مقاله

شگفت انگیزترین دوربین های مداربسته دنیا

دوربین های مداربسته دنیا
 • شگفت انگیزترین دوربین های مداربسته دنیا موضوع این مقاله از دلتا تک می باشد. سالها پیش که خبری از دوربین های مداربسته نبود اتفاقات ناگوار به وفور رخ میداد. سرقت، دزدی، تجاوز به حریم خصوصی افراد و اتفاقاتی که می توانستند در نوع خود سلامت جسم و روح آدمی را خدشه دار کنند. با این حال با پا گذاشتن دوربین های مدار بسته به عرصه شمار این اتفاقات بسیار کاهش یافت. با پیشرفت تکنولوژی، قابلیت های مختلفی به دوربین های مداربسته افزوده شد. تا جایی که امروزه بسیاری از دوربین ها ما را با قابلیت های خود شگفت زده می کنند.

  برای نصب دوربین مدار بسته کرج با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  شگفت انگیزترین دوربین های مداربسته دنیا

  با پیشرفت تکنولوژی، قابلیت های مختلف به دوربین های مداربسته افزوده شد؛ تکنولوژی هایی همچون هوش مصنوعی. جهان امروز بر پایه هوش مصنوعی بنا شده بنابراین دور از تصور نیست که شاهد استفاده از این تکنولوژی جذاب و پیچیده در دوربین های مداربسته نسل جدید باشیم. شگفت انگیز ترین دوربین های مداربسته جهان می توانند قابلیت هایی را از خود به نمایش بگذارند که دست هر سارق که سهل است، دست هر جنبنده ای از پشت بسته شود.

  برای آشنایی با قرارداد فروش و نصب دوربین مدار بسته حرفه ای با دلتاتک همراه باشید.

  این دوربین ها در هر کجای دنیا که نصب شده باشند این امکان را به شما می دهند تا شرایط را در منزل با در محل کار خود تحت کنترل داشته باشید. در این مطلب قصد داریم شما را با دوربین های مداربسته جهان که در نوع خود شگفت انگیز ترین دوربین ها هستند آشنا کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

  دوربین های مداربسته AI هوش مصنوعی

   با پیشرفت تکنولوژی دوربین های پیشرفته ای وارد بازار شدند که انقلابی در نوع خود ایجاد کردند. این دوربین ها، دوربین های هوشمند با هوش مصنوعی می باشند که دارای قابلیت های شگفت انگیزی هستند. از جمله قابلیت های پیشرفته این دوربین ها موارد زیر می باشد؛


  •     قابلیت تشخیص چهره توسط دوربین مدار بسته AI

  برخی برندها با ایجاد این قابلیت یعنی قابلیت تشخیص چهره افراد به کاهش وقوع جرم و جنایات کمک کرده اند. این دوربین ها در واقع مناسب برای مکان های امنیتی بوده و می توانند به پلیس ها در راستای تشخیص جنایتکاران و سارقان کمک کنند. بنابراین در صورت بروز حادثه این دوربین قادر به شناسایی خطوط چهره سارق یا مجرم بر اساس چهره هایی که در حافظه خود ذخیره کرده است می باشد.

  برای آشنایی با مراحل نصب یک دوربین مدار بسته با دلتاتک همراه باشید.

  این یکی از شگفت انگیزترین قابلیت هایی است که دوربین های مدار بسته در سال های اخیر رو کره اند. کافیست این دوربین را در قسمت درب ورودی مکان های امنیتی نصب کنید تا ایمنی کامل در مکان برقرار شود.


  •     قابلیت ردیابی خودکار توسط دوربین مدار بسته AI

  چنانچه فدی از مقابل دوربین مدار بسته عبور کند، دوربین AI قادر به ردیابی شخص می باشد. این یک نیا امنیتی می باشد که در دوربین های نسل جدید تعبیه شده است. دوربین مدار بسته AI قادر است افراد ریبه ای را که برای دوربین تعریف نشده اند ردیابی کند. بنابراین در صورت عبور و مرور این افراد از جلوی دوربین شناسایی و ردیابی آن ها برای دوربین میسر خواهد بود.


  •     قابلیت شمارش افراد توسط دوربین مدار بسته AI

  دوربین های مداربسته AI قادر به شناسایی افراد و شمارش آن ها می باشند. بنابراین می توانند آمار دقیقی در مورد تعداد افرادی که به یک مکان ورود کرده اند به افراد بدهند. به کمک این قابلیت دوربین های هوش مصنوعی می توان زمان های اوج ورود مشتریان به مکانی مانند فروشگاه را تشخیص داد و اقدام به اعمال راهکارهای مدیریتی بهینه نمود.

  برای نصب دوربین مدار بسته جنوب تهران با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.


  •     قابلیت تشخیص نفوذ توسط دوربین های مدار بسته AI

  شما می توانید بای دوربین مدار بسته AI یک مرز و محدوده مشخص تعریف کنید و در صورت عبور افراد غیر مجاز از این محدوده آگاه شوید. دوربین هوش مصنوعی قادر است این مرز را به خوبی تشخیص دهد. بنابراین زمانی که افراد از این حریم تجاوز می کنند شروع به آلارم دادن می کند.


  •     تشخیص ضربه توسط دوربین مدار بسته AI

  بسیاری از مواقع سارقین تصور می کنند بسیار باهوش اند و می توانند دوربین های مدار بسته را از کار بیندازند. غافل از اینکه سارقین به اندازه دوربین مدار بسته AI باهوش نیستند و بی شک بی گدار به آب می زنند. دوربین های مدار بسته AI قادر اند هر نوع ضربه و دستکاری را تشخیص دهند و با آلارم دادن شما را از حضور مجرمین آگاه نمایند. این قابلیت به قدری قدرتمند است که حتی با افتادن یک پارچه روی دوربین شما را آگاه خواهد کرد.

  برای نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  نکته مهمی که در مورد قابلیت های دوربین های هوشمند با ویژگی هوش مصنوعی وجود دارد این است که تمامی این قابلیت ها در دوربین های مختلف یکسان نیست. بنابراین برای اینکه موفق به خرید مناسب ترین دوربین هوشمند با ویژگی هوش مصنوعی AI شوید باید قبل از خرید در مورد قابلیت های آن آگاهی کافی پیدا کنید.

  قابلیت های دوربین های مداربسته دنیا

  از دیگر قابلیت هایی که دوربین های هوشمند می توانند ارائه دهند شامل موارد زیر می شود. این قابلیت ها در نوع خود شگفت انگیز هستند و می توانند راحتی زیادی را در زندگی برای شما به ارمغان آورند؛

  برای نصب دوربین مدار بسته شمال تهران با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  •     قابلیت ایجاد فیلم های Time Lapse برای مشاهده تغییرات در طول زمان
  • ثبت لحظات هیجان انگیز توسط دوربین مدار بسته
  • نظارت بر مکان هایی که فاقد شبکه WiFi و برق هستند توسط دوربین های مدار بسته ۴G و ۵G
  • قابلیت پخش زنده توسط دوربین های مدار بسته
  • اطلاع از شرایط آب و هوایی
  • نظارت بر فعالیت پرستاران کودک و پرستاران سالمندان در خانه
  • ردیابی حیوانات و افرادی که به حریم منزل شما تجاوز می کنند
  • آلارم دادن دوربین برای هشدار از یک زمان خاص به عنوان مثال ساعت بیداری
  • دریافت فوریت های کمک پزشکی در مواقع خاص و ضروری
  • مدیریت هزینه های انرژی از طریق مدیریت سیستم های داخلی خانه
  • مراقبت از خانه در برابر خطراتی چون نشت گاز و آتش سوزی
  • مطلع شدن از پایین آمدن دما و یخ زدگی سیستم های لوله کشی

  نتیجه گیری در باب دوربین های مداربسته دنیا

  قابلیت های مختلفی برای دوربین های مدار بسته نسل جدید در نظر گرفته شده است. اما شگفت انگیزترین دوربین ها را می توان دوربین های هوشمند با هوش مصنوعی AI دانست که دارای هوش و ذکاوتی در حد یک انسان هستند و چه بسا قوی تر از ذهن یک انسان عمل می کنند. با خرید دوربین های هوشمند با هوش مصنوعی AI می توان سطح ایمنی و کیفیت زندگی را به شکل قابل توجهی ارتقا داد و زندگی لذت بخشی را تجربه کرد.

  برای نصب دوربین مدار بسته غرب تهران با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *