در آن مدیریت کنید. پارکینگ ها می توانند عمومی،پارکینگ سازمانی یا پارکینگ مجتمع های تجاری باشند.

  کنترل تردد در مرزها و گمرک و فرودگاه ها:

  یکی از جاهایی که باید به خوبی ماشین ها به خوبی زیر نظر باشند و تردد انها به خوبی رصد شوند در مرز است. دوربین های پلاک خوان به خوبی این کار را انجام می دهند. هم چنین در گمرک و فرودگاه ها نیز پلاک خوانی ماشین ها بسیار مهم است و باعث می شود تا ترددها به خوبی مدیریت شود.

  شناسایی خودروهای سرقتی:

  از دیگر کاربردهای دوربین پلاک خوان ،شناسایی و ردگیری خودروهای مسروقه و تحت تعقیب است. دوربین های پلاک خوان به خوبی میتوانند در این موضوع به پلیس کمک کنند تا هر چه زودتر ماشین دزیده شده پیدا شود وبه صاحبش برگردانده شود.

  کنترل تردد خطوط ویژه اتوبوس و خطوط ویژه تونل ها:

  از دیگر کاربردهای دوربین پلاک خوان این است که به خوبی از آنها می توان برای کنترل تردد خطوط ویژه برای بی آر تی ها استفاده کرد و آمد و شد آنها را بررسی کرد .هم چنین تردد خطوط ویژه تونل ها برای وسایل امدادی از طریق دوربین های پلاک خوان آسان است و به خوبی انجام می شود.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  کنترل کردن تردد در باسکول ها و مراکز توزین و کارواش ها:

  از جاهای دیگری که نظارت بر تردد ماشین ها لازم است ، باسکول ها و مراکز وزن شدن هستند.دوربین های پلاک خوان به خوبی می توانند تردد در باسکول ها و مراکز توزین را مدیریت و کنترل کنند. کارواش ها نیز به خوبی توسط دوربین های پلاک خوان مدیریت می شوند و ماشین ها در آن توسط این دوربین ها تحت نظر گرفته می شوند .این کار می تواند به خوبی امنیت این مکان ها را بالا ببرد.

  پس یکی از کاربردهای اصلی دوربین پلاک خوان، برای کنترل جاده ها وترافیک و ثبت تخلفات می باشد که بسیار نیز مهم است.

  انواع دوربین پلاک خوان خودرو

  همان طور که گفته شد امروزه مدل های مختلفی از دوربین پلاک خوان وجود دارد که هر کدام ویژگی خودشان را دارند. در زیر به انواع دوربین های پلاک خوان پرداخته شده است:

  دوربین پلاک خوان هایک ویژن :

  یکی از انواع دوربین های پلاک خوانی که در بازار وجود دارد و کیفیت تصاویر آن بالاست و جزء بهترین مارک های این نوع دوربین ها می باشند، دوربین های هایک ویژن(hikvisio) است. این مارک یکی از بهترین مارک ها در جهان است و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. این شرکت، شرکتی چینی مشهوری در تولید تجهیزاتی حفاظتی است. کار اصلی این شرکت تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری می باشد.

  دوربین های پلاک خوان هایک ویژن دارای قیمت مناسب و عملکرد بسیار خوبی هستند و در نتیجه مورد پسند خیلی ها می باشد.

  برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  دوربین پلاک خوان سونی (SONY) :

  فکر نکنم کسی باشد که مارک سونی را نشناسد. سونی یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم الکترونیکی است. این شرکت ژاپنی، محصولات بسیار باکیفیتی را روانه بازار جهانی می کند که یکی از آنها دوربین های مداربسته پلاک خوان است.

  دوربین های پلاک خوان سونی خود دارای مدل های گوناگونی هستند و کیفیت انها با هم  تفاوت دارد. به طور کلی اما دوربین های پلاک خوان سونی دارای امکانات خوبی است وبه خوبی می تواند پلاک ماشین ها را در حالتهای مختلف بخواند. قابلیت های بسیار خوب یک دوربین سونی مانند داشتن سنسور قوی، قابلیت WDR و پشتیبانی از فرمت های مختلف می تواند آن را به گزینه مناسبی برای افراد تبدیل کند.

  دوربین پلاک خوانی داهوا ( DAHUA):

  یکی دیگر از بهترین انواع دوربین های پلاک خوانی، دوربین داهوا می باشد . داهوا نیز مانند هایک ویژن، شرکتی قدرتمند در چین است که به تولید محصولات سامانه نظارت تصویری می پردازد. دوربین های پلاک خوانی داهوا از پیشرفته ترین فناوری ها برای خواندن پلاک ماشین ها بهره می برد و دارای مزیت های متعددی است. این دوربین ها دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند و در کنار آن می تواند پلاک ماشین  ها را در هر شرایطی بخواند و این همان چیزی است که افراد به دنبال آن هستند. خود دوربن های پلاک خوانی داهوا در مدل های مختلفی  عرضه می شوند و افراد می توانند از میان آنها دست به انتخاب بزنند.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دوربین پلاک خوان باسلر:

  باسلر یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید دوربین های صنعتی و سیستم های پردازش است. این شرکت آلمانی محصولات با کیفیت بسیار خوبی را عرضه می کند و دوربین های مداربسته پلاک خوان آن نیز به خوبی کار می کنند و می توانند تصاویر پلاک ماشین ها را به خوبی بگیرند و آن را به سامانه پردازشی انتقال دهند. این دوربین ها می توانند بسیار مفید باشند و تا مدتی طولانی دوام داشته باشند. در ایران نیز این دوربین ها به خوبی پیدا می شوند و می توان این دوربین ها را از نمایندگی های مجاز آن خریداری کرد واستفاده نمود.

  دوربین پلاک خوان سامسونگ:

  سامسونگ را دیگر همه شما به خاطر موبایل هایتان می شناسید. این شرکت مشهور علاوه بر تولید موبایل، محصولات الکترونیکی دیگری مانند دوربین مداربسته نیز تولید می کند که دوربین های مداربسته پلاک خوان هم جزء انهاست. دوربین های مداربسته پلاک خوان سامسونگ مانند دیگر محصولات سامسونگ دارای کیفیت مناسب و در عین حال قیمت خوبی هستند.

  دوربین پلاک خوان ویوتک (VIVOTEK):

  از دیگر دوربین های مطرح پلاک خوان، دوربین های پلاک خوان ویوتک است که در تایوان تولید می شود. قیمت این دوربین ها بسیار خوب است و دارای ویژگی های بسیار مناسبی است که می توان به خوبی از آن بهره برد.

  برندها و مارک های دیگری از دوربین های پلاک خوان در بازار ایران و جهان وجود دارد که می توان از میان آنها به  ال جی، پاناسونیک، بوش، شانی، ریکو و دیگر موارد را نام برد.

  دوربین پلاک خوان پارکینگ

  همان طور که گفته شد یکی از جاهایی که دوربین پلاک  خوان در آن  استفاده می شود، پارکینگ است. از دوربین پلاک  خوان به خوبی برای تردد ماشین ها در یک پارکینگ استفاده می شود. پارکینگ می تواند عمومی یا خصوصی باشد.

  این دوربین ها به خوبی می توانند به خوبی پلاک های ورودی و خروجی به پارکینگ را شناسایی کنند و اطلاعات آنها را برای ثبت و ذخیره به سامانه مرکزی ارسال کنند. این دوربین ها به خوبی در شرایط مختلف و در نور کم یا زیاد پلاک ماشین ها را تشخیص می دهند. از این دوربین ها برای پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ های مجتمعات اداری، پارکینگ کارخانه ها، پایانه های مرزی و دیگر موارد استفاده می شود.

  این دوربین ها دارای خطای زیر ۴ درصد هستند و می توانند به خوبی با دقت ۹۶ درصد به بالا پلاک ماشین ها را تشخیص دهند. دوربین های پلاک خوان پارکینگ، تصاویر را با سرعت بالا پردازش می کنند، نصب و راه اندازی آنها راحت است، به راحتی به سامانه های مختلف متصل می شوند و می توان از راه دور نیز از انها در شبکه استفاده نمود.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  دوربین پلاک خوان پلیس

  یکی از مهم ترین کاربرد دوربین پلاک  خوان برای پلیس است. پلیس از طریق این دوربین ها برای تشخیص پلاک ها در جاده ها استفاده می کند. حتما در جاده ها دیده اید که پلیسی دوربینی را نصب کرده است و از طریق آن در حال رصد پلاک ماشین ها است. از این طریق به خوبی ماشین های متخلف شناسایی می شوند و برای آنها جریمه صادر می شود.

  ویژگی دوربین پلاک خوان پلیس

  ۱.خواندن پلاک ماشین ها در سرعت های مختلف:

  ماشین ها در جاده ها با سرعت های مختلفی حرکت می کنند. حتی اگر ماشینی سرعت بالایی داشته باشید، یک دوربین پلاک خوان پلیس به خوبی می تواند تصویر پلاک را بگیرد و آن را پردازش کند . پس کار پلیس برای تشخیص پلاک ماشین های متخلف بسیار آسان است. در سرعت بالا، دوربین به سرعت از ماشین عکس می گیرد و بعد از این کار تصویری که واضح تر است را انتخاب می کند و نمایش می دهد.

  ۲.خواندن پلاک در شب:

  دوربین های پلاک خوان به همان خوبی که در روز می توانند پلاک ماشین ها را بخوانند، در شب نیز می توانند این کار را انجام دهند. البته این ویژگی ها در برخی دوربین ها قوی تر کار می کند و در برخی ضعیف تر. هر چقدر که دوربین شما بهتر باشد و قابلیت های بیشتری داشته باشد کار تشخیص پلاک در شب نیز راحت تر انجام می شود.

  دوربین های پلاک خوان پلیس هم می توانند در کنار جاده و هم در ماشین  توسط پلیس استفاده شود. 

  چه کسانی از دوربین پلاک خوان در شب استفاده می کنند؟

  دانستید که دوربین های پلاک خوان چه مزیت هایی دارند و می توانند فواید متعددی داشته باشند اما چه کسانی از دوربین پلاک خوان استفاده می کنند؟ در زیر به این سوال پاسخ داده شده است:

  پلیس:

  یکی از مهم ترین استفاده ها از دوربین های پلاک خوان توسط پلیس استفاده می شود. پلیس از این دوربین ها در جاده ها، ماشین های خود، سر چراغ قرمزها و موارد دیگر بهره می گیرند. پلیس از این دوربین ها برای کنترل ترافیک، تشخیص پلاک ماشین های متخلف، ردیابی ماشین های مسروقه و دیگر موارد استفاده می کند. دوربین های پلاک خوان برای پلیس راهنمایی رانندگی اهمیت بسیاری دارند.

  برای پیکربندی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  صاحبان مجتمع های تجاری:

  از دیگر افرادی که از دوربین های پلاک خوان استفاده می کنند، صاحبان مجتمع های تجاری هستند که دارای پارکینگ های اختصاصی هستند. این دوربین ها در پارکینگ های این مجتمع ثبت می شوند و به خوبی هم نظارت را فراهم می کنند  و با سامانه نظارت پلاک خوانی کار رسیددهی و دیگر کارها برای نظم دهی به پارکینگ به خوبی انجام می شود.

  صاحبان آپارتمان های مسکونی:

  برخی آپارتمان های مسکونی، دارای پارکینگ هایی هستند که دوربین پلاک خوان دارند. این کار برای تامین امنیت و رصد  ورود و خروج ماشین ها انجام می شود.

  صاحبان باسکول ها :

  جایی که باسکول وجود دارد هم معمولا دوربین پلاک خوان برای نظم دهی به ورود و خروج وجود دارد.

  صاحبان برخی از مغازه ها:

  برخی از مغازه ها برای بالا بردن امنیت خود از این دوربین ها استفاده می کنند. برای مثال مغازه های طلافروشی برای شناسایی پلاک های ماشین هایی که ممکن است در شب برای دزدی اقدام کنند از این دوربین ها استفاده می کنند.

  صاحب خانه ها:

  خیلی از صاحبان خانه ها یا ویلاها برای بالا بردن امنیت خود در منطقه یا محله ای از این دوربین ها برای شناسایی پلاک های ماشین هایی که ممکن است برای سرقت اقدام کنند، استفاده می کنند.

  صاحبان پارکینگ های عمومی:

  صاحبان پارکینگ های عمومی از آن افرادی هستند که به صورت ثابت، مشتری این دوربین ها هستند چون جهت کنترل تردد خروجی و ورودی ماشین ها به پارکینگ خود به آنها نیاز دارند. این دوربین ها به خوبی پلاک ها را تشخیص می دهند و اطلاعات را به سامانه نظارتی ارسال می کنند تا بر طبق آن برای ماشین شماره پارک و رسید ارسال شود. هم چنین این دوربین ها با رصد پلاک ماشین ها به خوبی امنیت پارکینگ را بالا می برند و از این طریق خیال صاحبان پارکینگ های عمومی را آسوده می کنند.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  عملکرد دوربین پلاک خوان ارزان

  اما دوربین پلاک خوان چه عملکردی دارد؟ منظور از عملکرد اینست که چگونه عمل پلاک خوانی را انجام می دهد. در زیر به این مورد پرداخته شده است.

  دوربین پلاکخوان از طریق پردازش سریع و باکیفیت تصاویر دریافتی اقدام به شناسایی پلاک می کند. در واقع عملکرد این دوربین ها این گونه است که تصاویر با رزلوشن بالا و کیفیت مناسبی را از یک ماشین می گیرد و سپس از میان آنها تصویر واضحتری که از پلاک ثبت شده است را به خوبی در اختیار سامانه نظارتی قرار می دهد. نرم افزار مربوطه به خوبی پلاک را می خواند و آن را ثبت و ذخیره می کند.

  اگر در شب باشد هم عکس ها دارای روشنایی و رزلوشن کافی هستند و امکان شناسایی پلاک ماشین ها را دارند. این به خاطر سنسورهای قوی و قدرت زوم این دوربین هاست که می توانند در شب هم به خوبی پلاک ماشینی را شناسایی کنند( البته برای شناسایی پلاک در شب شما به دوربین های باکیفیت بالاتر نیاز دارید و هر دوربین پلاکخوانی جوابگوی شما نیست).

  نرم افزارهای دوربین مدار بسته پلاک خوان کدام ها هستند؟

  اما همان طور که می دانید برای پردازش تصاویری که توسط دوربین های پلاک خوان ثبت و ضبط می گردد نیاز به نرم افزار است. این نرم افزارها به خوبی کار پردازش و ثبت و جستجو در تصاویر و اطلاعات ثبت شده توسط دوربین های پلاکخوان را انجام می دهند. اما از چه نرم افزارهایی برای دوربین پلاکخوان استفاده می شود؟ امروزه نرم افزارهای متعددی برای این کار وجود دارد. این نرم افزارها و برنامه ها می توانند خارجی یا ایرانی باشند. در زیر به این موضوع پرداخته شده است:

  نرم افزارهای خارجی:

  دوربین های ساخت داخل خود دارای نرم افزارهایی نیز هستند که به خوبی کار خواندن و پردازش تصاویر گرفته شده از ماشین ها را انجام می دهد و به ثبت و ذخیره سازی آنها می پردازد. برای مثال دوربین هایک ویژن دارای نرم افزار مختص خود برای خواندن پلاک ماشین هاست و می تواند به خوبی این کار را انجام دهد. پس نرم افزارهای خارجی، جزء نرم افزارهای دوربین پلاکخوان هستند که به خوبی نیز کار خود را انجام می دهند.

  نرم افزارهای داخلی:

  شاید برای خیلی ها کار کردن با نرم افزارهای خارجی خوانش پلاک سخت باشد. امروزه نرم افزارهای ایرانی بسیار خوبی وجود دارد که به خوبی کار خواندن پلاک ها را انجام می دهند. شرکت های متعددی برنامه ها و نرم افزارهای پلاک خوانی عرضه کرده اند که به خوبی هم عمل می کنند. پلیس ایران خود از نرم افزارهای داخلی برای خواندن پلاک استفاده می کند. برای مثال از میان این نرم افزارها می توان، نرم افزارهای آی پلاک، نرم افزار پلاکخوان دژبان ، بهسان و دیگر موارد اشاره کرد. هر کدام از این نرم افزارها مزیت های خودشان را دارند و به خوبی می توانند کار خواندن پلاک ها را انجام دهند.

  نرم افزارهای ایرانی به خوبی با انواع دوربین ها سازگاری دارند، انواع پلاک های استاندارد در ایران را تشخیص می دهند، پلاک ها را به خوبی می خوانند و انها را فورا ثبت می کنند و دارای سیستمی هوشمند هستند. از این نرم افزارها می توان برای دوربین های پلاکخوان جاهای مختلفی مانند سازمان ها، جاده و خیابان، کارخانه ها، عوارضی ها و دیگر موارد استفاده کرد و به خوبی از آنها بهره گرفت.

  خوبی نرم افزارهای ایرانی این است که در داخل ساخته شده اند و بنابراین بهتر مسائل مربوط به پلاک های ماشین ها و نیز قوانین را می شناسند. برخی از نرم افزارهای ایرانی قابلیت های بسیار خوبی دارند. برای مثال می توانند به سرعت پلاک خودرو را شناسایی کنند، اطلاعات را به طور کامل ذخیره کنند، می توانند به راه بندها متصل شوند و اجازه ورود به خودروهای مجاز را بدهند و  با انواع دوربین ها مانند باسلر، هایک ویژن،سونی و خیلی از دوربین های دیگر  تست شده اند و جواب داده اند.

  هزینه نصب و راه اندازی دوربین پلاک خوان

  اما مانند همه دوربین های مداربسته دیگر، دوربین های پلاکخوان نیز نیاز به نصب و راه اندازی دارند. یکی از چیزهایی که خیلی ها دوست دارند درباره آن بدانند هزینه نصب و راه اندازی دوربین پلاک خوان است. در زیر به این موضوع پرداخته شده است.

  شاید برایتان جالب باشد که بدانید نصب و راه اندازی دوربین پلاکخوان هیچ دشوار نیست و به راحتی انجام می شود. فقط کافی است دوربین را در جای مناسبی که بتواند ماشین ها را رصد کند نصب کنید وسپس از طریق کابل آن را سامانه پردازشی وصل کرد. برای همین است که کار نصب و راه اندازی دوربین های پلاک خوان در زمان کوتاهی انجام می شود. راه اندازی این دوربین ها نیز کار دشواری نیست و می توان این دوربین ها را به راحتی از راه دور کنترل کرد. پس همان طور که می بینید هزینه نصب و راه اندازی دوربین پلاکخوان زیاد نیست چون اولا زمان زیادی برای نصب دوربین ها صرف نمی شود(چون معمولا جای دوربین ها به راحتی تشخیص داده می شود) و راه اندازی ان نیز به صورت خودکار انجام می شود.

  به طور کلی اما هر چقدر که زمان بیشتری برای نصب دوربین ها صرف شود هزینه بیشتری هم باید پرداخت شود. هر چقدر که ارتفاع نصب دوربین ها بیشتر باشد، هزینه بالاتر خواهد بود و هر چقدر که ساختمان یا محیط  مورد نظر نیاز به صرف وقت بیشتری داشته باشد هزینه بیشتری دریافت خواهد شد. هزینه راه اندازی هم با توجه به سختی راه اندازی سیستم( که البته دشواری خاصی ندارد) محاسبه می شود.

  خوبی دوربین های پلاکخوان  این است که به محض نصب شدن به طور خودکار، شروع به رصد پلاک ها می کنند و از این منظر کار فردی که در حال پایش ماشین هاست را بسیار آسان می کنند.

  برای طراحی نقشه دوربین با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  بهترین دوربین پلاک خوان

  دوربین های پلاکخوان همان طور که از اسمشان مشخص است دوربین های مداربسته ای هستند که کارشان خواندن پلاک انواع ماشین هاست. از این دوربین ها در جاهای مختلفی استفاده می شود. مزیت این دوربین ها بالا بردن امنیت انواع ساختمان ها وپارکینگ ها، کنترل ترافیک توسط پلیس، شناسایی ماشین های متخلف توسط آنها و ردیابی ماشین های مسروقه یا تحت تعقیب است.

  این دوربین ها به خوبی ماشین ها را در جاده ها، پارکینگ های عمومی یا اختصاصی، در مرزها و گمرک ها رصد می کنند  و تردد آنها را کنترل می کنند. این دوربین ها می توانند به خوبی ماشین ها را رصد کنند و باعث شوند تا عوارض آنها به صورت خودکار ثبت شود و دیگر ماشین ها نیاز به توقف در جاده ها برای پرداخت عوارض نداشته باشند.

  یکی از مهم ترین کسانی که از این دوربین ها استفاده می کنند پلیس ها هستند که از دوربین های پلاک  خوان برای کنترل ترافیک، رصد ماشین های متخلف و ردیابی ماشین های مسروقه وتحت تعقیب و یا شناسایی مجرمین بهره می برند. پلیس می تواند هم در روز و هم در شب به خوبی ماشین ها را رصد کند و با این دوربین ها، کار خود را برای اهداف خود به پیش ببرد.  با این کار پلیس به خوبی قادر خواهد بود تا امنیت جاده ها و امنیت جامعه را بالاتر ببرد. از دیگر افرادی که از این دوربین ها استفاده می کنند صاحبان مغازه هایی هستند که احتمال سرقت از آنها زیاد است (مانند طلافروشی ها یا دیگر موارد)، صاحبان پارکینگ های عمومی از دیگر افراد استفاده کننده از این نوع دوربین ها برای تردد ماشین ها و مدیریت آنجا هستند ، صاحبان خانه ها نیز ممکن است از این دوربین ها استفاده کنند و  در آخر نیز صاحبان پارکینگ های مجتمع های تجاری یا تفریحی از این نوع دوربین های برای کنترل و مدیریت آنجا استفاده می کنند.

  امروزه مدل های مختلفی از دوربین های مداربسته پلاک  خوان را می توان مشاهده کرد که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. از میان این دوربین ها می توانند به دوربین های پلاک  خوان، هایک ویژن، داهوا، باسلر، سونی ، سامسونگ، ویوتک و دیگر موارد اشاره کرد. هر کدام از این دوربین ها کیفیت و قیمت مناسبی دارند و افراد می تواند از آنها برای رصد ماشین ها بهره ببرند. دوربین های هایک ویژن وداهوا چینی هستند و از بهترین دوربین های پلاک خوان هستند که در عین حال قیمت بسیار خوبی هم دارند.

  نرم افزار دوربین پلاک خوان

  امروزه برای پردازش و خوانش و ثبت و ضبط تصاویر دریافتی از دوربین های پلاک خوان از نرم افزارهای متنوعی استفاده می شود. این نرم افزارها می توانند خارجی یا ایرانی باشند. نرم افزارهای ایرانی امروزه بسیار خوب روی دوربین های پلاک  خوان عمل می کنند و می توانند به انواع دوربین های پلاک  خوان خارجی مانند هایک ویژن، سامسونگ، باسلر یا دیگر موارد متصل شوند، اطلاعات را به درستی ثبت و ذخیره سازی کنند، پلاک انواع ماشین ها را به سرعت بخوانند و ثبت کنند و در آخر این که کار با انها برای ایرانی ها آسان تر است.

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  دوربین پلاک خوان قیمت

  هزینه نصب و راه اندازی دوربین های پلاک خوان مانند دیگر دوربین های مداربسته انجام می شود. هر چقدر که زمان بیشتری برای نصب و راه اندازی انها صرف شود، هزینه بیشتری هم پرداخت می شود. البته باید گفت که کار نصب و راه اندازی انها آسان است و دشواری چندانی ندارند. خوبی دوربین های پلاک  خوان خودکار عمل کردن آنها در تشخیص پلاک هاست به طوری که با نصب یک نرم افزار مناسب دیگر می توان همه چیز را به خوبی مدیریت کرد. ارتفاع نصب دوربین ها و نیز حجم کار روی هزینه موثر هستند.

  دوربین پلاک خوان پارکینگ

  ایجاد امنیت در پارکینگ هایی که گوش تا گوش از خودروهای گرانقیمت پر شده اند یکی از مهمترین الزامات می باشد. این امنیت را می توان به کمک حضور یک نگهبان ایجاد نمود اما آیا حضور نگهبان کافیست؟ یقینا خیر. 

  امروزه روز تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای حفظ امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود که یکی از آنها دوربین پلاک خوان پارکینگ است. دوربین پلاک خوان پارکینگ نوعی دوربین هوشمند می باشد که قادر است نمره پلاک خودرو را در هر شرایط نوری، با هر سرعت و تحت هر شرایط آب و هوایی شناسایی کند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  دوربین پلاک خوان پارکینگ را با نام دوربین مدار بسته LPR یا License Plate Recognition هم می شناسند. این دوربین ها به قدری در خواندن پلاک قوی هستند که حتی در سرعت های بالا و بازتاب شدید نور هم قادر به شناسایی نمره پلاک می باشند. نصب دوربین پلاک خوان پارکینگ در پارکینگ های عمومی باعث بالا رفتن امنیت پارکینگ می شود.

  ساز و کار دوربین پلاک خوان پارکینگ بر مبنای ANPR می باشد. به این معنا که این دوربین می تواند یک رشته متنی ترکیبی از اعداد و حروف را شناسایی کند. این دوربین ها متصل به یک پایگاه داده جامع هستند و می توانند پلاک های شناسایی شده را با شماره پلاک های موجود در این پایگاه داده مطابقت دهند.

  شما می توانید به کمک دوربین پلاک خوان پارکینگ، تمامی تردد هایی که توسط یک شماره پلاک خاص در روزها و ساعات مختلف انجام شده است را چک کنید بدون اینکه نیاز به بررسی تمام تصاویر و ویدئوهای ضبط شده توسط دوربین باشد. در نتیجه می تواند بدین شکل در زمان صرفه جویی کرد و روند پیگیری معضلات امنیتی را سرعت بخشید.

  دوربین مدار بسته پلاک خوان

  یکی از ویژگی های فوق العاده دوربین مدار بسته پلاک خوان، بهره مندی از کیفیت تصویر بالای این دوربین می باشد. رزولوشن این دوربین به قدری بالاست که می تواند تمامی جزئیات را به طور دقیق ثبت و ذخیره نماید. 

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  حتی زمانی که شدت تابش نور بسیار بالاست و خودرو با سرعت زیادی از مقابل دوربین حرکت می کند نیز دوربین مدار بسته پلاک خوان قادر است نمره پلاک را به دقت بالا بررسی و ثبت نماید. بهره مندی از قابلیت دید در شب در کنار این ویژگی فوق العاده موجب شده تا هیچ مانعی برای ثبت پلاک ها وجود نداشته باشد. حتی در تاریکی مطلق نیز این دوربین قادر است نمره پلاک را ثبت کند.

  نکته جالبی که در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان این دوربین هوشمند وجود دارد این است که این دوربین قادر است نواحی اطراف پلاک را با وضوح بیشتری به ثبت برساند. بنابراین نیازی نیست تا فضای زیادی از هارد بابت ذخیره سازی تصاویر سنگین اشغال شود چرا که اساسا وضوح و رزولوشن بالا به طور هوشمند و خودکار روی نواحی پلاک متمرکز خواهد شد.

  دوربین پلاک خوان خودروها

  نصب دوربین پلاک خوان خودروها در پارکینگ یکی از الزامات اساسی می باشد. خودروهای زیادی در پارکینگ قرار می گیرند و کافیست سارقان تکنیک های غیر منتظره ای برای سرقت به کار ببرند. آنگاه دیگر دوربین های مدار بسته عادی قادر به حفظ امنیت نخواهند بود. حتی از دست نگهبانان نیز کاری بر نمی آید. 

  این در حالی است که دوربین پلاک خوان خودروها قادر به بررسی تمامی ترددهای مشکوک همراه با نمره پلاک و سایر مشخصات می باشد. شما به واسطه دوربین پلاک خوان خودروها به پایگاه داده قدرتمندی دسترسی خواهید داشت که اطلاعات مربوط به تردد خودروها با جزئیات دقیق به همراه نمره پلاک در آن ذخیره سازی شده است.

  نصب دوربین پلاک خوان

  نصب دوربین پلاک خوان در پارکینگ های عمومی نه تنها باعث بالا رفتن سطح امنیت می شود بلکه فرآیند پرداخت ورودی و خروج خودروها را نیز آسان تر می کند. این ورود و خروج با نظارت دقیق دوربین پلاک خوان انجام می شود. 

  نصب دوربین پلاک خوان در مکان هایی مانند پارکینگ های عمومی، پارکینگ مراکز تجاری، پارکینگ ادارات دولتی، پارکینگ ساختمان های مسکونی، عوارضی ها، کارواش ها، تعمیرگاه های تخصصی، بزرگراه ها، پارکینگ برج ها، پارکینگ کارخانجات و حتی پارکینگ دانشگاه ها می تواند باعث بالا رفتن سطح ایمنی تا حد زیادی شود. با نصب دوربین پلاک خوان دیگر از شر کاغذ نویسی های متعدد توسط نگهبانان و دردسرهای کارت تردد و منتظر ماندن در صف های طولانی راحت خواهید شد.

  مجری نصب دوربین های پلاک خوان

  برای اینکه سیستم دوربین مدار بسته پلاک خوان را با بیشترین سطح ایمنی و امنیت نصب کنید نیاز است که از حرفه ای ترین مجری نصب دوربین های پلاک خوان کمک بگیرید. مزایای بهره مندی از خدمات مجری نصب دوربین های پلاک خوان حرفه ای شامل مواردی از این قبل خواهد بود.

  برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  کاهش خطای انسانی، اهمیت به نظر مشتریان، ارائه گارانتی سلامت و اصالت، بالا بردن سطح امنیت تا حد امکان، افزایش نظارت، بهره مندی از نرم افزارهای هوشمند و مدرن، بهره مندی از قیمت اقتصادی و بهره مندی از پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش همگی جزو این مزایا می باشد.

  دلتا تک به عنوان مجری نصب دوربین های پلاک خوان آماده نصب این دوربین های هوشمند در پارکینگ های عمومی، مراکز پلیس، شهرداری، راهنمایی رانندگی، کارواش ها، تعمیرگاه های تخصصی و پارکینگ ساختمان های مسکونی می باشد. شما می توانید به واسطه بهره مندی از جدیدترین فناوری ها، تجربه جذابی از زندگی در محیطی امن را داشته باشید.

  دوربین های پلاک خوان در شب

  یکی از مشکلات اغلب دوربین های مدار بسته این است که در شب قادر به خواندن پلاک خودروها نیستند. این دوربین ها دارای قابلیت دید در شب می باشند اما نمی توان روی وضوح و کیفیت بالای آن ها برای خواندن دقیق نمره پلاک حساب باز کرد. 

  این در حالی است که دوربین های پلاک خوان در شب می توانند حتی در تاریکی مطلق جزئیات دقیقی از پلاک خودروها را ثبت کنند. به واسطه دوربین های پلاک خوان در شب می توانید اطلاعات دقیق خودرو به ویژه نمره پلاک را ثبت نمایید. این دوربین ها مجهز به سیستم ویژه ای هستند که به طور هوشمند و خودکار حاشیه پلاک را تشخیص می دهد و به طور خاص روی آن ناحیه تمرکز می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان