• فروش دستگاه و خرید ویپ

  خرید ویپ

  تلفن های ویپ توانستند در مدت زمانی کوتاه جایگزین تلفن های سنتی شوند. این پروسه جایگزینی به قدری سریع اتفاق افتاد که امروز دیگر کمتر شرکتی از تلفن های قدیمی و منسوخ شده استفاده می کند و اغلب به تلفن های ویپ روی آورده اند. اساس کار در تلفن ویپ به این صورت که بسته های داده بر بستر اینترنت ارسال می شوند و ارتباط صوتی شکل می گیرد. خرید ویپ پایان کار نیست، بلکه تازه آغاز مسیری است که ممکن است در طی آن با چالش های مختلفی برخورد کنید.

  خرید ویپ چگونه است؟

  مراحل خرید ویپ

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  قیمت ویپ

  شرکت ها و سازمان هایی که قصد دارند به تازگی سیستم ویپ را پیاده سازی کنند معمولا در وهله نخست قیمت ویپ را جویا می شوند. در پاسخ باید بگوییم که قیمت ویپ به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از مهمترین این پارامترها برند تجهیزاتی است که برای راه اندازی سیستم ویپ به آن نیاز دارید. 

  برندهای مختلفی مانند سیسکو، آلکاتل، گرنداستریم، یالینک، پاناسونیک، نیوراک، اسمارت و آسترا در حوزه تولید و عرضه تجهیزات ویپ فعال هستند. هر کدام از این برندها سیستم قیمت گذاری خاص خود را دارند. بنابراین با انتخاب هر کدام از این برندها، قیمت ویپ برای شما متغیر خواهد بود.

  سیستم ویپ دارای فناوری های متفاوتی می باشد. فناوری دسترسی یکپارچه یا Integrated Access، فناوری SIP Trunk، فناوری Hosted IP PBX و فناوری IP PBX مدیریت شده چهار نوع از فناوری های متداولی هستند که بعد از خرید ویپ می توانید برای فعالسازی آن ها اقدام کنید. هر کدام از این راهکارها هزینه خاص خود را دارند و می توانند ویژگی های مختلفی را به شما عرضه کنند. در نتیجه مورد مهم دیگری که می تواند قیمت ویپ را برای شما دستخوش تغییر کند، نوع فناوری انتخابی تان برای راه اندازی این سیستم می باشد. 

  موضوع مهم دیگری که باید در کنار توضیحات قیمت ویپ به آن اشاره شود، هزینه ای است که باید برای خرید تجهیزات ویپ پرداخت کنید. راه اندازی ویپ تحت راهکارهای مختلف ممکن است به تجهیزات متفاوتی نیاز داشته باشد. ممکن است برخی شرکت ها برای کاهش هزینه ها از خرید تجهیزات سخت افزاری منصرف شوند و برخی شرکت ها برای تقویت سیستم تلفنی خود خرید تجهیزات سخت افزاری آن هم از بهترین نوع را ترجیح دهند. 

  برای دریافت خدمات نصب و راه اندازی سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  به عنوان مثال تلفن تحت شبکه ویپ یکی از تجهیزاتی است که باید در روند راه اندازی و نصب ویپ از آن استفاده کرد. این تلفن ها دارای تعداد خطوط مختلفی هستند، می توانند بیسیم یا سیمی باشند، قادر به ارائه امکانات تماس مختلفی مانند برگزاری کنفرانس های تلفنی باشند و پروتکل های صوتی تصویری مختلفی را شامل شوند. در نتیجه قیمت آن ها متفاوت خواهد بود.

  همانطور که می بینید قیمت ویپ به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و اغلب این پارامترها قابل کنترل هستند. بنابراین شما می توانید با مدیریت درست مطابق با بودجه ای که دارید اقدام به راه اندازی سیستم تلفنی ویپ در اداره و سازمان خود نمایید. توصیه می شود که قبل از اقدام برای خرید با کارشناسان دلتا تک برای دریافت مشاوره تماس حاصل نمایید.

  فروش ویپ

  فروش ویپ این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا بتوانند از طریق سیستم های الکترونیکی مانند رایانه، تبلت، اسمارت فون و لپ تاپ اقدام به برقراری تماس های صوتی نمایند. بسیاری از شرکت ها و کمپانی هایی که خدمات فروش، پشتیبانی و مشاوره انجام می دهند با چالش های زیادی به هنگام برقراری تماس مواجه می شوند. بهترین انتخاب برای این شرکت ها، سیستم تلفنی ویپ می باشد.

  برای نصب و راه اندازی ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  در فروش ویپ دو نوع سیستم نرم افزاری و سخت افزاری مطرح می شود. نوعی تلفن ویپ وجود دارد که بر بستر سخت افزار کار می کند. برای راه اندازی این سیستم ویپ به تلفن مخصوص ویپ نیاز دارید که شباهت زیادی به تلفن های سنتی دارد اما در قابلیت ها بسیار تا بسیار پیچیده تر و پیشرفته تر می باشد. تلفن های ویپ می توانند ارائه دهنده خدماتی مانند پست صوتی، برگزاری کنفرانس، انتقال تماس و دریافت پیام باشند. 

  دسته دیگری از تلفن های ویپ اما وجود دارد که بر بستر نرم افزار کار می کنند. به این تلفن ها سافت فون گفته می شود. این تلفن های نرم افزاری دارای رابط کاربری مانند سایر نرم افزارها و اپلیکیشن ها هستند و با نصب شدن روی سیستم شما امکان برقراری تماس را با هر نقطه از جهان به شما می دهند.

  برای دریافت خدمات پشتیبانی سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  از مزایای فروش ویپ در دلتا تک این است که شما قبل از خرید ویپ مشاوره تخصصی رایگان دریافت می کنید و می توانید با توجه به میزان بودجه و الزامات و نیازهای شرکت خود اقدام به اتخاذ بهترین تصمیم در خرید ویپ بگیرید.

  قیمت دستگاه ویپ

  قیمت دستگاه ویپ را که در اینترنت جستجو کنید حجم زیادی از محصولات با قیمت های متفاوت به سمت تان سرازیر خواهد شد. اما مبنای تعیین قیمت این تجهیزات چیست؟ قیمت دستگاه ویپ بر اساس قابلیت ها، امکانات، سطح پیشرفته بودن، برند، تکنولوژی تولید و کیفیت ساخت آن می تواند متفاوت باشد. هر کدام از این تجهیزات دارای قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی هستند. طبیعی است که دارا بودن قابلیت های پیشرفته تر منجر به افزایش قیمت دستگاه ویپ خواهد شد.

  قیمت خط ویپ

  قیمت خط ویپ به عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است شما برای استفاده از خط تلفن ویپ به استقرار سرور نیاز داشته باشید. بنابراین باید مودم و تلفن رومیزی نیز خریداری کنید. اما اگر نمی توانید از سرور استفاده کنید می توانید از قابلیت های فضای ابری بهره مند شوید.

  قیمت خط ویپ به طور مستقیم به شرکت ارائه دهنده خدمات باز می گردد. شرکت هایی مانند مخابرات، صبانت، رسپینا و شاتل ارائه دهنده خط ویپ هستند. طبیعتا سیستم تعیین قیمت خط ویپ در هر کدام از این شرکت ها بر حسب میزان امکانات و خدماتی که ارائه می دهند متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که خطوط ویپ مانند خطوط ثابت شهری دارای هشت رقم هستند و با پیش شماره های تهران و شهرستان ها ارائه می شوند. بنابراین پیش شماره خط نیز عاملی تاثیر گذار روی قیمت خط ویپ خواهد بود.

  قیمت تلفن ویپ

  تلفن ویپ برای آن دسته از شرکت هایی که امکان استقرار سرور درون شرکت را دارند می تواند گزینه ای عالی باشد. شما می توانید در این شرایط از تلفن های سخت افزاری تحت شبکه استفاده کنید. اما قیمت تلفن ویپ چقدر است؟ آیا خرید این تلفن ها برای تمام شرکت ها صرفه اقتصادی دارد؟ قیمت تلفن ویپ به عواملی گوناگونی بستگی دارد. 

  برند تولید کننده تلفن، قابلیت های دستگاه، ابعاد دستگاه، تعداد پورت ها، پروتکل های امنیتی، پروتکل های صوتی و تصویری تحت پشتیبانی، بهره مندی قابلیت هایی مانند آیدی کالر و کاهش نویز، ابعاد ال سی دی، لمسی بودن ال سی دی، میزان شارژدهی، دامنه پوشش دهی، کیفیت صدا و تعداد خطوط و تعداد مخاطب های قابل ذخیره همگی از عواملی هستند که قیمت تلفن ویپ را تحت تاثیر قرار می دهند.

  برای انتقال سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  خرید ویپ ارزان

  بی شک قیمت دستگاه ویپ یکی از تاثیرگذارترین هزینه ها در هزینه نصب و راه اندازی ویپ می باشد. از آنجایی که اغلب تجهیزات ویپ تولید برندهای معروف بین المللی و از نوع وارداتی هستند قیمت این تجهیزات دائما بر اساس تحولات نرخ ارز و دلار در حال تغییر می باشد. 

  به همین دلیل بهترین اقدام برای خرید ویپ ارزان انتخاب برندهایی است که سیستم قیمت گذاری منصفانه تری در قبال قابلیت ها و امکانات دارند. اگر جستجو برای یافتن این دستگاه ها برایتان مشکل است جای نگرانی نیست. مجموعه دلتا تک با دارا بودن تیم خبره و متشکل از مهندسین حرفه ای روند خرید ویپ ارزان را برای شما ساده سازی کرده است.

  خرید سرویس ویپ

  قبل از اینکه سیستم تلفنی ویپ معروف شود معمولا از سیستم های سانترال استفاده می شد. خطوط شهری بعد از ورود به این دستگاه ها به تلفن های رومیزی انتقال پیدا می کردند. امروزه روز اما به کمک ویپ نیاز به این دستگاه ها از بین رفته است. با نصب مرکز تماس روی یک کامپیوتر می توان خدمات سانترال را به طور نرم افزاری ارائه داد.

  خطوط ویپ یا همان خطوط تلفن شهری  به صورت اینترنتی ارائه می شوند و بعد روی سرویس مرکز تماس راه اندازی می شوند. بنابراین می توان به صورت نرم افزاری از این خطوط ثابت استفاده کرد بدون اینکه گوشی سخت افزاری در کار باشد. تنها قابلیت خطوط ویپ ارائه خدمات سانترال نیست. 

  شما می توانید با خرید سرویس ویپ چه از نوع سخت افزاری و چه از نوع نرم افزاری و ابری، از این طریق محدودیت های جغرافیایی را حذف کنید، مکالمات تان را ذخیره کنید، تماس ها را دایورت کنید، پشتیبانی وب سرویس داشته باشید، همزمان از خط تلفن در چند دفتر استفاده کنید و پیغامگیر صوتی داشته باشید.

  فروش تجهیزات ویپ

  برای راه اندازی سیستم ویپ به دستگاه های مختلفی نیاز است. از جمله مهمترین دستگاه هایی که در این روند نیاز می شود می توان به گیت وی، مبدل تلفنی، تلفن آی پی، مرکز تلفن تحت شبکه، ماژول افزایش ظرفیت تلفن، هدست، کارت ویپ، اسپیکر فون و آنتن دکت اشاره کرد. 

  تجهیزات و ماژول های مختلفی برای راه اندازی و خرید ویپ نیاز است که بهتر است قبل از خرید در مورد قیمت آن ها اطلاعات کافی را کسب کنید. فروش تجهیزات ویپ در مجموعه دلتا تک همراه با ضمانت اصالت و گارانتی و خدمات پس از فروش صورت می پذیرد.

  برای راه اندازی سوئیچ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش دستگاه ویپ

  اغلب مجموعه هایی که می خواهند مطابق با دنیای تکنولوژیک امروز حرکت کنند اشتیاق زیادی برای راه اندازی سیستم های مدرن دارند. تلفن ویپ یکی از این سیستم ها می باشد که می تواند شما را به زمره شرکت های مبتنی بر تکنولوژی روز پیوند دهد. مجموعه دلتا تک یکی از مجموعه های قوی در حوزه فروش دستگاه و خرید ویپ می باشد. شما می توانید مطابق با الزامات مجموعه تان موفق به خرید بهترین تجهیزات ویپ شوید و از خدمات نصب و راه اندازی ویپ همراه با ضمانت اصالت و گارانتی بهره مند گردید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان