• نکات خرید سیستم اعلام حریق

  خرید سیستم اعلام حریق

  خرید سیستم اعلام حریق چیست؟ آتش سوزی یکی از خطراتی است که همواره زندگی انسان را تهدید می کند. از این رو متخصصان و مخترعین تلاش می‌کنند تا با ساخت سیستم های جدید و به روز از بروز آتش سوزی جلوگیری کرده و یا به سرعت از رخ دادن آن مطلع شوند. یکی از ابزارهایی که برای این کار ساخته شده است، سیستم اعلام حریق می باشد. این سیستم ها دارای انواع گوناگونی می باشد. دلتا تک یکی از مجریان انواع سیستم های اعلام حریق می باشد و قصد دارد در ادامه شما را با آن و خرید سیستم اعلام حریق آشنا سازد.

  خرید سیستم اعلام حریق چگونه است؟

  منظور از خرید سیستم اعلام حریق چیست؟ سیستم اعلام حریق به مجموعه‌ای از تجهیزات متصل به یکدیگر و نرم‌افزارهای کنترلی گفته می‌شود که برای شناسایی و اعلام حریق در ساختمان‌ها و فضاهای باز و بسته به کار می‌روند. هدف اصلی این سیستم، زودتر جلوگیری از گسترش حریق و حفاظت از افراد، دارایی‌ها و محیط زیست است. سیستم اعلام حریق عموماً شامل سنسورهای دود، حرارت، گازهای سمی و دیگر وسایل شناسایی حریق می‌شود که قادر به تشخیص حریق در محیط هستند. 

  این سنسورها به صورت خودکار عملکرد کرده و حوادث را به روش‌های مختلفی مانند ایجاد صدای پرقدرت (آژیر)، ارسال پیام به یک مرکز کنترل یا قطعی خطوط برق و گاز و آب اعلام می‌کنند. برای بهینه کردن عملکرد سیستم، اغلب از نرم‌افزارهای کنترلی استفاده می‌شود که به صورت خودکار تغییرات پارامترهای مربوط به حساسیت سنسورها را در دستگاه‌های اعلام حریق اعمال می‌کنند. همچنین، این نرم‌افزارها می‌توانند برای کاربران نمودارهای وضعیت مرتبط با سیستم را نشان دهند و امکاناتی مانند گزارش‌گیری و مانیتورینگ را فراهم کنند. 

  در کل، خرید سیستم اعلام حریق به دلیل اینکه از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که به ایمنی افراد و دارایی‌ها در مقابل خطرات حریق کمک می‌کند، در ساختمان‌ها و فضاهای صنعتی و تجاری بسیار حائز اهمیت است. پس از آشنایی اجمالی با سیستم اعلام حریق، بهتر است با نکاتی در زمینه خرید سیستم اعلام حریق آشنا شوید.

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت سیستم اعلام حریق

  مراحل خرید سیستم اعلام حریق

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نکات خرید سیستم اعلام حریق

  کیفیت سیستم

  بهتر است دستگاه های با کیفیت و معتبر را خریداری کنید. ابزارهای با کیفیت پایداری و عمر مفید بیشتری دارند و برای شما صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری می کنند.

  انواع سیستم

  سیستم های اعلام حریق به دو دسته سیمی و بی سیم تقسیم می شوند. سیستم های بی سیم در مواقع اضطراری، به دلیل قابلیت نصب آسان و سریع، بیشتر مناسب هستند. با این حال، به علت باطری، نیاز به تعویض دوره‌ای دارند.

  توانایی آژیر

  توانایی صدای آژیر باید مطابق با مساحت و کاربری ساختمان باشد. از این رو باید قبل از خرید، نیازهای صوتی و تنظیمات آژیر را در نظر گرفت.

  پشتیبانی فنی

  همکاری با شرکت هایی که دارای پشتیبانی فنی قوی هستند و به تعمیر و نگهداری دستگاه ها تمرکز دارند، مزیتی است که برای شما صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری به همراه دارد.

  قوانین و مقررات

  هنگام خرید سیستم اعلام حریق، باید مطمئن شوید که دستگاه ها با قوانین و مقررات مربوط به ساختمان های شما سازگار هستند.

  مرور آزمایشات

  بعد از خرید سیستم اعلام حریق و نصب سیستم، لازم است تمامی آزمایش‌های مرتبط با سنسورهای حریق برای بررسی عملکرد صحیح دستگاه‌ها انجام شود. این آزمایش‌ها باید به صورت دوره‌ای تکرار شوند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  با رعایت این نکات، خرید سیستم اعلام حریق می تواند بهترین انتخاب برای حفظ ایمنی و سلامتی در ساختمان شما باشد.

  قیمت سیستم اعلام حریق

  قیمت سیستم اعلام حریق یکی از مهم ترین مسائل در زمان خرید سیستم اعلام حریق محسوب می شود. قیمت سیستم اعلام حریق تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. این عوامل موجب تغییر قیمت سیستم اعلام حریق می گردند. در ادامه چندین مورد از عوامل تاثیرگذار بر قیمت سیستم اعلام حریق، برای شما بیان خواهد شد. سیستم اعلام حریق یکی از مهمترین ابزارهای حفاظتی در ساختمان‌ها و فضاهای صنعتی است. قیمت این سیستم بستگی به عوامل زیر دارد:

  انتخاب تجهیزات

  انتخاب سیستم اعلام حریق نیز به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن در نظر گرفته می‌شود. نوع سیستم اعلام حریق (دستی، خودکار و هیبریدی)، میزان هزینه‌های نصب و راه‌اندازی، هزینه نگهداری و تعمیرات، قیمت تجهیزات و نوع فناوری و کیفیت تجهیزات، همه از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت سیستم اعلام حریق تاثیر دارند. 

  سیستم‌های خودکار، با توجه به پیشرفت فناوری، دارای تجهیزات پیشرفته‌تر و قابلیت‌های بیشتری هستند که منجر به افزایش قیمت آن‌ها می‌شود. به علاوه، هزینه نصب و راه‌اندازی سیستم خودکار نیز بیشتر است.

  اندازه ساختمان

  اندازه و مساحت ساختمان نیز بر قیمت سیستم اعلام حریق تاثیر می‌گذارد. با افزایش اندازه ساختمان، تعداد سنسورها و هشداردهنده‌ها نیز بیشتر خواهد شد که هزینه را افزایش می‌دهد.

  نوع سیستم

  نوع سیستم اعلام حریق نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. سیستم‌های خودکار بیشتر از سیستم‌های دستی هزینه دارند.

  نصب و راه‌اندازی

  هزینه نصب و راه‌اندازی سیستم اعلام حریق، نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت است. در صورتی که ساختمان در شهرهای دور افتاده و دسترسی به آن سخت باشد، هزینه نصب و راه‌اندازی بیشتر خواهد شد.

  نگهداری و تعمیرات

  هزینه نگهداری و تعمیرات نیز باید در محاسبه قیمت سیستم اعلام حریق مد نظر قرار گیرد. 

  لازم به ذکر است که دقت در انتخاب و نصب سیستم اعلام حریق، به جلوگیری از خسارت‌های ناشی از حریق و افزایش امنیت ساختمان کمک می‌کند، بنابراین هرچند هزینه آن مهم است اما انتخاب تجهیزات با کیفیت و نصب آن به صورت حرفه‌ای از اولویت‌های اصلی است. به شما پیشنهاد می شود که اگر قصد خرید سیستم اعلام حریق و نصب این سیستم ها را دارید، از طریق سایت دلتا تک، اقدام به استعلام قیمت سیستم اعلام حریق نمایید. 

  فروش سیستم اعلام حریق

  فروش سیستم اعلام حریق به عنوان یکی از خدمات مهم در صنعت حفاظت از آتش، توسط شرکت‌های مختلفی ارائه می‌شود. این سیستم‌ها به دلیل اهمیت ویژه‌ای که در حفاظت از جان و مال مردم دارند، از تقاضای بالایی برخوردارند. برای فروش سیستم اعلام حریق، ابتدا نیاز است که با جزئیات و ویژگی‌های این سیستم‌ها آشنا شوید. 

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق اتوماتیک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  همچنین، باید با نیازهای مختلف ساختمان‌ها و فضاهای صنعتی که به سیستم اعلام حریق نیاز دارند، آشنا باشید. بعد از اینکه با بررسی وضعیت، نیازها و خواسته‌های مشتریان آشنا شدید، می‌توانید به ارائه پیشنهادات مناسب برای فروش سیستم اعلام حریق بپردازید.

  همچنین، برای فروش سیستم اعلام حریق می‌توانید با شرکت‌های مختلف تولید کننده و تامین کننده این سیستم‌ها همکاری کنید و دسترسی به تجهیزات پیشرفته و قیمت مناسب داشته باشید. در ضمن، باید به نحوه نصب و راه‌اندازی سیستم اعلام حریق نیز توجه کنید و بهتر است این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه دهید. 

  لازم  به ذکر است که در فروش سیستم اعلام حریق، مهمترین نکته ارائه خدمات پس از فروش است که باید عیار و کیفیت خدماتی که برای نصب، راه‌اندازی و نگهداری سیستم به مشتریان ارائه می‌شود، به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا باشد.

  قیمت دستگاه اعلام حریق

  قیمت دستگاه اعلام حریق به عوامل مختلفی مانند برند، سطح پشتیبانی، تعداد سنسورها و… بستگی دارد. این عوامل موجب می‌شود که قیمت دستگاه اعلام حریق متفاوت باشد و نتواند قیمت ثابتی را برای این دستگاه ها بیان کرد. اگر قصد خرید دستگاه اعلام حریق را دارید و به دنبال استعلام قیمت دستگاه اعلام حریق می باشید، می توانید به سایت دلتا تک که یکی از اجرا کنندگان انواع سیستم های ضد حریق می باشد، مراجعه کرده و پس از مشورت با متخصصان امر، از قیمت دستگاه اعلام حریق مطلع شوید

  انواع سیستم اعلام حریق

  سیستم‌های اعلام حریق به منظور شناسایی و رساندن هشدار در صورت وقوع حریق در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند. سیستم های اعلام حریق برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل دارای انواع مختلفی هستند تا بتوانند جوابگوی تمامی نیاز ها باشند. این سیستم‌ها شامل:

  سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

  در این سیستم، هر دستگاه اعلام حریق به صورت مجزا با یک کد یا آدرس شناسایی می‌شود که توسط یک کنترل کننده مرکزی پردازش و دستورالعمل‌های لازم صادر می‌شود.

  سیستم اعلام حریق غیر آدرس پذیر

  در این سیستم، هر دستگاه اعلام حریق نیاز به آدرس‌ دهی ندارد و برای فعال کردن هشدار، به صورت مستقیم به مرکز کنترل متصل می‌شود.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق خانگی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  سیستم اعلام حریق تصویری

  در این سیستم، علاوه بر دستگاه‌های اعلام حریق، دوربین‌های مداربسته نیز در محل‌های حساس نصب شده و در صورت وقوع حریق، تصاویر محیط را به پست کنترل ارسال می‌کند.

  سیستم اعلام حریق هوشمند

  این سیستم با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و تحلیل داده‌ها، قابلیت تشخیص حریق را تا ۹۹٪ افزایش می‌دهد و در صورت بروز حریق، هشدار را به صورت دقیق و سریع اعلام می‌کند.

  سیستم اعلام حریق پخش صوتی

  در این سیستم، علاوه بر اعلام هشدار، پیام‌های صوتی جهت هدایت افراد به سمت خروج، نیز پخش می‌شود.

  اهمیت آشنایی با سیستم اعلام حریق

  در این مقاله دلتا تک تلاش کرد تا با سیستم اعلام حریق و مزایا و نحوه خرید آن آشنا شوید. نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که سیستم اعلام حریق برای تمامی ساختمان ها و مکان های سربسته ضروری می باشد و حد امکان بهتر است که در تمامی مکان ها نصب شود..

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اگر به دنبال خرید سیستم اعلام حریق هستید، می توانید به سایت دلتا تک مراجعه کرده و پس از مشورت با متخصصین امر، اقدام به خرید نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان