• دوریین هوشمند

  راه اندازی و نصب دوربین هوشمند

  امروزه همان طور که خودتان در جاهای مختلف، مشاهده می کنید دوربین های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین ها مزیت های متعدد و کارایی مختلفی دارند. از این دوربین ها برای بالاتر بردن امنیت، جمع اوری داده ها، پیشبرد کارها و دیگر موارد استفاده کرد. یکی از این دوربین ها، دوربین هوشمند است که می تواند کارایی زیادی داشته باشد. اما دوربین های هوشمند چیستند  و چرا آنها را هوشمند می خوانند؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ داده شده است. در ادامه به بررسی دوربین هوشمند می پردازیم.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  هزینه نصب دوربین هوشمند

  مراحل نصب دوربین هوشمند

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  دوربین هوشمند چیست؟

  دوربین های هوشمند، دوربین هایی هستند که می توانتد به صورت هوشمند به تحلیل تصاویری بپردازند که آنها را ضبط و ثبت می کنند. در واقع این دوربین ها می توانند در داخل دوربین به تحلیل نرم افزاری بپردازند و نیز در جاهایی تصمیماتی را به صورت هوشمند بگیرد. این دوربین ها دارای یک سیستم هوشمند و مناسب هستند که مستقل از سایر پردازنده هاست. این دوربین های هوشمند می توانند به خوبی کارهای پردازش و تحلیل تصاویر و داده ها را انجام دهند.

  دوربین های هوشمند باعث می شوند تا ساختمان ها نیز هوشمند شوند و به خوبی کار حفاظت از خود را انجام دهند. این دوربین ها به خوبی تحت کنترل افراد قرار می گیرند و اشخاص می توانند به راحتی آنها را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنند تا هر چه بهتر برای هدف آنها کار کنند. دوربین های هوشمند به نسبت دوربین های مداربسته، دارای مزیت هایی هستند و به همین دلیل است که خیلی ها ترجیح می دهند از این دوربین ها استفاده کنند. از سیستم های دوربین هوشمند می توان برای جاهای زیادی استفاده کرد و از آنها برای کنترل و نظارت و هوشمندسازی استفاده کرد.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  امروزه مدل های مختلفی از این دوربین ها وجود دارد و می توان به راحتی آنها را در جاهایی که مورد نیاز است نصب کرد و از آنها بهره برد. سیستم های هوشمند این دوربین ها باعث می شود تا شما ساختمانی یکپارچه و هوشمند داشته باشید و بتوانید خیلی از کارها را به صورت خودکار و هوشمند انجام دهید. سیستم های هوشمند این دوربین ها به دیگر سیستم ها متصل می شوند و محیط شما را به جایی یکپارچه و هوشمند تبدیل کنید. مخصوصا برای خانه ها این دوربین ها بسیار کارایی دارند و می توانند به خوبی یک خانه را یکپارچه و منسجم کنند.

  کاربردهای دوربین هوشمند امنیتی

  اما این دوربین های هوشمند چه کاربردی دارند و از آنجا برای چه مکان هایی استفاده می شود. در زیر به مزیت های دوربین هوشمند پرداخته شده است و پس از آن مکان هایی که دوربین های هوشمند مناسب می باشد آورده شده است.

  مزیت های دوربین هوشمند :

  ۱.با دوربین های هوشمند دیگر نیازی به سیم کشی و نصب کابل و چیزهای دیگر ندارید:

  یکی از مزیت های دوربین های هوشمند این است که شما دیگر برای نصب این دوربین ها نیازی به سیم کشی و متصل کردن آنها به یک پردازشگر دارد. در واقع شما فقط به چند دوربین نیاز دارد که آنها را در جاهای مناسبی نصب کنید و سپس به راحتی از آنها استفاده نمایید. این مزیتی بسیار خوب است چون هم کار نصب را راحت می کندو هم شما نیازی به دستکاری در ساختمان و محیط خود برای برقراری اتصالات بکنید  و این خود امتیازی عالی است.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲.قابلیت حرکت دادن و انتقال آسان آنان:

  شما می توانید به راحتی این دوربین ها را از محلی به محل دیگر ببرید و این کار به آسانی انجام می شود. شما اگر دیدید محل نصب دوربین هوشمند مناسب نیست می توانید به راحتی آن را برداشته و در جای دیگری قرار دهید.خیلی از دوربین های مداربسته اما این گونه نیستند و نمی توان آنها را به راحتی تغییر دارد. این یکی دیگر از مزیت های این دوربین های سبک وزن و زیبا می باشد.

  ۳.انجام کارهای هوشمند بدون نیاز به دخالت انسان :

  دوربین هوشمند به طور خودکار می چرخد و روی چهره افراد زوم می کند و مانند دوربین های مداربسته نیاز نیست تا فردی زاویه دوربین را تغییر دهد و آن را بچرخاند. در واقع دوربین هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی خود تصمیماتی می گیرد و به خوبی آنها را انجام می دهد و این تفاوت این دوربین با دوربین های دیگر است. تنظیمات مربوط به این کارها را می توان به خوبی انجام داد.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۴.متصل شدن این دوربین ها به دیگر سیستم های هوشمند :

  به جز دوربین ها سیستم های هوشمند دیگری نیز در یک محیط یا ساختمان می توانند وجود داشته باشند. مزیت دوربین های هوشمند این است که می توانند به دیگر سیستم های هوشمند متصل شود و به خوبی و هماهنگ با آنان عمل کند. این مزیت مخصوصا برای خانه ها بسیار عالی است و می تواند خانه ای هوشمند را تحویل شما دهد که امنیت آن بالاتر می رود.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۵.راه ارتباط با این دوربین ها بسیار آسان است:

  شما می توانید به راحتی به این دوربین ها متصل شوید. شما در هر کجا که باشید می توانید با یک موبایل به این دوربین ها متصل شوید و به خوبی محیط خود را رصد    و نظارت کنید.

  ۶.هزینه نصب و راه اندازی دوربین هوشمند کمتر است:

  وقتی شما نیازی به سیم کشی و اتصالات نداشته باشید  پس هزینه نصب و راه اندازی هم کمتر خواهد بود. شما در مدت زمان کمی می توانید سیستمی را داشته باشید که به خوبی امکان رصد و نظارت را برای شما فراهم می کند.

  ۷.زیبایی در طرح و وزن سبک :

  دوربین های هوشمند دارای ظاهری زیبا و شیک هستند و در عین حال بسیار سبک هستند. شما با این دوربین ها محیط پیرامون خود را شیک و زیبا می کنید.

  ۸.نیازی به دی وی آر ندارید:

  در سیستم های دوربین مداربسته شما برای پردازش تصاویر، نیاز به دستگاه گیرنده و پردازشگر دارید اما این برای دوربین های هوشمند لازم نیست و تصاویر به صورت مستقیم برای موبایل یا لپ تاپ فرد ارسال می شود.

  ۹.دید در شب مناسب دوربین هوشمند نظارتی :

  از دیگر مزیت های این دوربین ها این است که شما می توانید در شب نیز به خوبی به رصد محیط ها بپردازید. این باعث می شود تا امنیت مکان شما بالاتر برود.

  ۱۰.انتقال تصویر ساده و راحت : 

  از دیگر مزیت های این نوع دوربین ها این است که به راحتی تصویر را دخیره و آن را به راحتی و به سرعت به افراد انتقال می دهند. شما برای ذخیره سازی تصاویر این دوربین ها نیاز به هارد یا  چیز دیگر ندارد چون دوربین ها دارای حافظه داخلی هستند.

  ۱۱.وجود امکاناتی مانند ضبط و پخش صدا:

  دوربین های هوشمند علاوه بر این که تصویر افراد را می توانند به خوبی ضبط و پخش کنند، امکان این را دارند که صدای آنها را نیز ضبط و پخش کنند. می توان به این دوربین ها به خوبی صدای شما را از هر نقطه جهان در محیط پخش کنند.  

  ۱۲.قابلیت نوشتن سناریو برای ضبط تصاویر:

  از دیگر مزیت های دوربین هوشمند این است که می توان آن را به خوبی تنظیم کرد که چگونه از محیط تصویر و فیلم بگیرد و در واقع برای آن می توان سناریو نوشت. این مزیت می تواند کار رصد محیط و افراد را ساده تر کند و کارها را سریع تر پیش ببرد.

  ۱۳.قیمت ارزان تر نسبت به خیلی دیگر از دوربین ها :

  از دیگر مزیت های این دوربین ها این است که به دلیل نداشتن هارد و دی وی آر، عدم نیاز به سیم کشی و کابل و چرخشی بودن این دوربین ها قیمت آن نسبت به خیلی از دوربین های دیگر ارزان تر است و شما هزینه کمتری خواهید پرداخت.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  مکان های مناسب دوربین هوشند

  اما از دوربین های هوشمند برای چه مکان هایی می توان استفاده کرد. در زیر به این موارد اشاره شده است:

  ۱.منازل مسکونی:

  منازل مسکونی می توانند به خوبی به این دوربین های هوشمند مجهز شوند و امنیت خود را به خوبی بالا ببرند. دوربین های هوشمند می توانند با دیگر سیستم های هوشمند موجود در خانه مانند سنسورها یا دیگر چیزها هماهنگ شوند و سیستمی یکپارچه و هوشمند را برای بالا بردن امنیت خانه و حفاظت از آن تشکیل دهند.

  ۲.مکان هایی که سیم کشی در آنها دشوار یا ناممکن است مانند پارک های جنگلی، تفرج گاه ها و مراکز تفریحی :

  خیلی از جاها وجود دارد که شما نمی توانید برای دوربین خود سیم کشی کنید پس نیاز به دوربینی دارید که بتواند بدون نیاز به سیم و دیگر وسایل اضافی، تصاویر را ضبط و ثبت کند و به راحتی برای شما ارسال کند. در جاهایی مثل جنگل ها و مناطق حفاظت شده می توانید به خوبی از این دوربین ها بهره بگیرید و محیط مورد نظر را رصد کنید. هم چنین این پارک ها، تفرج گاه ها و مراکز تفریحی نیز می توانند گزینه های مناسب دیگر دوربین هوشمند باشد چون سیم کشی در آنها کمی سخت تر از جاهای دیگر است.

  ۳.پارکینگ ها:

  از آنجایی که این دوربین ها هوشمند هستند می تواننند به خوبی پلاک ماشین ها را خوانده و تصاویر آنها را ضبط و ثبت و ارسال کنند. پس از این دوربین ها می توان برای پارکینگ های مختلف و بالا بردن امنیت آنها استفاده کرد.

  ۴.کارخانه ها :

  از دیگر جاهایی که می توان از دوربین های هوشمند برای بالا بردن امنیت انها و نیز نظارت بر کالاها و فعالیت افراد استفاده کرد کارخانه هاست. این دوربین های هوشمند می توانند به خوبی افراد را رصد کنند و محیط را زیر نظر داشته باشند.

  ۵.شرکت ها و ادارات :

  از دیگر مکان هایی که می توان به خوبی از دوربین های هوشمند در آنها استفاده کرد، ادارات و شرکت هاست. با این دوربین ها هم امنیت را بالاتر می بریدو هم رفتار کارمندان و مراجعین را زیر نظر می گیرید.

  ۶.فروشگاه ها و مغازه ها :

  مغازه ها و فروشگاه ها از جاهای دیگری هستند که به خوبی می توان از دوربین های هوشمند در آنها استفاده کرد. مخصوصا فروشگاه هایی که احتمال سرقت از آنها بالاتر است( مانند طلا و جواهرفروشی ها یا فرش فروشی ها یا فروشگاه های لوازم خانگی) می توانند به خوبی از امکانات و مزیت های این دوربین بهره مند شوند. این دوربین ها با سنسورهای قوی خود و قابلیت چرخش و دیگر امکانات می توانند به خوبی امنیت این مکان ها را تامین کنندو باعث شوند تا خیال صاحبان این فروشگاه ها و مغازه ها راحت تر باشد.

  به طور کلی می توان این دوربین ها را در هر کجایی که مورد نیاز است نصب کرد چون نیازی به سیم  کشی و دستگاه ندارند و به راحتی نصب می شوند.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  قابلیت ها و امکانات دوربین نظارتی هوشمند

  اما این دوربین ها چه قابلیت ها و امکاناتی دارند و چگونه باعث کمک به بالا رفتن امنیت و نظارت بر محیط های مختلف می شوند. در زیر به این موضوع پرداخته شده است:

  ۱.قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بسیار خوب :

  یکی از قابلیت های این دوربین ها این است که می توانند تصاویر باکیفیت بسیار خوبی را ضبط و ثبت کنند و آن را ارسال کنند..

  ۲.قابلیت تشخیص چهره :

  از دیگر قابلیت های این دوربین ها این است که با دقت خوبی می توانند چهره افراد را شناسایی کنند و تشخیص دهند. این قابلیت می تواند برای پیشگیری و نیز حل جرم، کمک بسیار خوبی باشد.

  ۳.قابلیت دید در شب دوربین های هوشمند:

  این دوربین ها در شب نیز می توانند به خوبی محیط پیرامون خود را رصد کنند و تصاویر آنها را ضبط و ثبت کنند. این در بسیاری از مکان ها باعث بالا رفتن امنیت می شود چون بیشتر دزدی ها در شب انجام می شود.

  ۴.ضبط و پخش صدا :

  از دیگر قابلیت ها و امکانات دوربین هوشمند این است که می تواند صدای شما را در هر کجا که باشید ضبط کنند  و آنها را در زمان دلخواه شما در محیط پخش کنند. این امکان می تواند در جاهای مختلف به افراد کمک کند. علاوه بر این شما می توانید یک صدای ضبط شده را در آنه بارگذاری کنید تا در صورت نیاز به صورت خودکار پخش شوند.

  ۵.قابلیت زمان بندی دوربین هوشمند:

  یکی دیگر از قابلیت های دوربین های هوشمند این است که شما می توانید کارهای آن را زمان بندی کنید. برای مثال می توانید به این دوربین ها برنامه بدهید که در چه ساعاتی خاموش باشند یا در چه زمانی صدایی خاص را پخش کنند. سیستم هوشمند این دوربین ها به خوبی بر طبق جدول زمان بندی شده توسط شما جلو می رود و به صورت خودکار کارها و دستورات شما را انجام می دهد.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۶.ارسال اخطار از طریق تماس و پیامک و نوتیفیکیشن به موبایل :

  سیستم هوشمند وقتی بر اساس تنظیمات خود متوجه خطری شود به خوبی با ارسال اخطار به موبایل افراد؛ آنها را آگاه می کند. این اخطار می تواند از طریق تماس، پیامک یا ارسال نوتیفیکیشن باشد.

  همان گونه که می بینید دوربین های هوشمند دارای امکانات و قابلیت های متعددی هستند که می توان به خوبی از آنها استفاده کرد و از آنها برای بالا بردن امنیت محیط و رصد جاهای مختلف استفاده کرد.

  انواع مدل های دوربین هوشمند موجود در بازار

  امروزه در بازار، دوربین های هوشمند مختلفی وجود دارند. این مدل ها هر کدام ظاهر و خصوصیات مختلفی دارند و هر کدام می تواند مورد استفاده افرادی قرار گیرد. در زیر به این مدل ها پرداخته شده ست:

  ۱.دوربین های هوشمند هایک ویژن:

  وقتی نام دوربین های مداربسته یا هوشمند به میان می آید، هایک ویژن یکی از بهترین هاست. دوربین های هوشمند هایک ویژن به خوبی می توانند امکان نظارت بر یک محیط را فراهم کنند. دوربین های هایک ویژن دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند و می توانند به خوبی کار ثبت و ضبط تصاویر را انجام دهند. در زیر به ویژگی های دوربین هوشمند اشاره شده است:

  ارائه تصاویر باکیفیت و مناسب:

  دوربین های هوشمند هایک ویژن دارای کیفیت تصویر بسیار خوبی هستند و می توانند از این نظر به خوبی کار خود را انجام دهند. این دوربین ها از این منظر بسیار عالی عمل می کنند. به طور کلی چه دوربین هایک ویژن شما مداربسته باشد و چه هوشمند، کیفیت تصویر شما عالی خواهد بود.

  قابلیت شمارش افراد:

  یکی دیگر از قابلیت های دوربین هوشمند هایک ویژن، توانایی در شمارش افراد است. این دوربین حتی در ساعات شلوغ هم می تواند به خوبی تعداد افراد را بشمارد. این ویژگی می تواند بسیار مفید باشد و در سازمان ها و شرکت ها یا جاهای دیگر کاربرد داشته باشد.

  قابلیت تشخیص چهره:

  یکی دیگر از ویژگی های این دوربین ها ، این است که می توانند با دقت بسیار خوبی به تشخیص چهره بپردازند. دوربین های هوشمند هایک ویژن می توانند در زوایای مختلف به بررسی چهره های افراد بپردازند. هوشمندی این دوربین ها می تواند به خوبی چهره های جدید و چهره های آشنا را از هم تفکیک کند و باعث شود کارها آسان تر شود.

  قابلیت دید در شب:

  از دیگر قابلیت های این دوربین های هوشمند این است که شما می توانید به خوبی با آن در شب، تصاویر باکیفیت مناسب داشته باشیدو بتوانید به خوبی  محیط اطراف خود را رصد کنید.

  قابلیت دادن دستورات به آن :

  از انجایی که سیستم این دوربین ها هوشمند است می توانید بر طبق نیازها و خواسته های خود آن را تنظیم کنید تا به خوبی و طبق دستورات عمل کنند. برای مثال شما می توانید آن را تنظیم کنید تا ساعاتی را خاموش باشد یا در صورت دیدن تصویر خاصی به شما اعلان خطر کند.

  ۲.دوربین های هوشمند داهوا :

  از دیگر مدل های دوربین هوشمند موجود در بازار ، دوربین داهوا می باشد. این دوربین هم مانند دوربین های هوشمند هایک ویژن میتواند به خوبی کار نظارت و مراقبت از محیط هایی که شما دوست دارید را انجام دهید. این دوربین ها به راحتی در جاهای مختلف نصب می شوند و به خوبی می توان از آنها برای کارهای مختلف استفاده کرد.

  از ویژگی های این دوربین می توان به کیفیت مناسب تصویر، حافظه خوب ، قابلیت دید در شب، سناریونویسی برای آن و نیز قابلیت تشخیص چهره می باشد. شما می توانید از مدل های مختلف دوربین های هوشمند داهوا بهره بگیرید و از راه دور نیز ساختمان یا محیط خود را رصد کنید و تحت نظر قرار دهید.

  ۳.دوربین های هوشمند لورکس:

  از دیگر مدل های موجود در بازار برای دوربین های هوشمند، دوربین لورکس است. این دوربین ها می توانند به خوبی و بدون نیاز به سیم و کابل، تصاویری مناسب و باکیفیت را برای شما ارائه دهند و  قابلیت های مختلف را به شما ارائه دهند.

  به جز این مدل ها ، دوربین های هوشمند دیگری نیز در بازار وجود دارند که شما می توانید استفاده کنید. امروزه دیگر استفاده از سیستم های هوشمند در حال افزایش است.

  ۴. دوربین هوشمند شیائومی

  ۵. دوربین هوشمند سامسونگ

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  انواع دوربین های هوشمند مدار بسته

  دوربین های هوشمند بر اساس کاربرد و شکل ظاهری نیز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوربین هوشمند چرخشی

  • دوربین هوشمند لامپی

  هزینه خدمات نصب و راه اندازی دوربین هوشمند در دلتاتک

  از آنجایی که دوربین های هوشمند، نصب ساده تری دارند و نیاز به کار چندانی ندارند، پس هزینه نصب و راه اندازی انها نیز کمتر است. دلتاتک به عنوان ارائه دهنده این دوربین ها و نیز  به عنوان نصب کننده این دوربین ها در محیط های مختلف، می تواند در زمانی کم و به صورت مناسب این دوربین ها را برای شما نصب کند و آن را راه اندازی کند.

  هزینه نصب دوربین هوشمند چرخشی:

  ۱.نصب دوربین ها : در برخی محیط ها نصب دوربین ها کار راحتی است و در برخی محیط ها نیز سخت تر است. هر چقدر که نصب دوربین ها در ارتفاع بیشتری انجام شود و زمان بیشتری ببرد، هزینه آن نیز بالاتر خواهد رفت. تا اینجا دوربین های مداربسته و دوربین های هوشمند در این مورد با هم مشترک هستند.

  شرکت دلتاتک، کار نصب دوربین های هوشمند را به صورت ایمن و در زمان کم برای شما انجام می دهد. دلتاتک دوربین ها را در جاهای مناسب قرار می دهد و آنها را در سر جای خود محکم می کند.

  نکته ای که باید به ان توجه کرد این است که شما پیش از نصب، نقشه دوربین را نیز تهیه کنید. این نقشه به شما کمک می کند تا بعدا در رفع مشکل سیستم سریع تر عمل کنید و نیز کار توسعه سیستم دوربین های هوشمند نیز به خوبی انجام شود. شرکت دلتاتک کار نقشه کشی دوربین ها را نیز به خوبی با نرم افزارهای مناسب آن انجام می دهد و در اختیار شما قرار می دهد. این کار نیز با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه انجام می شود و شما می توانید از خدمات دلتاتک به خوبی بهره مند شوید.

  ۲.راه اندازی سیستم:

  در مرحله پس از نصب، شما نیاز دارید تا دوربین ها را بر اساس نوعی که دارند راه اندازی کنید. مدل های مختلف دوربین های هوشمند دارای نرم افزارهای مختلفی برای راه اندازی کردن هستند. دلتاتک به خوبی کار راه اندازی این دوربین ها را انجام می دهد و تصویر دوربین هوشمند را به موبایل یا لپ تاپ یا وسیله دیگری که مد نظر شماست، نشان می دهد.

  هزینه این کار نیز بر طبق تعرفه ها انجام می شود  و دلتاتک با قیمت های بسیار خوبی این کار را انجام می هد چون همواره سعی کرده است بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهد.  

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  جمع بندی

  دوربین های هوشمند همان طور که از نامشان پیداست، دوربین هایی هستند که دارای سیستم هایی هوشمند هستند و می توانند به صورت خودکار تصمیماتی را بگیرند و آنها را انجام دهند. امروزه سیستم های هوشمند مختلفی وجود دارد که به خوبی با استفاده از دستورات و هوش مصنوعی خود می توانند کارها را پیش ببرند.

  مزیت این دوربین ها نسبت به دوربین های مداربسته این است که دیگر نیازی به سیم کشی و کابل و دستگاه حافظه وجود ندارد. این دوربین ها خود دارای حافظه داخلی هستند و تصویر را به صورت مستقیم به موبایل یا لپ تاپ می فرستد(هرجایی در دنیا که باشید).

  این دوربین ها دارای مزیت های دیگری نیز هستند. دوربین های هوشمند سبک و زیبا هستند و می توانند به زیبایی محیط شما بیفزایند و آنجا را شیک تر کنند. شما می توانید این دوربین ها را به راحتی انتقال دهید و به جای دیگری که میل خودتان است ببرید.

  این دوربین ها بدون این که نیازی به یک فرد داشته باشند، بعضی کارها را بر اساس هوش خود انجام می دهند و این یکی دیگر از مزیت های این دوربین ها می باشد. شما می توانید به این دوربین ها دستوراتی را بدهید تا به طور خودکار انجام دهند. خوبی دیگر این دوربین ها این است که قابلیت هایی مانند ضبط و پخش صدا دارد. شما در صورتی که دوست داشته باشید صدای خود یا صدای دیگری را روی این دوربین ها بارگذاری کرده و در زمانی که می خواهید آن را پخش کنید. این گزینه می تواند در جاهاهای متعددی کارایی داشته باشد. این دوربین ها دارای قابلیت های دیگری مانند دید در شب خوب، تشخیص چهره مناسب، شمردن تعداد افراد و دیگر چیزها هستند که باعث می شوند شما بتوانید به خوبی کار خود را در رصد و نظارت روی یک محیط به پیش ببرید.هزینه نصب و راه اندازی این دوربین ها به دلیل آسان تر بودن نیز کمتر است و این از دیگر مزیت های این دوربین ها می باشد.

  از این دوربین ها می توان در جاهای زیادی استفاده کرد. یکی از ویژگی های عالی این دوربین ها این است که شما می توانید از ان در جاهایی استفاده کنید که امکان سیم کشی در آنها وجود ندارد یا دشوار  است. جاهایی مثل پارک ها، تفرجگاه ها، پارک های جنگلی و دیگر موارد از جمله مکان هایی هستند که می توان به راحتی از دوربین های هوشمند استفاده کرد تا آنها را رصد کرد. این دوربین ها هم چنین به خوبی در پارکینگ ها، ادارات و شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه ها قابل استفاده هستند. خانه ها ومنازل هم به خوبی می توانند دوربین های هوشمند را در داخل خود جای دهند تا امنیت خود را بالاتر ببرند. دوربین های هوشمند در خانه می توان با دیگر سیستم های هوشمند مانند سنسورها و دیگر موارد هماهنگ شوند.

  در بازار دوربین های هوشمند مختلفی وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد. از میان این دوربین ها می توان به هایک ویژن، داهوا و دیگر موارد اشاره کرد. این دوربین ها را می توان به راحتی نصب و راه اندازی کرد  و از آنها بهره برد.

  دلتاتک به عنوان شرکتی فعال در این زمینه به خوبی می تواند کارهای نصب و راه اندازی دوربین هوشمند شما را با قیمتی بسیار مناسب برای شما انجام دهد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان