• بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته

  بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته

  امروزه دوربین های مداربسته در جاهای زیادی به کار می روند و افراد مختلفی از آنها برای تامین امنیت مکان های خود و دیگر اهداف استفاده می کنند.در این مطلب به بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته و خدمات بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته پرداخته شده است.

  جهت نصب دوربین مدار بسته  با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  مدل های مختلفی از دوربین مداربسته با ظاهر متفاوت امروزه در بازار وجود دارند و مورد استفاده افراد قرار می گیرند.  

  مانند هر وسیله و تجهیزات دیگری، این دوربین ها نیز می توانند دچار مشکل شوند. یکی از این مشکلات، خرابی اطلاعات و فیلم های دوربین مداربسته یا حتی از بین رفتن آنها می باشد. 

   

  روش های بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته

  مراحل بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته

  ۱

  بازدید از مکان

  ۲

  تعیین هزینه بازیابی اطلاعات دوربین

  ۳

  تعیین وقت اجرای پروژه

  برای طراحی نقشه دوربین طبق استاندارد، کارشناسان ما از مکان شما برای نطراحی نقشه دوربین بازدید خواهند کرد.

  جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه پروژه با شماره ها مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  دلتا تک با بکارگیری کادری با تجربه از تاپ ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن پروژه شما را با کیفیتی بی نظیر اجرا خواهد کرد.

  پخش ویدیو

  نمونه پروژه ها

  چرا انتخاب دلتا تک ؟

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو

  آیا امکان بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته وجود دارد؟

  خراب شدن فیلم یا از بین رفتن آنها برای تجهیزاتی که با فیلم گرفتن و ضبط آنها سروکار دارند چیزی طبیعی است. همه تجهیزاتی که می توان با آنها فیلم گرفت ممکن است این اتفاق برایشان رخ دهد. موبایل، دوربین های دیجیتال و دوربین مداربسته از این تجهیزات هستند و بدیهی است که ممکن است فیلم هایی که با آنها ضبط شده است دچار مشکل شوند یا از بین بروند. بنابراین نباید از، از بین رفتن فایل های دوربین مداربسته تعجب کرد. البته باید ریشه مشکل را پیدا کرد و آن را رفع کرد.

  اما سوال اینجاست که فیلم های دوربین مداربسته را می توان بازیابی کرد یا به عبارت دیگر فیلم هایی که از بین رفته اند را می توان برگرداند؟ در جواب این سوال باید گفت که بله این کار به خوبی امکان پذیر است. امروزه با وجود نرم افزارهایی کارآمد و مطمئن می توان به خوبی فایل ها و فیلم های از بین رفته یک سیستم دوربین مداربسته را بازگرداند و از آنها استفاده کرد.

  مانند موبایل و کامپیوتر، برای دوربین های مداربسته هم نرم افزارهایی طراحی شده است که می تواند به بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته بپردازد. بنابراین می توان به خوبی فیلم های دوربین مداربسته را بازیابی کرد و اگر بر اثر مشکل یا اشتباهی، اطلاعات و فیلمی در دوربین مداربسته از بین رفت جای نگرانی نیست چون امروزه به راحتی می توان آنها را بازگرداند.

  نرم افزارهای مورد استفاده برای بازیابی اطلاعات و فیلم های دوربین مداربسته متنوع و تخصصی هستند اما بهرحال برخی از این نرم افزارها مشهورتر و مطمئن تر هستند. اگر در این زمینه اطلاعات و مهارتی ندارید حتما کار خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. آنها می دانند که چگونه باید فایل های شما را بازیابی کنند. شما نباید خیال کنید که با نرم افزارهای عادی ریکاوری می توانید کار بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته را انجام دهید بلکه برای این کار نرم افزارهایی خاص وجود دارد.

  جهت طراحی نقشه دوربین تحت شبکه با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  نکات مهم در ریکاوری فیلم و تصویر هارد DVR دوربین مداربسته

  همان طور که گفته شد بازیابی و بازگرداندن فیلم ها و فایل های از بین رفته در سیستم و هارد دوربین مداربسته به خوبی امکان پذیر است و می توان به خوبی این کار را انجام داد. کار بازیابی باید توسط نرم افزارهای حرفه ای انجام شود. اما برای ریکاوری فیلم و تصویر هارد DVR دوربین مداربسته باید به چه نکاتی توجه کرد؟ برخی نکات سخت افزاری و برخی نکات نرم افزاری و برخی ها هم برای خودتان هستند. در زیر به این نکات پرداخته شده است:

  بازیابی اطلاعات هارد دوربین مداربسته

  ۱.نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید:

  در مرحله اول اگر دیدید اطلاعات و فایل های شما از روی هارد پاک شده اند نگران نشوید و آرامش خود را حفظ کنید. این کار کمک می کند تا از انجام کارهای اشتباهی که جلوتر به آنها اشاره می شود جلوگیری شود. یادتان باشد که فایل ها را می توان به خوبی بازگرداند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

  ۲.کار تخصصی ریکاوری دوربین مداربسته را به افراد بدون تجربه و مهارت در این کار نسپارید:

  یادتان باشد که ریکاوری هارد DVR دوربین مداربسته کاری تخصصی است و نیاز به دانش آن وجود دارد. فکر نکنید که شما یا آشنایانتان می توانند با نصب یک نرم افزار روی هارد به راحتی کار ریکاوری را انجام دهید. ممکن است با خود بگویید که این کاری ساده است و صرفا باید کمی در گوگل جستجو کنم تا نرم افزاری را برای این کار پیدا کنم. ما به شما توصیه می کنیم از انجام این کارها خودداری کنید و کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

  جهت اطلاع از خدمات دوربین هوشمند با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۳.به هارد دیسک دی وی آر و دیگر سخت افزارها دست نزنید:

  خیلی ها پس از آن که مشاهده می کنند فایل ها و فیلم های هارد دوربین مداربسته از بین رفته است، شروع به کلنجار رفتن با تجهیزات سیستم می کنند.از جمله این که هارد را باز می کنند و شروع به ور رفتن با آنها می کنند. از انجام این کار پرهیز کنید و وقتی مشاهده کردید که فایل ها و فیلم ها از بین رفته اند یا مشکلی برایشان پیش آمده است،صرفا با شرکت پشتیبان یا یک فرد متخصص و مجرب در این زمینه تماس بگیرید. یادتان باشد که کاری به تجهیزات سیستم نداشته باشید.

  ۴.هر نرم افزاری را برای ریکاوری نصب نکنید:

  ممکن است شما نرم افزاری را در گوگل پیدا کنید و بخواهید از طریق آن، اطلاعات دوربین مداربسته خود را ریکاوری کنید. ما به شما توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. برای این کار دلایلی وجود دارد. اولا این که هر نرم افزاری قابل اعتماد نیست و برخی از آنها خطرناک هستند و دوما این که هر نرم افزاری را نمی توان برای هر سیستم دوربین مداربسته ای استفاده کرد. کار ریکاوری اطلاعات دوربین های مداربسته باید با نرم افزاری دقیق و کاملا مناسب با نوع و مدل هارد و دوربین انجام شود.

  برای تعمیر دوربین مدار بسته با کارشناسان دلتاتک در
  تماس باشید.

   

  ۵.نوع مشکل باید مشخص شود:

  از دیگر نکات برای ریکاوری اطلاعات دوربین مداربسته این است که شما باید بدانید مشکلتان نرم افزاری است یا سخت افزاری. به دقت در ذهن خود به سوالات زیر فکر کنید:

  بازیابی اطلاعات از دوربین مداربسته

  آیا جدیدا  به هارد دیسک، ضربه ای وارد شده است؟( مثلا به زمین افتاده است یا چیزی به آن برخورد کرده است)؟

  آیا دیده اید که کسی با سیستم کار کرده باشد و اشتباهی فایل ها را پاک کرده باشد؟ ( یا حتی ممکن است این کار به صورت عمدی انجام شده باشد).

  چیز جدیدی روی هارد دیسک دوربین مداربسته نصب کرده اید؟

  هر کدام از سوالات بالا می تواند مشخص کند که مشکل شما ناشی از سخت افزار است یا نرم افزار. هر چقدر که سریع تر مشکل مشخص شود، کار ریکاروری دوربین مداربسته شما هم زودتر انجام می شود. در اکثر موارد مشکل، نرم افزاری است و می توان با نصب نرم افزارهایی توسط افراد فایل ها را بازگرداند. اما اگر مشکل ناشی از آسیب به هار دیسک DVR یا دیگر تجهیزات باشد باید برای تعمیر آن اقدام کرد. این کار هزینه و زمان بیشتری را می طلبد و برای همین است که گفته می شود باید مواظب تجهیزات دوربین مداربسته بود.

  ۶.نرم افزار ریکاوری باید کاملا حرفه ای و تخصصی باشد:

  برای دوربین ها و هارد دیسک های DVR مختلف باید نرم افزار مرتبط و تخصصی را نصب کرد تا کار ریکاوری به خوبی انجام شود. انتخاب نرم افزار مناسب باید توسط افرادی که در این زمینه تجربه و مهارت دارند انجام شود و همان طور که گفته شد شما نمی توانید از هر نرم افزار و برنامه ای برای ریکاوری هارد دی وی آر دوربین مداربسته استفاده کنید.

  چگونه مانع از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شویم؟

  اما ریکاوری کردن و بازیابی فایل و فیلم دوربین های مداربسته هم نیاز به هزینه دارد و هم زمان. همواره گفته شده است که پیشگیری بهتر از درمان است. برای همین بهتر است از قبل مانع از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شوید یا به عبارتی دیگر پیشگیری کنید تا نیازی به بازیابی نداشته باشید. اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟ در زیر به مواردی پرداخته شده است که با انجام انها می توان تا حد زیادی مانع از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شد.

  ۱.سعی کنید به دستگاه دی وی آر ضربه ای وارد نشود و دچار آسیب نشود:

  یکی از دلایل از بین رفتن اطلاعات روی هارد دیسک دی وی آر این است که دستگاه DVR دچار ضربه می شود. ریکاوری کردن یک دی وی آر آسیب دیده زمان و هزینه بیشتری از مشکل نرم افزاری می برد بنابراین یکی از موارد پیشگیری از ، از بین رفتن اطلاعات دوربین های مداربسته این است که شما به خوبی از دستگاه دی وی آر خود مواظبت کنید. مراقب این دستگاه باشید که گرمای زیاد به آن آسیب نزند، ضربه ای به آن وارد نشود و به طور کلی دچار آسیب نشود. مواظبت کردن بهتر از هزینه دادن برای تعمیر و ریکاوری سخت افزاری دوربین مداربسته است.

  جهت  اطلاع از خدمات دوربین تشخیص چهره با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۲.هارد دیسک با ظرفیت مناسب خریداری کنید:

  هارددیسک داخلی دستگاه دی وی آر شما باید دارای ظرفیت مناسبی برای ذخیره سازی شما می باشد. این کار باعث می شود تا اطلاعات زیادی به راحتی روی هارد شما ذخیره شود و هیچ مشکلی هم وجود نداشته باشد. نبود فضای کافی باعث می شود تا برخی اطلاعات و فایل ها از بین برود. داشتن یک هارد دیسک خوب و مناسب با ظرفیت مناسب می تواند مانع از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شود.

  ۳.تنظیمات مناسب :

  از دیگر مواردی که باید برای از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته انجام شود، تنظیمات مناسب آن است. شما باید به خوبی دوربین های مداربسته را تنظیم کنید تا در دوره زمانی مناسب، اطلاعات اضافی را پاک کند. برای تنظیم مناسب دوربین مداربسته حتما از افراد ماهر و آگاه کمک بگیرید.

  ۴.بک آپ بگیرید:

  همه شما می دانید بک آپ یا پشتیبان گیری چیست. شما بارها از اطلاعات کامپیوتر یا موبایل خود بک آپ گرفته اید. یکی از راه های جلوگیری از، از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته این است که از آن بک آپ بگیرید. زمانی که به خوبی فایل بک آپی از اطلاعات دوربین مداربسته داشته باشید دیگر نگرانی خاصی نخواهید داشت چون حتی اگر این اطلاعات از بین بروند شما می توانید به راحتی آنها را برگردانید.

  کار بک آپ یا پشتیبان گیری از دوربین های مداربسته، کار آسانی است و به راحتی انجام می شود. کافی است فلش یا هارد را به دستگاه دی وی آر متصل کنید و سپس به بخش مربوط به بک آپ گیری در برنامه خود( در نرم افزارهای مختلف ممکن است نام ها متفاوت باشد) بروید و به راحتی کار بک آپ گیری را انجام دهید. حتما پس از بک آپ گرفتن، فایل بک آپ را در سرورهای مجازی و ابری نیز ذخیره کنید چون ممکن است فلش شما نیز مشکل پیدا کند یا گم شود. کار از محکم کاری عیب نمی کند. خوشبختانه امروز سرورهای ابری زیادی وجود دارد که می توان اطلاعات مختلفی را در آن ها بارگذاری کرد.

  جهت طراحی نقشه دوربین با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  ۵.برای سیستم خود از منبع تغذیه مناسب استفاده کنید:

  یکی از دلایلی که منجر به آسیب به هارد و دستگاه دی وی آر ودر نتیجه پاک شدن فایل ها می شود، آسیب دیدن منبع تغذیه می باشد. برای دوربین های مداربسته خود منبع تغذیه مناسب استفاده کنید. این موضوع بسیار مهم است.

  ۶.هر نرم افزاری را نصب نکنید:

  هر نرم افزاری را روی سیستم دوربین مداربسته خود نصب نکنید. نرم افزارها باید مطمئن باشند وگرنه ممکن است سیستم شما را دچار مشکل کنند. خیلی از نرم افزارها ممکن است کارکرد مناسبی و سیستم شما را مختل کنند. در این موارد دقت کنید و مواظب سیستم دوربین مداربسته خود باشید. اگر هم می خواهید نرم افزاری دانلود کنید حتما از سایت های اصلی و معتبر دوربین خود این کار را انجام دهید.

  این کار هم باعث می شود تا فایل های شما امن تر باشند و هم از هک کردن و سرقت اطلاعات دوربین مداربسته شما جلوگیری شود.

  چه می شود که اطلاعات دوربین مداربسته از بین می رود؟

  دیدید که می توان اطلاعات دوربین مداربسته را بازیابابی کرد و اطلاعات از بین رفته را بازگرداند. اما سوال اینجاست که چه می شود که اطلاعات دوربین مداربسته از بین می رود؟ برای این موضوع دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد. در زیر به این دلایل پرداخته شده است:

  ۱.آسیب به هارد دیسک:

  یکی از دلایلی از بین رفتن اطلاعات دوربین های مداربسته می شود، آسیب به هارد دیسک دستگاه دوربین مداربسته است. این آسیب می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. ممکن است ضربه ای جدی به آن وارد شده باشد، ممکن است که رطوبت به اجزای هارد آسیب زده باشد، ممکن است که نوسانات برقی به آن آسیب وارد کرده باشد یا ممکن است به زمین افتاده باشد. حتی می تواند تخریب عمدی باشد و فردی برای از بین بردن شواهد اقدام به آسیب به هارد کند.

  برای این که به هارد دیسک شما آسیبی وارد نشود، حتما نسبت به آن مراقب باشید و تهویه مناسبی را برای آن فراهم کنید و نگذارید که دستگاه شما بیش از حد داغ شود.

  هر اتفاقی که منجر به آسیب جدی به اطلاعات دوربین مداربسته شود می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شما شود.

  ۲.رونویسی دائم:

  از دیگر دلایل برای آن که اطلاعات هارد شما از بین می رود، رونویسی دائم است. زمانی که ظرفیت هارد شما پر شود، اولین فیلم موجود در هارد پاک می شود و فیلم جدید دریافت می شود و به عبارت دیگر دائم در حال رونویسی است. بنابراین اگر دوست ندارید تا اطلاعاتتان از روی هارد پاک شود، حتما هارد دیسک با ظرفیت مناسب داشته باشید و هر از گاهی از اطلاعاتی که احساس می کنید نیازی به انها نیست بک آپ بگیرید یا در جایی دیگر ذخیره کنید و آنها را پاک کنید.

  پس حتما قبل از خرید برای سیستم دوربین مداربسته ، حتما به ظرفیت هارد توجه کنید و سعی کنید تا گزینه ای مناسب را با توجه به حجم فایل ها و محیط خود انتخاب کنید.

  ۳.عدم استفاده از هارد مخصوص:

  یکی دیگر از دلایل از بین رفتن اطلاعات دوربین های مداربسته این است که شما از هارد مخصوص برای سیستم دوربین مداربسته استفاده نکنید. این کار می تواند منجر به از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شود.

  ۴.روشن بودن ۲۴ ساعته دستگاه:

  از دیگر دلایل پاک شدن اطلاعات دوربین مداربسته این است که دستگاه ۲۴ ساعته روشن باشد. این کار به هارد شما آسیب می زند و ممکن است باعث از بین رفتن اطلاعات دوربین های مداربسته شما شود. حتما هر از گاهی سیستم خود را خاموش کنید تا فشار زیادی به آنها وارد نشود( البته در برخی جاها سیستم باید همیشه روشن باشد اما در جاهایی مانند خانه ها و مغازه ها به خوبی می توان این کار را انجام داد).

  ۵.تنظیمات هارد دوربین مداربسته مناسب نباشد:

  شما باید به خوبی هارد دستگاه دوربین مداربسته خود را تنظیم کنید. حتما توجه کنید که نحوه ذخیره سازی آنها مناسب باشد و فیلم های و فایل هایی که دیگر فایده ای ندارند را در زمان های مناسب حذف کند. کار تنظیمات را باید به درستی انجام دهید و این کار را خود شما هم می توانید انجام دهید.

  همان طور که می بینید به دلایل مختلفی، ممکن است اطلاعات روی هارد دستگاه شما از بین بروند. مهم ترین دلیل، آسیب به هارد دوربین مداربسته شما می باشد. حتما از هارد خود مواظبت کنید و شرایط خوبی را برای کارکرد آن فراهم کنید و این که تنظیمات آن را نیز به خوبی انجام دهید تا مشکلی درباره پاک شدن فیلم ها و فایل ها نداشته باشید.

  ۶.آسیب سخت افزاری :

  به جز هارد، آسیب به دیگر سخت افزارها و قسمت های سیستم عامل دوربین مداربسته هم می تواند منجر به از دست رفتن اطلاعات شود.

  ۷.فرمت شدن هارد در هنگام ریست کردن :

  هارد اگر به دلیل ریست کردن یا دیگر چیزها فرمت شود، اطلاعات شما از دست خواهد رفت. پس به این موضوع نیز توجه کنید.

  برای نصب دوربین مدار بسته کارخانجات با کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  نرم افزار مربوط به ریکاوری بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته

  فایل ها در هارد دوربین مداربسته با فرمت های گوناگونی ذخیره می شوند که می توان از میان انها به dav ، avi  و asf اشاره کرد. هر کدام از این فرمت اطلاعات و فایل های دوربین مداربسته به دلایل مختلفی ممکن است از بین بروند اما بهرحال با تلاش و تخصص می توان انها را بازیابی یا همان ریکاوری کرد.

   برای این کار مسلما نیاز به نرم افزارهایی تخصصی است که بتواند فایل های دوربین مداربسته را بازگرداند. اما این نرم افزارها کدام هستند؟

  نرم افزارهای مختلفی امروزه برای ریکاوری دوربین مداربسته وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

  ۱.نرم افزار stellar data recovery

  یکی از نرم افزارهای بسیار خوب برای بازیابی اطلاعات دوربین های مداربسته، نرم افزار stellar data recovery می باشد. این نرم افزار به راحتی نصب می شود و کار بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته شما را انجام می دهد. این برنامه حجم چندانی ندارد و می توان آن را به راحتی دانلود کرد.

  این نرم افزار را حتما از جاها و سایت های معتبر تهیه کنید. شما می توانید انواع فایل های از بین رفته در دوربین مداربسته را با این نرم افزار مناسب برگردانید. البته به شرطی که شرایط مناسبی برقرار باشد و مدت زمان زیادی از پاک شدن اطلاعات شما نگذشته باشد و هارد شما هم آسیب ندیده باشد.

  1. نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard:

  یکی دیگر از نرم افزارهایی که می توان از آن برای بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته استفاده کرد برنامه EaseUS Data Recovery Wizard می باشد. این برنامه می تواند اطلاعات انواع دیسک ها را بازگرداند که شامل هارددیسک دوربین های مداربسته نیز هست. کافی است آن را به شکل اورجینال و درست نصب کنید و سپس اقدام به بازگرداندن فایل های پاک شده از روی هارد دیسک بپردازید.

  این برنامه یا نرم افزار انواع فرمت های فایل های دوربین مداربسته را باز می گرداند و از این لحاظ خیال شما می تواند راحت و آسوده باشد.

  ۳.نرم افزار DVR Examiner:

  یکی دیگر از نرم افزارهای مناسب و تخصصی برای بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته، نرم افزار DVR Examiner می باشد. این نرم افزار ، برنامه ای کاربردی در زمینه بازیابی فایل های ویدیویی از سیستم های ضبط تصویر دیجیتال یا همان DVR می باشد.

  این نرم افزار دارای ویژگی های بسیار خوبی است و می تواند انواع فایل های ویدیویی را بازگرداند و امکان دسته بندی کلیپ ها برای پیدا کردن ویدیوی مورد نیاز  را به شما می دهد. شما می توانید به خوبی از این نرم افزار استفاده کنید و داده های دستگاه دی وی آر را بازیابی کرد.

  برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری با
  کارشناسان دلتاتک در تماس باشید.

   

  ۴.نرم افزار HX Recovery:

  از دیگر نرم افزارهایی که می توان با آنها فایل های پاک شده از هارددیسک دوربین مداربسته را می توان بازگرداند، این نرم افزار است. این نرم افزار می تواند به خوبی فرمت های مختلف ویدیویی را بازگرداند.

  اگر دستگاه دی وی آر فرمت هم شده باشد این نرم افزار می تواند به خوبی اطلاعات شما را بازگرداند. این نرم افزار به خوبی از انواع دوربین ها مانند هایک ویژن، تانگو، تی پی لینک، ایگل، تی مکس و دیگر موارد پشتیبانی می کند و می تواند فایل های آنها را بازگرداند.

  این نرم افزار در مدت زمان اندکی، هارددیسک دستگاه دوربین مداربسته را اسکن می کند و فایل های شما را بازمی گرداند. شما می توانید به خوبی مشخص کنید که کدام فایل ها را بازگردانید و چه بخشی از هارددیسک را اسکن نمایید. HX Recovery یک نرم افزار واقعا خوب برای ریکاوری کردن اطلاعات دوربین مداربسته می باشد.

  بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته تحت شبکه

  دوربین های مداربسته امروزه دیگر رایج شده اند و شما می توانید در جاهای مختلف آنها را مشاهده کنید که برای بالا رفتن امنیت و نظارت بر رفتار و کارکرد افراد نصب شده اند.

  همان طور که می دانید دوربین های مداربسته دارای اجزایی هستند. فیلم ها توسط دی وی آر ضبط می شوند و در هارددیسک ذخیره می شوند. به دلایل مختلف ممکن است این فایل های ذخیره شده در هارددیسک دچار مشکل شوند یا پاک شوند. برای این که فایل های ویدیویی یا تصاویر دوربین مداربسته خود را داشته باشید، شما نیاز دارید که کار بازیابی اطلاعات را انجام دهید. این کار از طریق نرم افزارها می تواند انجام شود.

  پاک شدن اطلاعات و فایل ها می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. از میان این دلایل می توان به پربودن حافظه دستگاه ، رونویسی دائم، آسیب وارد شدن به هارددیسک، عمدی پاک شدن اطلاعات برای از بین بردن شواهد، روشن بودن ۲۴ ساعته دستگاه و تنطیمات نامناسب می باشد.

  برای جلوگیری از، از بین رفتن اطلاعات دوربین مداربسته شما باید هارددیسک را در شرایط مناسبی قرار دهید و تهویه مناسبی برای دی وی آر فراهم کنید، حتما از اطلاعات و فایل های خود بک آپ بگیرید، تنظیمات را به درستی انجام دهید، هارد دیسک های با ظرفیت مناسب و بالا تهیه کنید ، هر نرم افزاری را نصب نکنید و برای سیستم خود از منبع تغذیه مناسب استفاده کنید. با این کارها شما می توانید به خوبی جلوی از بین رفتن اطلاعات را بگیرید.

  بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته تخصصی

  نکات مهم در ریکاوری اطلاعات دوربین مداربسه این است که حتما کار خود را به متخصص بسپارید، به هارددیسک دست نزنید ، آرامش خود را حفظ کنید، هر نرم افزاری را برای ریکاوری نصب نکنید و سعی کنید نوع مشکل را به خوبی مشخص کنید( اشکال نرم افزاری یا سخت افزاری).

  ریکاوری اطلاعات دوربین مداربسته می تواند توسط نرم افزارهای متعددی انجام شود. دقت داشته باشید که این نرم افزارها باید معتبر و مناسب باشند. از میان این نرم افزارها می توان به DVR Examiver ، HX DVR Recovery  ، EaseUS Data Recovery و Stellar Data Recovery اشاره کرد. این نرم افزارها می توانند به خوبی انواع فایل های پاک شده از روی دستگاه دوربین مداربسته را بازگرداند( البته برخی فایل ها را به دلایل مختلف نمی توان بازگرداند).

  توصیه مجموعه دلتا تک به شما این است که حتما از اطلاعات خود بک آپ بگیرید یا این که آنها را در جایی مطمئن با فضای مناسب ذخیره کنید. این فایل ها مهم هستند و می توانند مدارک و شواهد خوبی برای اتفاقات مختلف باشند. حتما هم از هارددیسک و هم از فایل های سیستم دوربین مداربسته خود محافظت کنید تا دچار مشکل نشوید. یادتان باشد که پیشگیری بهتر از درمان است.

  جهت دوربین پلاک خوان با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تماس با کارشناسان