• آشنایی با خرید سانترال

  خرید سانترال

   سال های سال است که خرید سانترال در دستور کار ادارات، کارخانجات، شرکت ها و کمپانی ها قرار دارد. به این شیوه می توان صرفه جویی زیادی در هزینه ها ایجاد کرد و تماس های ورودی یک شرکت را مدیریت نمود. متاسفانه هنوز هم تعداد زیادی از شرکت ها به اهمیت ارتباطات مدرن پی نبرده اند و دنبال راه های دیگری برای برقراری ارتباط با مشتریان و شرکای تجاری خود هستند. بدون شک ایجاد ارتباط خارج از چارچوب های رسمی می تواند وجهه کمپانی شما را به شدت کاهش دهد.

  از طرفی شما به دلیل عدم دارا بودن ارتباط موثر با مشتریان آن ها را از دست خواهید داد که به نوبه خود ضرر بزرگی است. به همین دلیل است که توصیه می کنیم به جای هزینه روی شیوه های غیر اثر بخش اقدام به خرید سانترال نمایید. ممکن است در خرید سانترال دچار چالش هایی مانند خرید دستگاه مناسب با کارایی بهینه و خدمات نصب و پشتیبانی باشید. شما می توانید با خرید سانترال از مجموعه دلتا تک تمامی این موانع و چالش ها را از سر راه خود بردارید.

  برای نصب و راه اندازی voip با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  خرید سانترال و انواع آن

  مراحل خرید سانترال

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  خرید اجناس لازم و پرداخت هزینه

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای نصب و آماده سازی طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نصب دوربین مدار بسته بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  قیمت سانترال

  راه اندازی سانترال شاید در وهله نخست برای شما پر هزینه تمام شود اما بدون شک در بلندمدت از صرفه های اقتصادی این اقدام بهره مند خواهید شد. برای بسیاری از مشتریان سوال است که قیمت سانترال چه مقدار می باشد؟ در مورد قیمت سانترال نمی توان اظهار نظر دقیقی داشت چرا که این قیمت به پارامترهای مختلفی وابسته است. آنالوگ یا تحت شبکه بودن سانترال پارامتر مهم و تاثیرگذاری در خرید سانترال می باشد. 

  از طرفی سانترال در سه گتکوری مختلف کم ظرفیت، پر ظرفیت و ویپ قرار می گیرد. اگر قصد دارید از تعداد زیادی خطوط شهری پشتیبانی کنید بهتر است سراغ سانترال پر ظرفیت بروید. با وجود اینکه برندهای مختلفی در زمینه فروش سانترال فعالیت دارند اما برند پاناسونیک در این زمینه شناخته شده تر می باشد. به همین دلیل اغلب مجموعه های فروش در مورد قیمت سانترال پاناسونیک سخن می گویند. در حالی که شما می توانید با گزینش سایر برندهای فعال در این زمینه مانند برند یستار و ال جی اقدام به راه اندازی و نصب سانترال با هزینه متفاوت نمایید.

  برای نصب و راه اندازی سانترال با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش سانترال

  ارتباطات رکن اصلی سر پا ماندن کمپانی ها در دنیای امروز است. اگر می خواهید یک شرکت را فروشگاه احداث کنید و یا وسعت حرفه خود را گسترش دهید باید به فکر استخدام اپراتورهای متعدد باشید. یکی از اشتباهاتی که بسیاری از شرکت ها مرتکب می شوند این است که برای هر اپراتور یک خط جداگانه در نظر می گیرند در حالی که می توان با استفاده از سانترال به راحتی اقدام به مدیریت تماس ها نمود. 

  برای نصب و راه اندازی دوربین تشخیص چهره با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  ارتباط بین شعب مختلف، ارتباطات داخلی کمپانی، ارتباطات با شرکای تجاری و ارتباط با مشتریان همگی از طریق سانترال انجام می شود. فروش سانترال این امکان را به خریداران داده تا بتوانند با توجه به الزامات کمپانی خود بهترین سرویس سانترال را خریداری کنند.

  قیمت دستگاه سانترال

  چنانچه قصد خرید سانترال را دارید با تنوع بالایی از این دستگاه ها در بازار متوجه خواهید شد که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. یکی از بزرگترین دلایل تنوع در قیمت دستگاه سانترال را می توان تنوع در قابلیت ها و امکانات این دستگاه ها دانست. دستگاه های سانترال دارای انواع تحت شبکه، کم ظرفیت و پرظرفیت هستند. طبیعی است که هر کدام از این دستگاه ها دارای قیمت متفاوتی باشند.

  انواع دستگاه سانترال قادر هستند تعداد خطوط متفاوتی از تلفن شهری را پوشش دهند. این دستگاه ها دارای تعداد خطوط داخلی متفاوتی هستند، ظرفیت خاصی دارند و از قابلیت های مختلفی بهره مند هستند. یکی از تفاوت های بارز دستگاه های سانترال با یکدیگر که در قیمت آن ها تاثیر گذار میباشد تفاوت در تعداد پورت های خط شهری است که تاثیر مستقیم روی قیمت دستگاه دارد.

  دارای بودن لایسنس های متعدد، امنیت بالا، تحت شبکه بودن، قابلیت راه اندازی سیستم ویپ و سیپ ترانک، بهره مندی از خدمات صف انتظار و راه اندازی سریع و آسان همگی از مواردی است که قیمت دستگاه سانترال را دستخوش تغییر می کند.

  قیمت خط سانترال

  یکی از مهمترین الزامات راه اندازی سانترال، خرید خط سانترال می باشد. این خطوط در واقع همان خطوط تلفن شهری هستند و می توانید از مجموعه های خدمات دهنده مانند مخابرات آن ها را تهیه کنید. ممکن است برایتان سوال باشد که قیمت خط سانترال چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که قیمت این خطوط تلفن به پارامترهای مختلفی چون شرکت ارائه دهنده خدمات تلفنی و پیش شماره خط بستگی دارد. 

  شما همچنین می توانید از خطوط ویپ استفاده کنید که هزینه متفاوتی دارد. مواردی مانند رند بودن خط تلفن نیز می تواند روی قیمت خط سانترال تاثیر داشته باشد. خطوطی که دارای شماره های رند و سر راست هستند معمولا تقاضای بیشتری دارند و با قیمت بیشتری هم به فروش می رسند. بنابراین برای خرید این خطوط تلفن باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  قیمت تلفن سانترال

  اگر می خواهید سیستم سانترال را راه بیندازید در وهله نخست باید به فکر خرید تلفن سانترال باشید. بنابراین باید بودجه بندی درستی برای خرید تجهیزات سانترال به ویژه تلفن سانترال داشته باشید. اگر کسب و کار کوچکی دارید و میخواهید بهترین مرکز تلفن متناسب با ابعاد کسب و کارتان را راه اندازی کنید بهتر است به فکر خرید سانترال کم ظرفیت باشید چرا که قیمت آن به غایت اقتصادی تر است. شما می توانید با افزودن کارت ظرفیت سانترال را افزایش دهید.

  قیمت تلفن سانترال به تعداد کارت هایی که می توان روی سانترال نصب نمود بستگی دارد. از طرفی قیمت تلفن سانترال پر ظرفیت نیز بیشتر از سانترال های کم ظرفیت می باشد اما برای کسب و کارهایی که دارای ابعاد گسترده هستند انتخاب بهتری است. از دیگر پارامترهای موثر روی قیمت تلفن سانترال می توان به بهره مندی از قابلیت هایی چون کالر آیدی، قابلیت نصب صندوق صوتی، اپراتور گویا، نصب باتری پشتیبان، ضبط مکالمات، پشتیبانی از خطوط PRI و بهره مندی از قابلیت ویپ و سایر قابلیت های مشابه اشاره کرد. تلفن های آنالوگ، هایبرید، دیجیتال و تحت شبکه نیز هر کدام دارای قیمت خاص خود هستند.

  برندهای مختلفی در بازار ارائه دهنده تجهیزات سانترال به ویژه تلفن سانترال هستند. از جمله این برندها می توان به پاناسونیک، ال جی، روتل، یستار و زایکو اشاره کرد. هر کدام از این برند ها دارای شیوه قیمت گذاری خاص خود هستند. بنابراین با خرید تجهیزات سانترال از هر کدام این برندها باید هزینه متفاوتی پرداخت نمایید.

  برای دریافت خدمات نصب و راه اندازی سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  خرید سانترال ارزان

  قیمت سانترال علاوه بر تمام مواردی که ذکر شد به نوسانات اقتصادی بازار نیز مرتبط است. مطمئنا قیمت سانترال در سال ۱۳۹۰ متفاوت از قیمت سانترال در سال های ۱۳۹۵ یا ۱۴۰۲ بوده است. با گذر زمان و نوساناتی که در قیمت ارز و دلار رخ می دهد قیمت سانترال نیز دائما دستخوش نوسان می شود. کمپانی ها در حال آپدیت کردن و به روز رسانی تجهیزات هستند و به همین دلیل قیمت ها به روز رسانی می شوند. 

  با این حال هنوز هم می توان روی خرید سانترال ارزان حساب باز کرد. اگر به درستی پارامترهای اصلی خرید را تنظیم کنید می توانید با بهترین قیمت موفق به خرید سانترال ارزان شوید. به عنوان مثال یک کسب و کار کوچک و نوپا به سانترال پر ظرفیت و گران قیمت نیازی ندارد. کارشناسان ما در دلتا تک به شما کمک می کنند تا بتوانید با بهترین و اقتصادی ترین قیمت موفق به خرید سانترال ارزان شوید.

  خرید سرویس سانترال

  سرویس سانترال را می توان یک مخابرات کوچک دانست که امروزه روز برای اغلب کمپانی ها و سازمان ها به یک ضرورت تبدیل شده است. فرقی ندارد سازمان شما یک سازمان دولتی است یک یک شرکت خصوصی، خرید سانترال کمک می کند  تا کارمندان بتوانند ارتباطات قوی تری درون مجموعه داشته باشند و تماس های ورودی را به سادگی و بدون دغدغه مدیریت کنند. سازمان هایی که دارای ارتباطات قوی هستند محکوم به پیشرفت هستند و به سرعت می توانند از رقبای خود پیش بگیرند.

  شما می توانید با خرید سرویس سانترال سطح ارتباطات در مجموعه خود را چندین پله ارتقا دهید. برندهای مختلفی به فروش تجهیزات سانترال مشغول هستند. شما می توانید سانترال را از نوع آنالوگ یا تحت شبکه انتخاب کنید و بسته به الزامات سازمان ویژگی های آن را برگزینید. کارشناسان ما در دلتا تک به شما کمک می کنند بتوانید موفق به خرید سرویس سانترال با بهترین ویژگی ها و قابلیت ها شوید.

  برای خرید ویپ با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش تجهیزات سانترال

  یکی از نکات مهمی که در خرید سرویس سانترال باید به آن دقت داشته باشید این است که از چه نوع تجهیزاتی استفاده می کنید. هر چند که شیوه نصب و راه اندازی و پشتیبانی از سرویس سانترال بسیار حائز اهمیت می باشد اما نمی توان از تاثیر کیفیت و اصالت تجهیزات سانترال به سادگی عبور کرد. فروش تجهیزات سانترال در مجموعه دلتا تک همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید قبل از خرید تجهیزات برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا از مشاوره های تخصصی بهره مند شوید.

  برای انتقال سرور با کارشناسان دلتا تک در تماس باشید.

  فروش دستگاه سانترال

  فروش سانترال این امکان را برای کسب و کارهای مختلف ایجاد نموده تا بتوانند بدون دغدغه در مورد مدیریت تماس ها، روندی بی نقص را در پیش بگیرند. فروش سانترال در مجموعه دلتا تک همراه با خدمات نصب و پشتیبانی صورت می پذیرد. شما می توانید به بهترین برندهای معتبر جهان دسترسی داشته باشید و از خدمات پشتیبانی حرفه ای بهره مند شوید. بنابراین شما می توانید در کنار بهره مندی از بهترین تجهیزات درجه یک از دانش و مهارت تخصصی کارشناسان ما برای خرید سانترال بهره مند شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان