• معایب خرید سیستم اعلام حریق ساختمان بصورت حضوری

  خرید سیستم اعلام حریق ساختمان

  استفاده از ابزار و لوازم مختلف برای جلوگیری از آتش سوزی و کاهش خسارت های ناشی از این پدیده، بسیار فراگیر شده است. در این بین سیستم های هشدار دهنده، برای پیشگیری از آتش سوزی های گسترده، از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت سیستم های اعلام حریق رفته اند. این سیستم ها دارای مدل های مختلفی هستند. خرید سیستم اعلام حریق ساختمان، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین سیستم های اعلام حریق می باشد. سایت دلتا تک یکی از معتبرترین عرضه کنندگان این سیستم ها می باشد. این سایت در ادامه اطلاعات مفیدی در مورد خرید سیستم اعلام حریق ساختمان، در اختیار شما قرار می دهد. 

  مزایای خرید سیستم اعلام حریق ساختمانی بصورت اینترنتی

  مراحل خرید سیستم اعلام حریق ساختمان

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  خرید سیستم اعلام حریق ساختمان چگونه است؟

  خرید سیستم اعلام حریق ساختمان به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. خرید سیستم اعلام حریق ساختمان، بصورت حضوری، دارای دشواری های بیشتری نسبت به خرید اینترنتی آن می باشد. در ادامه مزایای خرید اینترنتی سیستم اعلام حریق ساختمان و معایب خرید حضوری این سیستم ها برای شما بیان می شود تا بتوانید با اطلاعات کامل، اقدام به خرید سیستم اعلام حریق ساختمان نمایید. 

  مزایای خرید سیستم اعلام حریق ساختمانی بصورت اینترنتی

  خرید سیستم اعلام حریق ساختمان بصورت اینترنتی به دلایل زیر مزایا دارد

  صرفه جویی در زمان

  خرید آنلاین سیستم اعلام حریق ساختمانی به شما این امکان را می‌دهد که بدون اینکه برای خرید به فروشگاه مراجعه کنید، محصول مورد نیاز را به راحتی و در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

  قیمت مناسب

  خرید اینترنتی محصولات، اغلب با قیمت مناسب‌تری همراه است، زیرا مزایایی مانند صرفه‌جویی در هزینه‌های اجاره فضای فروشگاه، حقوق پرسنل و … در این مدل خرید برآورده می‌شود.

  برای خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

   امکان مقایسه محصولات

  با خرید آنلاین، شما می‌توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و با اطمینان خرید کنید که محصولی را انتخاب کرده‌اید که بهترین کیفیت و قیمت را دارد.

   تحویل سریع و آسان

  پس از خرید، به راحتی می‌توانید محصول را در محل خود تحویل بگیرید و نیاز به حضور شخصی و یا هیچ گونه مشکلات دیگری ندارید.

   امکان بازگشت کالا

  در صورتی که با محصول خریداری شده رضایت نداشتید، می‌توانید آن را به فروشنده بازگردانید و پول خود را باز گیرید.

  معایب خرید سیستم اعلام حریق ساختمان بصورت حضوری

  معایب خرید سیستم اعلام حریق ساختمان به صورت حضوری عبارتند از:

  صرف وقت

  برای خرید سیستم اعلام حریق به صورت حضوری، شما باید به فروشگاه مراجعه کنید که صرف وقت زیادی را به همراه دارد.

  هزینه‌های اضافی

  خرید به صورت حضوری، هزینه‌های اضافی مانند سوخت ماشین، پارکینگ، حقوق پرسنل فروشگاه و … را به شما تحمیل می‌کند که ممکن است باعث افزایش قیمت نهایی محصول شود.

  برای خرید سیستم اعلام حریق با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  محدودیت‌های زمانی

  فروشگاه‌های فیزیکی در ساعات خاص و در روز‌های خاص بسته هستند که ممکن است باعث شده باشد شما نتوانید در زمان مورد نظر به فروشگاه مراجعه کنید.

  کمبود تنوع

  در برخی از فروشگاه‌ها، محصولاتی که موجود هستند، محدود هستند و شما ممکن است نتوانید مدل دقیق خود را پیدا کنید.

  مشکلات ارسال

  در برخی موارد، شما ممکن است با مشکلات ارسال مواجه شوید و ممکن است محصول به طور نادرست یا به موقع به شما تحویل داده نشود.

  قیمت خرید سیستم اعلام حریق ساختمان

  قیمت خرید سیستم اعلام حریق ساختمان، یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمان خرید این سیستم ها، مورد بررسی قرار می گیرد. بسیاری از افراد به دنبال این هستند که از قیمت دقیق خرید سیستم اعلام حریق ساختمان، مطلع شوند. اما باید بدانید که عوامل تاثیر گذار مختلفی هستند که موجب تغییر قیمت سیستم اعلام حریق ساختمان می شوند. 

  سایت دلتا تک یکی از مجریان این سیستم ها در ایران می باشد. این سایت قصد دارد در ادامه عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید سیستم اعلام حریق ساختمان را برای شما بیان کند. 

  مساحت ساختمان تحت پوشش

  مساحت ساختمان به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت سیستم اعلام حریق ساختمان مطرح می‌شود. با افزایش مساحت ساختمان، تعداد تجهیزات و متعلقات سیستم اعلام حریق نیز افزایش می‌یابد که منجر به افزایش هزینه‌های نصب و نگهداری سیستم خواهد شد. 

  نوع سیستم

  نوع سیستم اعلام حریق یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت خرید سیستم اعلام حریق ساختمانی است. هر نوع سیستم اعلام حریق دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی است که به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص ساختمان‌ها و کاربردهای مختلف طراحی شده‌اند. بنابراین، با توجه به نوع سیستم مورد نظر، قیمت آن ممکن است متفاوت باشد.

  قیمت ارز

  برخی سیستم های اعلام حریق ساختمانی، وارداتی هستند؛ بنابراین قیمت ارز می تواند بر قیمت آن اثر گذارد. تاثیر قیمت ارز بر قیمت خرید سیستم اعلام حریق ساختمان می‌تواند به دلایل مختلفی صورت گیرد. این تاثیر می‌تواند به صورت مستقیم و غیرمستقیم باشد و می‌تواند به عنوان یک عامل مهم در تعیین قیمت سیستم اعلام حریق تاثیر بگذارد.

  فروش سیستم اعلام حریق ساختمان 

  فروش سیستم اعلام حریق ساختمان توسط فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. بنابراین هنگام خرید این سیستم ها باید دقت کنید که فروشگاه عرضه کننده این سیستم ها از کیفیت و اعتبار بالایی برخوردار باشد. در ادامه نکاتی در مورد فروشگاه های معتبر فروش سیستم اعلام حریق ساختمان، بیان خواهد شد. 

   محصولات با کیفیت

  فروشگاه‌های معتبر، تلاش می‌کنند تا محصولات با کیفیت و استاندارد را عرضه کنند. محصولات باید از برندهای معتبر و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته ساخته شده باشند.

  ارائه خدمات پس از فروش

  فروشگاه ‌های معتبر باید به مشتریان خود خدمات پس از فروش مناسبی ارائه کنند تا در صورت بروز مشکل در حین استفاده از سیستم، مشتریان به راحتی با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرند و مشکلات خود را حل کنند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق ساختمان با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  ارائه مشاوره در استفاده از سیستم

  فروشگاه‌های معتبر، باید به مشتریان خود مشاوره لازم در مورد نوع و کاربرد سیستم اعلام حریق دهند. بهترین سیستم باید با توجه به نوع ساختمان و نیازهای آن انتخاب شود.

  پشتیبانی و خدمات فنی

  فروشگاه های معتبر باید خدمات پشتیبانی و خدمات فنی مناسبی به مشتریان خود ارائه کنند و در صورت برخورد با مشکلات فنی به مشتریان خود کمک کنند.

  قیمت مناسب

  فروشگاه‌های معتبر باید قیمت مناسبی را برای محصولات خود تعیین کنند. قیمت باید با کیفیت محصولات مطابقت داشته باشد و به مشتریان اعلام شود.

  عرضه کالاهای اصلی و اورجینال

  فروشگاه‌های معتبر باید کالاهای اصلی و اورجینال را به مشتریان خود عرضه کنند.

  قیمت دستگاه اعلام حریق ساختمان

  قیمت دستگاه اعلام حریق ساختمان، به دلیل تنوع این دستگاه ها، ثابت نیست و طیف گسترده ای از قیمت ها را شامل می شود. به همین دلیل نمی توان در این بخش قیمت دستگاه اعلام حریق ساختمانی را بصورت دقیق بیان کرد. اگر به دنبال استفاده از این دستگاه ها هستید و می خواهید از قیمت دقیق آن مطلع شوید، بهتر است به سایت های عرضه کننده آن مراجعه کنید. برای این کار شما می توانید به سایت دلتا تک مراجعه کرده و قیمت این دستگاه ها را استعلام بگیرید. 

  انواع خرید سیستم اعلام حریق ساختمان

  خرید سیستم اعلام حریق ساختمان شامل مجموعه‌ای از تجهیزات و دستگاه‌های الکترونیکی است که با هدف شناسایی و گزارش دادن در صورت بروز حریق یا خطر آتش سوزی، نصب و راه‌اندازی می‌شود. این سیستم در بسیاری از ساختمان‌ها اجباری است و به منظور حفاظت از جان افراد و کاهش خسارات مالی و محیطی استفاده می‌شود.  این سیستم ها دارای انواع مختلفی هستند. انواع سیستم‌های اعلام حریق و ساختمانی عبارتند از:

  سیستم‌های اعلام حریق معمولی

  این سیستم‌ها شامل گیرنده‌های دودی، حرارتی و دستی می‌شوند که با تشخیص دود، دمای بالا یا فشار، تاییدیه اعلام حریق را فرستاده و سیستم برقراری اتصال برای فعالسازی اقدامات ساختمانی را آغاز می‌کند.

  سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر

  در این نوع سیستم، هر گیرنده با یک آدرس منحصر به فرد برچسب‌گذاری می‌شود تا بتوان به راحتی محل بروز حریق را شناسایی کرد. در صورت بروز آتش سوزی در ساختمان، این سیستم ها به وسیله آدرس هایی که در آن ها تعبیه شده است، محل آتش سوزی را اعلام می کنند. 

  سیستم‌های اعلام حریق هوشمند

  این سیستم‌ها با استفاده از الگوریتم‌ها و سنسورهای پیشرفته، قابلیت تشخیص موقعیت دقیق حریق را دارا می‌باشند. 

  سیستم‌های اعلام حریق صوتی

  این سیستم‌ها به صورت پخش خودکار یک پیام در صورت بروز حریق را انجام می‌دهند تا فردی که در ساختمان حضور دارد، هشدار و اطلاعات لازم را دریافت کند.

  سیستم‌های اعلام حریق و ساختمانی بدون سیم

  این سیستم‌ها با استفاده از فناوری بی‌سیم، به جای کابل‌های زیاد، سیگنال‌های لازم را به دستگاه‌های دیگر ارسال می‌کنند. همچنین، در هر نوع از سیستم های  اعلام حریق و ساختمانی، تجهیزاتی مانند آژیر، چراغ خطر و دستگاه های خودگردان شامل اسپرینکلر، قطره پاش و خمیر افشان نیز استفاده می‌شوند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق هوشمند با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اهمیت شناخت خرید سیستم اعلام حریق ساختمان

  در این مقاله تلاش شد تا شما بطور کامل با خرید سیستم اعلام حریق ساختمان آشنا شوید. ساز و کار این سیستم ها بسیار ساده و در عین حال بسیار کاربردی است. بنابراین به شما پیشنهاد می شود که حتما در ساختمان خود، از این سیستم ها استفاده نمایید. اگر قصد خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم ها را دارید، می توانید به سایت دلتا تک مراجعه کرده و با متخصصان این شرکت مشورت کنید. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان