• خرید سیستم اعلام حریق خانگی چگونه است؟

  خرید سیستم اعلام حریق خانگی

  خرید سیستم اعلام حریق خانگی چیست؟ استفاده‌ از سیستم اعلام حریق در تمامی ساختمان ها مهم و ضروری است‌. از این رو در ساختمان های مسکونی و خانه ها نیز از سیستم اعلام حریق استفاده می شود.

  از این رو سایت دلتا تک قصد دارد شما را با یکی از بهترین سیستم های اعلام حریق خانگی آشنا سازد. اگر قصد خرید این سیستم ها را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با انواع سیستم اعلام حریق خانگی آشنا شوید.

  خرید سیستم اعلام حریق خانگی چگونه است؟ 

  سیستم اعلام حریق خانگی یک سیستم ایمنی است که برای تشخیص و اطلاع رسانی در مورد وقوع حریق در منازل و ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

  این سیستم عموماً شامل حسگرهای دود، حرارت و گاز CO است که به صورت اتوماتیک در صورت تشخیص هر یک از این علائم، باعث ارسال سیگنال هشدار به یک مرکز کنترل می شود و هشدار به صورت صوتی یا تصویری به ساکنین و مسئولین ارسال می شود. در نتیجه، در صورت وقوع حریق، سرعت واکنش و مداخله قابل اعتماد تر و اثربخش تر خواهد بود.

  برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی، شما می توانید به فروشگاه های مختلفی که در زمینه فروش انواع سیستم های اعلام حریق فعالیت می کنند، مراجعه کنید. قبل از خرید سیستم اعلام حریق، بهتر است اطلاعات لازم را در مورد نوع و مدل مناسب برای خانه خود جمع آوری کنید و با توجه به مساحت خانه، تعداد اتاق ها، مکان نصب حسگرها و میزان هزینه های مورد نیاز، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  همچنین، بهتر است از تایید شده و معتبرترین برندهای موجود در بازار برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی استفاده کنید تا از عملکرد و کیفیت سیستم اطمینان حاصل کنید. برای خرید این سیستم ها، باید نکات خاصی را رعایت کنید که در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت.

  مراحل خرید سیستم اعلام حریق خانگی

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  نکات خرید سیستم اعلام حریق خانگی

  استفاده از محصولات با کیفیت

  برای اطمینان از اینکه خرید سیستم اعلام حریق خانگی به خوبی صورت گرفته است و سیستم شما به درستی عمل می‌کند، از محصولات با کیفیت و از تولید کنندگان معتبر استفاده کنید.

  انتخاب گزینه مناسب برای خانه شما

  برای خانه‌های کوچک، ممکن است یک سیستم اعلام حریق ساده و ارزان قابل استفاده باشد، اما برای خانه‌های بزرگ، سیستم پیچیده‌تری برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی نیاز است.

  در نظر گرفتن جایگاه دستگاه‌ها

  اطمینان حاصل کنید که دستگاه‌های سیستم اعلام حریق در جایی قرار دارند که در صورت لزوم، به راحتی قابل دسترسی باشند.

  مدت زمان نگهداری

  برای اطمینان از به درستی کار کردن سیستم اعلام حریق، لازم است مدت زمان نگهداری و تعمیرات را در نظر بگیرید.

  خرید از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر

  برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی، بهتر است از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر خرید کنید تا از کیفیت و اصالت محصول اطمینان حاصل کنید. 

  قوانین و مقررات

  در نهایت، در نظر داشته باشید که در برخی مناطق، استفاده از سیستم اعلام حریق الزامی است، بنابراین قوانین و مقررات مربوطه را چک کنید و در صورت لزوم، از حقوق خود برای اطلاع از این مسائل استفاده کنید. موارد نام برده برخی نکات خرید سیستم اعلام حریق خانگی به حساب می آید.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت سیستم اعلام حریق خانگی

  برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی باید به مورد قیمت آن نیز توجه داشته باشید. قیمت سیستم اعلام حریق خانگی از اهمیت زیادی برای افرادی که به دنبال استفاده از این سیستم ها هستند، برخوردار است. به همین دلیل همواره می کوشند تا از قیمت سیستم اعلام حریق خانگی مطلع شوند. باید بدانید که عوامل مختلفی هستند که منجر به تغییر قیمت سیستم اعلام حریق خانگی می گردند. در ادامه سایت دلتا تک قصد دارد چندین مورد از عوامل موثر بر قیمت سیستم اعلام حریق خانگی را برای شما بیان کند.

  کیفیت و برند محصول

  سیستم های اعلام حریق در بازار با برندها و کیفیت های مختلفی تولید می شوند. برندهای مطرح و با کیفیت تر، طبیعتاً قیمت بالاتری دارند.

  نوع سیستم

  تنوع در انواع سیستم‌های اعلام حریق، بسته به امکانات و قابلیت های آن‌ها، ممکن است در قیمت آن‌ها تاثیر گذار باشد.

  اندازه و پوشش

  سیستم‌های اعلام حریق برای منازل مختلف با سطوح جغرافیایی و پوشش های مختلف، قیمت های متفاوتی دارند. سیستم‌های بزرگ تر، طبیعتاً قیمت بیشتری دارند.

  محل خرید

  قیمت سیستم اعلام حریق خانگی در فروشگاه‌های مختلف، آنلاین یا نمایندگی های رسمی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

  هزینه نصب

  هزینه نصب و راه‌اندازی خرید سیستم اعلام حریق خانگی نیز به قیمت نهایی آن تأثیر می‌گذارد.

  هزینه نگهداری

  هزینه نگهداری سیستم اعلام حریق نیز بسته به نوع سیستم و تجهیزات مورد استفاده و همچنین فرکانس نگهداری، قابل تغییر است.

  عوامل فنی

  عوامل فنی مانند قابلیت های پیشرفته، نوع حافظه، امکانات بیشتر و امکانات اضافی ممکن است باعث تغییر قیمت سیستم اعلام حریق شوند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق خانگی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش سیستم اعلام حریق خانگی

  فروش سیستم اعلام حریق خانگی هم بصورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری انجام می شود. به طور کلی، سیستم اعلام حریق خانگی شامل مجموعه‌ای از دستگاه‌ها و تجهیزات است که به منظور شناسایی و اطلاع‌ رسانی در صورت بروز حریق در یک خانه یا محل زندگی نصب می‌شود. برای فروش سیستم اعلام حریق خانگی، باید ابتدا با تولیدکنندگان و پیمانکاران مختلف در این حوزه تماس گرفته و مشخص کنید کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب است.  

  سپس با توجه به نیاز شما، آنها می‌توانند نوع و تعداد دستگاه‌های لازم را برای شما تعیین کنند و هزینه کلی طرح را برای شما محاسبه کنند. معمولاً سیستم اعلام حریق خانگی شامل سنسورهای دود، دستگاه‌های اعلام حریق، گیرنده‌های بی‌سیم، اعلام خطاهای تجهیزات، نشانگرهای LED و دستگاه‌های نظارت بر محیط است. لذا در انتخاب سیستم اعلام حریق، به نکاتی مانند نوع سیستم، تعداد دستگاه‌ها، کیفیت تجهیزات و قیمت آن‌ها توجه کنید.

  فروش سیستم اعلام حریق خانگی، هم برای فروشنده و هم برای خریدار، دارای مزایای زیادی است. این امر موجب می گردد بسیاری از افراد به دنبال خرید این سیستم ها باشند. بنابراین در هنگام خرید دستگاه اعلام حریق خانگی ممکن است قیمت آن کمی بیشتر می شود. در بخش بعدی اطلاعاتی در مورد قیمت دستگاه اعلام حریق خانگی بیان می شود. 

  قیمت دستگاه اعلام حریق خانگی

  قیمت دستگاه اعلام حریق خانگی، به دلیل تنوع این سیستم ها، بسیار متفاوت است. از این رو نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. خریداران این سیستم ها، برای اطلاع از قیمت دستگاه اعلام حریق خانگی، به فروشگاه های مختلفی مراجعه می کنند و پس از صرف زمان زیاد، بطور نسبی از قیمت دستگاه اعلام حریق خانگی مطلع می شوند. اما اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیق هستید، می توانید به سایت دلتا تک که یکی از مجریان انواع سیستم های حفاظتی می باشد مراجعه کرده و از طریق استعلام از پشتیبانی، با قیمت این محصولات آشنا شوید. 

  انواع سیستم اعلام حریق خانگی

  سیستم اعلام حریق خانگی یک سیستم پیشگیری از حریق است که در منازل و محل های زندگی استفاده می شود. این سیستم به کمک حسگرهای حرارتی و دودی، به صورت خودکار و در صورت شناسایی حریق، به ساکنان خانه اعلام می کند تا بتوانند آتش را خاموش کنند و یا در صورت نیاز، اطلاعات لازم را به خدمات امدادی ارائه دهند.

  یکی از انواع سیستم اعلام حریق خانگی، سیستم حرارتی است که در آن، حسگرهایی که با توجه به تغییرات دما فعال می شوند، در اتاق هایی نصب می شوند که احتمال بروز حریق در آن ها بیشتر است مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه. این حسگرها در صورت شناسایی یک تغییر قابل توجه در دما، عملکرد اعلام حریق را شروع می کنند.

  خرید سیستم اعلام حریق خانگی دودی نیز، با استفاده از حسگرهایی که برای تشخیص دود فعال می شوند، عملکرد خود را شروع می کند. این حسگرها در اتاق هایی که آتش به سرعت منتشر می شود مانند اتاق خواب، نصب می شوند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق اتوماتیک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  همچنین، خرید سیستم اعلام حریق خانگی قابلیت اتصال به سیستم های اعلام حریق بزرگتر در ساختمان ها و دفاتر را دارد که در صورت شناسایی حریق، به صورت همزمان با سیستم اعلام حریق خانگی، اعلام حریق را در سطح ساختمان نیز شروع می کند. به طور کلی، هدف اصلی سیستم اعلام حریق خانگی، جلوگیری از گسترش حریق و افزایش امنیت خانه و ساکنین آن است. چند نوع سیستم اعلام حریق خانگی وجود دارد که بسته به نیاز و محیط استفاده‌ی آن‌ها، متفاوت هستند. می‌توانید به عنوان مثال از سیستم‌های اعلام حریق زیر استفاده کنید:

  سیستم اعلام حریق با سیم

  در این نوع سیستم، سیم‌های اختصاصی در داخل ساختمان قرار دارند و اطلاعات حریق به صورت سیمی انتقال می‌یابد.

  سیستم اعلام حریق بی‌سیم

  این نوع سیستم از ارتباطات بی‌سیم استفاده می‌کند و نیاز به کابل و سیم ندارد. این نوع سیستم معمولاً برای منازل و آپارتمان‌ها مناسب است.

  سیستم اعلام حریق صوتی

  در این نوع سیستم، پیام‌های صوتی به منظور اعلام حریق استفاده می‌شود. این نوع سیستم برای ساختمان‌های با ابعاد بزرگ مانند هتل‌ها، بیمارستان‌ها و فضاهای عمومی مناسب است.

  سیستم اعلام حریق تصویری

  در خرید سیستم اعلام حریق خانگی، دوربین‌های مداربسته به منظور تشخیص حریق استفاده می‌شود. این سیستم معمولاً برای سالن‌های سینما، تئاتر و سالن‌های کنفرانس مناسب است.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اهمیت شناخت خرید سیستم اعلام حریق خانگی

  دلتا تک تلاش کرد تا در این بخش با خرید سیستم اعلام حریق خانگی آشنا شوید. استفاده از سیستم ها موجب حفاظت از خانه‌ شما می شود و از اتفاقات ناگوار جلوگیری می کند. اگر قصد خرید این سیستم ها را دارید اما هنوز در نوع و مدل آن دچار تردید هستید، بهتر است به سایت دلتا تک مراجعه کنید و با متخصصان این شرکت در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را از طریق آن ها برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی کسب کنید و در صورت تمایل، اقدام به خرید نمایید. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان