• تعمیر دوربین مدار بسته

  تعمیر دوربین مدار بسته

  دوربین های مداربسته هم مانند همه تجهیزات و ابزارهای دیگر دچار عیب و اشکال می شوند و نیاز به تعمیر شدن پیدا می کنند. مشکلات و ایرادات دوربین های مداربسته می تواند مختلف باشد. در ادامه به بررسی شیوه تعمیر دوربین مدار بسته توسط شرکت دلتاتک می پردازیم.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  برخی از این ایرادات مهم تر از بقیه هستند چون روی کارکرد دوربین تاثیر بیشتری می گذارند. در زیر به مهم ترین مشکلات و ایرادات دوربین های مداربسته پرداخته شده است:

  هزینه تعمیر دوربین مداربسته

  مراحل تعمیر دوربین مداربسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه تعمیر دوربین مدار بسته

  ۳

  تعیین وقت تعمیر

  برای تعمیر دوربین مدار بسته طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نطراحی نقشه دوربین بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  مهم ترین مشکلات و ایرادات در تعمیر دوربین مدار بسته 

  ۱.لرزش ویدئوی دوربین مداربسته:

  یکی از ایرادات مهمی که ممکن است یک دوربین مداربسته پیدا کند، این است که شما در هنگام مشاهده فیلم از گیرنده می بینید که ویدئو لرزش دارد و در حال بالا و پایین شدن است. این سوسو زدن و حرکت ویدئو باید فورا برطرف شود چون نشان دهنده ایرادی جدی در دوربین مداربسته شما می باشد. اگر این لرزش ادامه داشته باشد شما نمی توانید به خوبی محیط را رصد و ارزیابی کنید. باید هر چه سریع تر برای رفع ایراد اقدام کنید چون دیر اقدام کردن منجر می شود تا مشکل بدتر شود و به دوربین آسیب بیشتری وارد شود.

  لرزش ویدئوی دوربین مداربسته می تواند ناشی از نصب نادرست دوربین، مشکل در منبع تغذیه دوربین ، عملکرد بد برخی تجهیزات و یا شرایط محیطی باشد. در هر صورت شما باید این مشکل را پیدا کنید و برای رفع آن وارد عمل شوید. برای این کار همه چیز را به خوبی بررسی کنید تا منبع و ریشه مشکل را پیدا کنید و سپس آن عیب را برطرف کنید( البته اگر فردی ماهر هستید چون در غی این صورت باید کار تعمیر را به افراد متخصص بسپارید).
  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲.نداشتن تصویر:

  برخی اوقات پیش می آید که شما می بینید تصویر دوربین مداربسته رفته است و هیچ ویدئویی را مانیتور یا گیرنده شما در حال پخش شدن نیست. این هم یکی از مهم ترین مشکلات و ایرادهای دوربین های مداربسته است که باید به سرعت برای رفع آن اقدام کرد. نداشتن تصویر یعنی نظارت شما بر محیط قطع شده است واگر اتفاقی در محیط مورد نظر شما بیفتد شما از آن اطلاعی ندارید. نداشتن تصویر یعنی دوربین هیچ فایده ای برای شما ندارد.

  ریشه این مشکل می تواند از جاهای مختلفی باشد. ممکن است اتصالات شما دچار مشکل شده باشد، ممکن است ایراد از منبع تغذیه دوربین باشد،، ممکن است ایراد از گیرنده شما باشد، ممکن است ایراد از تنظیمات شبکه شما باشد اگر تحت شبکه کار می کنید یا ممکن است ایراد از گیرنده شما باشد.

  همه موارد بالا باید بررسی شوند. شما خودتان در اولین گام باید اتصالات را به خوبی بررسی کنید چون در بیشتر موارد ایراد از اتصالات شماست. هم چنین تنظیمات دوربین و گیرنده را به خوبی بررسی کنید و اگر دیدید مشکل حل نشده است حتما با افراد متخصص برای تعمیر دوربین های مداربسته تماس بگیرید تا برای تعمیر دوربین شما اقدام کنند.

  ۳.کار نکردن دوربین مداربسته در شب:

  یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین های مداربسته این است که آنها در شب نیز کار می کنند و به ثبت و ضبط تصاویر مشغول هستند. یکی از مشکلات جدی برای دوربین های مداربسته این است که آنها در شب کار نکنند و در نتیجه امنیت محیط مورد نظر شما بر اثر این اتفاق کم شود. شما باید در سریع ترین زمان برای رفع این مشکل اقدام کنید.

  به خاطر دلایل مختلفی می تواند این اتفاق رخ دهد. مواردی چون پیکربندی غلط دوربین مداربسته، مشکل در منبع تغدیه دوربین، LED های آسیب دیده و دیگر موارد است. برای رفع این مشکل با متخصصین تماس بگیرید. دلتاتک به عنوان شرکتی باتجربه در زمینه تعمیر دوربین های مداربسته همواره در خدمت شما می باشد.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۴.عملیات ذخیره سازی دچار مشکل است:

  ذخیره کردن تصاویر و فایل های دوربین مداربسته اهمیت زیادی دارد چون این فایل های ذخیره شده در واقع مدرک محسوب می شوند. در صورتی که اتفاقی در محیط شما بیفتد( برای مثال سرقت)، این فایل مدرکی است تا از طریق آن برای شناسایی و سپس دستگیری مجرمین استفاده شود. بنابراین اگر در ذخیره سازی دچار مشکل هستید باید به سرعت برای رفع کردن آن اقدام کنید.

  ایراد می تواند از تنظیمات دوربین یا دستگاه ذخیره ساز باشد. این موارد باید به خوبی توسط افراد ماهر و باتجربه بررسی شود تا مشکل هم به سرعت رفع شود.

  ۵.تصویر در روز سیاه و سفید است:

  بعضی اوقات هستند که شما می بینید رنگ های دوربین مداربسته شما خاموش هستند و تصویر در روز، سیاه و سفید است. تصویر دوربین مداربسته شما باید دارای رنگ باشد تا دقت نظارت شما بر محیط بالا برود. ریشه این مشکل می تواند ناشی از تنظیمات دوربین ها، مشکل در سنسور دوربین ها و دیگر موارد باشد. باید به خوبی همه چیز را بررسی کرد و ریشه مشکل را پیدا کرد تا برای رفع آن اقدام کرد.

  به جز مواردی که در بالا گفته شد و جزء مهم ترین مشکلات و ایرادهای دوربین های مداربسته هستند، مشکلات مهم دیگری مانند صدا داشتن دوربین های مداربسته، متصل نشدن دوربین به موبایل و وجود خط روی تصویر دوربین مداربسته اشاره کرد.این مشکلات هم باید به سرعت رفع شوند تا شما بتوانید بهترین استفاده را از دوربین های مداربسته داشته باشید.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر دوربین مداربسته

  اما برای تعمیر دوربین های مداربسته به تجهیزاتی نیاز است. این تجهیزات چیستند و چه کارکردی دارند. در زیر به تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر دوربین مداربسته پرداخته شده است:

  ۱.مولتی متر:

  مولتی متر دستگاهی است که از آن برای اندازه گیری چندین کمیت مانند ولتاژ ، آمپر، ظرفیت خازنی، مقاومت الکتریکی و دیگر موارد استفاده می شود. این وسیله در زمان تعمیر دوربین های مداربسته بسیار به کار می آید. بهرحال در بسیاری از موارد ایراد از قسمت های الکتریکی سیستم دوربین مداربسته است وشما به یک مولتی متر نیاز دارید.

  ۲.اسیلوسکوپ:

  از دیگر تجهیزاتی که برای تعمیر دوربین مداربسته بسیار ضروری است، اسیلوسکوپ است. اسیلوسکوپ وسلیه ای است که برای نمایش تصویری شکل موج ها و سیگنال های متغیر در زمان استفاده می شود. اسیلیسکوپ در انواع انالوگ و دیجیتال وجود دارد و از ان برای تعمیر دستگاه ها و وسیله های زیادی استفاده می شود و دوربین های مداربسته یکی از آنها می باشد.

  ۳.جعبه ابزار:

  مطمئنا شما برای باز کردن دوربین مداربسته یا دیگر تجهیزات سیستم آن، بریدن سیم یا کارهای دیگر نیاز به جعبه ابزار دارید. جعبه ابزار از دیگر تجهیزاتی است که همراه تعمیرکاران دوربین های مداربسته وجود دارد. در جعبه ابزار، ابزارهای ضروری مانند انبر دست، پیچ گوشتی، آچارهای مختلف، سیم چین و دیگر موارد وجود دارد که برای تعمیر دوربین مداربسته مورد نیاز می باشند.

  برای پشتیبانی دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴.هیتر و هویه:

  از دیگر ابزرهای لازم و بسیار مهم در تعمیر دوربین مداربسته، هیتر و هویه می باشند. از هیتر و هویه برای لحیم کاری و برداشتن و اتصال قطعات استفاده می کنند. کار کردن با هیتر و هویه نیاز به تجربه و مهارت دارد و هر کسی نمی تواند به خوبی از آن استفاده کند. برای همین است که دوربین های مداربسته باید توسط افراد کارشناس ماهر تعمیر شوند تا بتوانند به خوبی کار خود را پیش ببرند.

  ۵.سیم و داکت:

  در خیلی از موارد برای دوربین مداربسته، نیاز است که از سیم و داکت برای انجام اتصال مناسب استفاده شود. کسی که می خواهد یک دوربین مداربسته را تعمیر کند نیاز دارد که مقداری سیم و داکت را همراه خودش داشته باشد مگر این که نوع شبکه دوربین مداربسته، بی سیم باشد و دیگر نیازی به سیم نداشته باشید.

  نرم افزارهای مناسب تعمیراتی: از دیگر تجهیزاتی که باید با افراد باشد، تجهیزات نرم افزاری است.امروزه نرم افزارهای مناسبی برای استفاده کردن جهت تعمیر استفاده می شوند و فردی که می خواهد کار تعمیرات دوربین های مداربسته را انجام دهد نیاز دارد تا با نرم افزارهای تعمیراتی ان آشنا باشد.

  قطعات دوربین های مداربسته: از دیگر تجهیزات لازم برای تعمیر دوربین های مداربسته، قطعات آنهاست. در حین تعمیر یک دوربین مداربسته ممکن است نیاز پیدا شود تا قطعه یا قطعاتی از آن تعویض شود.

  به جز موارد بالا تجهیزات دیگری هم برای تعمیر دوربین های مداربسته وجود دارد. یک تعمیر کار باید همه تجهیزات لازم برای تعمیرات دوربین های مداربسته مختلف را به همراه داشته باشد.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  تعیین هزینه تعمیر دوربین مداربسته

  بدون شک، تعمیر دوربین مداربسته نیاز به هزینه کردن دارد. دوربین های مداربسته باید توسط افراد متخصص تعمیر شوند و آنها نیز بدون شک برای این کار از شما پول دریافت خواهند کرد. اما هزینه تعمیر دوربین مداربسته به چه مواردی بستگی دارد؟ در زیر به جواب این سوال پرداخته شده است و موارد مهم درهزینه تعمیر دوربین مداربسته در پایین اورده شده است و درباره انها توضیحاتی داده شده است:

  ۱.نوع مشکلی که در دوربین وجود دارد:

  همان طور که گفته شد مشکلات و ایرادهای مختلفی می تواند برای دوربین های مداربسته ایجاد شود. برای رفع و عیب یابی هر کدام از این ها تعرفه مشخصی وجود دارد. برای مثال اگر شما به شرکتی زنگ بزنید و بگویید که تصویر ندارید این با این که تصویر دوربین شما سیاه و سفید هزینه متفاوتی دارد.

  ۲.سختی کار تعمیر:

  هر چقدر که کار تعمیر دوربین مداربسته زمان بیشتری بخواهد  و نیاز به زحمت بیشتری باشد، پس هزینه آن هم بیشتر خواهد بود. خیلی اوقات کار تعمیر در کمتر از یک ساعت انجام می شود و در خیلی از موارد هم کار تعمیر دوربین مداربسته ساعات زیادی طول می کشد.

  برای نصب دوربین مدار بسته ادارات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۳.نوع دوربین مداربسته:

  نوع و برند دوربین مداربسته شما روی هزینه می تواند تاثیر بگذارد. هر چقدر که دوربین شما برند بهتری باشد به طور که برای تعمیر آن نیاز به دانش و تخصص بیشتری وجود داشته باشد پس هزینه آن هم بالاتر خواهد رفت. هم چنین نوع سیستم دوربین مداربسته نیز روی هزینه تاثیر دارد. این که دوربین شما تحت شبکه باشد یا نه، آنالوگ باشد یا دیجیتال می تواند روی هزینه تعمیر و خدمات تاثیر بگذارد. برای دوربین های دیجیتال باید پول بیشتری بپردازید و نیز دوربین های تحت شبکه، در هنگام تعمیر گران تر خواهند بود.

  ۴.نیاز به تعویض قطعه:

  تعمیراتی که در آن نیاز به تعویض قطعه ای در دوربین مداربسته هست مسلما گران تر از بقیه موارد هستند چون هم وقت بیشتری خواهند بردو هم بهرحال خود قطعه هزینه ای دارد که باید هزینه آن پرداخت شود.

  چند نکته که باید در هنگام تعمیر دوربین مداربسته باید به ان توجه داشته باشید این است که تعمیرکار حتما پیش از شروع تعمیر، حدود قیمت را برای شما بیان کند تا شما بتوانید تصمیم بگیرید، تمام کارها باید در یک فاکتور نوشته شود و هزینه ها در ان مشخص شده باشد و این که تعمیرکارها موظف هستند با اخلاقی خوب و حرفه ای کار تعمیر خود را انجام دهند.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  موارد فنی در تعمیر دوربین مداربسته

  موارد فنی که باید در تعمیردوربین مداربسته به خاطر داشت

  در هنگام تعمیر دوربین مداربسته باید مواردی فنی را به خاطر داشت. در زیر به این موارد فنی اشاره شده است:

  آموزش تعمیر دوربین مداربسته

  ۱.پیش از هر چیزی باید عیب یابی کامل انجام شود:

  نمی توان صرفا به حدس و گمان بسنده کرد و باید با دقت کار عیب یابی را انجام داد و پس از آن که ریشه مشکل مشخص شد برای رفع آن اقدام کرد. پس اولین گام فنی در تعمیر دوربین های مداربسته، عیب یابی کردن است.

  ۲.آشنایی کامل با قطعات دوربین :

  فردی که می خواهد کار تعمیر دوربین را انجام دهد باید به خوبی با قطعات دوربین های مداربسته آشنا باشد و کارکرد و عملکرد انها را بشناسد. قطعات الکترونیکی دوربین های مداربسته بسیار حساس هستند و با کوچکترین اشتباهی  می توانند دچار آسیب شوند. بنابراین این نیز از دیگر مواردی است که باید به آن توجه شود.

  ۳.آسیب نزدن به دیگر قطعات در هنگام تعمیر:

  از دیگر موارد فنی در تعمیر دوربین مداربسته این است که باید مواظب بود تا به دیگر قطعات آسیبی وارد نشود. برای همین است که افرادی که کار تعمیر دوربین مداربسته انجام می دهند باید دارای مهارت فنی خوبی باشند و بتوانند به راحتی و به خوبی کار خود را انجام دهند.

  برای نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  ۴.بررسی کردن دقیق لنز دوربین:

  یکی از موارد فنی مهم در تعمیر دوربین مداربسته، این است که باید به خوبی لنز دوربین را بررسی کنید. به همین دلیل است که آشنایی با عملکرد لنز از اهمیت زیادی برخوردار است . فردی که می خواهد کار تعمیر را انجام دهد باید از این لحاظ کاملا متخصص باشد.

  ۵.تسلط بر مونتاژ و دمونتاژ:

  در هنگام تعمیر دوربین مداربسته باید به این نکته فنی توجه شود که مونتاژ و دمونتاژ بردهای دوربین مداربسته و DVR باید به شکلی مناسب انجام شود. افرادی که کار تعمیر را انجام می دهند باید بتوانند به خوبی قطعات ریز و درست بردهای دوربین مداربسته را باز کنند و ببندند.

  ۶.باید به نوع و برند دوربین مداربسته توجه کرد:

  از دیگر نکات فنی در تعمیر دوربین مداربسته، توجه به نوع دوربین و برند آن است. دلیل این موضوع آنست که هر دوربین ویژگی های خودش را دارد که برای تعمیر آن باید از آنها بهره برد.

  ۷. ایمنی را در کار خود را رعایت کنید:

  در زمان تعمیر دوربین های مداربسته، شما باید به ایمنی خود توجه کنید. در زمان کار با قطعات الکتریکی دوربین مواظب باشید و نکات ایمنی را رعایت کنید. یادتان باشد که اول ایمنی بعد کار.

  جلوگیری از بروز مشکل در تعمیر دوربین مداربسته 

  نکاتی که از بروز مشکل دوربین های مداربسته جلوگیری می کند:

  خیلی اوقات با انجام کارها و در نظر گرفتن نکاتی می توان از بروز مشکلات جلوگیری کرد. با این کار هم هزینه خود را پایین می آورید و هم مشکلات کمتری خواهید داشت. در زیر به نکاتی پرداخته شده است که می توان با انجام انها از بروز مشکل های دوربین های مداربسته جلوگیری کرد:

  ۱.نصب و راه اندازی را به افراد کاردان و متخصص سپردن:

  خیلی از اوقات به این دلیل، برای دوربین مشکل پیش می آید که نصب به شکل مناسب انجام نشده است. برای مثال یکی از نکات مهمی که خیلی ها در نصب دوربین های مداربسته به آن توجه نمی کنند، بحث عایق دوربین است. دوربین مداربسته تا جایی که می توان نباید روی آهن و تجهیزات رسانا نصب گردد. این کار می تواند به دوربین ها آسیب بزند.

  بنابراین برای این که در آینده مشکل کمتری برای دوربین های مداربسته پیش بیاید باید نصب درست انجام شود. کار نصب و راه اندازی دوربین مداربسته خود را به افراد کاردان و متخصص بسپارید تا آنها با توجه به نکات مختلف، بهترین نصب را انجام دهند.

  ۲.نوع دوربین مداربسته:

  از دیگر کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به دوربینی که انتخاب می کنید توجه کنید. برخی دوربین ها از بقیه بهتر هستند و کمتر خراب می شوند. انتخاب و خرید یک دوربین بادوام و مناسب می توانند از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کند و باعث شود تا شما دردسر کمتری داشته باشید.

  ۳.استفاده از وسایل حفاظتی:

  یکی دیگر از نکاتی که می تواند از بروز مشکلات جلوگیری کند و عمر دوربین های مداربسته را بالاتر ببرد، استفاده از وسایل حفاظتی است. این وسایل حفاظتی شامل حفاظت از سیم ها و اتصالات، حفاظت از دوربین ها در برابر ضربه و رطوبت و گردو غبار و نیز دیگر بخش های سیستم دوربین مداربسته می باشد. دوربین های مداربسته می توانند در قاب های آماده ای قرار بگیرند که باعث محافظت از انها شود. سیم ها و اتصالات نیز می توانند توسط لوله ها یا داکت ها محافظت شوند تا از نفوذ آب به آن جلوگیری کرد و مانع از آفتاب سوختگی آن شد.

  ۴.بررسی مرتب دوربین های مداربسته:

  از دیگر کارهایی که می توان برای جلوگیری از بروز مشکلات برای دوربین های مداربسته انجام داد، این است که دوربین ها را به طور مرتب بررسی کرد تا اگر مشکلی وجود داشته باشد در سریع ترین زمان ممکن رفع گردد. مطمئن باشید که این بررسی ها می تواند از خیلی از مشکلات بزرگتر جلوگیری کند. شما می توانید برای این کار قراردادهای پشتیبانی از دوربین مداربسته با شرکت های معتبر ببندید تا انها به طور مرتب این بازرسی را از دوربین های شما انجام دهند.

  ۵.ارتقاء سیستم دوربین مداربسته:

  از دیگر مواردی که باعث جلوگیری از بروز مشکلات برای دوربین های مداربسته می شود، این است که سیستم دوربین مداربسته را ارتقاء داد. این ارتقاء می تواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. شما باید به موقع برخی از تجهیزات شبکه دوربین های مداربسته را تعویض کنید و نیز به موقع نرم افزارهای مربوط به آن را آپدیت کنید و تنظیمات آن را انجام دهید.

  پس حتما این نکته را برای جلوگیری از بروز مشکلات انجام دهید و سیستم خود را به موقع ارتقاء دهید.

  کارهای بالا می تواند به خوبی از بروز مشکلات تا حد امکان جلوگیری کند.

  مراحل انتخاب بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر دوربین مداربسته

  همان طور که می دانید امروزه شرکت های زیادی در زمینه دوربین های مداربسته فعالیت می کنند. این شرکت ها در زمینه فروش ، نصب و راه اندازی و تعمیر و پشتیبانی فعالیت دارند و به افراد خدمت رسانی می کنند. خیلی ها برای تعمیرات دوربین های مداربسته خود دنبال بهترین ارائه دهنده خدمات هستند. اما این کار چه مراحلی دارد و باید چه کرد تا بتوان بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر دوربین مداربسته را انتخاب کرد. در زیر به این مراحل پرداخته شده است.

  مرحله اول: جستجو کردن با دقت:

  همان طور که گفته شد شرکت ها و مجموعه های زیادی وجود دارند که کار تعمیر دوربین های مداربسته را انجام می دهند. در مرحله اول شما باید به جستجو بپردازید تا بتوانید مجموعه ای شرکت های خوب و خوشنام را پیدا کنید. برای این کار می توانید از اطرافیان خود، اینترنت و یا راه های دیگر استفاده کنید. دقت داشته باشید که شرکت هایی را انتخاب کنید که دارای اعتبار خوبی باشند و تخصص و تجربه کافی برای تعمیر دوربین های مداربسته شما را داشته باشند.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مرحله دوم: بررسی یک به یک آنها:

  حالا که مجموعه ای از شرکت های خوب و معتبر برای تعمیر دوربین مداربسته را در اختیار دارید باید شروع به بررسی کردن آنها کنید. برای این کار می توانید به سایت آنها سر بزنید،صفحه اجتماعی آن ها را مشاهده کنید و نظرات دیگران را درباره انها بدانید. از طریق این کارها میتوانید چیزهایی را درک کنید.

  مطمئن باشید یک شرکت حرفه ای و معتبر، سایت مناسب و حرفه ای دارد. سایت های بی نظم و شلوغ هم نشان دهنده شرکتی است که برای جذب مشتری خود چندان ارزشی قائل نیست. اگر شرکت صفحه اجتماعی هم داشته باشد که چه بهتر و شما می توانید از این طریق بیشتر این شرکت ها را بشناسید.

  شما در این سایت ها و صفحات می توانید به طور نسبی دریابید که شرکت چند سال است که در حال کار کردن در زمینه تعمیر دوربین های مداربسته است و چقدر در کار خود حرفه ای است و تخصص دارد.

  مرحله سوم: تماس گرفتن با شرکت های مورد نظر:

  مطمئنا پس از مرحله دوم و بررسی شرکت ها، چند شرکت نظر شما را برای خدمات دادن در تعمیر دوربین مداربسته جلب خواهند کرد. حالا نوبت آن است که با آنها تماس بگیرید. با آنها تماس بگیرید و شرایط آنها را بسنجید. شرکت های حرفه ای و معتبر به بهترین شکل به شما پاسخ خواهند داد و اگر شما بخواهید به شما مشاوره رایگان نیز خواهند داد.

  شما می توانید با تماس از نحوه تعامل آنها، قیمت خدمات آنها و دیگر مسائل آگاه شوید. شما می توانید هر سوالی که مد نظرتان هست را از آنها بپرسید تا بتوانید به تفاوت بین آنها پی ببرید.

  در آخر پس از آن که تماس حاصل کردید دیگر نوبت آن است که بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر دوربین مداربسته را انتخاب کنید تا از خدمات انها بهره مند شوید. یک شرکت خوب و معتبر می تواند به خوبی نیاز شما را رفع کند و اشکالات دوربین شما را برطرف کند.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

  تعمیر دوربین مداربسته در تهران

  دوربین های مداربسته، دوربین هایی هستند که امروزه در جاهای زیادی به کار می روند.این دوربین ها باعث می شوند تا امنیت محیط های مختلف بالاتر برود و کار نظارت بر افراد در جاهای مختلف راحت تر شود. شما می توانید از این دوربین ها در جاهای مختلفی استفاده کنید. این دوربین ها در ادارات، ورزشگاه ها، خانه ها، پارکینگ ها، خیابان ها، فروشگاه ها و مکان های دیگر به کار می رود. دوربین های مداربسته مانند هر وسیله و تجهیزات دیگری دچار اشکال شود و در نتیجه نیاز به تعمیر پیدا کند.

  دوربین های مداربسته مشکلات متعددی می توانند پیدا کنند. برای تعمیر کردن این دوربین ها حتما باید از افراد متخصص و کاردان استفاده کرد. شما می توانید از شرکت های معتبر برای تعمیردوربین های مداربسته بهره ببرید.

  از مشکلات مهمی که برای دوربین های مداربسته پیش می آید، سیاه و سفید بودن تصویر در روز، بالا و پایین شدن و لرزش تصویر، نبودن تصویر، کار نکردن دوربین مداربسته در شب، مشکل داشتن ذخیره سازی تصاویر و ویدئوها و صدا داشتن تصاویر اشاره کرد. به جز اینها مشکلات دیگری هم وجود دارد. برای رفع این مشکل ها ابتدا باید به خوبی ریشه مشکل را پیدا کرد و سپس برای رفع آنها اقدام کرد.

  تجهیزات تعمیر دوربین مداربسته شامل مواردی چون مولتی متر، هیتر و هویه، نرم افزارهای تعمیراتی، جعبه ابزار، سیم و دیگر اتصالات، اسیلوسکوپ و دیگر ابزارها می شود.در هنگام تعمیر دوربین های مداربسته باید توجه داشت که به امنیت توجه کرد و افرادی باید به کار تعمیر بپردازند که به انواع دوربین ها تسلط دارند و به خوبی قطعات دوربین ها را می شناسند و می دانند چگونه باید کار تعمیر را انجام دهند.

  نحوه تعمیر دوربین مدار بسته

  برای این که دوربین مداربسته شما دچار مشکل نشود شما می توانید کارهایی را انجام دهید. در گام اول اگر کار نصب را درست انجام دهید و آن را به دست افراد کاردان بسپارید، در آینده مشکلات کمتری خواهید داشت. دوربین ها باید در جاهایی نصب شوند که به مشکل برنخورند برای مثال نباید روی چیزهای رسانا نصب شوند چون می تواند مشکل ساز شود. از طرف دیگر شما باید برای دوربین ها محافظ های خوبی بگذارید تا دچار آسیب نشوند و رطوبت و گرد و غبار به آنها نرسد. هم چنین به خوبی می توان با پوشش هایی از سیم ها محافظت کرد تا دچار آسیبی نشوند. یادتان باشد که هر چه مدل دوربین شما بهتر و مقاوم تر باشد دیرتر با مشکل مواجه خواهد شد پس در انتخاب دوربین ها دقت کنید. از سوی دیگر حتما سیستم دوربین مداربسته را به طور مرتب بررسی کنید تا به سرعت متوجه ایرادات و کاستی ها بشوید.

  برای تعمیر دوربین های مداربسته شما باید کار را به شرکت ها و مجموعه هایی بدهید که بهترین خدمات را ارائه می دهند. برای انتخاب بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر دوربین مداربسته به خوبی در اینترنت یا جاهای دیگر جستجو کنید و سپس به خوبی در سایت یا شبکه های اجتماعی شان ببینید که کیفیت خدماتشان چگونه است. یک شرکت حرفه ای حتما راه های ارتباطی خوبی ایجاد کرده است فلذا پس از انتخاب چند شرکت مناسب با انها تماس بگیرید و از قیمت و نحوه خدمت رسانی شان بپرسید. می توانید از انها مشاوره هم دریافت کنید.

  دلتاتک به عنوان مجموعه ای که هم تجربه و هم تخصص لازم را دارد می تواند به بهترین شکل دوربین مداربسته شما را تعمیر کند. دلتاتک هم از لحاظ هزینه گزینه مناسبی است و هم کیفیت کارش بسیار خوب است. مطمئن باشید که از اعتماد کردن به ما پشیمان نخواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان