• انواع خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی چیست؟ تامین ایمنی ساختمان ها از اهمیت بالایی برای سازندگان و صاحبان آن ها برخوردار است. یکی از خطراتی که ساختمان ها را تهدید می کند، آتش سوزی می باشد. از این رو بهتر است که از سیستم های اعلام حریق استفاده نمایید. سایت دلتا تک قصد دارد در ادامه اطلاعاتی در مورد خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی و نحوه خرید آن، در اختیار شما قرار دهد.

  برای نصب و راه اندازی دوربین ثبت پلاک با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  اهمیت شناخت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  مراحل خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی چگونه است؟

  سیستم اعلام حریق آتشنشانی یک سیستم ایمنی است که در هر ساختمان و فضای عمومی جهت شناسایی سریع حریق و اعلام آن به صورت خودکار طراحی می‌شود. این سیستم شامل تجهیزات حسگر، دستگاه کنترل، و دستگاه اعلام حریق است. تجهیزات حسگر در خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی شامل دو نوع حسگر می‌باشد: حسگرهای دودی و حسگرهای حرارتی. 

  حسگرهای دودی با استفاده از تکنولوژی لیزری یا اپتیکی، هرگونه دود یا ذرات جامد را که به دلیل وجود حریق در هوا برای گذر آتش نشان ها دیده نمی شود، شناسایی می‌کنند. حسگرهای حرارتی نیز در صورت بالا رفتن دما بیش از حد مجاز، به صورت خودکار حریق را شناسایی و اعلام می‌کنند.

  دستگاه کنترل سیستم نیز دارای وظیفه جمع آوری اطلاعات حسگرها و تصمیم گیری در مورد اعلام حریق است. در صورتی که این دستگاه به ارتباط با حسگرها بپردازد و مشخص شود که حریق صحیح است، دستور مربوط به اعلام حریق به دستگاه اعلام حریق منتقل می‌شود. دستگاه اعلام حریق در صورت دریافت دستور اعلام حریق، با استفاده از انواع زون ها و دستگاه بلندگو، خطر حریق را به عموم افراد حضور دار اعلام می‌کند و فرآیندهای ایمنی را آغاز می‌کند.

  در کل، خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی جهت پیشگیری و مدیریت سریع خطرات حریق در هر ساختمان و فضای عمومی طراحی شده است. خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی، روش های مختلفی دارد. برخی از افراد به صورت حضوری و برخی نیز بصورت اینترنتی اقدام به این کار می هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارد که در ادامه به بیان آنها می پردازیم. 

  برای نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  مزایای خرید حضوری خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  برخورد مستقیم با کالا

  در خرید حضوری امکان دیدن و لمس کالا برای مشتری فراهم است. این امر اجازه می دهد تا مشتری قبل از خرید، کالا را به صورت مستقیم بررسی و به آن نگاه دقیقی بیندازد.

  عدم نیاز به صبر برای دریافت کالا

  در خرید حضوری، بلافاصله پس از خرید، کالا به دست مشتری می رسد و نیازی به صبر برای ارسال کالا از طریق پست نیست.

  امکان مذاکره برای قیمت

  در خرید حضوری، امکان مذاکره و کسب تخفیف از فروشنده برای مشتری فراهم است.

  کاهش خطرات مرتبط با خرید آنلاین

  در خرید حضوری، خطرات مرتبط با پرداخت های آنلاین ناشی از سرقت اطلاعات شخصی و بانکی به صورت قابل توجهی کاهش می یابد. 

  برای نصب دوربین مدار بسته سازمان ها با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  مزایای خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی اینترنتی 

  آسانی

  خرید اینترنتی بسیار آسان است و مشتری می تواند هر لحظه از هرجای دنیا با استفاده از کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه به سایت فروشگاه دسترسی داشته باشد و سفارش خود را ثبت کند.

  قیمت مناسب

  در خرید اینترنتی، مشتریان می توانند از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه استفاده کنند که امکان خرید کالاها با قیمت مناسب را به آنها می دهد.

  گستردگی محصولات

  در خرید اینترنتی، مشتریان از گستردگی محصولات و خدماتی که از طریق اینترنت ارائه می شود، بهره مند می شوند و می توانند به راحتی انواع کالاهای مورد نظر خود را پیدا کنند.

  صرفه جویی در زمان

  با خرید اینترنتی، مشتری می تواند بدون نیاز به حضور حضوری در فروشگاه، کالای خود را سفارش داده و زمان خرید را کاهش دهد.

  : پرداخت در خرید اینترنتی از طریق درگاه های امن انجام می شود و مشتری نیازی به حمل و نقل پول ندارد.

  قابلیت ارجاع

  در خرید اینترنتی، در صورت عدم رضایت از کالا یا خدمات، مشتریان امکان بازگشت کالا و دریافت بازپرداخت را دارند.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  در کل، خرید اینترنتی با ارائه راحتی، سرعت و استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه، یک روش اقتصادی و مفید برای خرید کالاها و خدمات است. همانطور که مشاهده کردید مزایای خرید اینترنتی بیشتر از خرید حضوری است. بنابراین به شما پیشنهاد می شود که برای خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی بصورت اینترنتی و از طریق سایت های معتبر، تهیه کنید. 

  قیمت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی یکی از کاربردی ترین ابزارهای ایمنی می باشد که در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید این سیستم ها، قیمت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی می باشد. این سیستم ها اکثرا وارداتی هستند و عوامل مختلفی بر قیمت آن ها، اثر گذار است. در ادامه عواملی که موجب تغییر قیمت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی می شوند را برای شما بیان خواهیم کرد. 

  افزایش نرخ ارز

  یکی از مهمترین مواردی که موجب تغییر قیمت کالا های وارداتی، علی الخصوص قیمت سیستم اعلام حریق آتش نشانی می شود، افزایش نرخ ارز است. این کالا ها به وسیله ی دلار خریداری می شود و با افزایش نرخ دلار نسبت به ریال، باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت. 

  نوع سیستم

  نوع سیستم اعلام حریق آتش نشانی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. این سیستم ها در ابعاد و انواع مختلفی ساخته می شود. اگر این سیستم ها دارای تعداد سنسور های بیشتری باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. عواملی مانند هوشمند بودن سیستم و آپشن های دیگر نیز بر قیمت آن موثرند. 

  برای طراحی نقشه دوربین با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  سود فروشنده

  یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی، میزان سودی است که فروشندگان این محصولات، برای خود در نظر می گیرند. اگر فروشنده میزان سودی بیشتر از حد معمول برای خود در نظر بگیرد، قیمت سیستم اعلام حریق نیز نسبت به سایر فروشگاه ها، بیشتر می شود. 

  فروش سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  فروش سیستم اعلام حریق آتش نشانی توسط شرکت ها و فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. این امر موجب می شود که برخی از افراد سودجو، اقدام به تاسیس فروشگاه های نامعتبر کرده و جنس بی کیفیت به شما ارائه دهند. بنابراین بهتر است که با ویژگی های شرکت معتبر فروش سیستم اعلام حریق آتش نشانی، آشنا شوید. 

  داشتن مجوزهای لازم

  یک شرکت معتبر باید مجوزهای لازم را از مراجع مربوطه دریافت کرده باشد. این مجوزها می‌توانند شامل مجوز اتحادیه تولیدکنندگان، مجوز اتحادیه پیمانکاران، مجوز استاندارد ISO9001 و سایر مجوزهای مرتبط با صنعت باشند.

  داشتن تجربه و تخصص

  یک شرکت معتبر باید تجربه و تخصص کافی در زمینه فروش و نصب سیستم‌های آتش نشانی و اعلام حریق داشته باشد. این تجربه و تخصص می‌تواند به دلیل سال‌ها تجربه در این زمینه و همچنین مجوزهای مربوطه و دوره‌های آموزشی به دست آمده باشد.

  استفاده از تکنولوژی جدید

  یک شرکت معتبر باید از تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته در سیستم‌های آتش نشانی و اعلام حریق استفاده کند. این به شرکت این امکان را می‌دهد تا خدمات بهتر و کارآمدتری به مشتریان خود ارائه دهد.

  ارائه خدمات پس از فروش

  یک شرکت معتبر باید خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات می‌توانند شامل نگهداری، تعمیرات، ارائه ماهواره‌های آموزشی و سایر خدمات پشتیبانی باشند.

  قابلیت ارائه سفارشی

  یک شرکت معتبر باید به مشتریان خود قابلیت ارائه سفارشی را داشته باشد. این به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سیستم‌های آتش نشانی و اعلام حریق را بر اساس نیازهای خود سفارش دهند.

  برای نصب دوربین مدار بسته منازل با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت دستگاه اعلام حریق آتش نشانی

  همانطور که گفته شد قیمت دستگاه اعلام حریق آتش نشانی بسیار متغیر است. عوامل مختلفی هستند که همواره در حال تغییر هستند و موجب تغییر قیمت دستگاه اعلام حریق آتش نشانی می شوند. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت دستگاه اعلام حریق آتش نشانی، به سایت دلتا تک که یکی از مجریان این سیستم ها می باشد، مراجعه کنید. 

  انواع خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  سیستم های اعلام حریق آتش نشانی دارای انواع مختلفی هستند که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه چندین مورد از مهم ترین انواع خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی، برای شما بیان می گردد. 

  سیستم‌های هشدار دودی

  این سیستم‌ها با تشخیص دود در فضاها، صداهای هشدار را فعال می‌کنند.

  سیستم‌های هشدار حرارتی

  این سیستم‌ها با تشخیص افزایش دما در فضاها، صداهای هشدار را فعال می‌کنند.

  سیستم‌های هشدار دودی-حرارتی

  این سیستم‌ها با استفاده از ترکیب تشخیص دود و افزایش دما در فضاها، صداهای هشدار را فعال می‌کنند.

  سیستم‌های اعلام حریق خطی

  این سیستم‌ها از سیم‌های حساس به حرارت و دود برای تشخیص حریق استفاده می‌کنند.

  سیستم‌های اعلام حریق بی‌سیم

  این سیستم‌ها با استفاده از فناوری بی‌سیم، پوشش بیشتری در محیط‌های گسترده ایجاد می‌کنند.

  سیستم‌های اعلام حریق هوشمند

  این سیستم‌ها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند، به طور خودکار تشخیص دهنده حریق و مکان آن را تعیین می‌کنند.

  اهمیت شناخت خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

  خرید  سیستم اعلام حریق آتش نشانی می تواند کمک زیادی به کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی نماید. این سیستم ها می توانند به سیستم های اطفا حریق نیز دستور دهند و آتش سوزی را خنثی نمایند. اگر قصد خرید این سیستم ها را دارید، می توانید به سایت دلتا تک مراجعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان