• خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک چگونه است؟

  خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک چگونه است؟ سیستم اعلام حریق یکی از بهترین اختراعات در زمینه جلوگیری از آتش سوزی می باشد. این سیستم ها می توانند تا حد زیادی از خسارات ناشی از آتش‌سوزی بکاهد. از این رو بهتر است با انواع این سیستم ها آشنا شوید. یکی از مهم ترین سیستم های اعلام حریق، سیستم اعلام حریق اتوماتیک می باشد. 

  سایت دلتا تک یکی از مجریان اصلی این سیستم ها در ایران می باشد. از این رو قصد دارد در این مقاله شما را با نحوه خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک و قیمت آن آشنا سازد. اگر قصد خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

  خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک چگونه است؟

  سیستم اعلام حریق اتوماتیک یک سامانه ایمنی است که برای شناسایی و هشدار دادن در مورد حریق در یک ساختمان، سازمان یا نقطه دیگری، طراحی شده است. این سیستم شامل تجهیزاتی مانند حسگرهای دود، شعله‌نگارها، زنگ هشدار یا نمایشگرهای LED است که به صورت خودکار با یکدیگر همکاری می‌کنند تا به صورت سریع به حضور حریق واکنش نشان دهند. 

  این سیستم می‌تواند منجر به افزایش ایمنی شخصی و عمومی، کاهش خسارت‌های احتمالی و پاسخگویی سریع به حریق شود. خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک مزایای زیادی دارد. این مزایا موجب شده است که بسیاری از ساختمان ساز ها، اقدام به خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک نمایند. در ادامه چندین مورد از مزایای خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک، برای شما بیان می گردد. 

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  مزایا سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  مراحل خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  مزایا خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  افزایش ایمنی

  با نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک، ایمنی شخصی و عمومی در محیط کار و یا ساختمان افزایش می‌یابد. زیرا این سیستم با تشخیص سریع حریق، امکان اطلاع‌ رسانی به سرعت به افراد حضور دار در محیط را فراهم می‌کند. این در حالاتی که حریق در محیطی با بیشترین تردد افراد اتفاق بیفتد، خیلی مهم است. 

  همچنین با اطلاع به موقع از وقوع حریق، افراد می‌توانند به سرعت اقدام به خروج از محیط و جلوگیری از وقوع فاجعه کنند. بنابراین، نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک، به افزایش ایمنی و کاهش خطرات جانی مرتبط با حریق در محیط کار یا ساختمان کمک می‌کند.

  کاهش خسارت‌ها

  با نصب و خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک، خسارت‌های جانی و مالی که به دنبال وقوع حریق در محیط کار یا ساختمان ایجاد می‌شود، کاهش می‌یابد. زیرا با تشخیص سریع حریق، سیستم اعلام حریق اتوماتیک به سرعت اطلاع رسانی می‌کند و به این ترتیب اجازه می‌دهد که افراد به سرعت عملیات اخلال در توزیع حریق را شروع کنند. 

  همچنین، با اطلاع به موقع از وقوع حریق، آتش‌نشانان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به محل حادثه می رسند و با کاهش زمان پاسخگویی، خسارات جانی و مالی کاهش می‌یابد. بنابراین، نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک، به کاهش خسارت‌های جانی و مالی که به دنبال وقوع حریق در محیط کار یا ساختمان ایجاد می‌شود، کمک می‌کند.

  برای خرید سیستم اعلام حریق خانگی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اطمینان در دسترس بودن

  خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک به گونه ای است که با تحت کنترل قرار گرفتن و همیشه در دسترس بودن، به صورت مداوم می‌تواند از ایمنی و آرامش شخصی و عمومی نگهداری کند. با نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک، اطمینان در دسترس بودن و همیشه آماده بودن این سیستم فراهم می‌شود. زیرا سیستم اعلام حریق اتوماتیک به صورت مداوم در حال کار است و تحت کنترل قرار دارد. 

  این به این معناست که در صورت وقوع حریق، سیستم به صورت خودکار فعال می‌شود و از فرایند تشخیص حریق شروع به کار می‌کند. به همین ترتیب، افراد می‌توانند همیشه به این سیستم اعتماد کنند و از ایمنی و آرامش شخصی و عمومی در محیط کار یا ساختمان برخوردار باشند. بنابراین، نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک، به اطمینان در دسترس بودن و همیشه آماده بودن این سیستم کمک می‌کند.

  تغییرات آسان

   با وجود فناوری روزافزون، سیستم اعلام حریق اتوماتیک به راحتی قابل بروزرسانی و تغییر است، لذا در صورت نیاز به تغییرات، می‌توان به راحتی آن را انجام داد. 

  رعایت قوانین و مقررات

  نصب سیستم اعلام حریق اتوماتیک الزامی است و باید با رعایت قوانین و مقررات مربوط به ایمنی و آتش‌نشانی انجام شود. این نوع سیستم‌ها با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی مختلف، قابل تنظیم و تعریف هستند. بنابراین، برای نصب و خرید یک سیستم اعلام حریق اتوماتیک، بهتر است ابتدا قوانین و مقررات مربوط به ایمنی و آتش‌نشانی در منطقه خود را مورد بررسی قرار داده و سپس به نصب سیستم اقدام کنید. 

  همچنین برای بهره‌برداری بهینه از سیستم، باید به صورت دوره‌ای آن را بررسی و تعمیر کرد. در نهایت، رعایت قوانین و مقررات مربوط به نصب و بهره‌برداری از سیستم اعلام حریق اتوماتیک، به بهره‌برداران و افراد حضور دار در محیط کار یا ساختمان، اعتماد و آرامش خاطر بیشتری می‌دهد.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق آتش نشانی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  قیمت خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک یکی از انواع تکنولوژی هایی می باشد که هم بصورت تولید داخلی و هم بصورت وارداتی در بازار ایران وجود دارد. عوامل مختلفی هستند که موجب ایجاد تفاوت قیمت سیستم اعلام حریق اتوماتیک می گردد. سایت دلتا تک یکی از عرضه کنندگان انواع خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک با قیمت مناسب می باشد. این سایت قصد دارد در ادامه عوامل موثر بر قیمت سیستم اعلام حریق اتوماتیک را برای شما بیان نماید. 

  قیمت های گمرک

  همانطور که گفته شد برخی از انواع سیستم اعلام حریق اتوماتیک، وارداتی می باشد. این امر موجب شده است که قیمت سیستم اعلام حریق اتوماتیک تغییر کند. گمرک می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت سیستم اعلام حریق اتوماتیک داشته باشد، به ویژه اگر سیستم های مورد نیاز جهت ساخت آن از کشورهای دیگر وارد شود. 

  در چنین شرایطی، ملاحظه می‌شود که افزایش هزینه‌های حمل و نقل، بسته بندی و بیمه ممکن است بر روی قیمت نهایی سیستم تأثیر بگذارد. همچنین، گمرک ممکن است به دلیل اجرای مقررات و محدودیت های واردات، به موجب ضوابط و الزامات فنی متفاوت با کشور مبدا، هزینه‌های اضافه ای برای واردکننده برای ورود کالا به بازار بیشتر کند. 

  ابعاد سیستم

  سیستم های اعلام حریق اتوماتیک به صورت گسترده در انواع و ابعاد مختلف قابل تهیه و استفاده هستند. ابعاد سیستم می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

  قابلیت های سیستم

  سیستم های اعلام حریق اتوماتیک با قابلیت های مختلفی عرضه می‌شوند، بعضی از آنها شامل ویژگی های خاص مانند قابلیت تشخیص نوع حریق، اتصال به سامانه های دیگر و … می‌باشند که در نهایت بر قیمت آن موثر خواهد بود.

  سطح پوشش

  پوشش شامل تعداد حسگرهای اعلام حریق و دستگاه‌هایی است که برای جمع آوری و انتقال اطلاعات از حسگرها به مرکز کنترل استفاده می‌شوند. سطح پوشش همچنین می‌تواند بر قیمت سیستم تأثیر بگذارد.

  برای خرید سانترال با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  فروش سیستم اعلام حریق اتوماتیک به عنوان یکی از مهمترین خدمات در صنعت حفاظت در برابر آتش سوزی، بسیار حائز اهمیت است. در فروش سیستم اعلام حریق اتوماتیک، تاکید بر ارائه محصول با کیفیت و قابلیت‌های لازم برای تشخیص حریق و اطلاع رسانی به مراکز کنترل مربوطه، بسیار مهم است.

  در فروش سیستم اعلام حریق اتوماتیک، شرکت‌ها و فروشگاه‌های حوزه حفاظت در برابر آتش سوزی تلاش می‌کنند تا با ارائه انواع سیستم‌های اعلام حریق اتوماتیک با قیمت مناسب و کیفیت بالا، نیازهای مشتریان را برآورده کنند. همچنین، ارائه خدمات پس از فروش از جمله نصب، راه‌اندازی و خدمات پشتیبانی نیز بسیار مهم است.

  قیمت دستگاه اعلام حریق اتوماتیک

  خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشد. این امر موجب شده است که قیمت اعلامی توسط فروشگاه های مختلف متفاوت باشد‌. اگر قصد خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک را دارید، بهتر است با مراجعه به سایت دلتا تک، انواع سیستم ها را مشاهده کرده و از قیمت دستگاه اعلام حریق اتوماتیک با خبر شوید‌. این سایت قیمت مناسب تری نسبت به سایر رقبا، برای این محصولات در نظر می گیرد که موجب می شود، خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک، کاملا مقرون به صرفه باشد. 

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق خانگی با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  انواع خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  خرید سیستم‌ اعلام حریق اتوماتیک به طور کلی به دو دسته سیستم‌های شبکه‌ای و غیرشبکه‌ای تقسیم بندی می‌شوند. هر یک از این دسته‌بندی‌ها خصوصیات و ویژگی‌هایی دارند که در ادامه به توضیح آنها پرداخته می‌شود:

   اعلام حریق اتوماتیک شبکه‌ای

  در این نوع سیستم، از یک یا چند مرکز کنترل استفاده می‌شود که به صورت پیوسته با هم مرتبط هستند و قادر به کنترل و مدیریت سیستم‌های اعلام حریق در اماکن مختلف هستند. این سیستم‌ها دارای قابلیت تشخیص نوع حریق، محل آتش‌سوزی و انتقال اطلاعات به مرکز کنترل مربوطه هستند.

  سیستم‌های اعلام حریق اتوماتیک غیرشبکه‌ای

  این سیستم‌ها به صورت مستقل در هر نقطه از فضا قابل نصب و استفاده هستند. در این دسته از سیستم‌ها، عموماً از حسگرهای دودی یا حرارتی استفاده می‌شود که در صورت تشخیص حریق، اطلاعات به صورت مستقیم به دستگاه کنترل سیستم اعلام حریق ارسال می‌شود.

  برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق اتوماتیک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اهمیت شناخت خرید سیستم اعلام حریق اتوماتیک

  دلتا تک یک شرکت الکترونیکی است که به دنبال ایجاد زیرساخت های سیستم هوشمند در ایران است. این شرکت تلاش کرد تا در این بخش با سیستم اعلام حریق اتوماتیک آشنا شوید و نحوه فروش و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و همچنین خرید  سیستم اعلام حریق اتوماتیک را برای شما بیان نمود. اگر قصد استفاده از این سیستم ها در ساختمان خود را دارید و اطلاعات شما در این زمینه ناقص است، می توانید به سایت دلتا تک مراجعه کنید و با مشاوران و متخصصان این شرکت در تماس باشید و راهنمایی های کافی را دریافت نموده و سپس اقدام به نصب این سیستم ها نمایید‌. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان